home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2017 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:43
1063 HANDICAP CENA SPOLEČNOSTI AUTO OPAT
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONYATTA, 5 62,0 ž. Jan Rája BOJ 02:30,09 8 Kub Ivan 60
2. TAURUS, 7 55,0 žk. Adam Florian krk 02:30,13 7 Jirka Petr 50
3. HEURE, 6 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:30,39 3 Derych Vladimír 40
4. CALIOPE, 4 b 52,0 Michal Hrouda 1 1/4 02:30,62 6 Slavíček Josef 170
5. ZLOMEK, 4 59,0 ž. Petr Foret krk 02:30,68 2 Michal Jiří 200
6. SAVAGE, 7 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:30,85 10 Kantek Petr 300
7. WILLY WONKA, 6 53,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:31,34 13 Pohanka Ladislav 40
8. ARMANNO, 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:31,82 4 Mimra Zdeněk 78
9. MANDALOUN BOY(FR), 5 64,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:32,32 5 Hurt Tomáš 78
10. WELL RISK, 6 65,5 ž. Dušan Andrés 3 02:32,99 14 Andrés Dušan 210
11. CIMO, 7 56,0 ž. Michal Mach krk 02:33,06 1 Brož Jiří 440
12. LADY`S MAN, 5 b 62,0 ž. Martin Laube 1/2 02:33,16 12 Pišl Martin 78
13. CALABRIE, 12 53,0 am. Petra Hrubá 12 02:36,00 11 Kantek Petr 500
14. PASANTA, 5 b 57,0 ž. Jiří Palík 14 02:39,13 9 Pohanka Ladislav 350
Nestartovali: DETERMIS, HOLGER(IRE), KINDER JOY
Čas: 02:30,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1 1/4-krk-3/4-2 1/2-2 1/2-2 1/2-3-krk-1/2-12-14

Majitel: DUE, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: tr.Hurt T. 200 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č. 5 MANDALOUN BOY (DU čl. 16/11), stáj Bellicus racing 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č. 10 SAVAGE (DU čl. 16/1)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír