home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
16.09.2017 - Slušovice
14:04 - 1.dostih (030105)
Cena Jockey Clubu ČR
R - cena IV.kat. - 3+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 ČASTUŠKA, 3 žk. David Liška 54,0 Stáj Filip
2 EXCHANGE(GB), 9 ž. Vendula Korečková 62,5 Stajňa Corinne ČR
3 AZALEYA, 3 ž. Martina Havelková 54,0 R.Maag-Hála
4 PERCHTA(IRE), 4 ž. Jan Rája 61,0 3 hearts
5 GIOMÁR, 3 ž. Zuzana Vokálková 55,5 DS Jabloňová alej
6 RABBIT PERCY(GB), 4 ž. Jan Verner 58,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 DRTINA, 6 Pavlína Filipová 57,0 Stáj Filip
8 VICTORIA REGINA, 3 Jiřina Andrésová 55,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
9 NID(POL), 7 ž. Stanislav Georgiev 60,0 TIPPLER Group s.r.o.
10 MIKROP DEAR, 4 ž. Jaromír Šafář 62,5 DS KCL
Startujících: 10
Škrtnuti: CEJKA, ICE RYAN, KISSI STURM
 
14:33 - 2.dostih (030101)
Cena EBF
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 60 000 Kč
1 GALEONA, 2 ž. Kateřina Hlubučková 55,0 TIPPLER Group s.r.o.
2 REBELIAN(FR), 2 Daniel Vyhnálek 55,0 SKY GROUP ČR
3 WENUS, 2 ž. Vendula Korečková 55,0 DS Slavex & spol
4 SICILIANA, 2 ž. Jan Rája 58,0 Hana Horčičková
5 LAILA BLUE, 2 Jiřina Andrésová 53,5 Dr. Charvát
6 NIRWA, 2 s ž. Zuzana Vokálková 56,0 Stáj Mikon
Startujících: 6
Škrtnuti: SAVAGERY
 
15:02 - 3.dostih (030108)
Cena PharmDr. Bohumila Hanáka
R - handicap V.kat. - 3+ - 1160 m - 20 000 Kč
1 BEST BET, 4 ž. Peter Hodáň 60,0 Krásno-Podhányi
2 BOUŘKA, 6 ž. Vendula Korečková 58,0 Optik Trnka
3 VIKÁRKA, 6 ž. Martina Havelková 59,5 Sorbon Malá Bystřice
4 OUR LASS(IRE), 7 Michal Hrouda 59,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 SÉRIE, 5 žk. Simona Laubeová 54,5 Vinklárek-Dešná
6 BRONCO, 3 j ž. Kateřina Hlubučková 53,0 DS Ponytrans
7 CADBEE, 5 s Pavlína Filipová 57,5 Blue Star
8 ICE RYAN, 4 Daniel Vyhnálek 55,0 Stáj Březová
Startujících: 8
Škrtnuti: CEJKA, GASO
 
15:38 - 4.dostih (030102)
Cena města Slušovice
R - cena III.kat. - 3+ - 1160 m - 45 000 Kč
1 KING`S SHILLING(USA), 3 j Daniel Vyhnálek 58,5 AGA-Vlachovice
2 HONZIK(FR*), 6 ž. Jaromír Šafář 65,0 Epona
3 YORDANA, 7 ž. Zuzana Vokálková 60,5 ELPAM CZ
4 ALEXANDR(IRE), 4 j Jiřina Andrésová 57,5 Quartis-Zámecký Vrch
5 QUAFF, 7 žk. David Liška 60,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
6 SHARP BROOK, 9 ž. Stanislav Georgiev 62,0 Stáj Latén
7 MANOLLA, 4 ž. Jan Verner 54,5 MUDr. Dagmar Dostalová
Startujících: 7
Škrtnuti: BEST BET, PARKETA, TULUM(FR)
 
16:09 - 5.dostih (030104)
Cena Zlínského kraje
R - cena III.kat. - 3+ - 2600 m - 45 000 Kč
1 KOPRETINA, 5 ž. Jaromír Šafář 60,0 Marpet HK Trans s.r.o.
2 PAT`S GOLD, 8 ž. Vendula Korečková 58,5 Stajňa Corinne ČR
3 HELIOSTAT(IRE), 5 ž. Jan Rája 60,0 Antonín Šimera
4 TIALINE, 4 žk. David Liška 59,5 DAR
5 ACHSAR(FR), 4 ž. Zuzana Vokálková 60,0 SKY GROUP ČR
6 FINÉS, 5 ž. Kateřina Hlubučková 57,0 Stáj Vymazal
7 SEBASTIANO, 8 ž. Stanislav Georgiev 58,5 www.fotomarii.cz
8 LIMITID, 9 ž. Peter Hodáň 58,5 www.stajhanacek.cz
9 TYFONA(POL), 4 b žk. Simona Laubeová 55,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
10 STINGER(GER*), 9 j Daniel Vyhnálek 57,5 K-K Metal a.s.
11 LANDARON, 3 ž. Jan Verner 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
12 WAVE OF GRACIE, 3 ž. Martina Havelková 54,5 BORS Břeclav a.s.
Startujících: 12
Škrtnuti: ANIS ROCK
 
16:39 - 6.dostih (030109)
Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 LETEGERTO, 4 ž. Stanislav Georgiev 62,0 TIPPLER Group s.r.o.
2 HEURE, 6 ž. Martina Havelková 60,0 Stáj Lucie K
3 ZELDA, 4 ž. Kateřina Hlubučková 52,0 Šomanová Lenka-Lipina
4 RUSALKA, 4 ž. Peter Hodáň 57,0 Krásno-Podhányi
5 PORTATILE, 4 Jiřina Andrésová 61,0 Stáj El Halem Okleštěk
6 CATHY PRINCESS, 6 ž. Jan Rája 60,0 Sherpa-Šimčík
7 AIGER, 4 s ž. Jaromír Šafář 61,5 R.Maag-Hála
8 SPEED OF GRACIE(IRE), 9 am. Michaela Horáková, Bc. 56,0 Team
9 CALABRIE, 12 am. Petra Hrubá 54,0 MVDr. Kantek Petr
10 LARDEO, 9 žk. David Liška 62,0 DS Mladecko
Startujících: 10
Škrtnuti: BOUŘKA, GIOMÁR, VERUNKA
 
17:10 - 7.dostih (030103)
Cena hejtmana Zlínského kraje
R - cena III.kat. - 3+ - 1800 m - 45 000 Kč
1 CENTORION, 6 Daniel Vyhnálek 59,0 Stáj Březová
2 GALIS, 4 žk. David Liška 58,0 ALPEJ
3 JARAHI(IRE), 4 j ž. Stanislav Georgiev 58,0 DS Ponytrans
4 STEP STAR, 6 Michal Hrouda 57,5 Stáj VB-Váňa
5 JESSI, 5 Pavlína Filipová 61,0 DS Bronislav Plášek
6 KUBALI(IRE), 4 j ž. Zuzana Vokálková 56,5 Vasury Kolesa
7 SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 ž. Jan Verner 59,0 Salvator Racing Club
8 FLORENTINA(POL), 4 am. Denisa Sikorová 55,5 MUDr. Eva Nieslaniková
9 ULTIMA, 7 ž. Martina Havelková 57,5 Sherpa-Šimčík
Startujících: 9
Škrtnuti: STEALING A WIN(IRE), URBI ET ORBI(GER)
 
17:37 - 8.dostih (030107)
Cena města Vsetína - vzpomínka na paní Jarmilu Šulákovou
R - cena IV.kat. - 3 - 3000 m - 30 000 Kč
1 MARTINI, 3 Jiřina Andrésová 55,5 Dr. Charvát
2 SICILI POP, 3 ž. Jan Rája 58,0 Zeas Staré Hradiště
3 VIKTORKA, 3 ž. Martina Havelková 55,5 Sorbon Malá Bystřice
4 ANIS ROCK, 3 ž. Vendula Korečková 57,0 Antonín Šimera
5 GINGER, 3 ž. Peter Hodáň 55,5 Fiko Trade - Kovačík
6 PRINCESS RYANA, 3 b ž. Jaromír Šafář 57,5 MPL Racing CZ
7 TAFILLY(IRE), 3 ž. Jan Verner 55,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 FRANCISKA, 3 ž. Zuzana Vokálková 56,5 TJ Brno Dvorska
Startujících: 8
Škrtnuti: LAURINA
 
18:09 - 9.dostih (030106)
Cena společnost TRIPPLER Group, s.r.o.
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 30 000 Kč
1 LINNGRID(FR), 5 ž. Jan Rája 58,0 Rosendorf EmH
2 HAYLEY, 5 Pavlína Filipová 58,0 DS Dolní Moravice
3 HESPEA, 7 b ž. Kateřina Hlubučková 57,5 Pálenice Pavlovice
4 SACAMIRO, 4 ž. Vendula Korečková 60,0 Jezdecký oddíl Beňov
5 BLACK BET(GB), 4 ž. Stanislav Georgiev 60,0 R & L
6 SARAS(FR), 7 ž. Zuzana Vokálková 62,0 K-K Metal a.s.
7 NOBLE FOX(FR), 8 Jiřina Andrésová 59,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
8 ALMANY, 6 b ž. Martina Havelková 60,0 Šomanová Lenka-Lipina
9 CONCORD OF GRACIE(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 59,5 BORS Břeclav a.s.
Startujících: 9
Škrtnuti: CRUEL MOLE JOE(IRE), HELIOSTAT(IRE), LARDEO, LETEGERTO, SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), TYFONA(POL), WHITE GHOST
 
POZOR!!!
Veterinární přejímka všech koní a dokumentace se koná od 10:30 do 12:30 hodin

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka