home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2014 2013 2012 2011 2010 27.10.2012 PE 21.10.2012 CH 20.10.2012 MO 14.10.2012 SL 13.10.2012 PE 12.10.2012 PE 07.10.2012 CH 06.10.2012 LL 30.09.2012 CH 29.09.2012 BR 28.09.2012 KV 23.09.2012 CH 22.09.2012 LL 16.09.2012 CH 15.09.2012 SL 15.09.2012 PE 09.09.2012 CH 08.09.2012 MO 02.09.2012 CH 01.09.2012 NE 26.08.2012 CH 25.08.2012 MO 19.08.2012 KV 18.08.2012 PE 11.08.2012 KO 05.08.2012 KV 04.08.2012 LL 29.07.2012 AL 28.07.2012 BV 22.07.2012 KO 21.07.2012 MO 14.07.2012 LL 05.07.2012 SL 01.07.2012 KV 30.06.2012 PE 24.06.2012 CH 23.06.2012 BR 23.06.2012 CH 16.06.2012 PE 10.06.2012 CH 09.06.2012 LL 03.06.2012 CH 02.06.2012 MO 27.05.2012 CH 26.05.2012 PE 20.05.2012 CH 19.05.2012 PE 13.05.2012 CH 12.05.2012 MO 08.05.2012 PE 06.05.2012 CH 01.05.2012 LL 29.04.2012 CH 22.04.2012 CH 21.04.2012 BR 15.04.2012 CH 09.04.2012 KO 08.04.2012 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.05.2012 - Praha
stav dráhy: 4.2 (pružná)
8. dostih, start 17:35
1088 CENA DUX - JOSEF CHEJN, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 2210 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRETKA, 5 50,0 Natalie Arendsen BOJ 02:25,60 13 Tajmr Michal 100
2. JELKA(IRE), 4 53,0 Linda Fedorowiczová 1 1/2 02:25,84 3 Fedorowicz Vladislav 100
3. MERLYP, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:25,95 16 Neuberg Filip 22
4. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 9 52,5 žk. Pavlína Filipová krk 02:26,01 8 Berthier Kateřina 120
5. ALAAF(GER), 4 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 02:26,19 1 Pejšková Ivana, Ing. 70
6. WILSON, 4 53,0 žk. Martin Laube 1/2 02:26,31 4 Horová Oliva, Ing. 200
7. QOMPRESOR(FR), 8 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:26,52 6 Kantek Petr, MVDr 400
8. ORIENT DAY(POL), 4 49,0 žk. Markéta Pátková krk 02:26,57 12 Urbánek Luboš 140
9. PUDŘÍK, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:26,62 11 Horáková Lenka 40
10. SONADOR, 4 59,0 Jan Verner 3/4 02:26,76 7 Petrlík Allan 200
11. VALIANT Z DUBÉ, 4 54,5 žk. Sabrina Kuchařová 5 02:27,54 5 Bartoš st. Josef 700
12. VODNICE, 9 57,0 am. Jindřich Fabris 2 02:27,85 2 Kantek 2 Miroslav, MVDr. 120
13. OSTUNG(IRE), 5 57,0 žk. Michal Mach 1 1/2 02:28,11 9 Kroutilík Jaroslav 600
14. INNOWACJA(POL), 6 59,0 ž. Radek Koplík 7 02:29,72 14 Pohanka Ladislav, Ing. 250
15. VLÁSKA, 7 53,5 am. Pavlína Kacerová 6 02:30,65 15 Hulínský Václav, MUDr. 600
16. ORWELLO, 4 52,0 Josef Mysliveček daleko 02:43,33 10 Hanousek Ladislav 600
Čas: 02:25,60, Mezičasy: (14,61 - 26,50 - 26,42 - 25,35 - 26,27 - 26,46)
Výrok: BOJ-1 1/2-3/4-krk-1-1/2-1 1/4-krk-krk-3/4-5-2-1 1/2-7-6-daleko
Majitel: HIPIATER Tajmr, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Tajmr J.,MVDr.

video