home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
22.04.2017 - Brno
14:05 - 1.dostih (120104)
Cen Letiště Brno - memoriál Jiřího Císaře
R - handicap IV.kat. - 4+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 KITTY LOT(IRE), 6 ž. Kateřina Hlubučková 54,5 Bellicus racing
2 SWORN SHOT(GER), 6 Daniel Vyhnálek 55,0 AGA-Vlachovice
3 CAROLINS, 4 j ž. Zuzana Vokálková 53,0  
4 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 5 Michal Hrouda 50,5 Staňka Uherčice
5 OUR LASS(IRE), 7 ž. Martina Havelková 53,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
6 LUTIGER, 4 ž. Dušan Andrés 60,0  
7 LASTORMO, 6 ž. Jiřina Andrésová 54,5  
8 DRTINA, 6 Valerie Vyhnálková 54,5 Stáj Filip
9 THEAS, 4 j am. Jindřich Fabris 58,5  
10 MACESHKA, 5 ž. Martin Laube 56,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
Startujících: 10 
14:32 - 2.dostih (120108)
Cena JEZAT s.r.o. a Stolařství SÁŇKA I.oddělení
Stch - cena V.kat. - 4 - 3200 m - 30 000 Kč
1 ROYAL FLYER, 4 ž. Marcel Novák 69,0 BoKa Seniors
2 HONEY DESERT, 4 ž. Dušan Andrés 68,0 Ševců
3 FERINO, 4 Veronika Řezáčová 65,5 Quartis-Zámecký Vrch
4 MODESI, 4 Adam Čmiel 63,5 Hvozd-Popelka
5 THÁLIE, 4 Pavel Složil ml. 67,0 Lékárna Konice-Popelka
6 DATAN NASH, 4 Petr Tůma 66,5 www.Piruch.cz
7 MARIKA, 4 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
8 NIGERTA, 4 Barbora Málková 64,0 BoKa Seniors
9 LANTANA LADY, 4 ž. Pavel Kašný 66,0 Viktorie-UH
Startujících: 9 
15:06 - 3.dostih (120102)
Cena společnosti MIKROP ČEBÍN . a.s. a Autodoprava Vlček
R - cena IV.kat. - 3 - 1900 m - 30 000 Kč
1 SAVOIR ABSOLU, 3 ž. Zuzana Vokálková 55,0  
2 PRINCESS RYANA, 3 b ž. Martin Laube 57,5 MPL Racing CZ
3 FRANCISKA, 3 ž. Martina Havelková 55,5 TJ Brno Dvorska
4 BRONCO, 3 ž. Kateřina Hlubučková 53,5 DS Ponytrans
5 GORMEN, 3 Miroslav Korenek 55,0 Kameňák s.r.o.
6 SCRAPPER, 3 am. Jindřich Fabris 58,5 Kipling co.- Mimra
7 ANJOLLI, 3 bj Michal Hrouda 52,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 7 
15:32 - 4.dostih (120108)
Cena dostihové stáje QUARTIS - ZÁMECKÝ VRCH II.oddělení
Stch - cena V.kat. - 4 - 3200 m - 30 000 Kč
1 REBEKA, 4 Adam Čmiel 64,0  
2 LIPO, 4 Ján Mach, MVDr. 66,0 PF Ludmírov
3 KORNELIUS, 4 Pavel Složil ml. 67,0 EŽ Praha a.s.
4 LORETIS, 4 Jan Derych 66,5 Kameňák s.r.o.
5 VINNERO, 4 ž. Marek Stromský 68,5 Orling
6 GIOVANNI, 4 ž. Marcel Novák 68,0 Iron Ladies Ostrava
7 SPARKY, 4 ž. Martin Liška 67,0 DS JOKI - Ilíková
8 INTERNA, 4 Veronika Řezáčová 64,5 Hudec-Řezáčová
Startujících: 8 
16:02 - 5.dostih (120107)
Cena K-K METAL a.s.
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 50 000 Kč
1 HOLLYWOOD, 7 Petr Tůma 69,5 Lysec Belá
2 BEYNAC, 5 Adam Čmiel 65,0  
3 FLICKER, 7 ž. Marcel Novák 69,5 Stáj Vymazal
4 RAMPULINA, 8 Jan Odložil 66,0 DS Troubecká hospodářská
5 GILBERT, 5 ž. Dušan Andrés 67,5 Willingly K+Z
6 DUNÁTA, 7 ž. Lukáš Matuský 68,5 K-K Metal a.s.
7 TASIMA, 9 ž. Marek Stromský 66,0 Stáj El Halem Okleštěk
8 MAHONY, 5 Veronika Řezáčová 64,5 Quartis-Zámecký Vrch
9 SANTANDER, 8 Ján Mach, MVDr. 65,5 PF Ludmírov
10 THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 6 Pavel Složil ml. 67,0 Lokotrans
11 RABBIT KING`S BEST(GB), 10 Jan Derych 67,5 Dostihová stáj Zhoř
Startujících: 11
Škrtnuti: FEJZBUK, GEMANUS
 
16:32 - 6.dostih (120101)
Jarní moravská míle - Cena LOKO-TRANS s.r.o.
R - handicap III.kat. - 4+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 ZORAYA LUNA(GER), 7 ž. Jiřina Andrésová 59,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
2 STINGER(GER*), 9 j Daniel Vyhnálek 57,0 K-K Metal a.s.
3 QUAFF, 7 ž. Kateřina Hlubučková 58,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
4 TULUM(FR), 12 am. Jindřich Fabris 61,5  
5 MONTE CHRISTO, 5 ž. Martin Laube 59,5 FVE – Relay JK Levín
6 BEST BET, 4 ž. Zuzana Vokálková 53,0 Krásno-Podhányi
7 ULTIMA, 7 ž. Martina Havelková 49,5 Sherpa-Šimčík
Startujících: 7
Škrtnuti: CRUEL MOLE JOE(IRE)
 
17:01 - 7.dostih (120106)
Jarní brněnská stch-Pohár hejtmana Jihomoravského kraje
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 LORD JAGMIN, 8 ž. Dušan Andrés 70,0 EŽ Praha a.s.
2 ADANA, 6 Petr Tůma 65,0 POLAGRO - Kovačík
3 STEFAN, 9 ž. Lukáš Matuský 69,0 K-K Metal a.s.
4 MÉDIUM, 9 ž. Martin Liška 67,0 DS JOKI - Ilíková
5 PURPLE HEART, 6 Barbora Málková 67,0 St.Rudolfa Jelínka-Růžičková
6 CARRY THE GLORY, 5 ž. Pavel Kašný 68,5 Vlček-Autodoprava SK
7 FINÉS, 5 Pavel Složil ml. 67,0 Stáj Vymazal
8 TRIPOLIS, 9 Jan Odložil 67,0 DS Malá Morávka
9 GOTSCHA, 5 Jan Derych 63,5 Kameňák s.r.o.
Startujících: 9
Škrtnuti: ANTHON
 
17:46 - 8.dostih (120103)
Cena BLANENSKÝCH ŽIVNOSTNÍKů
R - handicap IV.kat. - 4+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 BOUŘKA, 6 ž. Kateřina Hlubučková 51,0 Optik Trnka
2 HELIOSTAT(IRE), 5 Petr Tůma 64,5 Antonín Šimera
3 PORTATILE, 4 ž. Jiřina Andrésová 55,5 Stáj El Halem Okleštěk
4 FIOMI, 5 am. Jindřich Fabris 63,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 FURANO(GB), 5 b ž. Martin Laube 55,0 FVE – Relay JK Levín
6 VADEONA TWO, 4 Michal Hrouda 58,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 RUSALKA, 4 ž. Zuzana Vokálková 53,0  
8 LARDEO, 9 ž. Jakub Pavlíček 57,5 DS Mladecko
9 HEURE, 6 ž. Martina Havelková 50,0 Stáj Lucie K
10 TYFONA(POL), 4 j ž. Dušan Andrés 62,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
Startujících: 10
Do dostihu pro neregistrované musí být koně okováni na všechny čtyři nohy!!!
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka