home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
21.07.2019 - Karlovy Vary
14:02 - 1.dostih (020406)
Cena DUX JOSEF CHEJN s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 PERSEON(IRE), 3 s ž. Vendula Korečková 60,5 Alegres
2 ERUPTION(FR), 6 am. Veronika Olehlová 62,0 DOAN
3 DODYBUD(IRE), 10 ž. Martin Laube 62,5 FVE – Relay JK Levín
4 KATCHABA(USA), 10 ž. Radek Koplík 65,0 Březina Legacy Buršice
5 NÁTURA, 3 Michal Hrouda 58,0 Colegium Racing
6 PAN DARCY(IRE), 4 Michal Kubík 64,0 Luka-Vedral
7 LA VIDA(GER), 3 ž. Jan Verner 60,5 Bernd Nebel
8 TREASURE ROCK(USA), 4 am. Jindřich Fabris 62,5 TIPPLER Group s.r.o.
9 COLTYN, 4 s ž. Adam Florian 55,0 Aryman-Divoky
10 SORAHHO, 7 b žk. Zuzana Míčová 56,0 Ladies Racing
Startujících: 10
Škrtnuti: RAKIA
 
14:32 - 2.dostih (020404)
Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 JOGANVILLE(FR), 2 ž. David Liška 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 RABBIT MAKE(IRE), 2 Nikola Petrlík 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 STERLI(FR), 2 ž. Adam Florian 55,0 DS Pegas
4 ODIONETA, 2 Michal Kopczyk 57,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 LADY LAURETTA(GB), 2 ž. Vendula Korečková 55,0 Westminster Race Horses
6 FRANCESKA BELLA(IRE), 2 Michal Hrouda 53,5 Statek Blata Český Ráj I
7 FRAGA(IRE), 2 ž. Jan Verner 55,0 Leram
8 MAVERANA(POL), 2 ž. Martin Laube 55,0 MUDr. Eva Nieslaniková
9 TORRERO(FR), 2 s ž. Radek Koplík 57,0 Valentin Bukhtoyarov
Startujících: 8 
15:03 - 3.dostih (020403)
Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
R - handicap III.kat. - 3+ - 2000 m - 60 000 Kč
1 GALIOS, 3 Michal Hrouda 53,0 DAR
2 PENSEUR(IRE), 4 ž. Radek Koplík 57,5 Václav Slovák
3 CAWOK(IRE), 3 ž. Jan Verner 57,0 Strojírna Litvínov
4 BALLEROY(FR), 4 ž. Jiří Chaloupka 61,5 Castor
5 SEA THE NIGHT(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 59,0 Epona
6 STORM DE NUIT(FR), 3 ž. Adam Florian 55,0 Cardboard
7 TOUCHE FINALE(FR), 3 ž. Kateřina Hlubučková 53,0 Hana Veselá
8 QUEENTERA(GB), 4 ž. Martina Havelková 56,5 Michaela-Hruboš
9 ORIENTAL GLORY(GER), 4 Michal Kubík 63,0 Lokotrans
10 VALMONT OHNE, 7 am. Jindřich Fabris 60,0 Rabbit Trhový Štěpánov
11 VALENTINO DANCER(FR), 4 ž. David Liška 61,5 UTRIN
12 VOSSOLIE, 6 s ž. Jiřina Andrésová 54,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: MUJAHID BRAVE
Škrtnuti: NEE L`AMOUR(GER)

 
14:31 - 4.dostih (020402)
31 Lázeňská míle MIKROPu ČEBÍN a.s.
R - cena II.kat. - 3+ - 1600 m - 100 000 Kč
1 BEE CHIC(FR), 5 ž. David Liška 58,0 Stáj Luki
2 HIDDEN FLAME(IRE), 10 j ž. Jiří Chaloupka 59,0 DAR
3 BRIDPORT(IRE), 4 ž. Martin Laube 58,0 Jakub Myška-Myšková
4 MASTER OF GOLD(FR), 8 s ž. Zdenko Šmida 60,0 TVD a.s.
5 FILS DE L`AIR(FR), 5 b ž. Jan Verner 56,0 Nico
6 IWNIANKA(POL), 7 j ž. Martina Havelková 58,5 MUDr. Eva Nieslaniková
7 SAGAR(IRE), 4 ž. Adam Florian 60,0 DS Pegas
8 TORQUE POWER(GB), 3 ž. Radek Koplík 57,0 Valentin Bukhtoyarov
Startujících: 8
Škrtnuti: CAWOK(IRE), KISSI STURM, TROPICAL BOND, VALMONT OHNE
 
16:05 - 5.dostih (020401)
74. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
R - cena L - 3 klisny - 2400 m - 550 000 Kč
1 MOON SHOT(FR), 3 ž. Radek Koplík 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 NIKEANDNEMESIS(IRE), 3 ž. Zdenko Šmida 58,0 Joly
3 TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 58,0 Statek Blata Český ráj
4 FABLE, 3 ž. Martin Laube 58,0 Meridian
5 TULARKA(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 Statek Blata Český ráj
6 ILE JONES(FR), 3 j ž. Jiří Chaloupka 58,0 Protendon-Hulínský
7 BORUVKA(IRE), 3 sj ž. Martina Havelková 58,0 Pure Nutrition
8 GOLD MEMORY(IRE), 3 Michal Hrouda 58,0 DS GAUDIUM
9 FALCON BABY(IRE), 3 ž. David Liška 58,0 3 hearts
10 LADY ROSEBURG(FR), 3 ž. Adam Florian 58,0 Cardboard
11 DARK ABSOLU, 3 Nikola Petrlík 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
12 MOTIVATOR LADY, 3 s Simona Laubeová 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 12
Škrtnuti: ASTORIA(FR), AVANT TOUT, BOMBARDA(FR), CELGERTA, CENNIE, COLOMBINA(FR), DEVOIR DE REVER(FR), DREAM OF LOVE, FARMEDA, FEBRIANNE, HAVEYOUEVERSEEN(FR), JOSEPHA, KIBA, LADARONA(IRE), LOVELY DREAM, MISS PRAGUE(IRE), MONTALIE DE CERISY(FR), PUSKY TO THE CORE(FR), REINE D`ARGENT(FR), RODERIKA(IRE), TOUCHE FINALE(FR), VALENTINE LADY, VICTORIA PRINCESS, VIVIANN(FR)
 
16:33 - 6.dostih (020408)
Cena RENOMIA AGRO
Stch - cena III.kat. - 4+ - 3700 m - 90 000 Kč
1 HOLIN ONE, 10 Pavel Složil ml. 66,5 Na Ebenu
2 SIXTYSEVEN, 10 am. Michal Mikšovský 67,0 Buc-Film
3 MERELLA(SWI), 7 Dana Bořánková 66,5 Zeas Staré Hradiště
4 SURIN(POL), 6 ž. Marcel Novák 73,0 Vocetka
5 PHILLIPINA, 7 j Michal Kubík 66,5 Filip Neuberg
6 DETERMIS, 6 ž. Martin Liška 67,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 4
Škrtnuti: AVEC CHARME(GER), NAUPLIOS(FR)
 
17:03 - 7.dostih (020405)
Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2000 m - 40 000 Kč
1 MOSTAR, 3 ž. Jan Verner 56,0 LUČ stajka - Neuberg
2 RIVERSIDE, 10 ž. Martina Havelková 63,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 VINNY AGNES, 4 ž. Vendula Korečková 54,5 Orling
4 NADĚJE, 6 ž. Adam Florian 55,0 Joe
5 PEPA HAVEL(FR), 11 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 52,0 Stáj Sokrates
6 LEWIS GAL, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 DAR
7 NEE L`AMOUR(GER), 9 j žk. Taťána Mášová 57,5 Stall Negra
8 LANDARON, 5 Nikola Petrlík 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 EOWYN, 6 ž. Kateřina Hlubučková 54,0 DS Jeníkov
10 VÉVODA, 3 ž. Jiřina Andrésová 54,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 10
Škrtnuti: GOLDENTON, MARILYN DANCER, TREASURE ROCK(USA)
 
17:35 - 8.dostih (020407)
Cena DZS STRUHAŘOV a.s. – Memoriál Miroslava Kocourka
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 25 000 Kč
1 ROZINA, 3 ž. Martin Laube 56,5 DS Malá Morávka
2 LADY`S MAN, 7 ž. Martina Havelková 56,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 APOPHIS, 7 ž. Kateřina Hlubučková 49,0 Jitřenka
4 MAINE D`ANGE(IRE), 4 Lucie Fialová 61,5 Swiss Fans-Fedorowicz
5 DARK ALIGHIERI, 4 žk. Alena Plimlová 55,0 SŠ dostihového sportu
6 STREET SINGER(GB), 5 b am. Kateřina Kuntová 57,0 Byliny-Kindl
7 DETEKCE, 8 bj žk. Taťána Mášová 61,5 FVE – Relay JK Levín
8 SERESCO, 9 žk. Zuzana Míčová 55,0 Ladies Racing
9 EL BUT, 3 am. Tereza Winterová 58,0 Stáj Horní Paseky
10 LADISLAV, 7 am. Veronika Olehlová 59,0 Renner
11 TAURUS, 9 ž. Jan Verner 56,5 Stáj Talcum-Jirka
12 LAKAR, 9 bj am. Michaela Kacerová 57,5 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: CHICO DE CHILLI
Škrtnuti: ADMIRAL PIETT(GER), LEPORELLO



Upozorňujeme trenéry a majitele koní, že přihlášky, škrtání a OSK podané telefonicky je nutné potvrdit dodatečně písemně nebo elektronicky (např. e-mailem nebo faxem) nejpozději do 12 hodin po jejich uzávěrce, jinak budou považovány za neplatné (DŘ § 251, resp. § 274).
Zúčtovací centrum
Upozorňujeme, že v den přihlášek (u dlouhodobých přihlášek v den 1. škrtání), resp. OSK musí mít majitel koně na svém bilančním účtu v Zúčtovacím centru dostatečnou částku na pokrytí příslušného poplatku.
Jestliže tato částka na účtu majitele nebude celá, přihláška nebo OSK nelze přijmout.
Připomínáme, že je třeba věnovat pozornost tomu, že v propozicích se částky za přihlášky a OSK uvádí většinou
bez DPH, a pokud je pořadatel plátce, je potřeba s tímto navýšením o DPH počítat.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat