home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
21.04.2019 - Kolesa
14:00 - 1.dostih (130101)
Cena firmy Jaroslava Jiráně
R - cena IV.kat. - 3 - 1600 m - 30 000 Kč
1 ORESTO, 3 j Josef Borč 57,0 Horse Farm Kroutilík
2 AZBUK, 3 ž. Jan Verner 58,0 The Sons of Sharpour
3 HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 ž. Martina Havelková 56,5 Pure Nutrition
4 MARCHAND, 3 Nikola Petrlík 56,5 Rabbit Trhový Štěpánov
5 HELI JAPE, 3 žk. Lukáš Charvát 58,0 PF Ludmírov
6 EL BUT, 3 am. Jindřich Fabris 59,5 Stáj Horní Paseky
7 SARAH ALIGHIERI, 3 Lucie Fialová 55,5 Rabbit Trhový Štěpánov
8 PRVNÍ DÁMA, 3 s am. Sabina Mokrošová 56,5 Cardboard
9 WENEKA, 3 žk. Taťána Mášová 51,0  
10 ROZINA, 3 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 53,0 DS Malá Morávka
11 PAPAYA PAYA, 3 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 FVE – Relay JK Levín
12 SAINT TOBIAS, 3 ž. Vendula Korečková 56,0 Martin Bláha
Startujících: 12
Škrtnuti: DIANA JAPE, FANTASTIC LAST, GALIOS, GREEN WAY, MAESTRO ALIGHIERI
 
14:30 - 2.dostih (130102)
Cena společnosti VVS Verměřovice
R - cena IV.kat. - 4+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 TOUCHY FEELY, 4 ž. Martina Havelková 55,5 Stáj Centys
2 DETEKCE, 8 b ž. Kateřina Hlubučková 55,5 FVE – Relay JK Levín
3 BEE CHIC(FR), 5 žk. Lukáš Charvát 61,0 Stáj Luki
4 PERCHTA(IRE), 6 Dana Bořánková 55,0 3 hearts
5 VINNY AGNES, 4 s ž. Vendula Korečková 55,5 Orling
6 RABBIT MAKFI(GB), 6 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 59,5 G-RADIANT Racing
7 MALQ(FR), 12 žk. Denisa Sikorová 52,0 Estrella
Startujících: 7
Škrtnuti: FANTASTIC LADY, ZAMINGERTON
 
15:00 - 3.dostih (130103)
Cena obce Kladruby nad Labem
R - handicap V.kat. - 4+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 SHEBY JAIL, 9 am. Tereza Dlapová 61,0 Aryman-Divoky
2 KENTUCKY JACK, 4 ž. Vendula Korečková 58,0 Marpet HK Trans s.r.o.
3 FURANO(GB), 7 b ž. Kateřina Hlubučková 54,5 FVE – Relay JK Levín
4 ANHOR(GER), 4 Nikola Petrlík 60,0 Salvator Racing Club
5 LADY`S MAN, 7 ž. Martina Havelková 59,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 DALTON(POL), 5 ž. Jan Verner 58,5  
Startujících: 6
Škrtnuti: HEURE, LEMESÍNA
 
15:32 - 4.dostih (130104)
Cena společnosti Temposervis CZ a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3700 m - 50 000 Kč
1 DZINFIZZ, 7 ž. Josef Bartoš 68,0 Luka-Vedral
2 DUKE(POL), 7 b ž. Marcel Novák 70,5 EŽ Praha a.s.
3 WOODY, 9 Jakub Spáčil 67,0  
4 MORAVANKA, 6 ž. Jan Odložil 66,5 DS Malá Morávka
5 KREMONNA, 6 Michal Kubík 65,5 Vasury Kolesa
6 COTTON EYE JOE, 10 ž. Lukáš Matuský 68,0  
Startujících: 6
Škrtnuti: CREOLA TIGER, MOULA
 
16:05 - 5.dostih (130105)
Cena dostihové stáje Statek Blata Český ráj
Stcc - cena V.kat. - 5+ - 3500 m - 30 000 Kč
1 SWAN DANCER, 5 Michal Kubík 65,5  
2 GIOVANNI, 6 Jakub Spáčil 66,5  
3 VILLON, 6 ž. Marcel Novák 68,0 Orling
4 ALFA WOLF(IRE), 8 ž. Josef Bartoš 68,0 www.trdelnik.com-Luka
5 CREOLA TIGER, 9 Pavel Složil ml. 69,5 Áďa a Emmča Friedmannovy
6 ARDUA, 9 Jan Derych 66,0 Stáj Kam+Kam Opava
7 MOULA, 11 ž. Jan Odložil 70,0  
Startujících: 7 
16:41 - 6.dostih (130107)
Cena Rehabilitačního centra pro koně V&E
PP - cena V.kat. - 4+ - 3000 m - 30 000 Kč
1 MARREE, 6 Veronika Řezáčová 66,5 Dream Sky
2 POLIDAR, 6 b ž. Martin Liška 69,0 JAZAM
3 BELLEROFONT(FR), 5 Michal Kubík 66,5 Vasury Kolesa
4 SORBET(POL), 4 ž. Marcel Novák 67,0 Vocetka
5 CHRIS DARSIE, 4 j ž. Jiří Kousek 68,0  
6 FRAGMENT OF SCYRIS, 8 Jan Derych 67,5 Stáj Liboš-Derych
Startujících: 6
Škrtnuti: KORNETA, MARKOS, SICILIANA, TAURIEL
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat