home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
09.06.2019 - Most
13:21 - 1.dostih (090403)
Cena společnosti HIPODROM MOST a. s.
R - cena III.kat. - 2 - 1200 m - 60 000 Kč
1 HUDSON HORNET(FR), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Cajdašrot
2 FRANCIMOR(IRE), 2 Michal Hrouda 54,5 3 hearts
3 RABBIT BREATH(GB), 2 Nikola Petrlík 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 RABBIT MAKE(IRE), 2 Lucie Fialová 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 ACHIRD(IRE), 2 ž. David Liška 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
Startujících: 4 
13:45 - 2.dostih (090404)
Červnový mostecké sprint
R - cena III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 WOBULL SE NOW, 9 Adam Florian 66,0 Zeman-Florian
2 TRINIS, 5 ž. Giuseppe Virdis 61,5 DAR
3 GILIENNE, 3 ž. Jan Verner 56,5 Stáj ŠIMI
4 ORSSIO(FR), 5 ž. Petr Foret 58,5 Hrubý
5 COOL BABY(GB), 4 ž. David Liška 60,0 Stáj Arenzo
6 OPINION MAKER(IRE), 5 j Michaela Musialová 53,0 Stáj Walter
7 MANY REASONS(IRE), 3 ž. Martina Havelková 50,5 Rozkovec
8 NEVER NOW(GER), 6 b ž. Kateřina Hlubučková 58,5 Zámek Domoradice
9 CHICA QUERIDA(IRE), 5 b ž. Jaromír Šafář 57,0 Syndikát V3J
Startujících: 9
Škrtnuti: PALE MARTINI(GER)
 
14:11 - 3.dostih (090406)
Cena amatérských dostihových jezdců
R - handicap V.kat. - 3+ - 1400 m - 20 000 Kč
dostih amatérů
1 ZLATONKA(IRE), 3 am. Josef Břečka, Dis. 67,0 3 hearts
2 TEMIGIN, 3 am. Tereza Winterová 60,0 Pauzr-Ždírec
3 SERESCO, 9 am. Lenka Janatková 55,0 Ladies Racing
4 IBAR, 9 b am. Jindřich Fabris 61,0 Stáj Bartoš
5 LAKAR, 9 bj am. Michaela Kacerová 57,5 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 5
Škrtnuti: BOUŘKA, COLTYN, GREEN WAY, PARKETA
 
14:38 - 4.dostih (090405)
Cena Jockey Clubu ČR
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 DRAMA, 7 b ž. Pavlína Filipová 57,0 Stáj Filip
2 SWAN PRINCESS, 3 Adam Florian 55,0 EŽ Praha a.s.
3 SURIKATA, 6 žk. Taťána Mášová 61,0 BoKa Seniors
4 RUSTIKAL(IRE), 3 ž. David Liška 55,0 IBK Race
5 MATYSEK(IRE), 6 ž. Petr Foret 59,5 Strojírna Litvínov
6 RABBIT WIN(IRE), 4 Nikola Petrlík 56,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 LUCIFER, 6 s am. Tereza Jedličková 52,0 Stáj Bartoš
8 LA VELOCITA(IRE), 4 b ž. Jan Rája 58,5 DS Mlékojedy
9 KINGS ROCK(AUT), 3 ž. Jaromír Šafář 59,5 Faltejsková
10 RAKIA, 6 s ž. Vendula Korečková 54,5 Protendon-Hulínský
11 BIG BOBBY(IRE), 5 am. Kateřina Kuntová 55,0 Stáj Cikáda
12 BORUVKA(IRE), 3 sj ž. Martina Havelková 58,5 Pure Nutrition
13 EOWYN, 6 ž. Kateřina Hlubučková 55,5 DS Jeníkov
14 VICTORIA REGINA, 5 s ž. Jiřina Andrésová 53,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 14
Škrtnuti: LEMESÍNA, SINGAPORE SPICE(FR)
 
15:03 - 5.dostih (090402)
Cena DHK Baník Most – Černí andělé
R - handicap II.kat. - 3+ - 2000 m - 90 000 Kč
1 NAEX(IRE), 4 ž. Martina Havelková 51,5 DAR
2 FILIP(GB), 3 ž. Jan Verner 53,0 Dr. Charvát
3 GOLDEN IRENE, 7 Nikola Petrlík 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 QUEENTERA(GB), 4 ž. Vendula Korečková 53,0 Michaela-Hruboš
5 GALIS, 6 ž. Giuseppe Virdis 60,5 ALPEJ
6 GLAVALINO(SRB), 7 ž. Kateřina Hlubučková 52,0 Stáj Success (CZ)
7 DAWN RULER(GER), 5 ž. Jaromír Šafář 59,0 Epona
8 VOSSOLIE, 6 s ž. Jiřina Andrésová 50,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
9 FALCON BABY(IRE), 3 Michal Hrouda 56,0 3 hearts
10 ORSON, 4 ž. Jan Rája 58,5 PP Zámrsk
Startujících: 10
Škrtnuti: MUJAHID BRAVE
 
15:25 - 6.dostih (090401)
39. Cena jezdectví Ing. Jiřího Hrbka
R - cena I.kat. - 3+ - 1400 m - 150 000 Kč
1 EFILY(FR), 6 b ž. Radek Koplík 59,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 BENIDICTION(IRE), 5 ž. Giuseppe Virdis 59,5 DAR
3 STRASSBURG(GB), 3 Michal Hrouda 53,0 TAHLO Šefraný
4 ZOCK(FR), 5 ž. David Liška 61,0 Joly
5 HELLO HOBBY(IRE), 8 ž. Jaromír Šafář 61,0 Lokotrans
6 TROPICAL BOND, 8 b ž. Jiří Chaloupka 59,0 FVE – Relay JK Levín
7 FATHER FROST(IRE), 7 j ž. Jan Rája 61,0 Statek Chyše-Váňa
8 MOLLYS BEST(FR), 5 s ž. Pavlína Filipová 59,0 Stáj Filip
9 SAGAR(IRE), 4 ž. Petr Foret 61,0 DS Pegas
Startujících: 7 
15:50 - 7.dostih (090407)
Červnová mostecká steeplechase
Stch - cena III.kat. - 5+ - 3800 m - 90 000 Kč
1 SCARE CROW, 7 b am. Michal Mikšovský 64,5 DC Osvinov-Baštová
2 ESPOIR DE L`OASIS(FR), 5 A 1/2 Josef Borč 66,0 DiJana Dobšice
3 SIXTYSEVEN, 10 Pavel Složil ml. 68,5 Buc-Film
4 SIMON SET, 9 ž. Jan Faltejsek 68,0 DC Osvinov-Baštová
5 COTE MER(FR), 7 A 1/2b ž. Jiří Kousek 68,0 Statek Chyše-Váňa
6 PEPA HAVEL(FR), 11 Daniel Havlíček 64,0 Stáj Sokrates
Startujících: 6
Škrtnuti: QUINZE DE LA ROSE(IRE)
 
16:26 - 8.dostih (090408)
Cena Aintree Racecourse
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 PHILLIPINA, 7 j Michal Kubík 68,5 Filip Neuberg
2 TAPAJO(GER), 7 Daniel Havlíček 65,0 Stáj Sokrates
3 LADY CATHERINE, 7 Daniel Vyhnálek 63,0 Filip Neuberg
4 ANGOSTURA(FR), 6 Veronika Řezáčová 66,0 Zámek Domoradice
5 ENGELE(FR), 5 s Pavel Složil ml. 67,0 Jaroslav Bouček Buc-Film
6 VINN, 4 b ž. Marcel Novák 67,0 Orling
7 AVEC CHARME(GER), 9 am. Michal Mikšovský 65,5 Statek Stráž-Vraná
8 SONYATTA, 7 ž. Martin Liška 68,0 DUE-daně, účetnictví, ekonomika
9 ČARDA, 6 ž. Jan Faltejsek 70,0 Cardboard
Startujících: 8
Škrtnuti: PEPA HAVEL(FR)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat