home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
06.09.2020 - Praha
13:11 - 1.dostih (010708)
CENA PREZIDENTA JOCKEY CLUBU ČR
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč
1 TAPAJO(GER), 8 ž. Milan Zatloukal 58,0 Stáj Sokrates
2 LA VIDA(GER), 4 bj ž. Alexander Pietsch 56,5 Bernd Nebel
3 STEP STAR, 9 ž. Vendula Korečková 62,5 Stáj VB-Váňa
4 SHECANRALLY(IRE), 5 bj Daniel Vyhnálek 56,0 Ensemble
5 NURWELA, 4 ž. Martina Havelková 50,5 Colegium Racing
6 BORN TO RACE(GER), 3 ž. Michal Hrouda 57,0 TAHLO Šefraný
7 SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 s ž. Tomáš Lukášek 56,5 Dr. Lischka-Jelen
8 BOUŘKA, 9 Michaela Musialová 53,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
9 FABLE, 4 s ž. Michal Demo 59,0 Krásno-Podhányi
10 PAN DARCY(IRE), 5 j am. Matyáš Luka 52,0 Luka-Vedral
11 DODYBUD(IRE), 11 ž. Václav Janáček 56,0 The Sons of Sharpour
12 TAELL, 5 ž. Jaroslav Línek 58,0 Roman
13 LUCAS WARRIOR, 3 am. Jindřich Fabris 60,0 Görgl`s Farm
14 METLAKATLA, 4 Taťána Mášová 51,0 Kelso Stables-Nagy
Startujících: 14
Škrtnuti: ARAKANIE(IRE), DELLIPSA, MILUŠKA
Vybráni: ALFAZIVE(FR), REBELLE D`ARNOULT(IRE)

 
13:44 - 2.dostih (010706)
CENA WAGO
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 EVEREST HILL(GB), 10 ž. Radek Koplík 58,0 Byliny-Kindl
2 HUA HIN(IRE), 4 ž. Václav Janáček 56,0 Swiss Fans-Fedorowicz
3 NÁTURA, 4 Daniel Vyhnálek 56,0 Colegium Racing
4 ARAKANIE(IRE), 5 Taťána Mášová 49,5 Rustikal HC s.r.o.
5 STORMICO, 9 j ž. Jiřina Andrésová 53,5 FVE – Relay JK Levín
6 RABBIT TORONADO(GB), 3 ž. Tomáš Lukášek 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 CAPTAIN LUKA(IRE), 4 ž. Jiří Palík 58,5 Team
8 CHOP CHOP(IRE), 4 ž. Jan Verner 54,0 Stáj Arenzo
9 ORSSIO(FR), 6 ž. Alexander Pietsch 61,0 Hrubý
10 ANIELA(IRE), 3 am. Matyáš Luka 55,0 Westminster Race Horses
11 COLTYN, 5 am. Sabina Mokrošová 57,0 Aryman-Divoky
Startujících: 11
Škrtnuti: RABBIT MAKE(IRE), SHECANRALLY(IRE)

14:00 PONY LIGA
 
14:35 - 3.dostih (010705)
CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 MIKROP, 2 Lukáš Charvát 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 PATHFINDER, 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 Stáj Pohoří -Růžičková
3 FABRIJAN ERSTE, 2 s Simona Laubeová 54,5 Rabbit Trhový Štěpánov
6 SOLEMEENA, 2 ž. Petr Foret 56,0 Martin Bláha
7 RESPEKT, 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Jezdecký klub Cholupice
10 BRITANY GO, 2 ž. Martin Laube 56,0 DAR
11 ARGEMA, 2 Zuzana Míčová 55,0 DS Jeníkov
12 NA JOSEFA, 2 ž. Vendula Korečková 57,0 Stáj Habich
13 IRIS, 2 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Filipův kůň
14 SHIROCCO THIRD, 2 ž. David Liška 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 9
Nestart. - odvážen: CRACKADOR, FRAMI HIT, JEAN BLUE, KAPITAN TREVILLE
 
15:03 - 4.dostih (010703)
17. TATTERSALLS MILE
R - cena I.kat. - 3+ - 1600 m - 200 000 Kč
1 MR RIGHT(IRE), 8 ž. Jan Verner 59,5 Dr. Charvát
2 POLITICUM(FR), 4 ž. Adam Florian 58,0 Russian Racing Syndicate
3 PRAY FOR PARIS, 4 ž. Pavlína Filipová 56,5 Blue Star
4 IGNACIUS REILLY(GB), 4 ž. Jan Rája 59,5 Syndikát V3J
5 RAGING STORM(IRE), 4 ž. Jaroslav Línek 58,0 Koplík
6 BLACK CANYON(FR), 6 ž. Milan Zatloukal 59,5 DS Pegas
7 ACHIRD(IRE), 3 ž. Jiří Palík 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
8 SAGAR(IRE), 5 ž. Václav Janáček 58,0 DS Pegas
9 PRINCE OF HAVANA(GB), 3 ž. Petr Foret 56,0 Andreas Lichtenberk
10 TORQUE POWER(GB), 4 ž. Radek Koplík 58,0 Valentin Bukhtoyarov
11 KRONPRINZ(GER), 5 s ž. David Liška 59,5 Dr. Charvát
12 SOUTH CAPTIVA(FR), 6 Daniel Vyhnálek 56,5 Gestüt Weiherwiesen
13 MAGIC BARON(FR), 3 bj ž. Jiří Chaloupka 58,0 Lokotrans
14 MORMILL(GB), 7 ž. Tomáš Lukášek 58,0 Dr. Lischka-Jelen
Startujících: 13 
15:42 - 5.dostih (010704)
1. MEMORIÁL TOMÁŠE ŠATRY
R - handicap II.kat. - 3+ - 1800 m - 100 000 Kč
1 GALIOS, 4 ž. Jan Verner 53,5 DAR
2 MEQUINENZA(IRE), 3 j Agáta Čermáková 49,0 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
3 KATHY AMES(FR), 3 ž. Vendula Korečková 56,5 Stáj Žďárský
4 LET FIRE(FR), 5 ž. Jiřina Andrésová 58,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
5 BORUVKA(IRE), 4 sj ž. Martina Havelková 52,0 Pure Nutrition
6 HOFERGIRL(GB), 4 s Michaela Musialová 49,0 Bella horse
7 DANCING BLOOD(FR), 5 Denisa Sikorová 52,0 KT OBAL CZ
8 TORRERO(FR), 3 s ž. Zdenko Šmida 53,0 Valentin Bukhtoyarov
9 IWNIANKA(POL), 8 j ž. Jan Rája 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
10 BIG BEN, 4 ž. Jaroslav Línek 59,0 Gold & Turf
11 BETTING TIP(FR), 5 ž. Václav Janáček 56,5 Martin Bláha
Startujících: 11 
16:22 - 6.dostih (010702)
61. J&T BANKA ZLATÝ POHÁR
R - cena I.kat. - 4+ - 2400 m - 200 000 Kč
1 ARCTURUS(IRE), 4 ž. Jiří Palík 58,0 Meridian
2 PALMERA(GER), 4 ž. Zdenko Šmida 57,5 Kovometal (SVK)
3 PAR COEUR(GER), 6 ž. Martina Havelková 58,0 D.von Mitzlaff(GER)
4 FELIX(FR), 6 ž. Milan Zatloukal 58,5 Marpet HK Trans s.r.o.
5 INDIAN EAGLE(GER), 6 ž. Adam Florian 58,0 DAR
6 RAMSSIO(IRE), 4 ž. Václav Janáček 59,0 Hrubý
7 ILE JONES(FR), 4 j ž. Vendula Korečková 56,5 Protendon-Hulínský
8 ZORIANA(GER), 6 ž. Jaroslav Línek 58,0 PD Senica (SVK)
9 LADY ROSEBURG(FR), 4 ž. Martin Laube 56,5 Cardboard
Startujících: 8 
17:09 - 7.dostih (010701)
100. ČESKÉ DERBY
R - cena Gd-3 - 3 klisny a hřebci - 2400 m - 2 000 000 Kč
1 JOGANVILLE(FR), 3 ž. Jan Rája 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 POLISH KING(IRE), 3 s ž. Renato Souza 58,0 Wieslaw Jakub Kartus
3 FRAGA(IRE), 3 ž. Adam Florian 56,5 Leram
4 TROOP COMMANDER(IRE), 3 ž. Zdenko Šmida 58,0 Meridian
5 COTE JARDIN(FR), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Cajdašrot
6 ZARIYANNKA(IRE), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
7 KENSHIBU(IRE), 3 ž. Martina Havelková 58,0 Pure Nutrition
8 FRANCIMOR(IRE), 3 ž. David Liška 58,0 3 hearts
9 SWINGING THOMAS(GER), 3 ž. Jan Verner 58,0 Dr. Charvát
10 VIVIENNE WELLS(FR), 3 ž. Alexander Pietsch 56,5 UTRIN - GER
11 RATE(FR), 3 ž. Václav Janáček 58,0 DS Pegas
12 MARKONI LP(SRB), 3 j ž. Petr Foret 58,0 Lastin Put LP
13 RUSEL(FR), 3 ž. Jiří Palík 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
14 ARMITAGO(FR), 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 MPL Racing CZ
15 OPASAN(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58,0 BORMANN (SVK)
16 RENASI, 3 Daniel Vyhnálek 58,0 Stáj Mikon
17 SPARTICO(GER), 3 ž. Martin Laube 58,0 Jakáb (SVK)
Startujících: 16
Škrtnuti: ABSOLUTIC, ACHIRD(IRE), ALBATROS(IRE), ANČA, AVIGNON, BRIGNOGAN PLAGES(FR), CASSAL(IRE), DONN CLIFS(IRE), ELSID(FR), FAZOUL, FRANCESKA BELLA(IRE), GALNOTS(FR), GIORGIONE(GB), HUNTER`S RULES(FR), IL EST GENERAL(GER), MAGIC BARON(FR), MONJOUET, NIGEL(FR), OPEN CHEQUE(FR), PLANTEUR`S WHISKEY(FR), SECRET PASSION(GB), SHAMALANN(FR), SILVER TRIGGER(FR), SUPRTUPL(IRE), SYLVIANA(FR), TORRERO(FR), VINDICATOR(FR), ZAUKHAN(GB), ZOHEYR(IRE)
Nepřijato OSK: LEGAL RIGHTS(GER)


OSK koně LEGAL RIGHTS(GER) po konzultaci s Legislativní komisí JC ČR bylo na základě jejího stanoviska v souladu s ustanovením § 268 písm. f) a § 269 DŘ prohlášeno za neplatné.
 
17:48 - 8.dostih (010707)
CENA AUTOSALONU DAJBYCH
R - handicap III.kat. - 3+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 ž. Václav Janáček 59,0 Přikryl s.r.o.
2 JAN MESSI, 3 ž. Jan Verner 53,5 Kam+Kam Opava
3 FULMINE LUNA(FR), 6 ž. Jiří Chaloupka 61,5 Jezdecký klub Cholupice
4 STREIF, 3 ž. Martina Havelková 49,5 Protendon-Hulínský
5 FLY AMICO(FR), 3 ž. Radek Koplík 62,5 MPL Racing CZ
6 VEAKALTO(IRE), 8 b ž. Petr Foret 56,5 JoVi Záryby
7 BELL ELYSEES(GB), 4 s Michaela Musialová 55,0 Zámek Domoradice
8 MONTALIE DE CERISY(FR), 4 ž. Jiří Palík 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
9 TREASURE ROCK(USA), 5 ž. Milan Zatloukal 60,0 TIPPLER Group s.r.o.
10 VÉVODA, 4 b ž. Jiřina Andrésová 55,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 10
Škrtnuti: GALIOS
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat