home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
01.05.2019 - Lysá nad Labem
14:00 - 1.dostih (060208)
PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3000 m - 50 000 Kč
1 NON STOP(AUT), 5 Michal Kubík 67,5 Stall Pinot
2 MARIPOSSA, 4 am. Michal Mikšovský 64,0 Stáj Luka
3 GOLD HAVANAH(IRE), 4 Jakub Spáčil 63,0 Stanislav Chudáček
4 TURION(POL), 4 s ž. Marcel Novák 67,0 TIPPLER Group s.r.o.
5 ČARDA, 6 ž. Jan Faltejsek 70,0 Cardboard
6 SÁI FÉI, 5 ž. Jan Odložil 67,0 DS Malá Morávka
7 SLIVKA, 4 ž. Josef Bartoš 66,0 Antique art UH
Startujících: 7
Škrtnuti: COTE MER(FR), KORFU(FR)
 
14:31 - 2.dostih (060202)
CENA MSG PROFESSIONAL
R - cena IV.kat. - 4+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 LOOP LOVE(GB), 7 j ž. Kateřina Hlubučková 55,5 Zámek Domoradice
2 MIZURI, 6 ž. David Liška 57,0 Václav Neckář
3 VERLAINE, 4 ž. Jan Verner 54,5 Stáj Pohoří -Růžičková
4 ODIGNY, 4 s ž. Jiřina Andrésová 54,5 Stáj Hons
5 SANTAL, 4 Michaela Musialová 53,0 Aryman-Divoky
6 CHARTUM, 4 s ž. Martina Havelková 59,5 Ligier
7 TOUCHY FEELY, 4 ž. Adam Florian 55,5 Stáj Centys
8 FABRYAN, 6 ž. Vendula Korečková 54,5 Michaela-Hruboš
9 PERCHTA(IRE), 6 Michal Hrouda 56,5 3 hearts
Startujících: 9
Škrtnuti: HEURE


14:45 - PONY LIGA - startovní listinu naleznete v sekci Dokumenty - Pony liga
 
15:01 - 3.dostih (060207)
STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI ALFEX
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3700 m - 50 000 Kč
1 VINNERO, 6 ž. Martin Liška 71,0 RePeTe -Vašina
2 CHRIS DARSIE, 4 j ž. Jiří Kousek 66,0  
3 MAHE KING(GER), 4 ž. Jan Kratochvíl 64,0 Statek Blata Český ráj
4 VINN, 4 ž. Marcel Novák 67,0 Orling
5 SONODIA, 6 ž. Josef Bartoš 68,0 DC Osvinov-Baštová
6 PEPA HAVEL(FR), 11 Daniel Havlíček 66,0  
7 BÁDEN, 11 Jakub Kocman 67,5 Stáj Hons
8 PHILLIPINA, 7 j Michal Kubík 69,0 Filip Neuberg
9 TAURIEL, 4 am. Michal Mikšovský 64,0 Stáj K4
10 SNEZENKA(IRE), 7 Patrick Boekhout 71,0 Farrlog
11 LESANA(GER*), 4 Daniel Vyhnálek 60,0  
12 MARIKA, 6 ž. Jan Odložil 66,5 DS Malá Morávka
Startujících: 12
Škrtnuti: TARAS(POL), URBAN JOY(IRE)
 
15:33 - 4.dostih (060204)
HANDICAP HOTELU OLYMPIONIK
R - handicap V.kat. - 4+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 LADY`S MAN, 7 ž. Martina Havelková 59,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 PORTATILE, 6 ž. Jiřina Andrésová 54,0 Stáj El Halem Okleštěk
3 LATRIB, 10 s ž. David Liška 56,0 SŠ dostihového sportu
4 RAYLENE, 6 Michal Hrouda 52,0  
5 DALTON(POL), 5 s ž. Jan Verner 60,5  
6 HEURE, 8 Daniel Vyhnálek 60,5 Stáj Lucie K
7 KENTUCKY JACK, 4 b ž. Vendula Korečková 59,0 Marpet HK Trans s.r.o.
8 EMA RAL, 4 ž. Kateřina Hlubučková 52,0 DS Jeníkov
Startujících: 8
Škrtnuti: AIDO(POL), VERLAINE


15:45 - PONY LIGA - startovní listinu naleznete v sekci Dokumenty - Pony liga
 
16:09 - 5.dostih (060201)
CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
R - cena III.kat. - 4+ - 1700 m - 45 000 Kč
1 NAEX(IRE), 4 ž. Giuseppe Virdis 57,0 DAR
2 LUSINDA(GB), 4 ž. Vendula Korečková 54,0 Michaela-Hruboš
3 WICKER STONE(IRE), 8 ž. Kateřina Hlubučková 54,5 Zámek Domoradice
4 ALEXANDR(IRE), 6 Daniel Vyhnálek 59,5 Stáje Těchov
5 ČAMILLA, 6 s ž. Jan Verner 60,5 Pepa z lesa
6 MALQ(FR), 12 žk. Denisa Sikorová 52,0 Estrella
7 STORMICO, 8 j am. Jindřich Fabris 63,0 FVE – Relay JK Levín
8 PALE MARTINI(GER), 6 ž. Jiří Chaloupka 59,5  
9 MO MY DREAM(GER), 4 ž. Adam Florian 55,0 Richard Mäder
Startujících: 9 
16:35 - 6.dostih (060206)
PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4200 m - 150 000 Kč
1 POINSETTIA, 7 ž. Lukáš Matuský 68,0 Syndikát hvězda-Olehla
2 POWER ZAR(GER), 10 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Scuderia Tania-Váňa
3 PARETO, 12 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
4 LARIZANO, 11 ž. Marek Stromský 70,0 Hvozd-Popelka
5 DELIGHT MY FIRE(FR), 9 ž. Josef Bartoš 68,0 DS Pod Buchlovem
6 TAMAS(POL), 7 b ž. Jiří Kousek 70,0 Vocetka
7 CATCH LIFE(ITY), 11 ž. Pavel Kašný 70,0 Viktorie-UH
Startujících: 7 
17:05 - 7.dostih (060203)
CENA OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY
R - cena IV.kat. - 3 - 1600 m - 30 000 Kč
1 INA GALI, 3 ž. Jiřina Andrésová 53,0 DS Pod Buchlovem
2 AZBUK, 3 ž. Jan Verner 59,5 The Sons of Sharpour
3 ROZINA, 3 ž. David Liška 56,5 DS Malá Morávka
4 POWER ANGEL(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 59,5 Statek Blata Český ráj
5 LADARONA(IRE), 3 Michal Hrouda 59,0 Ladislav Špaček
6 ABBEY ROAD, 3 ž. Kateřina Hlubučková 53,0 Kis-vodomery.cz
7 SWAN PRINCESS, 3 ž. Adam Florian 55,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 7
Škrtnuti: FEBRIANNE, NIŇO, XTENSE(IRE)
 
17:33 - 8.dostih (060205)
MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
R - handicap V.kat. - 4+ - 1300 m - 20 000 Kč
1 ZLOMEK, 6 am. Jindřich Fabris 63,0 Novák - Kochánky
2 OGGI, 5 ž. Jiřina Andrésová 49,0 DOAN
3 SERESCO, 9 ž. Kateřina Hlubučková 58,0 Ladies Racing
4 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 am. Lenka Janatková 63,0 Zámek Domoradice
5 BOUŘKA, 8 ž. Martina Havelková 64,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 DETEKCE, 8 bj žk. Zuzana Míčová 65,0 FVE – Relay JK Levín
7 AZALEYA, 5 ž. David Liška 56,5 R.Maag-Hála
Startujících: 7 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat