home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
26.08.2017 - Most
13:33 - 1.dostih (090405)
Cena společnosti HyperMedia
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 OMBRELETTO(POL), 5 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Challenger Horse
2 CADBEE, 5 s ž. Jan Verner 55,0 Blue Star
3 CHROM, 5 b ž. Petr Foret 56,5 Rianon-Pecháček
4 ISHMIR, 4 ž. Kateřina Hlubučková 49,0 Protendon-Hulínský
5 MISS REEMEYA(FR), 4 am. Michaela Kacerová 59,0 Protendon-Hulínský
6 RIVERSIDE, 8 am. Petra Hrubá 55,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
7 SANG DE LA VIE, 4 žk. David Liška 57,0  
8 YES APRIL, 3 s ž. Martina Havelková 57,5 Alegres
9 MACESHKA, 5 Michal Hrouda 57,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
10 ARMANNO, 6 am. Ivana Machačová, MVDr. 50,0 MVDr. Richard Minařík - Mimra
11 NADĚJE, 4 Adam Florian 55,5 Joe
12 AKACIE, 4 am. Helena Březinová 51,5 Lady Helen
13 VOSSOLIE, 4 ž. Jiřina Andrésová 56,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 13
Škrtnuti: CONAN, SANTINO, YONAS ART(IRE)
 
14:03 - 2.dostih (090403)
Cena EBF
R - cena III.kat. - 2 klisny - 1400 m - 60 000 Kč
1 SAMANDA MANDURA(GB), 2 Dana Bořánková 55,0 Ladislav Špaček
2 ANGELOTE, 2 j ž. Martina Havelková 56,0 Pecka-Horse
3 CLAUDIA FONG(GB), 2 ž. Jiří Palík 56,0 Dr. Charvát
4 LA VELOCITA(IRE), 2 ž. Jaromír Šafář 57,0 Russian Racing Syndicate
5 SOCHI, 2 b ž. Jiří Chaloupka 58,0 MANEKO
6 LAREONA, 2 ž. Martin Laube 56,0 DAR
7 ANNIE TIGER, 2 ž. Jiřina Andrésová 55,5 MANEKO
8 QUEENTERA(GB), 2 b ž. Jan Verner 56,0 Michaela-Hruboš
9 PLAY ROCKA, 2 ž. Jan Rája 59,0 Zeas Staré Hradiště
10 SUE PRANCEALOT(IRE), 2 b ž. Kateřina Hlubučková 56,0 Stáj Marcelewo
Startujících: 10
Škrtnuti: SICILIANA
 
14:35 - 3.dostih (090402)
Cena holdingu INELSEV
R - handicap II.kat. - 3+ - 1400 m - 90 000 Kč
1 MALQ(FR), 10 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 54,5 Estrella
2 OCARA(GER), 5 ž. Jaromír Šafář 56,0 Jamax
3 TAPAJO(GER), 5 ž. Kateřina Hlubučková 51,0 Stáj Sokrates
4 ERUPTION(FR), 4 s ž. Jiří Palík 57,0 MUDr. Dagmar Dostalová
5 EPOCH(IRE), 4 ž. Jan Verner 52,0 Statek Blata Český ráj
6 SHEIK YERBOUTI, 5 ž. Petr Foret 61,0 Stáj Eliška
7 BENIDICTION(IRE), 3 ž. Jan Rája 61,0 DAR
8 BUKHARI(FR), 5 ž. Martina Havelková 58,0 TVD a.s.
9 ALEXANDR(IRE), 4 j ž. Jiřina Andrésová 54,5 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 9
Škrtnuti: AKBULAT(GB), TULUM(FR)
 
15:17 - 4.dostih (090404)
Cena Darsalama
R - cena III.kat. - 3+ - 2000 m - 60 000 Kč
1 EOWYN, 4 ž. Kateřina Hlubučková 57,5 DS Jeníkov
2 JENNY WALKER(IRE), 3 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 51,5 Stáj Arenzo
3 LOOP LOVE(GB), 5 ž. Petr Foret 57,5 Lokotrans
4 JOHANNES KEPLER(GB), 9 ž. Jiří Chaloupka 61,5 Dr. Leimgruber
5 PRIVATE RYAN, 4 Adam Florian 59,0 Kelso Stables
6 SILVER PRINCE(FR), 3 ž. Jan Rája 59,0 Stáj Charvátová
7 DANG GIA(GER), 7 Beysim Ferhanov 55,0 Protendon-Hulínský
8 SKYLINE RUNNER(IRE), 4 ž. Radek Koplík 61,5  
9 LINNGAR(FR), 5 Radek Man 61,5 Zeas Staré Hradiště
10 IWNIANKA(POL), 5 žk. Denisa Sikorová 54,0 MUDr. Eva Nieslaniková
11 MATYSEK(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 59,0 Strojírna Litvínov
Startujících: 11
Škrtnuti: SEXY PRINCESS
 
16:07 - 5.dostih (090401)
20. Velká letní cena Ústeckého kraje
R - cena I.kat. - 3+ - 2000 m - 135 000 Kč
1 PORTORIKOS(IRE), 4 ž. Jan Verner 60,0 AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
2 ESKERKHAN(IRE), 5 ž. Jaromír Šafář 60,0 Valentin Bukhtoyarov
3 SANTA PADRONA(FR), 4 ž. Petr Foret 57,0 Lokotrans
4 JOSEPH, 3 ž. Jiří Palík 56,5 Dr. Charvát
5 PASSEPARTOUT(GB), 3 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Stáj Marcelewo
6 IDEAL APPROACH(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Lokotrans
7 SULMAN(SVK), 6 ž. Martin Laube 60,0 Honor Racing
Startujících: 7
Škrtnuti: SAPSIREE(IRE)
 
16:41 - 6.dostih (090406)
PH HYDRAULIK Velká mostecká steeplechase
Stch - cena NL - 5+ - 4500 m - 300 000 Kč
1 THEOPHILOS(FR), 7 b ž. Josef Bartoš 70,0 Dostihový klub iSport-Váňa
2 SUNDARA(IRE), 6 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Statek Blata Český ráj
3 BENEVOLE(FR), 6 A 1/2 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
4 SIMON SET, 7 ž. Jiří Kousek 70,0 DC Osvinov-Baštová
5 PEINTRE ELUSIF(FR), 5 ž. Marcel Novák 70,0 Dr. Charvát
6 CATCH LIFE(ITY), 9 ž. Pavel Kašný 70,0 Viktorie-UH
Startujících: 6 
17:32 - 7.dostih (090407)
Cena Charvát Group s.r.o.
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 60 000 Kč
1 STRIKE(GER), 7 Patrick Boekhout 65,5 Scuderia Tania-Váňa
2 NEICER(POL), 9 Radek Man 67,5 Vasury Kolesa
3 APRIL FLOWER(FR), 6 b Josef Borč 65,5 DiJana Dobšice
4 SOTTOVENTO(GER), 5 s ž. Jan Kratochvíl 68,0 Statek Chyše-Váňa
5 ARMITAGE(GER), 7 ž. Josef Bartoš 66,0 Stáj Mikulčák
Startujících: 5
Škrtnuti: SIMON SET
 
18:05 - 8.dostih (090408)
Cena 20 let Hipodromu
Stch - cena IV.kat. - 4 - 3300 m - 60 000 Kč
1 CHANGING GUARD(IRE), 4 s Patrick Boekhout 67,5 Statek Chyše-Váňa
2 SONODIA, 4 ž. Jiří Kousek 68,0 DC Osvinov-Baštová
3 ANGOSTURA(FR), 4 b ž. Josef Bartoš 68,0 Lokotrans
4 SAINT JOSEPH(FR), 4 ž. Marcel Novák 68,0 Dr. Charvát
5 LANTANA LADY, 4 ž. Pavel Kašný 66,0 Viktorie-UH
6 DODO DANCER(FR), 4 Radek Man 68,0 Stáj Anděl strážný
7 SOSON(GB), 4 Sertash Ferhanov 67,0  
8 POLIDAR, 4 b ž. Martin Liška 69,0 Yann - Vašina
Startujících: 8 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka