VÝSLEDKY: 30.07.2011 - Benešov
1277 Cena Sdružení českých amatérských dostihových jezdců
13:00 - Rovina V - 2000 m - 3letí a starší
1 MACAONE, 4 57.0 am. Hlubučková K. 8 23
2 ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 8 58.5 am. Filipová P. 5 30
3 CALABRIE, 6 58.0 am. Hrubá P. 3 80
4 TERASA, 3 52.5 am. Hloužková L. 9 100
5 ALFREDO, 3 54.0 am. Nováková Ja. 2 120
6 SABIR, 8 56.5 am. Fabris J. 10 100
7 ALONG, 6 59.0 am. Grassingerová D. 1 300
8 WELL DONE, 4 55.0 am. Zgarbová P. 4 60
9 GIPSIE, 3 54.5 am. Hradcová R. 6 300
ZN ESCAPE, 4 55.5 am. Fencková M. 7 40
Výrok: JISTĚ 3 3/4-2-3-2 1/2-2-14-3/4-10
Čas: 02:17,40 ()
1278 Handicap firmy Petr Šach, stavební s.r.o.
13:32 - Rovina IV - 2000 m - 3letí a starší
1 BARLETTA, 10 54.0 ž. Korečková V. 6 140
2 MAARJAS, 4 61.5 Velek O. 3 70
3 VLÁSKA, 6 55.5 Vraj T. 12 140
4 INNOCENT LIFE, 3 52.0 Verner J. 5 250
5 BOCOGNANA(FR), 3 57.0 ž. Zatloukal M. 7 70
6 REDUL, 8 60.5 ž. Chaloupka J. 1 120
7 ALSINA(GER), 4 57.5 žk. Laube M. 4 80
7 VODNICE, 8 55.0 am. Filipová P. 9 50
9 TORONTO HILL(GER), 6 61.0 ž. Andrés D. 2 50
10 SONADOR, 3 60.5 ž. Foret P. 11 35
11 HIGH STORM, 3 57.0 ž. Šafář J. 10 50
ZN APRILLO(GER), 7 58.0 žk. Šicová H. 8 400
Výrok: VELMI LEHCE 6-1-3/4-2-hlava-3-současně-krk-10-hlava
Čas: 02:16,90 ()
1279 Cena Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Kooperativa Benešov
14:00 - Rovina IV - 1400 m - 2letí
1 ARAMIS, 2 58.0 ž. Chaloupka J. 8 100
2 MONTICELLO, 2 57.5 ž. Andrés D. 4 40
3 MIRIAM, 2 57.0 ž. Zatloukal M. 7 23
4 PRAXE, 2 55.0 ž. Foret P. 1 20
5 ESCAPE DONNA, 2 55.0 ž. Šafář J. 5 40
PN LIMBA, 2 56.0 Vraj T. 3 70
PN STAGER, 2 55.5 Verner J. 6 50
Nestartovali: CHICAGO, 2
Výrok: JISTĚ 1 1/4-hlava-1 1/4-2
Čas: 01:48,10 ()
1280 Cena firmy Charvát Group s.r.o.
14:30 - Rovina III - 2000 m - 3letí a starší
1 KEY OF BISCAYE(IRE), 4 58.5 Sovka J. 6 80
2 PYŠNÁ PRINCEZNA, 7 57.0 Velek O. 2 55
3 ANAMO(FR), 4 55.5 žk. Laube M. 4 40
4 MACK THE KNIFE, 5 62.0 ž. Foret P. 8 77
5 CHERI RULES, 9 58.0 am. Filipová P. 3 50
6 CHAR, 3 57.0 ž. Zatloukal M. 9 24
7 SAFÍR TREASURE, 4 55.5 žk. Fricová V. 7 180
8 YES BUBBA(GB), 3 53.0 žk. Zurynek D. 5 100
9 ASPEN(POL), 6 59.0 ž. Andrés D. 1 25
Výrok: LEHCE 5-5-1 1/2-krk-4-5-4 1/2-4 1/2
Čas: 02:19,00 ()
1281 Cena Stáje Sokrates
15:00 - Rovina IV - 1300 m - 3letí a starší
1 DABL, 5 59.0 ž. Foret P. 8 30
2 DANUBIT, 4 58.5 ž. Chaloupka J. 11 25
3 CANADIAN LADY, 6 57.0 ž. Zatloukal M. 12 60
4 GOLDY, 4 57.0 ž. Šafář J. 3 100
5 LINDSAY, 3 51.0 žk. Laube M. 1 110
6 VIA MIA, 3 52.5 Verner J. 7 45
7 NIGHT KING, 3 55.0 žk. Petrlík N. 5 120
8 NEXTREME, 6 58.0 žk. Šicová H. 4 200
9 DOUBLE GAME(IRE), 5 58.5 Vašinová T. 6 180
10 WIRTENA, 10 58.0 ž. Andrés D. 9 60
11 BACK BURN, 3 54.0 ž. Korečková V. 10 120
ZN MOVIE STAR(POL*), 5 55.5 žk. Fricová V. 2 1200
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2 1/2-2-3-2-2-1 1/2-1 1/4-4-5
Čas: 01:29,10 ()
1282 Cena společností Conseq Invest a VOSA - MVS, s.r.o.
15:30 - Rovina IV - 2000 m - 4letí a starší
1 AZIAK, 6 60.0 ž. Foret P. 4 35
2 LUCIJANUS, 5 62.0 ž. Zatloukal M. 2 35
3 WELL MAN(GER), 7 58.0 ž. Chaloupka J. 3 80
4 TANKRÉGA, 4 54.0 am. Filipová P. 7 80
5 GREATE GENEROUS(GB), 5 58.5 Velek O. 6 17
6 RIGHT, 5 54.5 žk. Laube M. 1 120
7 LENZIR, 7 57.5 Verner J. 5 100
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3-1-9-7-18
Čas: 02:19,70 ()
1283 Cena společností Autocentrum Bupi, s.r.o. a Chlazení Novák
16:10 - Steeplechase crosscountry IV - 3800 m - 4letí a starší (klisny)
1 JAMAJKA, 4 62.0 Kocman J. 5 30
2 INÉS, 5 66.5 Verner V. 9 100
3 DAINTY RAST, 4 61.5 Velek O. 12 100
4 GILLAN, 5 71.0 ž. Novák Ma. 4 70
4 BLUE JAZ, 4 65.0 ž. Andrés D. 6 40
6 RIGGI, 5 66.5 Derych J. 8 300
7 MARSYLIANKA(POL), 7 67.0 Kos M. 10 160
8 POWER PRIZE(GER), 5 69.0 ž. Urbánek L. 3 77
Z MAYFLOWER, 5 71.0 ž. Bartoš J. 7 28
PN NAĎA, 5 67.5 Kříž P. 1 260
ZN LABBELA, 5 66.5 Siegl I. 2 110
Nestartovali: SORDIA, 6
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2-1 1/2-současně-7-2-12
Čas: 04:25,90 ()
1284 IV. Těžká cross-country firmy Benti - byty spol. s r.o.
16:40 - Steeplechase crosscountry IV - 4950 m - 5letí a starší
1 CURATOR(POL), 7 67.5 Šimůnek L. 5 30
2 GULÁN, 7 68.0 ž. Novák Ma. 11 200
3 BRICASSAR, 11 68.0 ž. Szikora P. 3 40
4 PYTHIA, 9 63.5 Velek O. 2 90
5 AZTEKE(GER), 6 66.5 Verner V. 1 70
6 ASISTENT, 7 65.5 Siegl I. 10 250
7 BOŽETĚCH, 8 67.5 Liška M. 6 45
8 KILLWILLIE(IRE), 12 65.5 Kocman J. 9 120
9 MATHEO, 5 69.0 ž. Mátl B. 7 100
Z ZANUSSY, 8 66.5 Sovka J. 4 80
Z NORINO(POL), 5 68.0 ž. Bartoš J. 8 30
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-3-1 1/2-10-4-daleko-3
Čas: 06:52,10 ()
1285 Velká benešovská steeplechase firmy Meran Praha
17:15 - Steeplechase crosscountry II - 5000 m - 5letí a starší
1 SAURON, 6 67.0 Liška M. 2 45
2 BACCARAT, 9 68.0 ž. Stromský M. 4 30
3 KASIM, 6 67.0 ž. Novák Ma. 1 100
4 IMÁGO, 8 67.0 ž. Mátl B. 5 50
Z HEATHER, 6 65.0 Bodlák Z. 7 400
Z DERBY SHARP, 11 67.0 Sovka J. 8 77
Z ILYA(GER*), 7 65.0 Řezáč Z. 3 120
PN GODEA, 7 66.0 ž. Andrés D. 6 60
SN LIRAIN, 10 67.0 ž. Bartoš J. 9 25
Výrok: JISTĚ 1-14-daleko
Čas: 07:20,20 ()