home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.1 (pružná)
1. dostih, start 14:06
1344 CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SENSE OF DESTINY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:16,76 6 Váňa Tomáš 16
2. CAWOK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:17,07 2 Tajmr Michal 85
3. ANJELLICO, 2 55,0 Adam Florian 2 01:17,32 3 Bartoš st. Josef 75
4. DEREQUINTA(IRE), 2 54,0 ž. Martina Havelková 4 01:18,26 4 Havelková Martina 140
5. DENALI, 2 55,0 žk. David Liška 1 1/4 01:18,47 5 Hulínský Václav, MUDr. 110
6. CROSSCHECK, 2 55,0 ž. Pavlína Filipová 8 01:20,21 1 Kříž Petr 200
7. FALCAON, 2 58,0 ž. Radek Koplík 14 01:23,54 7 Šavujev Arslangirej 25
Čas: 01:16,76, Mezičasy: (26,44 - 25,44 - 24,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-4-1 1/4-8-14

Majitel: DB Logistic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č.7 FALCAON ztratil na startu cca 5 délek.

video

2. dostih, start 14:41
1345 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIG BEN, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 01:26,06 4 Haris Ludvík 15
2. WELL ABSOLUT, 2 56,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:26,07 13 Myšková Štěpánka 200
3. FANTASTIC LAST, 2 55,0 žk. David Liška 2 01:26,34 12 Petrlík Allan 80
4. GILIENNE, 2 55,0 Adam Florian 3 1/2 01:27,10 3 Kub Ivan 250
5. CENNÁ NADĚJE, 2 b 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:27,49 14 Váňa Tomáš 350
6. SARAH ALIGHIERI, 2 53,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:27,50 11 Petrlík Allan 160
7. ZAMINDARTON, 2 s 57,0 ž. Tomáš Lukášek 8 01:29,14 5 Petrlík Allan 50
8. JOSEPHA, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:29,31 9 Tůma Pavel 80
9. PAPAYA PAYA, 2 53,5 Michal Hrouda 2 1/2 01:29,76 6 Fedorowicz Vladislav 350
10. LEWIS GAL, 2 56,0 ž. Martina Havelková 4 01:30,53 2 Haris Ludvík 55
11. PRVNÍ DÁMA, 2 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:30,98 10 Seménka Zdeněk 350
12. ORLEANO, 2 55,0 Lucie Fialová 4 01:31,96 8 Pejšková Ivana, Ing. 350
S YAHK, 2 58,0 ž. Radek Koplík     7 Andrés Dušan 350
Nestartovali: GOLDENTON
Čas: 01:26,06, Mezičasy: (13,12 - 23,59 - 24,01 - 25,34)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2-3 1/2-2 1/4-kr.hlava-8-3/4-2 1/2-4-2 1/2-4
Bonus:
10 000 Kč(BIG BEN)Gold & Turf
4 600 Kč(WELL ABSOLUT)Racing Photo
3 000 Kč(FANTASTIC LAST)Rabbit Trhový Štěpánov
1 400 Kč(GILIENNE)Stáj ŠIMI
1 000 Kč(CENNÁ NADĚJE)Stáj Žďárský

Majitel: Gold & Turf, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj Hippolit Star - Pejšková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů (DU 16/7)

video

3. dostih, start 15:09
1346 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APOPHIS, 6 50,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:27,69 8 Váňa Tomáš 160
2. AIDO(POL), 4 59,0 ž. Jan Verner 3/4 01:27,84 10 Hurt Tomáš 100
3. DARK ALIGHIERI, 3 63,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:28,01 4 Petrlík Allan 40
4. PETINGO DANCER, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:28,19 5 Chaloupka Jiří 120
5. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 59,0 Michal Hrouda 2 1/4 01:28,57 3 Fedorowicz Vladislav 20
6. MAKARSKÁ PODACA, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:28,73 7 Neuberg Filip 40
7. OUR LASS(IRE), 8 55,5 žk. David Liška 2 1/2 01:29,27 2 Kantek Petr, MVDr 90
8. VIKTORIE VALLY, 5 s 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:29,67 9 Koplík Zdeno 110
9. BOUŘKA, 7 63,0 Adam Florian 7 01:31,15 6 Kantek Petr, MVDr 75
10. CAYUSE, 3 s 53,0 am. Zuzana Míčová daleko 01:37,39 1 Brož Jiří 300
Čas: 01:27,69, Mezičasy: (14,07 - 24,81 - 24,38 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1 1/4-2 1/4-3/4-2 1/2-2 1/4-7-daleko

Majitel: Jitřenka, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hulínský V.
video

4. dostih, start 15:37
1347 CENA SUSPRO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)10000 - 6000 - 4000
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI BOY, 3 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:25,55 9 Míček Milan, Ing. 33
2. LET FIRE(FR), 3 59,5 ž. Radek Koplík 3 1/2 01:26,10 1 Šavujev Arslangirej 18
3. TIGGY BLUE, 6 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:26,20 3 Jelen Jaroslav 130
4. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,5 žk. David Liška nos 01:26,20 10 Andrés Dušan 65
5. MONTE CHRISTO, 6 59,0 am. Zuzana Míčová 1/2 01:26,28 6 Kalčík Michal 80
6. ECHO RULES(IRE), 9 s 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:26,40 5 Pišl Martin 110
7. PARKETA, 6 59,5 ž. Pavlína Filipová 3 1/2 01:26,99 8 Berthier Kateřina 160
8. TAPAJO(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,09 7 Chaloupka Václav, Ing. 160
9. HYACINT(GER*), 9 b 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:27,82 4 Škrášková Alena 180
10. RETHONDES(IRE), 4 s 53,0 Michal Hrouda daleko 01:32,43 2 Berthier Kateřina 350
Nestartovali: LUSINDA(GB)
Čas: 01:25,55, Mezičasy: (13,93 - 23,47 - 24,24 - 23,91)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1/2-nos-1/2-3/4-3 1/2-1/2-3 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: Dostihová stáj Kissi, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Pavlíček J.

Kůň č.9 KISSI BOY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:04
1348 CENA KOMERČNÍ BANKY
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 9 s 58,0 am. Lukáš Charvát JISTĚ 01:14,08 1 Škrášková Alena 90
2. LAKAR, 8 bj 58,5 Adam Florian 1 1/4 01:14,28 9 Kalčík Michal 35
3. KATRYEN, 5 58,0 žk. Simona Laubeová 3/4 01:14,42 8 Bartoš st. Josef 130
4. IBAR, 8 b 60,0 ž. Jan Rája hlava 01:14,45 6 Bartoš st. Josef 80
5. VALMONT, 9 s 61,0 am. Petra Florianová 2 1/4 01:14,78 3 Duchoň Tomáš 33
6. SORAHHO, 6 b 61,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:15,21 7 Brož Jiří 130
7. PALADDIO, 3 s 55,0 žk. David Liška kr.hlava 01:15,22 2 Chaloupka Jiří 25
8. POULINE, 7 b 60,0 ž. Petr Foret hlava 01:15,26 5 Křídlová Tamara 90
Nestartovali: TWINKY
Čas: 01:14,08, Mezičasy: (23,84 - 25,87 - 24,37)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-hlava-2 1/4-2 1/2-kr.hlava-hlava

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Halík M.
video

6. dostih, start 16:33
1349 ZÁŘIJOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRAKLIN(IRE), 8 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:11,35 11 Neuberg Filip 40
2. BENIDICTION(IRE), 4 65,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:11,54 6 Haris Ludvík 30
3. MANOLLA, 5 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:11,85 5 Koplík Zdeno 200
4. ANITSCHKA(IRE), 5 60,5 ž. Radek Koplík krk 01:11,91 4 Šatra Tomáš 40
5. TRINIS, 4 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:12,05 1 Haris Ludvík 110
6. CELINE MY HEART(GB), 5 61,5 Adam Florian krk 01:12,13 7 Syslová Lenka 110
7. RABBIT BATED(GB), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek krk 01:12,17 10 Petrlík Allan 65
8. SHEIK YERBOUTI, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:12,23 2 Drlík Jaroslav 100
9. ORSSIO(FR), 4 s 61,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:12,25 3 Drlík Jaroslav 130
10. STORMICO, 7 j 55,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:12,26 9 Kalčík Michal 130
11. LIKE A TRINITY(GB), 4 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:13,47 8 Březina Ladislav, Ing. 200
Čas: 01:11,35, Mezičasy: (24,74 - 23,09 - 23,52)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-krk-3/4-krk-krk-1/2-kr.hlava-kr.hlava-6

Majitel: Stáj Karin-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bergin D.& T.

Kůň č.11 IRAKLIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.1 TRINIS (DU. 16/3).

video

7. dostih, start 17:03
1350 CENA VÁŽNICE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOOD SIGN(FR), 4 57,0 žk. David Liška LEHCE 01:39,98 2 Maršíčková Miroslava 37
2. DERNIERA(IRE), 3 59,5 ž. Jan Rája 3 01:40,41 4 Kub Ivan 110
3. COOL WHISKEY(IRE), 9 61,0 Adam Florian 4 01:41,10 10 Blažková Helena 90
4. STREET SINGER(GB), 4 59,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:41,16 6 Koplík Zdeno 40
5. HERBEBOIS, 8 53,0 ž. Martina Havelková 1 01:41,32 5 Havelková Martina 130
5. CHUAN CHE, 10 j 60,0 am. Michaela Kacerová současně 01:41,32 9 Kalčík Michal 70
7. FANTASTIC LADY, 4 65,5 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava 01:41,33 1 Petrlík Allan 25
8. LADY HORTENZIE, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:41,56 7 Chaloupka Václav, Ing. 120
9. SAVAGE, 8 52,0 Michal Hrouda 5 01:42,68 3 Kantek Petr, MVDr 150
10. MODEWARRE(IRE), 4 b 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:42,75 8 Chaloupka Václav, Ing. 140
Čas: 01:39,98, Mezičasy: (26,11 - 24,84 - 24,75 - 24,28)
Výrok: LEHCE-3-4-krk-1-současně-kr.hlava-1 1/4-5-krk

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Bukhtoyarov V.
video

8. dostih, start 17:34
1351 CENA PADDOCKU
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 9 56,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:43,61 8 Kantek Petr, MVDr 130
2. ARTORIUS, 4 54,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:43,74 4 Pišl Martin 50
3. MARKER SUN, 9 60,0 ž. Vendula Korečková krk 02:43,78 6 Pišl Martin 65
4. LIMONADE(SWI), 7 49,5 žk. Taťána Mášová 1/2 02:43,87 9 Blažková Helena 30
5. ROONY, 9 sj 63,5 am. Michaela Kacerová kr.hlava 02:43,88 3 Kalčík Michal 100
6. MAINE D`ANGE(IRE), 3 53,5 Michal Hrouda 1/2 02:43,99 2 Fedorowicz Vladislav 75
7. SHADOW MOON, 10 65,0 am. Zuzana Míčová 1 02:44,13 1 Stašková Eva, Ing. 80
8. EMA RAL, 3 48,5 ž. Kateřina Hlubučková 8 02:45,64 7 Menclová Aneta 60
Nestartovali: OTHELLO
Čas: 02:43,61, Mezičasy: (29,50 - 29,81 - 27,81 - 27,35 - 24,38 - 24,76)
Výrok: BOJ-3/4-krk-1/2-kr.hlava-1/2-1-8

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Cílová kamera: Dobrovolný Karel