home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 08.11.2014 KO 28.10.2014 SL 26.10.2014 CH 25.10.2014 PE 19.10.2014 CH 18.10.2014 MO 12.10.2014 PE 11.10.2014 PE 05.10.2014 CH 04.10.2014 LL 04.10.2014 SL 28.09.2014 CH 27.09.2014 BR 27.09.2014 KV 21.09.2014 CH 20.09.2014 MO 20.09.2014 SL 14.09.2014 CH 13.09.2014 PE 07.09.2014 CH 06.09.2014 LL 31.08.2014 CH 30.08.2014 MO 24.08.2014 NE 23.08.2014 PE 17.08.2014 KV 16.08.2014 KO 09.08.2014 LL 03.08.2014 KV 02.08.2014 SL 27.07.2014 BV 26.07.2014 PE 20.07.2014 KO 19.07.2014 MO 12.07.2014 SH 06.07.2014 KV 05.07.2014 LL 28.06.2014 PE 22.06.2014 CH 21.06.2014 BR 15.06.2014 KV 14.06.2014 PE 08.06.2014 CH 07.06.2014 LL 01.06.2014 CH 31.05.2014 MO 25.05.2014 CH 24.05.2014 PE 18.05.2014 CH 17.05.2014 MO 11.05.2014 CH 10.05.2014 SL 08.05.2014 PE 04.05.2014 CH 01.05.2014 LL 27.04.2014 CH 26.04.2014 KV 21.04.2014 KO 20.04.2014 CH 19.04.2014 BR 13.04.2014 CH 06.04.2014 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (pružná)
2. dostih, start 13:50
1056 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALTAMO(GER), 7 70,5 Michal Kubík BOJ 04:31,54 5 Váňa st. Josef 30
2. HAWA BALI(IRE), 7 73,0 ž. Marek Stromský 1/2 04:31,63 3 Popelka Stanislav 80
3. ZADAR(POL), 11 67,5 Ján Mach, MVDr. 8 04:33,57 6 Novák Antonín 200
4. MACAONE, 7 67,5 Barbora Málková 2 1/2 04:34,03 10 Růžičková Martina 100
5. APASIONATA, 5 65,5 Jan Kratochvíl 3 1/2 04:34,85 4 Vinklárek Vladimír 150
6. BE JAPE(POL), 8 67,5 Petr Tůma 2 04:35,17 11 Germič Karel 50
7. DŽIDDAH, 5 70,0 ž. Josef Bartoš 3 04:35,76 1 Zobal František 40
8. REGINE(GER*), 6 67,5 am. Jakub Spáčil daleko 04:51,25 13 Olehla Čestmír, MVDr. 70
9. SENDWIRE(IRE), 6 67,5 Matej Rigo 10 04:53,64 7 Blažková Helena 200
ZN ANKARA, 7 65,5 Josef Borč     8 Vašina Josef 400
Z NURBELA, 5 68,0 ž. Marcel Novák     9 Votava Jaroslav 100
Z PRAXE, 5 64,5 Ivan Siegl, Ing.     12 Hurt Jiří 400
Z LADY LON, 6 68,0 ž. Jaroslav Myška     2 Neuberg Filip 60
Čas: 04:31,54, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-8-2 1/2-3 1/2-2-3-daleko-10

Majitel: Lokotrans, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Luding E.u.a.

Sankce: j. Kubík M.500 Kč za tísnění koně č.3 HAWA BALI koněm č.5 MALTAMO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)



Dostihová komise: