home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
11.10.2020 - Pardubice
10:33 - 1.dostih (041110)
Zlatá spona tříletých - cena holdingu BICZ
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč
1 JACQUELINE, 3 ž. Petr Tůma 66,5 Stáj Moudrý
2 CARILLO, 3 Daniel Vyhnálek 68,0 Stáj Magog
3 SHEHREZADA, 3 am. Marcel Altenburger 66,0  
4 DARK SUN(FR), 3 ž. Sertash Ferhanov 68,0 DS Pegas
5 SHOW ME THE MONEY, 3 ž. Pavel Složil ml. 67,0 Kipling co.- Mimra
6 GIORGIONE(GB), 3 s ž. Ondřej Velek 68,0 Jasna
7 RONCAL(GER), 3 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
8 ČÁRYJAPE, 3 ž. Lukáš Matuský 68,0 NUTRIN
Startujících: 8 
11:04 - 2.dostih (041109)
Křišťálový pohár města Pardubic
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 200 000 Kč
1 AZTEK, 9 ž. Marek Stromský 70,0 Dr. Charvát
2 WISE RULER(GB), 4 ž. Lukáš Matuský 68,5  
3 ANGKOR WAT(GB), 4 ž. Jan Kratochvíl 68,5 Joly
4 SILVER SEAM(FR), 4 b ž. Jiří Kousek 69,0  
5 AU PIED LEVE(FR), 6 b Jakub Kocman 70,0  
6 GODFREY(FR), 4 A 1/2 Daniel Vyhnálek 68,5 DS Pegas
7 RAVIELLA, 7 ž. Jan Odložil 68,0 DS Dolní Moravice
8 MR ZURU(IRE), 6 ž. Pavel Složil ml. 70,0 DS Millennium (SVK)
9 SAUL(GB), 5 ž. Ondřej Velek 70,0  
10 FIL CONDUCTEUR(FR), 5 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Jaroslav Zima
11 CHEMINÉE(IRE), 5 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
Startujících: 11
Škrtnuti: ALBE BACK(GB), AMAZING GANGSTER(GER)
 
11:36 - 3.dostih (041105)
Cena společnosti STRABAG a.s. - Cena Laty Brandisové
Stcc - cena I.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 150 000 Kč
1 LIBUŠKA, 6 am. František Plšek ml. 69,0 PF Ludmírov
2 DALLINA(POL), 6 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Wieslaw Jakub Kartus
3 ROZINA(FR), 6 ž. Jaroslav Myška 68,0 JUDr.Jana Fialová-Estrella
4 SAINT SHINE(FR), 4 Jakub Kocman 63,5  
5 CALINE DE JUILLEY(FR), 7 ž. Romain Julliot 68,0 Nýznerov
6 ALEGORIA, 8 ž. Jan Faltejsek 68,0 ALEMMAS
7 APAS ROCKA, 6 ž. Marek Stromský 68,0  
8 ENGELE(FR), 6 s ž. Ondřej Velek 68,0  
Startujících: 8
Škrtnuti: NIKEANDNEMESIS(IRE)
 
12:15 - 4.dostih (041107)
Stříbrná trofej - Cena pivovarů Staropramen
Stch - cena I.kat. - 5+ - 4400 m - 150 000 Kč
1 SKINS ROCK(FR), 6 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Eva Píšťková
2 WOTAN(GER), 6 b ž. Lukáš Matuský 70,0 K-K Metal a.s.
3 DRAGON(FR), 5 ž. Sertash Ferhanov 70,0  
4 DUSIGROSZ(FR), 7 s ž. Jan Kratochvíl 70,0 Joly
5 BUISENESS SIVOLA(FR), 9 b Josef Borč 70,0  
6 ANAKING(FR), 10 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
7 MEDICIMAN(GB), 7 Adam Čmiel 70,0 AGA-Vlachovice
Startujících: 7
Škrtnuti: ENGELE(FR)
 
12:53 - 5.dostih (041106)
Cena Kudy z nudy - Cena ČASCH
Stcc - cena I.kat. - 4 - 4200 m - 150 000 Kč
1 HAMIS(POL), 4 ž. Jan Odložil 70,0 Stajňa Corinne ČR
2 ZAFIRO(POL), 4 s ž. Jaroslav Myška 70,0  
3 ZTRACENKA, 4 ž. Marek Stromský 68,0 Ramzová
4 LA CORAL, 4 ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
5 CHELMSFORD(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Javor
6 NIKEANDNEMESIS(IRE), 4 Adam Čmiel 68,0 Joly
7 MOHAN, 4 ž. Martin Liška 70,0 DS Malá Morávka
8 SALUS, 4 Jakub Kocman 68,0 H&H J.Hrudka
9 DUNDEE, 4 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 8
Škrtnuti: CELENTANO(GER)
 
13:33 - 6.dostih (041104)
Poplerův memoriál – Cena Radiožurnálu – Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 200 000 Kč
1 LAD IN, 8 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Rovina a.s. Hulín
2 CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Aleš Jerie
3 TIARA MAN(FR), 9 ž. Niklas Lovén 70,0  
4 ALBE BACK(GB), 7 Adam Čmiel 70,0  
5 GARFIELD, 7 Lukáš Sloup 70,0  
6 USOCKEM(FR), 12 A 1/2j ž. Sertash Ferhanov 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
7 MEDIC, 7 Jakub Kocman 70,0 EŽ Praha a.s.
8 DAJUKA, 6 ž. Lukáš Matuský 68,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 8 
14:13 - 7.dostih (041102)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 400 000 Kč
1 KAISERWALZER(GER), 7 ž. Pavel Složil ml. 70,0 DS Millennium (SVK)
2 DECORUS, 11 ž. Ondřej Velek 70,0  
3 IMPHAL(POL), 7 b ž. Hakim Tabet 70,0  
4 ZATARO, 7 Daniel Vyhnálek 70,0 Ramzová
5 EVŽEN(GB), 6 ž. Jaroslav Myška 70,0 Englicovi a Kulhánkovi
6 PARIS EIFFEL(IRE), 7 ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
7 STRING(GER*), 7 ž. Lukáš Matuský 70,0 K-K Metal a.s.
8 LOMBARGINI(GER)*, 9 ž. Jan Faltejsek 70,0 EŽ Praha a.s.
9 DIRECT LAGRANGE(FR), 7 A 1/2 Adam Čmiel 70,0 B & M Horse
10 CAYRAS STAR(FR), 6 s Josef Borč 70,0  
11 SWEET RED WINE, 8 ž. Jan Odložil 70,0  
12 SACAMIRO, 7 ž. Petr Tůma 70,0 Jezdecký oddíl Beňov
Startujících: 12
Škrtnuti: RUI FALEIRO(USA)
 
14:58 - 8.dostih (041103)
Cena hejtmana Pardubického kraje - Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 300 000 Kč
1 STAR(GER), 9 ž. Pavel Složil ml. 70,0 MPL Racing (SVK)
2 SAINT JOSEPH(FR), 7 b ž. Jan Faltejsek 70,0  
3 MR SPEX(GER), 6 ž. Thomas Boyer 70,0 Lokotrans
4 KIFAAYA(GB), 8 ž. Niklas Lovén 70,0 Vlček - Autodoprava.CZ
5 BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2s ž. Jaroslav Myška 70,0 Jaroslav Zima
6 MOULA, 12 ž. Ondřej Velek 70,0  
7 BUONARROTI(GER), 9 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Jasna
8 SPEEDER, 5 ž. Jan Odložil 70,0  
9 LAVERNO, 5 s ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
10 APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 j Adam Čmiel 70,0 Meridian
11 NIKTIGER, 6 Lukáš Sloup 70,0  
12 MARCUS AURELIUS(FR), 10 ž. Marek Stromský 70,0 Stajňa Corinne ČR
13 MUSTAMIR(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský 70,0  
Startujících: 13
Škrtnuti: MODŘÍN, PERSONAL COACH(FR)
 
15:42 - 9.dostih (041108)
Pohár BICZ holding 2020
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4600 m - 90 000 Kč
1 RONALDO KING, 5 Adam Čmiel 66,0  
2 ELIÁŠ, 11 s am. Marcel Altenburger 63,0 Jasna
3 EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 67,0  
4 PERSONAL COACH(FR), 7 Lukáš Sloup 63,5  
5 BOLERO DE L`ISLE(FR), 9 A 1/2 am. František Plšek ml. 68,0 Stáj Aliance Jičín
6 VALTZ, 9 b ž. Sertash Ferhanov 70,0 Pálenice Pavlovice
7 ČMELÁK, 6 ž. Petr Tůma 67,0  
8 KÖNIG SAMUR(GER), 6 Jakub Kocman 63,0  
9 WOODY, 10 ž. Ondřej Velek 64,0  
10 DEL REY(SVK), 5 ž. Pavel Složil ml. 67,0 D + V + P Kopálek, CZ
11 MOBILIZATION(IRE), 5 ž. Niklas Lovén 67,0 EŽ Praha a.s.
12 NEW FINCH, 7 ž. Romain Julliot 71,5 EŽ Praha a.s.
13 KORNELIA, 6 b Daniel Vyhnálek 60,0 Hvozd-Popelka
14 STIGRIS, 9 j ž. Lukáš Matuský 73,0  
15 EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 Michal Maksa 64,0 Autodoprava Klimeš-Slabý
16 SHENT(FR), 5 ž. Thomas Boyer 70,0 Lokotrans
17 MOTIV, 5 ž. Jan Odložil 68,0  
Startujících: 15
Škrtnuti: CAYRAS STAR(FR), EAST RIVER(FR), RUBYCHOP(FR)
 
16:48 - 10.dostih (041101)
130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou se záštitou ministerstva zemědělství
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 3 000 000 Kč
1 ALL SCATER, 10 Veronika Řezáčová 70,0  
2 LODGIAN WHISTLE, 7 ž. Jaroslav Myška 70,0 Statek Chyše-Váňa
3 HEGNUS, 12 ž. Lukáš Matuský 70,0 Ševců
4 BUGSIE MALONE(IRE), 10 b Adam Čmiel 70,0  
5 CATCH LIFE(ITY), 12 ž. Niklas Lovén 70,0 Viktorie-UH
6 CASPER(FR), 8 A 1/2 ž. Sertash Ferhanov 70,0  
7 MAZHILIS(FR), 11 ž. Jiří Kousek 70,0  
8 SOTTOVENTO(GER), 8 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Statek Chyše-Váňa
9 DULCAR DE SIVOLA(FR), 7 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
10 STRETTON, 10 ž. Marek Stromský 70,0  
11 MAHONY, 8 ž. Hakim Tabet 70,0 Stáj Sáňka-Vymazal
12 RIBELINO(FR), 12 ž. Thomas Boyer 70,0  
13 VANDUAL(SVK), 12 b ž. Romain Julliot 70,0 VADUAL (SVK)
14 PLAYER, 8 ž. Marcel Novák 70,0 Nýznerov
15 THEOPHILOS(FR), 10 b ž. Jan Odložil 70,0  
16 NO TIME TO LOSE(GB), 11 j Jakub Kocman 70,0  
17 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 9 s ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
18 TALENT, 9 ž. Pavel Složil ml. 70,0 DS Kabelkovi
Startujících: 18
Škrtnuti: AENEAS(IRE), ANGE GUARDIAN(GER), BRIDGEUR(FR), DECORUS, DIRECT LAGRANGE(FR), DUSIGROSZ(FR), CHICNAME DE COTTE(FR), IZYNKA, MARCUS AURELIUS(FR), MUSTAMIR(IRE), OUT SAM(GB), TIEP DE L`EST(FR), UNBRIN DE L`ISLE(FR), URGENT DE GREGAINE(FR), VERNOIS(FR)

V sekci DOKUMENTY – DOSTIHOVÝ PROVOZ naleznete Soubor hygienických opatření pro dostihový den 11. 10. v Pardubicích.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat