home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 26.06.2022 - Praha
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1165 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STRATOVARIUS, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:14,59 5 Bodlák Radim 19
2. IMPERIO, 2 56,0 ž. Jan Verner 8 01:16,02 3 Myšková Štěpánka 55
3. SUNNY STAR, 2 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:16,21 6 Bodlák Radim 45
4. SWEET FRANCISKA, 2 57,0 ž. Michal Demo 4 01:16,84 4 Dobrovolný Karel 300
5. BABY SUMMER, 2 s 55,0 . Lucie Fialová 3 1/2 01:17,47 1 Kalčík Michal 300
6. DANGEROUS, 2 56,0 ž. Jiří Palík 5 01:18,44 2 Pejšková Ivana 85
7. FATRA LUC, 2 s 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:18,59 7 Váňa Tomáš 140
Čas: 01:14,59, Mezičasy: (25,24 - 25,29 - 24,06)
Výrok: LEHCE-8-1 1/4-4-3 1/2-5-3/4
Bonus:
15 000 Kč(STRATOVARIUS)DS Radim Bodlák
6 900 Kč(IMPERIO)Zbyněk Englic
4 500 Kč(SUNNY STAR)Willingly
2 100 Kč(SWEET FRANCISKA)Dobrovolný
1 500 Kč(BABY SUMMER)DS Mladecko

Majitel: DS Radim Bodlák, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Rezek M.

Poplatek: stáje DS Mladecko, Dobrovolný a Z Vršku po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 BABY SUMMER, č. 4 SWEET FRANCISKA a č.7 FATRA LUC (DU 16/7).

video

2. dostih, start 14:49
1166 18. SPRINTERSKÁ CENA CHUCHLE ARENY PRAHA
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WORTH CHOICE(IRE), 6 60,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:10,87 3 Myšková Štěpánka 65
2. LAILAHO, 4 60,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:11,23 8 Urbánek Luboš 80
3. MANOLLA, 9 56,5 ž. Petr Foret nos 01:11,23 1 Koplík Zdeno 220
4. GENTLEMAN JACK(SVK), 8 60,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 01:11,65 2 Štangel Marián 78
5. MORMILL(GB), 9 58,0 ž. David Liška nos 01:11,65 9 Jelen Jaroslav 85
6. ZELOTE(FR), 5 j 58,0 ž. Alexis Pouchin 1 1/2 01:11,91 5 Luka Václav 180
7. KATHY AMES(FR), 5 57,0 ž. Adam Florian 1 1/4 01:12,11 7 Voršilková Helena 440
8. MANOAMANO(FR), 6 j 60,0 ž. Tomáš Lukášek 4 01:12,72 4 Nieslanik Miroslav 180
9. CHOP CHOP(IRE), 6 s 56,5 ž. Anna Van den Troost krk 01:12,79 6 Resulov Artur 440
10. DRISH VENTURE(IRE), 4 s 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:12,88 12 Holčák Radek 180
11. ARKHANGELSK(IRE), 3 57,0 . Lucie Fialová hlava 01:12,90 10 Kobzarev Konstantin 27
12. MOLLYS BEST(FR), 8 s 58,0 ž. Pavlína Filipová 7 01:13,98 11 Berthier Kateřina 85
Čas: 01:10,87, Mezičasy: (24,96 - 23,78 - 22,13)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-nos-2 1/2-nos-1 1/2-1 1/4-4-krk-1/2-hlava-7

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Tormey P.

Poplatek: stáj 7 Horse 1 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.2 GENTLEMAN JACK ke startu (DU 16/5), stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 MANOLLA (DU 16/7). Sankce: ž. Janáček V. a ž. Sousa F. R. á 2 500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.2 GENLEMAN JACK a č. 5 ZELOTE (DŘ § 412b).

video

3. dostih, start 15:27
1167 19. TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLITICUM(FR), 6 59,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:37,21 5 Kobzarev Konstantin 39
2. MANDARIN(FR), 4 59,5 ž. Borja Fayos Martin 1 01:37,36 7 Janáčková Koplíková Ingrid 49
3. PACE MAN(SWI), 6 b 59,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:37,44 2 Manová Jana 38
4. QUESSIGNY(FR), 3 55,0 ž. Jan Verner 2 01:37,71 6 Holčák Radek 90
5. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:37,85 4 Koplík Zdeno 90
6. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 5 59,5 ž. Michaela Musialová krk 01:37,92 8 Brož Jiří 150
7. SALAR ISLAND(ITY), 5 59,5 ž. Ricardo Sousa Ferreira 4 01:38,62 1 Luka Václav 120
8. CAUCASIAN(IRE), 3 55,0 . Lucie Fialová 2 1/2 01:39,02 9 Kobzarev Konstantin 250
9. ENTEI(IRE), 4 b 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:39,31 3 Janáčková Koplíková Ingrid 200
Čas: 01:37,21, Mezičasy: (25,24 - 24,01 - 24,10 - 23,86)
Výrok: JISTĚ-1-krk-2-3/4-krk-4-2 1/2-2

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kobzarev Konstantin, Chov: Haras D`Etreham, De Chambure E., Ades-Hazan P.

Kůň č.7 MANDARIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5). Sankce: ž. Fayos Martin B. 863 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 16:09
1168 63. ZLATÝ POHÁR ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REX OF THUNDER(GB), 4 59,0 ž. Michal Demo BOJ 02:31,02 12 Demele Jan 180
2. WELLUNCA, 5 57,5 ž. Adam Florian 3/4 02:31,15 2 Kabelková Hana 50
3. SAPIENTI, 7 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:31,38 4 Havelková Martina 78
4. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 6 58,0 ž. Václav Janáček nos 02:31,39 5 Manová Jana 60
5. IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 6 56,5 ž. Ricardo Sousa Ferreira 3/4 02:31,52 9 Haris Ludvík 250
6. POPINJAY(FR), 6 58,0 ž. Jan Verner 1 3/4 02:31,77 14 Myšková Štěpánka 110
7. ARCTURUS(IRE), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:31,92 11 Holčák Radek 90
8. ROYAL RIGHT(IRE), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:32,36 13 Janáčková Koplíková Ingrid 50
9. ODSONNE(FR), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:32,55 1 Myšková Štěpánka 400
10. BESTHON(FR), 4 59,0 ž. Martin Laube krk 02:32,62 7 Kubovičová Zuzana 220
11. MANNIX(FR), 5 58,0 ž. Jiří Palík 5 02:33,48 10 Brož Jiří 200
12. CAPE FREEDOM(IRE), 7 59,0 ž. Jaime Gelabert Bautista 2 1/2 02:33,88 6 Bodlák Radim 110
13. PREMIER LION(FR), 7 s 59,0 ž. David Liška 9 02:35,51 3 Luka Václav 150
Nestartovali: RABBIT RED JAZZ(IRE)
Čas: 02:31,02, Mezičasy: (25,43 - 26,84 - 24,46 - 25,10 - 24,06 - 25,13)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/2-nos-3/4-1 3/4-3/4-2 1/4-1-krk-5-2 1/2-9

Majitel: Stáj Březová, Trenér: Demele Jan, Chov: Snailwell Stud

Poplatek: stáje Přikryl s.r.o. a Stáj Březová po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu koní č.5 GRIGRI DE LANCRAY a č.12 REX OF THUNDER (DU 16/7).

video

5. dostih, start 16:52
1169 102. CPIPG ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
1.800.000 Kč (900000 - 342000 - 216000 - 126000 - 90000 - 72000 - 54000)
Zápisné: 25200 + 46800 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEEN OF BEAUFAY(FR), 3 56,5 ž. Petr Foret BOJ 02:29,14 7 Török Dalibor 65
2. STRONGER TOGETHER(GB), 3 bj 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:29,25 13 Janáčková Koplíková Ingrid 200
3. DARLING IN PINK(FR), 3 b 58,0 ž. Václav Janáček nos 02:29,25 10 Urbánek Luboš 70
4. ASHAT(FR), 3 58,0 ž. David Liška 2 1/2 02:29,64 1 Urbánek Luboš 120
5. ZARACAMPA(FR), 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:29,73 6 Török Dalibor 110
6. WELL PREPARED(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:29,82 2 Holčák Radek 120
7. ARIOLO(GER), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:30,02 12 Váňa st. Josef 45
8. APOLLON(GER), 3 b 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 02:30,11 11 Koplík Zdeno 400
9. SHABANA(GER), 3 56,5 ž. Martin Laube 1/2 02:30,18 8 Urbánek Luboš 100
10. TOTALLY GOLD(IRE), 3 56,5 ž. Alexis Pouchin 2 1/4 02:30,54 4 Janáčková Koplíková Ingrid 250
11. CHARMBRUCK(FR), 3 58,0 ž. Jaime Gelabert Bautista 3 02:31,12 16 Haris Ludvík 250
12. AGADIR GOLD(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 1 02:31,30 14 Holčák Radek 200
13. FASCING ROCK(IRE), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3 02:31,89 5 Vocásková Helena 200
14. ZAMICO, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/4 02:32,23 15 Petrlík Allan 100
15. AMERICAN CHARLIE(FR), 3 58,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 13 02:34,84 9 Haris Ludvík 400
16. SECRET PEET(IRE), 3 s 58,0 ž. Borja Fayos Martin 7 02:36,30 3 Janáčková Koplíková Ingrid 550
Nestartovali: KORVETTE(GER), LIKE MAGIC(FR)
Čas: 02:29,14, Mezičasy: (25,02 - 25,30 - 25,33 - 24,35 - 24,70 -24,44)
Výrok: BOJ-3/4-nos-2 1/2-1/2-1/2-1 1/4-1/2-1/2-2 1/4-3-1-3-2 1/4-13-7

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Ecurie Haras de Beaufay

Kůň č.7 QUEEN OF BEAUFAY byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáje K-K Metal a.s., Stanislav Chudáček a Vocetka Kamil po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu koní č.2 WELL PREPARED, č.5 FASCING ROCK (DU 16/7) a č.16 CHARMBRUCK (DU 16/7).

video

6. dostih, start 17:40
1170 CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GASPARINI, 3 59,5 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ 02:31,92 3 Demele Jan 39
2. LAMPREY(IRE), 4 57,5 . Taťána Mášová hlava 02:31,94 5 Kříž Petr 80
3. GOTT(IRE), 4 56,0 ž. Martin Laube 4 02:32,69 9 Drlík Jaroslav 33
4. SOLITER(GB), 5 53,5 ž. Michaela Musialová 1/2 02:32,80 2 Brož Jiří 200
5. MACCAIA(FR), 4 56,0 ž. Václav Janáček 3 1/4 02:33,42 8 Manová Jana 90
6. TRIPLEX(IRE), 5 57,0 . Simona Laubeová hlava 02:33,44 1 Nováková Josefína 200
7. PATRICIUS(IRE), 4 s 58,0 ž. Jaime Gelabert Bautista 3 1/2 02:34,10 6 Štangel Marián 55
8. DECANTER(GB), 5 b 54,5 ž. Anna Van den Troost krk 02:34,16 4 Resulov Artur 100
9. HIGHBRATION(GER), 5 50,5 ž. Martina Havelková 8 02:35,67 7 Germič Karel 200
Čas: 02:31,92, Mezičasy: (26,43 - 25,17 - 25,07 - 25,71 - 25,42 - 24,12)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-4-1/2-3 1/4-hlava-3 1/2-krk-8

Majitel: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Demele Jan, Chov: Karlík Petr

Poplatky: stáj Richard Mäder 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu koně č.8 MACCAIA (DU 16/7).

video

7. dostih, start 18:12
1171 3. MEMORIÁL TOMÁŠE ŠATRY
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAUKHAN(GB), 5 56,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira JISTĚ 01:51,31 5 Váňa Tomáš 100
2. SEA THE NIGHT(IRE), 6 59,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:51,53 4 Váňa Tomáš 80
3. GOLD SHALAA(FR), 3 52,0 . Lucie Fialová 3 01:52,07 8 Koplík Zdeno 50
4. PROCELLARUM(IRE), 4 60,5 ž. David Liška 2 1/2 01:52,45 3 Havelková Martina 60
5. CULIHRACH(IRE), 5 j 52,5 ž. Martina Havelková krk 01:52,53 9 Havelková Martina 80
6. JOGANVILLE(FR), 5 61,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:52,73 6 Nieslanik Miroslav 60
7. CAWOK(IRE), 6 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:52,74 2 Tajmr Michal 150
8. SAUL(GB), 7 60,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:52,89 1 Vocásková Helena 45
9. ORSSIO(FR), 8 59,5 ž. Jiří Palík 4 01:53,54 7 Drlík Jaroslav 80
10. POPOCATEPETL, 7 s 48,0 ž. Jiřina Andrésová daleko 01:56,95 10 Řezáčová Jana 220
Čas: 01:51,31, Mezičasy: (13,20 - 24,87 - 24,65 - 24,63 - 23,96)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3-2 1/2-krk-1 1/4-hlava-3/4-4-daleko

Majitel: IRSAY, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.

Poplatek: stáj Zeas Staré Hradiště 200 Kč za pomoc u startu koně SAUL (DU 16/7) Sankce: j. Fialová L. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

8. dostih, start 18:43
1172 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARTOLA(FR), 3 55,5 ž. Borja Fayos Martin BOJ 01:52,52 6 Janáčková Koplíková Ingrid 85
2. MINCHIR(IRE), 3 55,5 žk. Sabina Mokrošová 1 1/2 01:52,74 7 Nieslanik Miroslav 40
3. GILBY(GB), 3 b 59,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira 1 1/4 01:52,94 1 Váňa Tomáš 150
4. RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:53,04 4 Petrlík Allan 75
5. JACINTHE(FR), 3 54,0 žk. Jozef Takács hlava 01:53,06 16 Urbánek Luboš 200
5. CONSPIRATIONIST(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube současně 01:53,06 15 Urbánek Luboš 40
7. SMICHOFF(FR), 3 54,5 . Lucie Fialová krk 01:53,12 8 Luka Václav 100
8. SILENCIO(FR), 3 59,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:53,36 9 Váňa Tomáš 150
9. BEAU MATCH(FR), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:53,56 3 Kubovičová Zuzana 120
10. FURTFIT(FR), 3 57,0 ž. Adam Florian 1 3/4 01:53,83 2 Kabelková Hana 150
11. LUIS STORMEN(FR), 3 59,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 01:54,11 11 Pohanka Ladislav 150
12. VÍLA ZVONILKA, 3 55,0 . Eva Buriánková, Mgr. 1 1/4 01:54,32 14 Chaloupka Jiří 1000
13. KAPHAL(IRE), 3 54,5 . Taťána Mášová 8 01:55,52 12 Pejšková Ivana 350
14. PALMYRA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 9 01:57,07 10 Berthier Kateřina 330
15. LAZARD, 3 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:57,29 13 Pohanka Ladislav 200
Nestartovali: LIKEAWIND(GB)
Čas: 01:52,52, Mezičasy: (13,05 - 24,99 - 24,29 - 25,12 - 25,07)
Výrok: BOJ-1 1/2-1 1/4-1/2-hlava-současně-krk-1 3/4-1 1/4-1 3/4-1 3/4-1 1/4-8-9-1 1/4

Majitel: JUDr.Jana Fialová-Estrella, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Codre Gheorghe

Sankce: stáj DAR 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.13 LAZARD (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít