home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2004 2003 2002 2001 2000 16.11.2002 SL 12.11.2002 LL 10.11.2002 TO 03.11.2002 PE 02.11.2002 MR 26.10.2002 PE 20.10.2002 TO 19.10.2002 MO 13.10.2002 PE 12.10.2002 PE 06.10.2002 SL 05.10.2002 LL 29.09.2002 BV 28.09.2002 OS 22.09.2002 MO 21.09.2002 PE 15.09.2002 BR 14.09.2002 TO 08.09.2002 KV 07.09.2002 KV 07.09.2002 KO 01.09.2002 SL 31.08.2002 MO 25.08.2002 MO 24.08.2002 PE 23.08.2002 PE 18.08.2002 KV 11.08.2002 MO 10.08.2002 BV 04.08.2002 SL 28.07.2002 MO 27.07.2002 MO 21.07.2002 KV 20.07.2002 KO 14.07.2002 MO 14.07.2002 SL 13.07.2002 SH 07.07.2002 KV 06.07.2002 KV 05.07.2002 KV 30.06.2002 BR 30.06.2002 CH 29.06.2002 NE 23.06.2002 CH 22.06.2002 LL 16.06.2002 PE 15.06.2002 PE 14.06.2002 CH 09.06.2002 MO 08.06.2002 NE 08.06.2002 CH 02.06.2002 SL 02.06.2002 CH 01.06.2002 SL 26.05.2002 CH 25.05.2002 PE 19.05.2002 CH 16.05.2002 CH 12.05.2002 CH 11.05.2002 MO 08.05.2002 PE 07.05.2002 PE 05.05.2002 CH 04.05.2002 SL 01.05.2002 LL 28.04.2002 OS 28.04.2002 CH 27.04.2002 KV 21.04.2002 CH 20.04.2002 KO 14.04.2002 CH 07.04.2002 CH 31.03.2002 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.06.2002 - Praha
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start 14:36
1154 Cena Dimex spol. s r.o.
Rovina IV.kat. - 1404 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 450 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SENÁTOR, 3 53,5 Miroslava Přibylová     1 Jelen Jaroslav 110
2. IOLA, 3 55,0 Jaroslav Kovařík     5 Vítek Roman, MVDr. 100
3. MAFIRA, 3 53,5 Lucie Herková     4 Sýkorová Marcela, Ing. 130
3. PROXIMA CENTAURI, 3 51,5 Kristýna Bezděková     9 Šilhavý Ladislav 30
4. VANORA, 3 56,0 Jaroslav Donoval     10 Neuberg Filip 35
6. MARKETAR, 3 56,5 Jan Palík     2 Pejšková Ivana, Ing. 40
7. LUCKY TIMES, 3 56,0 Ramil Děmidov     13 Sloup Josef 100
8. UNITED, 3 56,5 František Drozda     8 Janíček Stanislav 80
9. ZLATÁ ARCHA, 3 57,0 Ivan Kub     6 Kub Petr 60
10. TULUP, 3 52,5 Lucie Větrovcová     12 Karel Břetislav 130
11. HEATHROW, 3 55,0 Martin Knauer     7 Dvořák Karel, Ing. 110
12. LOUČNÁ(IRE*), 3 53,5 Ilona Třešňáková     11 Horáková Lenka 60
13. ROMANOW, 3 56,5 Libor Šindar     3 Pokorný Antonín 150
Čas: 01:28,74, Mezičasy: (13.85 - 23.71 - 25.15 - 26.02)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-hlava-3/4-1 1/2-1/2-2-1/2-2 1/2

Majitel: P-P Dům sportu a módy ČB, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla



Dostihová komise: