home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
06.10.2018 - Brno
14:02 - 1.dostih (120304)
Cena PLASTICKÉ CHIRURGIE MUDr. Šárky Stiborové a Autodopravy Vrantišek Vlček
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 OUR LASS(IRE), 8 žk. Ferdinand Kráner 52,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 6 Adam Florian 62,0 Stáj Vymazal
3 PAN DARCY(IRE), 3 žk. Taťána Mášová 63,0 Luka-Vedral
4 GOLDEN BIG(GER), 4 b am. Ivana Machačová, MVDr. 49,5 Stáj Success (CZ)
5 ULTIMA, 8 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Sherpa-Šimčík
6 TRINIS, 4 am. Lukáš Charvát 63,5 DAR
7 BEST BET, 5 ž. Peter Hodáň 51,0 Krásno-Podhányi
8 QUAFF, 8 žk. Simona Laubeová 60,0 Stáj Polouček
9 WLASTINA(GB), 3 bj Michal Hrouda 63,5  
10 GISELLE, 3 ž. Martina Havelková 60,0 Valentine Racing
Startujících: 10
Škrtnuti: MODEWARRE(IRE)
 
14:31 - 2.dostih (120302)
Cena firmy ZEMAKO s.r.o.
R - cena IV.kat. - 3+ - 2800 m - 30 000 Kč
1 RONALDO KING, 3 s ž. Zuzana Vokálková 63,0 K-K Metal a.s.
2 MARIPOSSA, 3 žk. Taťána Mášová 50,5 Stáj Luka
3 GALEONA, 3 ž. Martina Havelková 55,5 TIPPLER Group s.r.o.
4 FARTMIDA, 3 Veronika Weinbachová 53,0 DS Rous
5 MALDINI, 4 A 1/2 Michal Hrouda 56,5 Antonín Šimera-Landbau
6 CAMELAI, 7 Adam Florian 58,0 Stáj Sáňka-Vymazal
Startujících: 6
Škrtnuti: ALEGORIA, EPAULED(IRE), LANDARON
 
15:00 - 3.dostih (120308)
Cena OBCHODNÍ FIRMY DRÁPAL
Stch - cena V.kat. - 4 - 3400 m - 30 000 Kč
1 PRINCESS RYANA, 4 b ž. Marcel Novák 67,0 MPL Racing CZ
2 TERAZINI, 4 A 1/2 Jan Odložil 69,0 DS Malá Morávka
3 RIBANINA(FR), 4 Jan Derych 67,0 Kameňák s.r.o.
4 TONINO(GB), 4 Veronika Řezáčová 65,0 JK Jalubí Buksovi-Škrášková
5 TREB(POL), 4 s ž. Martin Liška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 LAURINA, 4 Pavel Složil ml. 67,0 Farma Santov Hrbáček
Startujících: 6 
15:32 - 4.dostih (120303)
Mem.Z.Kalába - Cena firmy KOMAXIT CZ a SČADJ
R - cena IV.kat. - 3+ - 1900 m - 30 000 Kč
dostih amatérů
1 ARMANNO, 7 am. Ivana Machačová, MVDr. 61,5 MVDr. Richard Minařík - Mimra
2 RABBIT MAKFI(GB), 5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 62,5 G-Radiant
3 FRANCISKA, 4 am. Veronika Olehlová 57,0 TJ Brno Dvorska
4 ZAIRO, 9 b am. Michal Mikšovský 60,0 Slabý
5 SHENKIRA, 3 am. Nikol Zapletalová 54,0  
6 LANDARON, 4 am. Jindřich Fabris 60,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 GOLDY, 11 am. Lenka Janatková 55,0  
Startujících: 7
Škrtnuti: RABBIT PERCY(GB)
 
16:00 - 5.dostih (120307)
Cena firmy FRANČÁK s.r.o
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 LUCK AHEAD(IRE), 5 s ž. Martin Liška 68,0 DS Albertovec
2 BESLAN(FR), 6 b Adam Čmiel 65,5 Stáj Mikon
3 MÉDIUM, 10 Michal Kubík 67,5 DS JOKI - Ilíková
4 DESSON(ITY), 9 b am. František Plšek ml. 70,0 PF Ludmírov
5 DIAMANT, 5 s Ján Mach, MVDr. 65,5 Stáj Kanton Matysík
6 RABBIT KING`S BEST(GB), 11 Rostislav Benš 67,0 Dostihová stáj Zhoř
7 NID(POL), 8 Martin Laštovička 64,0 TIPPLER Group s.r.o.
8 FERINO, 5 ž. Marcel Novák 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
9 ALEGORIA, 6 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Stanislav Chudáček
10 THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 s Patrick Boekhout 65,0 Stajňa Corinne ČR
11 MORAVANKA, 5 Jan Odložil 67,0 DS Malá Morávka
12 VINNERO, 5 Jan Derych 66,5 RePeTe -Vašina
Startujících: 12
Škrtnuti: MOULA, STRING(GER*)
 
16:34 - 6.dostih (120301)
Podzimní moravská míle MEWOTECH CZ, s.r.o. - z fondu PODPORA 2018
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 DAPA, 3 žk. Ferdinand Kráner 53,5 K-K Metal a.s.
2 HONZIK(FR*), 7 ž. Jakub Pavlíček 58,5 Epona
3 RIVERTON, 4 žk. David Liška 59,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 MAMBO, 3 Adam Florian 55,0  
5 YORDANA, 8 s ž. Zuzana Vokálková 59,5 ELPAM CZ
6 GOLD HAVANAH(IRE), 3 Beysim Ferhanov 56,5 Stanislav Chudáček
7 NYANI TOMBA(IRE), 8 s Michal Hrouda 58,5  
8 ANSHOA, 5 j Daniel Vyhnálek 56,0 DAR
Startujících: 8
Škrtnuti: PRESTIGE OF GRACIE(IRE), TAPAJO(GER), WLASTINA(GB)
 
17:01 - 7.dostih (120306)
Podzimní brněnská steeplechase - POHÁR STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 MOULA, 10 am. Michal Mikšovský 64,5 Iron Ladies Ostrava
2 LADY BACH(IRE), 8 b Martin Laštovička 65,0  
3 LA SORBONA, 6 Pavel Složil ml. 67,0 Farma Santov Hrbáček
4 FANGORIA(POL), 5 ž. Marcel Novák 68,5 Ivana Porkátová
5 TAMAS(POL), 6 b ž. Sertash Ferhanov 69,0 Vocetka
6 TYMIAN, 8 A 1/2 Jan Odložil 67,0 DS Malá Morávka
7 LAMBROZINI, 6 Patrick Boekhout 64,0 Hvozd-Popelka-Hanák
8 ROCKNROBIN(IRE), 7 Adam Čmiel 67,5 K-K Metal a.s.
9 TORGON(POL), 8 j ž. Martin Liška 69,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
Startujících: 9 
17:33 - 8.dostih (120305)
Cena firem JEZAT s.r.o., Stolařství SÁŇKA, a KAMENOSOCHAŘSTVÍ SMETANA s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 žk. David Liška 65,5 Salvator Racing Club
2 HEURE, 7 ž. Martina Havelková 53,0 Stáj Lucie K
3 MODEWARRE(IRE), 4 b Adam Florian 55,5 Roman
4 PORTATILE, 5 ž. Jiřina Andrésová 50,0 Stáj El Halem Okleštěk
5 PEPA HAVEL(FR), 10 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 56,0 Stáj Sokrates
6 FINIST, 3 žk. Ferdinand Kráner 58,0 Stáj Mikon
7 EPAULED(IRE), 3 Beysim Ferhanov 61,5 Stanislav Chudáček
8 MISS REEMEYA(FR), 5 ž. Jakub Pavlíček 57,5 Protendon-Hulínský
9 WIMBLEDON, 5 Michal Hrouda 58,5 TARPON LINE - Stašková
Startujících: 9
Škrtnuti: CAMELAI, GOLDY, PRESTIGE OF GRACIE(IRE)
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka