home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
04.11.2018 - Slušovice
11:34 - 1.dostih (030606)
Cena společnosti SWS a.s.
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 TURF FINCH(GER), 10 ž. Lukáš Matuský 68,0 Finch SK
2 SACAMIRO, 5 Jan Derych 68,5 Jezdecký oddíl Beňov
3 NORVÍNO, 6 A 1/2b Jan Odložil 68,0 Stajňa Corinne ČR
4 PRINCESS RYANA, 4 b ž. Marcel Novák 66,5 MPL Racing CZ
5 INTISARI(IRE), 6 Adam Čmiel 65,5 Monte Negro
6 PHILLIPINA, 6 j Jakub Spáčil 65,0 Stáj Karin-Neuberg
7 KOOLS BROTHER(GER), 4 ž. Sertash Ferhanov 67,0 Galopp & FRIENDS s.r.o.
8 SIGNUM(FR), 6 Michal Kubík 68,0 KI Racing
Startujících: 8
Škrtnuti: HOLIN ONE, MARREE
 
12:05 - 2.dostih (030602)
Cena EBF
R - cena III.kat. - 2 - 1800 m - 60 000 Kč
1 LADARONA(IRE), 2 ž. Kateřina Hlubučková 57,0 Ladislav Špaček
2 BRILANCE, 2 žk. Marika Podloučková 56,0 Kameňák s.r.o.
3 CASTRO(GER), 2 Adam Florian 56,5 MPL Racing
4 KATJA RAY, 2 Michaela Musialová 53,5 JK Jalubí Buksovi-Škrášková
5 HELI JAPE, 2 ž. Vendula Korečková 57,0 JK Jalubí Buksovi-Škrášková
6 GALÉRA, 2 b ž. Martina Havelková 57,0 TIPPLER Group s.r.o.
7 CHAMAR, 2 žk. Taťána Mášová 52,5 Stáj Lucie K
8 VALENTINE LADY, 2 ž. Peter Hodáň 56,0 Valentine Racing
9 URAN(GER), 2 Michal Demo 56,5 Stáj Březová
10 NYCE BOY(FR), 2 ž. Zuzana Vokálková 56,0 Stáj Březová
12 MIKE OF JAPE, 2 žk. David Liška 58,0 Vocetka
Startujících: 11
Škrtnuti: MARCHAND, ORESTO
Nestart. - odvážen: PRVNÍ DÁMA

 
12:35 - 3.dostih (030603)
Cena společnosti K-K Metal a.s.
R - cena III.kat. - 3+ - 3900 m - 45 000 Kč
1 LORD MAITREYA(GER), 3 ž. Peter Hodáň 53,0 MPL Racing
2 GOLDEN IRENE, 6 žk. David Liška 63,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 TABITHA(SVK), 3 žk. Ferdinand Kráner 52,0 MPL Racing
4 ORPHANTA, 5 Michal Hrouda 55,5 DS Dolní Moravice
Startujících: 4
Škrtnuti: KOPRETINA
 
13:08 - 4.dostih (030601)
Cena společnosti Samohýl Motor a.s. Volkswagen Zlín
R - cena III.kat. - 3+ - 900 m - 45 000 Kč
1 STORMICO, 7 j am. Jindřich Fabris 62,5 FVE – Relay JK Levín
2 CELINE MY HEART(GB), 5 ž. Vendula Korečková 59,5 Jezdecké potřeby Ostrava
3 QUAFF, 8 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Stáj Polouček
4 KOSTIYA(IRE), 3 b Adam Florian 56,0 Statek Blata Český ráj
5 PARDONIE, 6 s Michal Hrouda 54,0 Horse Farm Kroutilík
6 NOWAN, 3 Michal Demo 55,5 www.stajhanacek.cz
7 DAPA, 3 ž. Zuzana Vokálková 56,5 K-K Metal a.s.
8 BETTSUT, 3 ž. Martina Havelková 53,5 TOKINAHU-Héč
Startujících: 8
Škrtnuti: MANOLLA
 
13:37 - 5.dostih (030609)
Cena Sergeanta Thundera
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3400 m - 150 000 Kč
1 BESLAN(FR), 6 b Adam Čmiel 70,0 Stáj Mikon
2 ROCKNROBIN(IRE), 7 ž. Marek Stromský 70,0 K-K Metal a.s.
3 TIARA MAN(FR), 7 ž. Sertash Ferhanov 70,0 Antique art UH
4 FANGORIA(POL), 5 Rostislav Benš 68,0 Ivana Porkátová
5 MÉDIUM, 10 Michal Kubík 70,0 DS JOKI - Ilíková
6 LA MILLA, 8 b Jan Derych 68,0 Jezdecký oddíl Beňov
7 DANGEROUS GLEAM(GER), 9 ž. Lukáš Matuský 70,0 www.trdelnik.com-Luka
8 TYPHONIC, 10 Jan Odložil 70,0 Stáj T & T
9 STARBUCK, 9 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 9 
14:08 - 6.dostih (030608)
36. Velká slušovická steeplechase cross country Zlínského kraje
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 5200 m - 150 000 Kč
1 ALL ABOUT COSSIO(POL), 9 ž. Marcel Novák 70,0 Vocetka I
2 DELIGHT MY FIRE(FR), 8 ž. Sertash Ferhanov 68,0 DS Pod Buchlovem
3 VAJGAROS, 7 ž. Jaroslav Brečka 70,0 DS RE&LA Frančák SK
4 WAIKITA, 8 Jakub Spáčil 68,0 Hudec - Olehla
5 QUEBRACHO(SVK), 9 Richard Bartoň 70,0 KCL Slovakia
6 SORGENIO, 8 s Jan Odložil 70,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
7 CATCH LIFE(ITY), 10 ž. Pavel Kašný 70,0 Viktorie-UH
8 DELIFO, 6 j ž. Marek Stromský 70,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 8
Škrtnuti: SIXTYSEVEN
 
14:50 - 7.dostih (030604)
Cena Investičních podílových fondů pod značkou Czech Fund
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 AIRUSCHKA, 3 Michaela Musialová 51,0 R.Maag-Hála
2 NID(POL), 8 s Michal Demo 57,5 TIPPLER Group s.r.o.
3 ARMANNO, 7 am. Ivana Machačová, MVDr. 50,0 MVDr. Richard Minařík - Mimra
4 A DEE JOE(FR), 8 žk. Zuzana Míčová 55,0 Zámek Domoradice
5 MY CHARLIE MAN(GB), 7 ž. Vendula Korečková 60,5 R & L
6 MOTIVATOR OVER, 3 žk. Simona Laubeová 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 SHEBY JAIL, 8 am. Tereza Dlapová 58,0 Aryman-Divoky
8 NELISSA, 3 b Adam Florian 60,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
9 DETEKCE, 7 b Michal Hrouda 61,5 FVE – Relay JK Levín
10 GISELLE, 3 ž. Martina Havelková 58,5 Valentine Racing
Startujících: 10
Škrtnuti: BEE CHIC(FR), BEST BET, RABBIT WIN(IRE), STREET SINGER(GB)
 
15:31 - 8.dostih (030605)
Cena greiner assistec, s.r.o. a greiner packaging slušovice, s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2400 m - 30 000 Kč
1 ANHOR(GER), 3 žk. David Liška 58,0 Salvator Racing Club
2 ONEGIN(FR), 8 am. Veronika Olehlová 58,0 AG
3 AIGER, 5 s Michaela Musialová 60,0 R.Maag-Hála
4 RIVERSIDE, 9 ž. Martina Havelková 61,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 LOOP LOVE(GB), 6 j Adam Florian 64,5 Zámek Domoradice
6 TEMPICO(GER), 4 žk. Ferdinand Kráner 59,0 MPL Racing
7 PORTATILE, 5 ž. Kateřina Hlubučková 49,5 Stáj El Halem Okleštěk
8 ROONY, 9 sj žk. Zuzana Míčová 57,5 FVE – Relay JK Levín
9 HEURE, 7 žk. Taťána Mášová 50,0 Stáj Lucie K
10 NEVADO(POL), 3 b Michal Demo 55,5 TIPPLER Group s.r.o.
11 FINIST, 3 ž. Jiří Palík 61,5 Stáj Mikon
12 BEST BET, 5 ž. Peter Hodáň 51,0 Krásno-Podhányi
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: VINNY AGNES
Škrtnuti: SHAHNOUR AZNAVOUR(GB)

 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka