home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
07.10.2017 - Pardubice
12:01 - 1.dostih (040807)
Cena podporovaná závodištěm Merano
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
dostih amatérů
1 HESPEA, 7 b am. Veronika Olehlová 59,0  
2 STAGER, 8 am. Kateřina Talábová 60,5  
3 ALMANY, 6 b am. Thomas Guineheux 66,0 Šomanová Lenka-Lipina
4 BIGI(IRE), 4 am. Lenka Janatková 59,0  
5 MARY YEATS(IRE), 6 am. Jindřich Fabris 68,5 Zeas Staré Hradiště
6 ZELDA, 4 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 64,5 Šomanová Lenka-Lipina
7 WEGO DANCING(IRE), 4 am. Michal Mikšovský 64,0  
8 DUKE(POL), 5 am. Markéta Krejčí 60,5 EŽ Praha a.s.
Startujících: 8 
13:00 - 2.dostih (040806)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera - 33ti násobného startéra Velké Pardubické
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1 APRIL FLOWER(FR), 6 b Josef Borč 66,0  
2 STIGRIS, 6 Petr Tůma 68,5 K-K Metal a.s.
3 PAT`S GOLD, 8 Pavel Složil ml. 66,0 Stajňa Corinne ČR
4 ROCKINGER(GB), 8 ž. Niklas Lovén 69,0 Hvitas stjerna ČR
5 TEDS ISLAND(IRE), 8 Rostislav Benš 68,5  
6 ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák 68,0 Jasna
7 LINNGAR(FR), 5 ž. Sertash Ferhanov 69,5 Nýznerov
8 NEICER(POL), 9 Radek Man 70,0 Vasury Kolesa
9 LA MILLA, 7 b Jan Derych 65,0 Jezdecký oddíl Beňov
10 NORTHERLY WIND(FR), 5 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
Startujících: 10
Škrtnuti: ADMIRAL QUEST(IRE), BOUBA LOUP(FR), BYRABAY(FR)
 
13:46 - 3.dostih (040804)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Stch - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1 LORPEN, 5 ž. Jaroslav Myška 69,5 Stáj Jeso
2 NIKAN, 11 Jakub Kocman 68,0  
3 BENEVOLE(FR), 6 A 1/2 Josef Borč 61,0  
4 ROCKNROBIN(IRE), 6 ž. Lukáš Matuský 63,0 K-K Metal a.s.
5 BOUBA LOUP(FR), 5 ž. Kevin Guignon 64,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 AMADEON(IRE), 5 s ž. Sertash Ferhanov 66,0 Stanislav Chudáček
Startujících: 5
Škrtnuti: NEICER(POL), ROCKINGER(GB)
 
14:40 - 4.dostih (040803)
Memoriál Carlo Biffi
PP - cena III.kat. - 4 - 3200 m - 90 000 Kč
1 HASAN(IRE), 4 ž. Sertash Ferhanov 67,0 Zeas Staré Hradiště
2 LAMUM(GER), 4 ž. Josef Bartoš 68,0 Lokotrans
3 LANTANA LADY, 4 Petr Tůma 66,0 Viktorie-UH
4 LODGIAN WHISTLE, 4 ž. Jaroslav Myška 70,0 Stáj Jeso
5 SAINT JOSEPH(FR), 4 ž. Jan Faltejsek 69,5 Dr. Charvát
6 TAJ MAHAL, 4 ž. Lukáš Matuský 70,5 MPL Racing CZ
Startujících: 4
Škrtnuti: BIGI(IRE), FANGORIA(POL), FLOWER OF LOVE(GB), MEDIC
 
15:20 - 5.dostih (040805)
Cena společnosti K - K Metal a.s.
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3200 m - 60 000 Kč
dostih amatérů
1 APENIN, 5 b am. Michal Mikšovský 68,0  
2 ELEGANT DEVIL(GER), 13 am. Thomas Guineheux 75,0 Stáj Aliance Jičín
3 VIVAT, 7 am. Pavel Syrový 69,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
4 ZAIRO, 8 am. Lenka Janatková 68,0  
5 LINCOLN(GER), 7 am. František Plšek ml. 69,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 3
Škrtnuti: WICKER STONE(IRE)
 
16:48 - 6.dostih (040802)
Zlatá spona tříletých - Cena podporovaná závodištěm Wroclaw
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč
1 NIKTIGER, 3 Petr Tůma 68,0 Václav Říha
2 NICK(GER*), 3 ž. Josef Bartoš 68,0 DS Pegas
3 MANSUR, 3 s ž. Marcel Novák 68,0 Pecka-Horse
4 PALAZZO CORSINI(IRE), 3 s Rostislav Benš 68,0 Stáj Marcelewo
5 APAS ROCKA, 3 j ž. Sertash Ferhanov 66,0 Nýznerov
6 TANATA(POL), 3 ž. Lukáš Matuský 66,0 KT OBAL (SVK)
7 ROZINA(FR), 3 ž. Jan Kratochvíl 66,0 Estrella
8 ENGELE(FR), 3 s Lukáš Sloup 66,0 Jaroslav Bouček Buc-Film
9 ARKALON(FR), 3 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
10 SWAN DANCER, 3 j Radek Man 66,0 Estrella
Startujících: 8 
16:49 - 7.dostih (040801)
Křišťálový pohár města Pardubic
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
1 AZTEK, 6 b ž. Jiří Kousek 70,0 Dr. Charvát
2 DUC D`OUDAIRIES(FR), 4 A 1/2b ž. Kevin Guignon 66,5 Quartis-Zámecký Vrch
3 WICKER STONE(IRE), 6 b ž. Josef Bartoš 70,0 Zámek Domoradice
4 ROCHES CROSS(IRE), 9 ž. Josef Váňa ml. 70,0 Jasna
5 TERAPENA(POL), 5 ž. Jan Faltejsek 68,0 Ivana Porkátová
6 FLOWER OF LOVE(GB), 4 ž. Lukáš Matuský 64,5 Stáj Březová
Startujících: 6
Škrtnuti: LAMUM(GER), MARY YEATS(IRE), NIKAN
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat