home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
08.09.2019 - Praha
13:08 - 1.dostih (010904)
CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 SHEBY LOVE, 2 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Licehamr
2 WELLUNCA, 2 Daniel Vyhnálek 56,0 Epicos
3 LUCAS WARRIOR, 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Görgl`s Farm
4 NA KONCI DUHY, 2 ž. Martina Havelková 56,0 Zámek Domoradice
5 DANCER OF DENALI, 2 ž. Jakub Pavlíček 58,0 BoKa Seniors
6 ABSOLUTIC, 2 ž. Adam Florian 56,0 Candy & Aqua
7 SHIROCCO ALIGHIERI, 2 Simona Laubeová 55,5 Rabbit Trhový Štěpánov
8 NIGHT SKY, 2 Lucie Fialová 53,0 DAR
9 MATEY, 2 ž. Jan Verner 56,0 Spedica Logistic s.r.o - Kub
10 JESIENKA, 2 Michal Kopczyk 56,0 Stáj Sokrates
11 YANK, 2 ž. Jaromír Šafář 56,0 Zámecký vrch
12 AVIGNON, 2 ž. Vendula Korečková 58,0 Michaela-Hruboš
13 FLYING FINN, 2 žk. Taťána Mášová 52,5 Mika
14 DARKGELTON LADY, 2 Michal Hrouda 55,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 14
Škrtnuti: VADETABERRY
 
13:37 - 2.dostih (010905)
CENA UNICREDIT BANK
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč
1 SHEIK YERBOUTI, 7 Beysim Ferhanov 60,0 Stáj Görgl
2 WEMMA, 3 ž. Jiřina Andrésová 49,0 Hromasová,Tykal
3 DARINA(POL), 3 ž. Adam Florian 56,5 DS Pegas
4 DERNIERA(IRE), 4 ž. Jan Verner 59,5 Sauter-Kub
5 BARIKA, 8 žk. Taťána Mášová 51,0 Stáj Hanzlíková-Bartoš
6 IRANDO, 5 ž. Pavlína Filipová 58,5 Stáj Filip
7 TROPICAL BOND, 8 b žk. Alena Plimlová 68,5 FVE – Relay JK Levín
8 TIGGY BLUE, 7 ž. Martina Havelková 53,0 Stáj Pěčín - Jelen
9 WICKER STONE(IRE), 8 ž. Jaromír Šafář 56,0 Zámek Domoradice
10 PENSEUR(IRE), 4 b ž. Radek Koplík 59,0 Václav Slovák
11 STUHNA(FR), 5 Michal Hrouda 52,0 Hippolit Star - Pejšková
12 MATYSEK(IRE), 6 ž. Vendula Korečková 53,0 Strojírna Litvínov
Startujících: 12
Škrtnuti: MATEESEK, TOUCHE FINALE(FR)
 
14:05 - 3.dostih (010903)
CENA SUSPRO
R - handicap II.kat. - 3+ - 1800 m - 90 000 Kč
1 GALIS, 6 ž. Jiří Chaloupka 59,0 ALPEJ
2 SEA THE NIGHT(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 53,0 Epona
3 STORM DE NUIT(FR), 3 ž. Adam Florian 55,0 Cardboard
4 IWNIANKA(POL), 7 j ž. Jan Rája 62,5 MUDr. Eva Nieslaniková
5 BEE CHIC(FR), 5 ž. Radek Koplík 62,5 Stáj Luki
6 ČAMILLA, 6 s ž. Jan Verner 52,0 Pepa z lesa
7 TOUCHE FINALE(FR), 3 ž. Kateřina Hlubučková 48,0 Hana Veselá
8 CAWOK(IRE), 3 ž. Jakub Pavlíček 57,5 Strojírna Litvínov
9 ORSSIO(FR), 5 Beysim Ferhanov 58,0 Hrubý
10 TROP, 10 Michal Hrouda 53,5 Stáj Pěčín - Jelen
11 BORUVKA(IRE), 3 sj ž. Martina Havelková 50,0 Pure Nutrition
12 ORSON, 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 PP Zámrsk
13 LET FIRE(FR), 4 ž. Jiřina Andrésová 60,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 13 
14:38 - 4.dostih (010908)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R - handicap V.kat. - 3+ - 1800 m - 20 000 Kč
1 MAINE D`ANGE(IRE), 4 žk. Alena Plimlová 58,5 Swiss Fans-Fedorowicz
2 PAPAYA PAYA, 3 Valerie Vyhnálková 52,0 FVE – Relay JK Levín
3 LADY`S MAN, 7 žk. Lukáš Charvát 60,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 LEVANDULE, 3 žk. Lucie Schrimpfová 56,5 Falun-Horová
5 LABOND, 8 Lukáš Vladyka 66,0 SŠ dostihového sportu
6 LUCIFER, 6 s am. Tereza Podráská 60,0 Stáj Bartoš
7 DESTINY STAR, 4 Dana Bořánková 59,0 A & L Company
8 EL BUT, 3 am. Tereza Winterová 59,0 Stáj Horní Paseky
9 WARSPITE(IRE), 4 am. Pavlína Kašparová 48,0 Alegres
10 MARKER SUN, 10 Lucie Fialová 55,0 Rozkovec
11 MONTEPUCINI(FR), 9 am. Alexandra Slámová 55,0 Brigantia
12 ALTER TOYLSOME(GER), 5 j žk. Taťána Mášová 54,0 Stall Pinot
13 CANDLE IN THE WIND, 7 žk. Maryna Karmanovych 59,5 Filipův kůň
14 ARIGNY, 4 am. Petra Florianová, B.Sc. 57,0 Stáj Mirkov - Florian
15 BONANZA GOLD(IRE), 3 am. Kateřina Kuntová 54,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
16 LIMONADE(SWI), 8 Michal Kopczyk 56,0 Stall Bobsin
Startujících: 14
Vyloučen-Chráněn: LAKAR, LATRIB, LEMESÍNA
Škrtnuti: LADAR, RABBIT CRAFTSMAN(GB)

 
15:08 - 5.dostih (010902)
41. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
R - cena L - 3+ - 1600 m - 600 000 Kč
1 WIRELESS(FR), 8 ž. Jan Verner 59,0 Leram
2 SAGAR(IRE), 4 s ž. Adam Florian 59,0 DS Pegas
3 CALORIFIC(IRE), 3 ž. Zuzana Vokálková 57,0 K-K Metal a.s.
4 NOBLE CLIFFS(FR), 5 Daniel Vyhnálek 59,0 DS Pegas
5 SAŠA(GB), 5 j ž. Vendula Korečková 57,5 Stáj Lascar-Váňa
6 GEORGE BOOLE(IRE), 5 Nikola Petrlík 59,0 AGA-Vlachovice
7 TORQUE POWER(GB), 3 ž. Radek Koplík 57,0 Valentin Bukhtoyarov
8 RED PERSIAN(IRE), 4 s ž. Jiří Chaloupka 59,0 Lokotrans
9 FATHER FROST(IRE), 7 ž. Jaromír Šafář 59,0 Statek Chyše-Váňa
10 IDEAL APPROACH(IRE), 7 Michal Hrouda 59,0 Lokotrans
Startujících: 10
Škrtnuti: ALDZARB(IRE), AMAZING GANGSTER(GER), BLITZKRIEG(FR), CAPE FREEDOM(IRE), CAWOK(IRE), CORSTON(IRE), EL LOCO(GER), KHOCHENKO(FR), LAGARO, MANOAMANO(FR), RABBIT HAVANA(GB), TROPICAL BOND, UMMALQUWAIN(GB), WAGRAM(FR), ZOCK(FR)
 
15:39 - 6.dostih (010906)
CENA J&T BANKY, a. s.
R - handicap III.kat. - 3+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 LEWIS GAL, 3 ž. Jiří Chaloupka 59,5 DAR
2 REINE D`ARGENT(FR), 3 Daniel Vyhnálek 56,0 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
3 MOSTAR, 3 ž. Jan Verner 53,5 LUČ stajka - Neuberg
4 IRISH HIT(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 Hippolit Star - Pejšková
5 NIRGERA, 8 Michal Hrouda 52,0 Stáj Fano
6 TOP GUN(GER), 3 ž. Adam Florian 55,5 Lokotrans
7 ORLEANO, 3 ž. Martina Havelková 51,5 Hippolit Star - Pejšková
8 TOUCHY FEELY, 4 žk. Taťána Mášová 49,0 Stáj Centys
9 NOBLE FOX(FR), 10 ž. Jiřina Andrésová 57,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
10 EMA RAL, 4 ž. Kateřina Hlubučková 49,0 DS Jeníkov
Startujících: 10 
16:12 - 7.dostih (010901)
74. J&T BANKA ST LEGER
R - cena L - 3 klisny a hřebci - 2800 m - 600 000 Kč
1 DALANDI, 3 ž. Radek Koplík 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 ANGKOR WAT(GB), 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 Joly
3 LA CORAL, 3 Daniel Vyhnálek 58,0 Pecka-Horse
4 URAN(GER), 3 ž. Jakub Pavlíček 58,0 Stáj Březová
5 SVENSON(USA), 3 ž. Adam Florian 58,0 DS Pegas
6 BELL ELYSEES(GB), 3 s ž. Jiří Chaloupka 58,0 Lokotrans
7 RAMSSIO(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 Hrubý
8 ILE JONES(FR), 3 j ž. Vendula Korečková 56,5 Protendon-Hulínský
9 ZAMINDARTON, 3 s Michal Hrouda 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 9
Škrtnuti: ANJELLICO, ANNAKIN(IRE*), ARCTIC STAR(GER), ARCTURUS(IRE), BARNEY BASH(GER), BENJAMIN(FR), BLITZKRIEG(FR), BLUEGRASS BOY(FR), BOBESH(GB), CALORIFIC(IRE), CORSTON(IRE), DON GEORGE(GB), ECOLOGIC, FABLE, FALCAON, FILIP(GB), GOLDENTON, HAVEYOUEVERSEEN(FR), CHIOUBOUCAR(FR), IDEAL MAN(FR), IGNACIUS REILLY(GB), IRISH VALENTINE, IVORY LIGHT(FR), JOSEPHA, KIBA, KING ARCHIE(GER), LADARONA(IRE), LOVELY DREAM, MANOAMANO(FR), MARCHAND, MIKE OF JAPE, MOONRAKER(GER), NIKEANDNEMESIS(IRE), NOGAR, ORLEANO, OUTBACK RIDER(IRE), PACIFIC HILL(GER), SHEDIR(IRE), SHIROCCO TWO, WELL ABSOLUT, WENEKA, ZAFIRO(POL)
 
16:47 - 8.dostih (010907)
CENA HLEDÁME RODIČE
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč
1 FANTASTIC LAST, 3 Simona Laubeová 53,5 Rabbit Trhový Štěpánov
2 BOUŘKA, 8 ž. Kateřina Hlubučková 52,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 TAELL, 4 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Roman
4 MONTE CHRISTO, 7 žk. Alena Plimlová 66,5 FVE – Relay JK Levín
5 HOFERGIRL(GB), 3 b ž. Radek Koplík 59,5 Bella horse
6 LA VIDA(GER), 3 ž. Jan Verner 60,5 Bernd Nebel
7 LADY HORTENZIE, 5 žk. Taťána Mášová 59,0 Hořejší Tvrz Chlum
8 SHARP JAILER, 3 j ž. Martina Havelková 50,0 Stáj Latén
9 IBAR, 9 b ž. Jiřina Andrésová 50,0 Stáj Bartoš
10 ANNIE TIGER, 4 b ž. Adam Florian 58,0 MANEKO
11 KÁRL, 8 b Michal Hrouda 52,0 Alice Zimčíková
Startujících: 11
Škrtnuti: GREEN WAY, SORAHHO
 
17:20 - 9.dostih (010907)
CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč
1 DEREQUINTA(IRE), 3 ž. Martina Havelková 60,0 Pure Nutrition
2 NIKOLETTA, 3 j ž. Kateřina Hlubučková 49,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 VALMONT, 10 s ž. Adam Florian 62,0 Challenger Horse
4 LIKE A TRINITY(GB), 5 Michal Hrouda 58,5 Březina Legacy Buršice
5 COOL WHISKEY(IRE), 10 Daniel Vyhnálek 56,0 Flash - Neuberg
6 CHICA QUERIDA(IRE), 5 b Beysim Ferhanov 60,0 Syndikát V3J
7 ALFAZIVE(FR), 4 ž. Jan Verner 54,0 Figaro
8 PALADDIO, 4 Eva Buriánková, Mgr. 52,0 Görgl`s Farm
9 LAFRANCO, 10 s žk. Lukáš Charvát 60,5 Team
10 KATRYEN, 6 žk. Taťána Mášová 53,5 Borohrádek
11 OPINION MAKER(IRE), 5 j ž. Jaromír Šafář 59,0 Stáj Walter
Startujících: 11

Upozorňujeme trenéry a majitele koní, že přihlášky, škrtání a OSK podané telefonicky je nutné potvrdit dodatečně písemně nebo elektronicky (např. e-mailem nebo faxem) nejpozději do 12 hodin po jejich uzávěrce, jinak budou považovány za neplatné (DŘ § 251, resp. § 274).
Zúčtovací centrum
Upozorňujeme, že v den přihlášek (u dlouhodobých přihlášek v den 1. škrtání), resp. OSK musí mít majitel koně na svém bilančním účtu v Zúčtovacím centru dostatečnou částku na pokrytí příslušného poplatku.
Jestliže tato částka na účtu majitele nebude celá, přihláška nebo OSK nelze přijmout.
Připomínáme, že je třeba věnovat pozornost tomu, že v propozicích se částky za přihlášky a OSK uvádí většinou
bez DPH, a pokud je pořadatel plátce, je potřeba s tímto navýšením o DPH počítat.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat