home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.09.2016 - Praha
stav dráhy: 3.1 (pružná)
6. dostih, start 15:55
1331 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA PARDUBICE, a. s.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČARDA, 3 s 58,0 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ 01:55,52 3 Vrba Pavel, Ing. 35
2. LAKAR, 6 bj 58,0 ž. Vendula Korečková 5 01:56,58 14 Bieliková Marta 90
3. WILLY WONKA, 5 51,0 Jiřina Andrésová krk 01:56,66 10 Pohanka Ladislav, Ing. 160
4. REDARMOON, 6 j 56,0 ž. Michal Mach 1/2 01:56,74 4 Franko Jozef 250
5. PHILLIPINA, 4 60,5 žk. Adam Florian 2 1/2 01:57,14 16 Neuberg Filip 85
6. POLYANTE(GER), 5 58,5 Michal Hrouda krk 01:57,18 15 Fedorowicz Vladislav 65
7. CABALLERO, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 4 01:57,83 8 Hurt Tomáš 80
8. ANGOSTURA(FR), 3 62,0 Lukáš Sloup krk 01:57,89 9 Urbánek Luboš 80
9. APOPHIS, 4 51,0 am. Michaela Kacerová 2 01:58,19 6 Hulínský Václav, MUDr. 170
10. DETERMIS, 3 54,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:58,43 5 Horáková Lenka 130
11. LENTIA, 3 59,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:58,66 11 Petrlík Allan 25
12. ATLETHICA, 6 51,0 am. Helena Březinová 2 1/4 01:59,07 1 Březina Ladislav, Ing. 250
13. PASANTA, 4 s 62,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:59,63 7 Pohanka Ladislav, Ing. 130
14. CALISTMEN, 3 54,0 am. Radka Hradcová, Bc. 3 1/4 02:00,27 2 Brož Jiří 250
15. TAMFLY, 3 sj 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 5 02:01,39 13 Kroutilík Jaroslav 160
Nestartovali: TARENA ŠIM
Čas: 01:55,52, Mezičasy: (14,65 - 24,32 - 25,73 - 24,77 - 26,05)
Výrok: ZADRŽENĚ-5-krk-1/2-2 1/2-krk-4-krk-2-1 1/4-2 1/4-2 1/4-3 1/2-3 1/4-5

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: am. Hradcová R. 500 Kč a ž. Janáčková I. 1000 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška