home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
27.10.2018 - Pardubice
12:02 - 1.dostih (040907)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč
1 NATIQUA(GB), 3 Daniel Vyhnálek 63,5 DS Pegas
2 GOLD HAVANAH(IRE), 3 ž. Sertash Ferhanov 66,0 Stanislav Chudáček
3 ANIS HELLISIO, 3 ž. Marcel Novák 67,5 Nýznerov
4 MOTIV, 3 Jakub Spáčil 65,5 Pálenice Pavlovice
5 LOCK NESS(FR), 3 ž. Jaroslav Myška 68,0 Meridian
6 SPEEDER, 3 Jan Odložil 68,0 Stáj Dopa-Odložil
Startujících: 6 
12:35 - 2.dostih (040906)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera – 33ti násobného startéra Velké pardubické
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3400 m - 60 000 Kč
1 HAYLEY, 6 Jan Odložil 68,0 Stáj Dopa-Odložil
2 PHILLIPINA, 6 Jakub Spáčil 65,0 Filip Neuberg
3 ILEK(FR), 6 bj ž. Marek Stromský 69,0 DS Paragan
4 GEJZIR(GB), 11 ž. Marcel Novák 71,0 Vinklárek-Dešná
5 CHARISMATIC, 6 Pavel Složil ml. 69,0 EŽ Praha a.s.
6 IMAN(POL), 4 Ondřej Velek 64,5 Quartis-Zámecký Vrch
7 KOKIN, 4 ž. Lukáš Matuský 65,5 Marpet HK Trans s.r.o.
8 MERELLA(SWI), 6 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Zeas Staré Hradiště
9 PALAZZO CORSINI(IRE), 4 b ž. Jan Faltejsek 66,5 Stáj Marcelewo
Startujících: 8
Škrtnuti: HELIOSTAT(IRE)
Nestart. - odvážen: LIA ASHAMAL

 
13:22 - 3.dostih (040905)
Cena podporovaná společností PROVET
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3300 m - 60 000 Kč
1 GINGER, 4 František Kovačík 68,0  
2 RIBANINA(FR), 4 Jan Derych 65,0 Kameňák s.r.o.
3 TONINO(GB), 4 Veronika Řezáčová 64,0 DS Jalubí Škrášková
4 SOCIETY SOLVENT, 4 Jakub Spáčil 63,5  
5 ENGELE(FR), 4 b am. Michal Mikšovský 62,5 Jaroslav Bouček Buc-Film
6 JOSEPH, 4 s ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
7 IDEAL CHOC(FR), 4 ž. Thomas Boyer 68,0 Pure Nutrition
8 KORNELIA, 4 Pavel Složil ml. 66,0 Martin Bláha
9 MANSUR, 4 s ž. Marcel Novák 69,5 Pecka-Horse
10 EAST RIVER(FR), 4 A 1/2 Patrick Boekhout 64,0 Joly
Startujících: 10 
13:55 - 4.dostih (040903)
Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč
1 JANTAR(FR), 9 Ondřej Velek 68,0  
2 ZATARO, 5 ž. Marcel Novák 68,0 Stáj Lovka
3 LORETIS, 5 Jan Derych 65,0  
4 SEGRETON, 5 Martin Laštovička 64,5 Stáj Sokrates
5 LUCK AHEAD(IRE), 5 s ž. Martin Liška 68,0 DS Albertovec
6 BREZILOS(FR), 5 b ž. Pavel Kašný 68,0 Viktorie-UH
7 NORVÍNO, 6 A 1/2 Pavel Složil ml. 70,0 Stajňa Corinne ČR
8 MAZHILIS(FR), 9 ž. Jaroslav Myška 69,0 Köi Dent
9 LAMBROZINI, 6 Patrick Boekhout 65,5 Hvozd-Popelka-Hanák
10 MOULA, 10 am. Michal Mikšovský 65,0 Iron Ladies Ostrava
Startujících: 9
Škrtnuti: DRAN(POL), ELIÁŠ, MOREIRA(GB), SHEGERTON, WOODY
 
14:33 - 5.dostih (040902)
Cena TZIGANE DU BERLAIS – vítěze 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1 AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2b Josef Borč 60,0 DiJana Dobšice
2 ELDORADO(GER), 11 Rostislav Benš 72,5 Dostihová stáj Zhoř
3 VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9 Jakub Kocman 61,0  
4 AVEC CHARME(GER), 8 ž. Jan Faltejsek 64,0 Statek Stráž-Vraná
5 TAMAS(POL), 6 b ž. Sertash Ferhanov 65,0 Vocetka
6 SHEGERTON, 5 j ž. Marek Stromský 65,5 Hospůdka Malá-Hradčany
7 SILK(GER), 7 Patrick Boekhout 62,5 Jasna
Startujících: 7 
15:06 - 6.dostih (040901)
Cena města Pardubic
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4200 m - 120 000 Kč
1 TER MILL, 12 A 1/2 Jan Odložil 68,5 DS Malá Morávka
2 COTE MER(FR), 6 A 1/2 Patrick Boekhout 68,0 Statek Chyše-Váňa
3 CALINE DE JUILLEY(FR), 5 ž. Marcel Novák 69,5 Nýznerov
4 VERNOIS(FR), 5 Richard Bartoň 68,0 Victory Farm-SK
5 DULCAR DE SIVOLA(FR), 5 Josef Borč 68,0 DiJana Dobšice
6 VALTZ, 7 b ž. Jan Faltejsek 68,5 Pálenice Pavlovice
7 TURDUS(POL), 7 ž. Lukáš Matuský 69,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 7
Škrtnuti: ELIÁŠ
 
15:41 - 7.dostih (040904)
Cena podporovaná Tiskárnou v Ráji
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1 LORD JAGMIN, 9 b Jan Odložil 71,0 EŽ Praha a.s.
2 PLAYMONKA, 5 am. Michal Mikšovský 62,5 Antonín Šimera-Landbau
3 FRANCAISE(FR), 5 Patrick Boekhout 62,5  
4 VAXERTON, 5 j Pavel Složil ml. 66,0  
5 PEPA HAVEL(FR), 10 Martin Laštovička 64,0 Stáj Sokrates
6 HÁDÉS, 5 ž. Sertash Ferhanov 69,5 Galopp & FRIENDS s.r.o.
7 WOODY, 8 ž. Marek Stromský 68,0 Iron Ladies Ostrava
8 MOREIRA(GB), 5 ž. Jan Faltejsek 66,0  
9 JITŘENKA, 5 ž. Marcel Novák 67,5 Vinklárek-Dešná
10 TORGON(POL), 8 j ž. Martin Liška 72,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
11 GIOVANNI, 5 Jakub Kocman 67,0 Iron Ladies Ostrava
12 DRAN(POL), 7 ž. Thomas Boyer 68,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 11
Škrtnuti: BREZILOS(FR)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat