home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2002 2001 2000 1999 1998 12.11.2000 CH 05.11.2000 CH 29.10.2000 CH 28.10.2000 CH 22.10.2000 CH 21.10.2000 PE 15.10.2000 CH 14.10.2000 MO 14.10.2000 CH 08.10.2000 PE 07.10.2000 PE 01.10.2000 CH 30.09.2000 BV 28.09.2000 TO 24.09.2000 CH 23.09.2000 HM 23.09.2000 MO 17.09.2000 SL 17.09.2000 CH 16.09.2000 PE 10.09.2000 BR 10.09.2000 CH 09.09.2000 KO 09.09.2000 CH 03.09.2000 MO 03.09.2000 CH 02.09.2000 LL 02.09.2000 CH 27.08.2000 SL 26.08.2000 PE 25.08.2000 PE 20.08.2000 CH 19.08.2000 MR 13.08.2000 KV 06.08.2000 MO 05.08.2000 MO 30.07.2000 KV 29.07.2000 BV 23.07.2000 KV 23.07.2000 SL 22.07.2000 KO 16.07.2000 KV 15.07.2000 LL 15.07.2000 SH 09.07.2000 MO 09.07.2000 SL 06.07.2000 KV 05.07.2000 LL 01.07.2000 NE 25.06.2000 CH 24.06.2000 BV 18.06.2000 PE 18.06.2000 CH 17.06.2000 PE 11.06.2000 KV 11.06.2000 SL 10.06.2000 KO 04.06.2000 BR 04.06.2000 CH 03.06.2000 MO 03.06.2000 CH 28.05.2000 CH 27.05.2000 PE 21.05.2000 SL 21.05.2000 CH 20.05.2000 BV 14.05.2000 CH 13.05.2000 MO 13.05.2000 CH 08.05.2000 PE 07.05.2000 PE 07.05.2000 CH 06.05.2000 CH 01.05.2000 LL 30.04.2000 SL 30.04.2000 CH 24.04.2000 CH 16.04.2000 CH 15.04.2000 SL 09.04.2000 CH 02.04.2000 CH 26.03.2000 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.07.2000 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1292 Cena stavební firmy BALCAR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAKERO, 9 58,0 Josef Bartoš     12 Krejčová Milena  
2. BRIAN, 7 56,0 Radek Koplík     11 Horáková Lenka  
3. CO CHCEŠ, 4 58,0 Karol Šarina     5 Kub Petr  
4. NIVON, 6 60,0 Šárka Pulpánová     10 Drlík Jaroslav  
5. CRASICA, 5 58,0 Ivan Kub     1 Vítek Roman, MVDr.  
6. NEM, 7 56,0 Lucie Herková     6 Dymešová Renata  
7. CORADGO(FR), 4 62,5 Jaroslav Kovařík     3 Michal Jiří  
8. VALDARA, 9 61,5 Petr Kalina     4 Pokorný Antonín  
9. APATYKA, 4 63,0 Karel Eibl     7 Jelen Jaroslav  
10. VLATENA, 4 58,5 Lukáš Kasal     2 Barbořík Jiří  
11. SILVERINA(POL), 9 55,5 Miroslava Přibylová     9 Jelen Jaroslav  
12. COME HIR, 3 51,5 Pavel Ježek     8 Fialka Petr  
Čas: 01:27,22, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1-1 1/4-3 1/2-krk-1 1/4-5-8

Majitel: Janda Bloodstock, Trenér: Krejčová Milena, Chov: ZD Březůvky



Dostihová komise: