home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
14.10.2018 - Pardubice
11:34 - 1.dostih (040807)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.Cena Jana Kašpara
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4400 m - 120 000 Kč
1 SHEGERTON, 5 j ž. Marek Stromský 70,0 Hospůdka Malá-Hradčany
2 DULCAR DE SIVOLA(FR), 5 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
3 STRING(GER*), 5 j Adam Čmiel 70,0 K-K Metal a.s.
4 CALINE DE JUILLEY(FR), 5 ž. Jan Faltejsek 71,5 Nýznerov
5 APPLE`S KAMIKAZE(FR), 5 ž. Jaroslav Myška 70,0 Meridian
6 KORNELIUS, 5 ž. Josef Bartoš 70,0 EŽ Praha a.s.
7 NEW FINCH, 5 Pavel Složil ml. 70,5 EŽ Praha a.s.
8 KAISERWALZER(GER), 5 ž. Leighton Aspell 70,0 DS Millennium
9 BREZILOS(FR), 5 ž. Pavel Kašný 70,0 Viktorie-UH
10 GIOVANNI, 5 ž. Marcel Novák 70,0 Iron Ladies Ostrava
Startujících: 10 
12:14 - 2.dostih (040805)
Cena společnosti PARAGAN – Cena Laty Brandisové
Stcc - cena NL - 4+ klisny - 4200 m - 200 000 Kč
1 JITŘENKA, 5 Richard Bartoň 70,0 Vinklárek-Dešná
2 RIDERI CROSS, 6 Pavel Složil ml. 70,0 EŽ Praha a.s.
3 CARMINA(FR), 6 A 1/2 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
4 ARMITAGE(GER), 8 ž. Jan Faltejsek 70,0 Stáj Mikulčák
5 APAS ROCKA, 4 ž. Marcel Novák 66,0 Nýznerov
6 TANJA, 6 A 1/2 Jan Odložil 70,0 DS Malá Morávka
7 SINNDARKA(IRE), 7 ž. Josef Bartoš 70,0 www.trdelnik.com-Luka
8 ROZINA(FR), 4 b Patrick Boekhout 65,5 Estrella
9 VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9 Jakub Kocman 70,0 DS Sunflower - Vápno
10 CHARMENE, 6 ž. Leighton Aspell 70,0 Frančák-Dvorce SK
11 POINSETTIA, 6 ž. Lukáš Matuský 70,0 Syndikát hvězda-Olehla
12 RAIN MAGNA, 10 ž. Thomas Garner 70,0 KCL Slovakia
13 DUNÁTA, 8 ž. Marek Stromský 70,0 K-K Metal a.s.
14 WAIKITA, 8 Jakub Spáčil 70,0 Hudec - Olehla
Startujících: 14 
12:51 - 3.dostih (040806)
CENA SPOLEČNÉ STOLETÍ - Cena ČASCH
Stcc - cena NL - 4 - 4200 m - 200 000 Kč
1 ENGELE(FR), 4 b Pavel Složil ml. 68,0 Jaroslav Bouček Buc-Film
2 PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 4 j Adam Čmiel 68,0 DS Ironic
3 STEALING A WIN(IRE), 4 s ž. Martin Liška 68,0 NUTRIN
4 ČMELÁK, 4 Jan Odložil 70,0 DS Malá Morávka
5 NICK(GER*), 4 ž. Thomas Boyer 70,0 DS Pegas
6 MANSUR, 4 s ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
7 MR SPEX(GER), 4 ž. Josef Bartoš 70,0 Lokotrans
8 FATHER PAULO(GB), 4 ž. Niklas Lovén 70,0 St Johns
9 EVŽEN(GB), 4 ž. Jaroslav Myška 70,0 Englicovi a Kulhánkovi
10 NIKTIGER, 4 František Kovačík 70,0 Václav Říha
Startujících: 10
Škrtnuti: APAS ROCKA, FLY FILO FLY(ITY), KORNELIA, ROZINA(FR)
 
13:31 - 4.dostih (040808)
Cena společnosti NUTRIN (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4700 m - 90 000 Kč
1 SOTTOVENTO(GER), 6 Patrick Boekhout 63,0 Chládek&Tintěra-Váňa
2 ČEROKÉZ, 6 am. Michal Mikšovský 60,0 Farma Santov Hrbáček
3 STIGRIS, 7 j ž. Marek Stromský 70,0 K-K Metal a.s.
4 VALTZ, 7 b Jakub Spáčil 66,5 Pálenice Pavlovice
5 SMAJLÍK, 8 Ján Mach, MVDr. 64,5 ARTEP
6 CANTON, 7 A 1/2 Ondřej Velek 64,0 Stáj Luka
7 LOMBARGINI(GER*), 7 ž. Jan Faltejsek 68,0 EŽ Praha a.s.
8 WOODY, 8 Jakub Kocman 67,0 Iron Ladies Ostrava
9 NICK(POL), 7 ž. Marcel Novák 71,0 Maxa-Nýznerov
10 SORGENIO, 8 s Sertash Ferhanov 69,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
11 TORGON(POL), 8 j ž. Martin Liška 66,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
Startujících: 11 
14:13 - 5.dostih (040803)
Cena hejtmana Pardubického kraje - Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 400 000 Kč
1 MARCUS AURELIUS(FR), 8 ž. Josef Bartoš 70,0 Lokotrans
2 IZYNKA, 7 ž. Lukáš Matuský 68,0 Hudec - Olehla
3 RABBIT HAWK WING(IRE), 10 Patrick Boekhout 70,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 QUATIKI(FR), 10 ž. Marcel Novák 70,0 BORS Břeclav a.s.
5 MODŘÍN, 6 Pavel Složil ml. 70,0 EŽ Praha a.s.
6 WILD DANGER(GER), 11 ž. Raffaele Romano 70,0 Javor
7 TURDUS(POL), 7 ž. Jiří Kousek 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
8 NETTO(POL), 7 ž. Niklas Lovén 70,0 Laupfer II
9 DELIFO, 6 j ž. Marek Stromský 70,0 K-K Metal a.s.
10 RUI FALEIRO(USA), 7 ž. Thomas Garner 70,0 HWS Tellus Equinus
11 ALL SCATER, 8 Veronika Řezáčová 70,0 DS Řezáčová-Mikule
12 VERNOIS(FR), 5 ž. Leighton Aspell 70,0 Victory Farm-SK
Startujících: 12
Škrtnuti: DULCAR DE SIVOLA(FR), KINDLY BOY, NEFLIER(FR), PLAYER
 
14:58 - 6.dostih (040802)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 700 000 Kč
1 ELIÁŠ, 9 Patrick Boekhout 70,0 Jasna
2 PLAYER, 6 ž. Marcel Novák 70,0 Maxa-Nýznerov
3 POWER ZAR(GER), 9 ž. Josef Váňa ml. 70,0 Scuderia Tania-Váňa
4 SARIKA(FR), 12 A 1/2 am. Freddy Tett 70,0 Mlle Jones Hannah (FR)
5 MAHONY, 6 ž. Marek Stromský 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 MODENA, 11 ž. Jan Faltejsek 68,0 EŽ Praha a.s.
7 MANOL, 6 ž. Leighton Aspell 70,0 Frančák-Dvorce SK
8 NEFLIER(FR), 9 ž. Wilfrid Denuault 70,0 Mlle Jones Hannah (FR)
9 SILK(GER), 7 ž. Josef Bartoš 68,0 Jasna
10 ELDORADO(GER), 11 Rostislav Benš 70,0 Dostihová stáj Zhoř
11 UNBRIN DE L`ISLE(FR), 10 A 1/2j ž. Felix de Giles 70,0 E.Clayeux
Startujících: 11 
15:43 - 7.dostih (040804)
Poplerův memoriál skupiny Profireal Group
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 300 000 Kč
1 TIARA MAN(FR), 7 Sertash Ferhanov 70,0 Antique art UH
2 STARBUCK, 9 ž. Josef Bartoš 70,0 EŽ Praha a.s.
3 CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Jerie & syn
4 LINCOLN(GER), 8 Ondřej Velek 70,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
5 LIBERTIN(GB), 9 ž. Lukáš Matuský 70,0 Luka-Vedral
6 IMPHAL(POL), 5 b ž. Jiří Kousek 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
7 MEDIC, 5 Pavel Složil ml. 70,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 7
Škrtnuti: BOLERO DE L`ISLE(FR)
 
16:41 - 8.dostih (040801)
128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 5 000 000 Kč
1 MILERYT(POL), 11 j Michal Kubík 70,0 Machvet-Man-Mach
2 NIKAS, 13 j ž. Andrew Glassonbury 70,0 Castor
3 ZARIF(IRE), 11 ž. Raffaele Romano 70,0 Köi Dent
4 HEGNUS, 10 ž. Marek Stromský 70,0 Ševců
5 THEOPHILOS(FR), 8 b Patrick Boekhout 70,0 Dostihový klub iSport-Váňa
6 BRIDGEUR(FR), 7 A 1/2s ž. Jaroslav Myška 70,0 VaZi
7 VAJGAROS, 7 ž. Leighton Aspell 70,0 DS RE&LA Frančák SK
8 TER MILL, 12 A 1/2 Jan Odložil 70,0 DS Malá Morávka
9 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
10 TEMPLÁŘ, 11 A 1/2 ž. Felix de Giles 70,0 www.trdelnik.com-Luka
11 STRETTON, 8 ž. Thomas Garner 70,0 Nýznerov
12 VICODY(FR), 9 A 1/2s ž. Josef Bartoš 70,0 Lokotrans
13 KASIM, 13 ž. Martin Liška 70,0 Stáj Kejzlar
14 VANDUAL(SVK), 10 ž. Lukáš Matuský 70,0 Vadual CZ
15 RIBELINO(FR), 10 ž. James Best 70,0 Lokotrans
16 SZTORM(POL), 9 ž. Marcel Novák 70,0 Nýznerov
17 ANGE GUARDIAN(GER), 10 j ž. Jiří Kousek 70,0 Stáj Anděl strážný
18 DELIGHT MY FIRE(FR), 8 ž. Niklas Lovén 68,0 DS Pod Buchlovem
19 NO TIME TO LOSE(GB), 9 j ž. Josef Váňa ml. 70,0 DS Paragan
20 ARTISTMONTOT(FR), 8 A 1/2 Ondřej Velek 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
21 PARETO, 11 Sertash Ferhanov 70,0 EŽ Praha a.s.
22 UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 j Lukáš Sloup 70,0 BORS Břeclav a.s.
Startujících: 22
Škrtnuti: A PIGALLE(FR), ASCOVER(FR), BACCHUS COLLONGES(FR), BUONARROTI(GER), CASPER(FR), CHARME LOOK, MAUGLÍ, MODENA, NAPASTNIK(POL), POWER ZAR(GER), RABBIT HAWK WING(IRE), RUBEN COTTER(IRE), SISI MERBLE, SIXTYSEVEN, TALENT, URGENT DE GREGAINE(FR), VAL DE GUYE(FR)
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka