home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.05.2017 - Praha
stav dráhy: 4.0 (pružná)
2. dostih, start 13:35
1089 CENA PRAGUE CATERING
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÁRL, 6 52,5 ž. Martina Havelková BOJ 01:15,80 12 Hanousek Ladislav 85
2. CUSTER, 4 s 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:15,86 2 Vinklárek René, Bc. 30
3. VALMONT, 8 59,0 žk. Adam Florian 1 1/2 01:16,10 10 Duchoň Tomáš 45
4. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Jan Verner nos 01:16,10 9 Hurt Tomáš 200
5. LAKAR, 7 bj 56,5 žk. David Liška 3/4 01:16,23 13 Bieliková Marta 45
6. STRAIGHTWHISKEY(FR), 8 61,0 ž. Petr Foret hlava 01:16,26 7 Kantek Petr, MVDr 75
7. ISHMIR, 4 58,0 Radek Man 1 01:16,44 8 Váňa Tomáš 200
8. GIRL OF FIRE, 6 j 56,5 Eva Vajsnerová 1/2 01:16,56 5 Vajsnerová Jana 200
9. CHROM, 5 60,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:16,87 3 Pecháček Jaroslav 250
10. KITTY LOT(IRE), 6 65,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:16,96 4 Kantek Petr, MVDr 55
11. RAYLENE, 4 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 1/2 01:17,06 1 Šatra Tomáš 170
12. SANGRE DE ECLIPSE, 5 53,0 Pavlína Filipová 1/2 01:17,19 11 Berthier Kateřina 65
13. ANJOLLI, 3 j 51,5 Michal Hrouda 14 01:19,77 6 Juránek Petr 150
Čas: 01:15,80, Mezičasy: (25,83 - 24,08 - 25,89)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-nos-3/4-hlava-1-1/2-1 3/4-1/2-1/2-1/2-14

Majitel: Alice Zimčíková, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: žk.Liška D. 2000 Kč za najetí v cílové rovině do koně č1 RAYLENE (DŘ 364c), j. Man R.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška