home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2014 2013 2012 2011 2010 27.10.2012 PE 21.10.2012 CH 20.10.2012 MO 14.10.2012 SL 13.10.2012 PE 12.10.2012 PE 07.10.2012 CH 06.10.2012 LL 30.09.2012 CH 29.09.2012 BR 28.09.2012 KV 23.09.2012 CH 22.09.2012 LL 16.09.2012 CH 15.09.2012 SL 15.09.2012 PE 09.09.2012 CH 08.09.2012 MO 02.09.2012 CH 01.09.2012 NE 26.08.2012 CH 25.08.2012 MO 19.08.2012 KV 18.08.2012 PE 11.08.2012 KO 05.08.2012 KV 04.08.2012 LL 29.07.2012 AL 28.07.2012 BV 22.07.2012 KO 21.07.2012 MO 14.07.2012 LL 05.07.2012 SL 01.07.2012 KV 30.06.2012 PE 24.06.2012 CH 23.06.2012 BR 23.06.2012 CH 16.06.2012 PE 10.06.2012 CH 09.06.2012 LL 03.06.2012 CH 02.06.2012 MO 27.05.2012 CH 26.05.2012 PE 20.05.2012 CH 19.05.2012 PE 13.05.2012 CH 12.05.2012 MO 08.05.2012 PE 06.05.2012 CH 01.05.2012 LL 29.04.2012 CH 22.04.2012 CH 21.04.2012 BR 15.04.2012 CH 09.04.2012 KO 08.04.2012 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 05.07.2012 - Slušovice
stav dráhy: 1.4 (tvrdá / Hard)
7. dostih, start 16:05
1203 Cena společnosti KK metal, a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGROMERACE, 6 57,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:03,92 3 Váňová Hana, Ing. 35
2. EASTERN LIGHT(IRE), 4 57,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:04,13 5 Holčák František 23
3. TIPPOLINA, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:04,71 9 Zobal František 90
4. DECORUS, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:04,80 11 Syslová Lenka 60
5. PINTORETTO(IRE), 3 54,5 žk. Martin Laube kr.hlava 01:04,81 4 Mourek František 60
6. PALETA, 5 56,0 žk. Pavlína Filipová 3/4 01:04,92 8 Berthier Kateřina 70
7. QUITY(IRE), 7 57,5 ž. Róbert Šara 1 1/4 01:05,13 7 Břečková Veronika 100
8. UNDER TENSION(IRE), 3 57,5 ž. Martin Srnec 2 01:05,49 6 Hurt Tomáš 120
9. STORM OF GRACIE(USA), 5 59,0 ž. Lukáš Kasal 3 1/4 01:06,09 1 Juránek Petr 80
10. CAPTAIN GRANT(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 01:06,38 10 Vocásková Helena 30
11. TORONTO, 5 60,0 Zdeněk Bodlák 9 01:08,07 12 Hanousek Ladislav 200
12. CORPUS DELICTI, 6 59,0 ž. Jakub Pavlíček 6 01:09,27 2 Theimer Milan, Ing. 140
Čas: 01:03,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-1/2-kr.hlava-3/4-1 1/4-2-3 1/4-2-9-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (AGROMERACE)Provit a.s.-Váňová
6 000 Kč (TIPPOLINA)Stáj Luka-Mandak
4 000 Kč (DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava

Majitel: Provit a.s.-Váňová, Trenér: Váňová Hana, Ing., Chov: Pšurný Josef

Poplatky: tr.Theimer M. 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/7). Sankce: ž.Srnec M. 500 Kč za tísnění koně č.1 STORM OF GRACIE koněm č.6 UNDER TENSION v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).




Dostihová komise: