home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.08.2016 - Netolice
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 13:32
1275 HANDICAP PROSTOR-DESIGN s.r.o.
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANGRE DE ECLIPSE, 4 s 53,0 Pavlína Filipová JISTĚ   4 Berthier Kateřina 40
2. IZIRIS(POL), 3 64,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   1 Hurt Tomáš 100
3. TAMID, 4 65,5 ž. Vendula Korečková 3   10 Petrlík Allan 40
4. CUSTER, 3 s 51,0 Kateřina Hlubučková 4   11 Vinklárek René, Bc. 120
5. YONAS ART(IRE), 5 68,0 am. Jindřich Fabris 3   3 Kantek Petr, MVDr 25
6. NIKO, 4 56,0 ž. Michal Mach 1 1/4   5 Brož Jiří 150
7. ONDREÁŠ, 3 59,5 Michal Hrouda 1/2   8 Pejšková Ivana, Ing. 120
8. PORTYR, 7 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4   9 Peťulová Petra 65
9. MONTE WELLS, 5 j 63,5 Nela Jirásková 1 1/4   2 Juránek Petr 100
10. OUR LASS(IRE), 6 66,5 am. Petra Hrubá 1   6 Kantek Petr, MVDr 55
Nestartovali: KITTY LOT(IRE)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3-4-3-1 1/4-1/2-2 1/4-1 1/4-1
Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Hlaváčová J.

Čas neměřen.


2. dostih, start 14:01
1276 CENA VIETMARKET s.r.o
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DE COCCINELLE(GB), 3 s 58,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:52,03 3 Váňa Tomáš 18
2. LENTIA, 3 54,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:52,39 9 Petrlík Allan 50
3. VOSSOLIE, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 2 01:52,67 6 Blecha Jan 80
4. RAKIA, 3 s 51,0 am. Michaela Kacerová 3/4 01:52,79 7 Váňa Tomáš 120
5. VESPERAA, 3 s 57,0 Kateřina Hlubučková krk 01:52,83 4 Růžičková Martina 85
6. DAKAR, 3 57,5 Josef Sovka 2 1/4 01:53,25 5 Bartoš st. Josef 40
7. MYGERTA, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:54,70 2 Kub Ivan 85
8. SHAKI STAR, 3 52,0 Michal Hrouda daleko 02:04,40 1 Jelen Jaroslav 120
Nestartovali: DIAMANT
Čas: 01:52,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-3/4-krk-2 1/4-6-daleko
Majitel: MBE, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Natton House Thoroughbreds

3. dostih, start 14:31
1277 HANDICAP ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 3 s 58,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:44,22 2 Hurt Tomáš 80
2. GREEN VALLEYS, 7 56,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:44,26 9 Kubliha Ladislav 100
3. TYGR ROKYTENSKÝ, 7 49,0 ž. Martina Havelková 2 01:44,56 8 Hála Libor, MVDr. 90
4. CHUAN CHE, 8 j 58,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:44,69 10 Bieliková Marta 80
5. STRING(GER*), 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 2 1/4 01:45,05 6 Holčák František 30
6. KADMEN, 4 60,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:45,15 3 Růžičková Martina 55
7. KATCHABA(USA), 7 55,0 am. Helena Březinová 1/2 01:45,26 7 Březina Ladislav, Ing. 110
8. ČARODĚJKA, 7 s 53,0 Pavlína Filipová 1 1/4 01:45,45 5 Berthier Kateřina 40
9. BOUŘKA, 5 51,5 Michal Hrouda 3/4 01:45,57 4 Bělka Martin 50
10. BEST BET, 3 59,0 ž. Michal Mach 3/4 01:45,71 1 Juránek Petr 45
Čas: 01:44,22, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-2-3/4-2 1/4-1/2-1/2-1 1/4-3/4-3/4
Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.

Kůň č.1 BEST BET ztratil na startu asi 4 délky.


4. dostih, start 15:02
1278 CENA NORMENA
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 450 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGIE, 7 59,5 ž. Jan Rája JISTĚ   1 Váňa Tomáš 35
2. DEMON KING(IRE), 9 s 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   3 Kub Ivan 130
3. YORDANA, 6 56,5 ž. Zuzana Vokálková 1/2   5 Holčák Radek 60
4. RABBIT EMPEROR(IRE), 5 56,5 ž. Michal Mach 1 1/2   2 Juránek Petr 85
5. MILL`S FINEST(DEN), 5 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2   4 Petrlík Allan 80
6. QUAFF, 6 57,0 žk. Jakub Spáčil 1 3/4   6 Bělka Martin 37
7. LEVIS MISTRAL(IRE), 5 58,0 ž. Martina Havelková 3   7 Endaltsev Igor 30
8. DIXON, 5 67,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   8 Blecha Jan 50
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-1 1/2-1/2-1 3/4-3-kr.hlava
Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Čas neměřen.


5. dostih, start 15:31
1279 HANDICAP ENVISAN-GEM a.s.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 150 + 375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMESÍNA, 6 68,5 žk. Pavel Složil ml. JISTĚ 02:03,11 6 Kantek Petr, MVDr 20
2. KHILONA(GER), 8 63,0 žk. Jakub Spáčil 3 3/4 02:03,72 5 Kantek Petr, MVDr 50
3. PHILLIPINA, 4 61,5 žk. David Dygrýn 2 1/2 02:04,18 3 Neuberg Filip 55
4. LABOND, 5 b 60,5 žk. Dana Bořánková 1/2 02:04,25 1 Sýkorová Marcela, Ing. 60
5. LAKAR, 6 bj 55,5 žk. Barbora Hejnová 3 1/4 02:04,80 8 Bieliková Marta 30
6. CALISTMEN, 3 53,0 žk. Aneta Trnková 2 1/2 02:05,25 4 Brož Jiří 90
Nestartovali: BLACK BENTO, CALABRIE
Čas: 02:03,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-2 1/2-1/2-3 1/4-2 1/2
Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hř.Křenek

Kůň č.6 LEMESÍNA startoval v dostihu se startovním číslem 9. Sankce: tr. Kantek P. MVDr. 200 Kč za nasedlání koně č.6 LEMESÍNA nesprávným startovním číslem (DŘ § 306). Žk. Spáčil J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


6. dostih, start 16:01
1280 CENA FORESTINA s.r.o
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINNGRID(FR), 4 63,5 ž. Jan Rája V. LEHCE   9 Vocásková Helena 22
2. SARAS(FR), 6 63,0 ž. Zuzana Vokálková 5   10 Holčák Radek 25
3. ALLEGRO, 6 57,0 Lucie Danišová 11   7 Vašinová Petra 90
4. TRAUTENBERG, 5 57,0 žk. Jakub Spáčil 2   6 Bělka Martin 75
5. CIMO, 6 57,0 ž. Michal Mach 5   2 Brož Jiří 200
6. SONYATTA, 4 55,0 Michal Hrouda 2 1/4   8 Kub Ivan 75
7. LEDGER, 5 61,0 ž. Martina Havelková 1 1/2   11 Hulínský Václav, MUDr. 85
8. STEPIDA, 3 s 50,0 Kateřina Hlubučková 3/4   3 Neuberg Filip 70
9. ATLETHICA, 6 52,0 am. Helena Březinová 6   12 Březina Ladislav, Ing. 200
10. GOLDY, 9 56,0 Josef Borč 14   1 Křídlová Tamara 90
11. JUSTICIUS, 4 60,0 ž. Dušan Andrés daleko   5 Vinklárek Vladimír 200
Nestartovali: VINNY`S LUNA
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-11-2-5-2 1/4-1 1/2-3/4-6-14-daleko
Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Plersch Breeding SARL

Čas neměřen. Kůň č.10 SARAS ztratil na startu cca 8 délek, kůň č.11 LEDGER ztratil na startu cca 4 délky.


7. dostih, start 16:30
1281 CENA RABBIT TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV a.s.
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TELLUR(POL), 4 65,0 ž. Josef Sovka JISTĚ   14 Kabelková Hana 130
2. SUERTE AL SALTO(IRE), 9 j 69,5 ž. Lukáš Matuský 1 3/4   3 Holčák Radek 45
3. GOLDEN IRENE, 4 69,0 Michal Kubík krk   8 Juránek Petr 30
4. LA BRUSCO, 8 72,5 ž. Marcel Novák 3 1/2   11 Votava Jaroslav 55
5. TANJA, 4 65,0 Jan Odložil 3/4   15 Nováková Jana, Ing. 170
6. DIAMOND RACE(IRE), 8 j 67,0 Jiří Henych 4   12 Slabý Petr, Mgr. 130
7. STIGRIS, 5 71,0 Adam Eliáš 1   6 Holčák František 30
8. EMYRTON, 4 64,0 žk. Jakub Spáčil 4   5 Neuberg Filip 130
9. MAXIMUS, 4 68,0 ž. Jiří Kousek 1 1/2   2 Popelka Stanislav 120
10. CARCASSONNE, 11 67,0 Sertash Ferhanov 3   9 Chaloupka Václav, Ing. 130
11. LAVERONI, 5 65,5 žk. Pavel Složil ml. 8   10 Kub Ivan 130
12. PENELOPA, 9 67,5 ž. Dušan Andrés daleko   4 Bělka Martin 160
13. DANSEUSE D`AVRIL(FR), 6 s 65,0 Jan Derych 14   1 Krysmanová Renner Martina, Arch. 200
Z LA MILLA, 6 b 67,5 Martin Liška     7 Ilíková Kateřina 110
Nestartovali: SEMANTÝNA
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-3 1/2-3/4-4-1-4-1 1/2-3-8-daleko-14
Majitel: Red Rebels, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

Čas neměřen Sankce: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.8 GOLDEN IRENE (DŘ § 105)


8. dostih, start 17:05
1282 VELKÁ CENA GALOPP NEWS - Velká cena Netolic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 800 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AL BUSTAN(IRE), 6 69,5 ž. Jiří Kousek JISTĚ 05:26,33 5 Popelka Stanislav 27
2. MARCUS AURELIUS(FR), 6 65,5 Michal Kubík 3 05:27,02 8 Popelka Stanislav 85
3. RAPPER`S MUSIC, 6 65,0 Jan Odložil 7 05:28,74 2 Novák Antonín 150
4. FRASINI(GB), 11 67,0 ž. Marcel Novák 5 05:30,06 1 Franko Jozef 110
5. MÉDIUM, 8 66,5 Martin Liška 10 05:32,56 10 Ilíková Kateřina 85
PN FANTAGHIRO, 8 65,0 ž. Dušan Andrés     3 Blecha Jan 60
ZN RYANICA, 5 65,0 ž. Lukáš Matuský     7 Holčák Radek 50
ZN TEREBESZ(POL), 12 65,0 žk. Pavel Složil ml.     4 Bělka Martin 45
SN MILERYT(POL), 9 j 66,5 Sertash Ferhanov     9 Vašinová Petra 80
SN SHERSON, 9 64,5 Jan Derych     6 Derych Vladimír 200
Čas: 05:26,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-7-5-10
Majitel: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Haras Des Marais

9. dostih, start 18:05
1283 CENA ZOD NĚMČICE
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONGSTER(GB), 8 69,0 ž. Josef Sovka JISTĚ   3 Kabelková Hana 20
2. MODAS, 9 70,5 ž. Marcel Novák 2   2 Franko Jozef 55
3. TRIVERO(USA), 10 71,5 ž. Lukáš Matuský 10   8 Neuberg Filip 30
4. KARRE DANCER, 6 66,0 Sertash Ferhanov 9   4 Chaloupka Václav, Ing. 80
SN HAPPY PLAN, 8 68,5 Martin Liška     5 Ilíková Kateřina 35
SN LINDHAM, 9 s 66,0 Jan Derych     10 Krysmanová Renner Martina, Arch. 120
SN MARCON, 4 65,0 Jan Odložil     9 Novák Antonín 80
Nestartovali: DUKE(POL), FAITES VOS JEUX(GER), HAZARD
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-10-9
Majitel: Red Rebels, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Strawbridge G.

Čas neměřen. Start dostihu byl posunut z důvodu nepřítomnosti vozu RZS na závodišti. Kůň č.1 HAZARD nestartoval z důvodu nepřítomnosti náhradního jezdce za zraněného žk. Složila P. ml. Koně č.6 FAITES VON JEUX a č.7 DUKE nestartovali pro pád jezdců na zkušebním skoku.



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Kučerová Andrea
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Huňáček František