home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.05.2016 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
4. dostih, start 15:39
1096 CENA PRAŽSKÉHO KULINÁŘSKÉHO INSTITUTU
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRIUS, 3 55,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:39,59 3 Seménka Zdeněk 60
2. LA LUNETA(GER), 6 58,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4 01:39,96 2 Hlavatý Pavel 130
3. FLYING EAGLE(POL), 9 52,5 Pavlína Filipová 3/4 01:40,10 10 Berthier Kateřina 200
4. ALFA WOLF(IRE), 5 57,0 ž. Jan Rája krk 01:40,15 12 Luka Václav, Ing. 30
5. FIOMI, 4 64,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:40,27 11 Kantek Petr, MVDr 150
6. WALDO PEPPER(FR), 3 56,0 ž. Michal Mach 2 1/2 01:40,69 13 Blažková Helena 100
7. PALE MARTINI(GER), 3 b 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:40,74 5 Germič Karel 150
8. SURIKATA, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:40,82 7 Růžičková Martina 50
9. ELLA(FR), 4 57,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:40,90 1 Drlík Jaroslav 130
10. LA LAGION, 6 58,5 Helena Pejšková, Ing. 1/2 01:40,99 6 Pejšková Ivana, Ing. 70
11. ADRASTEIA(GB), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:41,00 8 Horová Oliva, Ing. 90
12. CAMELAI, 5 50,0 Kateřina Hlubučková krk 01:41,04 4 Kub Ivan 150
13. LADY`S MAN, 4 55,0 Michal Demo kr.hlava 01:41,06 9 Pišl Martin 150
14. FIONYS, 3 54,0 Jiřina Andrésová 11 01:43,25 14 Bieliková Marta 200
Čas: 01:39,59, Mezičasy: (26,57 - 23,83 - 24,19 - 25,00)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-krk-3/4-2 1/2-krk-1/2-1/2-1/2-kr.hlava-krk-kr.hlava-11

Majitel: Euroframe-Váňová, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Kůň č. 11 FIOMI ztratil na startu asi 2 délky. Poplatek: tr. Bielikova M. 200,-Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č.14 FIONYS (DU 16/11). Kůň č.8 ADRASTEIA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video



Dostihová komise: