home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 07.11.2010 CH 31.10.2010 CH 28.10.2010 SL 24.10.2010 CH 23.10.2010 PE 17.10.2010 CH 16.10.2010 MO 10.10.2010 PE 09.10.2010 PE 03.10.2010 CH 02.10.2010 LL 28.09.2010 TO 26.09.2010 CH 25.09.2010 MO 25.09.2010 BR 19.09.2010 CH 18.09.2010 LL 12.09.2010 CH 12.09.2010 SL 11.09.2010 PE 05.09.2010 CH 04.09.2010 MO 04.09.2010 NE 29.08.2010 CH 28.08.2010 PE 22.08.2010 MI 22.08.2010 SL 21.08.2010 MO 15.08.2010 KV 14.08.2010 KO 07.08.2010 MI 01.08.2010 KV 31.07.2010 BV 25.07.2010 AL 24.07.2010 MO 18.07.2010 KV 17.07.2010 BR 11.07.2010 BV 10.07.2010 MO 10.07.2010 SH 06.07.2010 LL 04.07.2010 KV 03.07.2010 SL 27.06.2010 CH 26.06.2010 PE 20.06.2010 KV 13.06.2010 CH 12.06.2010 PE 06.06.2010 CH 05.06.2010 MO 30.05.2010 CH 29.05.2010 PE 23.05.2010 CH 22.05.2010 PE 16.05.2010 CH 15.05.2010 MO 09.05.2010 CH 08.05.2010 PE 02.05.2010 CH 02.05.2010 BR 01.05.2010 LL 25.04.2010 CH 24.04.2010 KV 24.04.2010 RD 18.04.2010 CH 17.04.2010 LL 11.04.2010 CH 04.04.2010 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.07.2010 - Most
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
2. dostih, start 13:48
1262 Cena předsedy Českého báňského úřadu
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULUM(FR), 5 57,5 Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ   4 Koplík Zdeno 80
2. NIPUR, 4 58,0 ž. Martin Srnec 3/4   12 Schillová Barbora, MVDr. 50
3. GOLDY, 3 59,5 ž. Václav Janáček 5   3 Neuberg Filip 30
4. CARRIE, 3 56,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   7 Váňa Tomáš 80
5. EROTIC DREAM(IRE), 5 63,0 ž. Jakub Pavlíček 2   8 Rosina Jozef, Ing. 160
6. DUSILENKA(IRE), 3 53,0 Vendula Korečková krk   14 Mourek František 600
7. REDUL, 7 51,5 am. Linda Fedorowiczová 1/2   2 Fedorowicz Vladislav 250
8. LESTR, 3 60,0 ž. Tomáš Lukášek 2   11 Šatra Tomáš 50
9. WANEXA, 4 60,0 Natalie Arendsen 3/4   6 Dvořák Karel, Ing. 200
10. DOUBLE GAME(IRE), 4 56,0 žk. Ondřej Velek hlava   5 Vašina Josef 250
11. LIKE A LORD(FR), 4 61,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   13 Koplík Zdeno 70
12. TANKIETKA(POL), 4 54,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   9 Pohanka Ladislav, Ing. 600
13. ULTIMATE AKDOV(USA), 6 60,0 ž. Milan Zatloukal 3   16 Voršilková Helena, Ing. 140
14. DABRIA(POL), 4 48,0 am. Martin Laube 2   15 Maršíčková Miroslava 1000
15. BLOKACE, 6 52,0 Jan Verner daleko   1 Hurt Jiří 100
Nestartovali: INDIRA
Čas: 01:30,41, Mezičasy: (15,93-24,93-24,45-25,11)
Výrok: JISTĚ 3/4-5-kr.hlava-2-krk-1/2-2-3/4-hlava-2 1/4-1/2-3-2-daleko

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Haras De Beauvoir



Dostihová komise: