home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
09.10.2022 - Pardubice
11:32 - 1.dostih (040905)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Laty Brandisové
Stcc - cena I.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 200 000 Kč
1 ZTRACENKA, 6 ž. Jaroslav Myška 68,0 Ramzová
2 GIANNINA(IRE), 4 Adam Čmiel 64,0 Statek Blata Český Ráj I
3 PIRANIYA(UKR), 8 j ž. Niklas Lovén 68,0 Vocetka
4 ALEGORIA, 10 Jakub Kocman 68,0 ALEMMAS
5 MAKOVÁ PANENKA, 7 ž. Jan Odložil 68,0 DS Ponytrans
6 JACQUELINE, 5 ž. Ondřej Velek 68,0 Stáj Moudrý
7 NIKEANDNEMESIS(IRE), 6 ž. Lukáš Matuský 68,0 Joly
8 VANESSE(FR), 10 j ž. Ludovic Solignac 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 8 
12:11 - 2.dostih (040906)
Cena společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. – Cena ČASCH
Stcc - cena I.kat. - 4 - 4200 m - 200 000 Kč
1 KMOTR(IRE), 4 Adam Čmiel 70,0 Zeas Staré Hradiště
2 IT`S QUINI TIEP(FR), 4 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Pavlína Sůrová
3 FORNELLI(FR), 4 ž. Niklas Lovén 70,0 Vocetka
4 SOUL OF DUBAI(FR), 4 j Jakub Kocman 70,0 Vocetka
5 ARION(GER), 4 ž. Ondřej Velek 70,0 Meridian
6 NO RISK NO FUN(GER), 4 j ž. Pavel Složil ml. 70,0 Lokotrans
7 COUPSTAR(FR), 4 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Dr. Charvát
8 GREEK DESSERT, 4 ž. Jan Odložil 70,0 YAS Racing
9 CHARLESTON CHARLIE(IRE), 4 ž. Marcel Novák 70,0 Ramzová
Startujících: 8 
12:52 - 3.dostih (040907)
Pohár BICZ holding 2022
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4600 m - 90 000 Kč
1 ČÁRYJAPE, 5 Dana Bořánková 70,5 NUTRIN
2 AVERIS, 5 j ž. Lukáš Matuský 65,0 Lokotrans
3 GODFREY(FR), 6 A 1/2 ž. Benoit Claudic 67,0 DS Pegas
4 ROYAL GINO(GER), 9 ž. Jaroslav Myška 72,0 Štangel Racing (SVK)
5 NON STOP(AUT), 8 am. Tereza Polesná 64,0 Stall Pinot
6 GIORGIONE(GB), 5 Petr Foret 65,0 Jasna
7 BEAU FIXE(FR), 6 bj ž. Ludovic Solignac 67,0 Quartis-Zámecký Vrch
8 LEO FANTASTICO(GER), 8 ž. Ondřej Velek 67,5 www.trdelnik.com-Luka
9 HAMIS(POL), 6 b Daniel Vyhnálek 63,0 Stajňa Corinne ČR
10 SEXY LORD, 6 j ž. Marek Stromský 64,5 HC Amphora-Hora
Startujících: 10
Škrtnuti: FORT RYAN(SVK), QUEENTERA(GB), SAINT JOSEPH(FR), ZARATE(POL)
 
13:30 - 4.dostih (040903)
Cena hejtmana Pardubického kraje – Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 400 000 Kč
1 DUNDEE, 6 b ž. Pavel Složil ml. 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 GATSBY, 5 ž. Jan Odložil 70,0 Dr. Charvát
3 AENEAS(IRE), 8 j ž. Josef Bartoš 70,0 Statek Blata Český ráj
4 KUBALI(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský 70,0 Vasury Kolesa
5 WISE RULER(GB), 6 ž. Jaroslav Myška 70,0 Meridian
6 LAVERNO, 7 s ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
7 ANGOSTURA(FR), 9 ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
Startujících: 7
Škrtnuti: PARIS EIFFEL(IRE), YARA
 
14:17 - 5.dostih (040902)
Cena Lesů České republiky – Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 700 000 Kč
1 NEW FINCH, 9 Jakub Kocman 70,0 EŽ Praha a.s.
2 CHELMSFORD(FR), 6 ž. Josef Bartoš 70,0 Javor
3 DERBY PLUS(FR), 9 A 1/2bj Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
4 YARA, 10 ž. Ludovic Solignac 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
5 KIFAAYA(GB), 10 Dana Bořánková 70,0 Vlček - Autodoprava.CZ
6 WELL ABSOLUT, 6 ž. Jaroslav Myška 70,0 Martina Poláková
Startujících: 6
Škrtnuti: NIGHT MOON
 
15:01 - 6.dostih (040904)
Poplerův memoriál skupiny Profireal Group
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 300 000 Kč
1 LAD IN, 10 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Rovina a.s. Hulín
2 KORFU(FR), 7 ž. Jan Odložil 70,0 Dr. Charvát
3 MR ZURU(IRE), 8 am. Patrick Mullins 70,0 DS Millennium (SVK)
4 MEDICIMAN(GB), 9 ž. Lukáš Matuský 70,0 AGA-Vlachovice
5 MEDIC, 9 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
6 LIANEL(GB), 7 ž. Jaroslav Myška 70,0 Ramzová
7 MINISTER WOJNY(POL), 5 ž. Niklas Lovén 70,0 Konary (POL)
8 LODGIAN WHISTLE, 9 ž. Ondřej Velek 70,0 Statek Chyše-Váňa
Startujících: 8 
16:04 - 7.dostih (040901)
132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 5 000 000 Kč
1 NO TIME TO LOSE(GB), 13 j ž. Ondřej Velek 70,0  
2 ARGANO, 8 ž. Martin Liška 70,0 Marek Šimák
3 STRETTON, 12 ž. Thomas Garner 70,0 Nýznerov
4 IMPHAL(POL), 9 b ž. Jaroslav Myška 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
5 KAISERWALZER(GER), 9 am. Patrick Mullins 70,0 DS Millennium (SVK)
6 BRUNCH ROYAL(FR), 9 j ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
7 MR SPEX(GER), 8 ž. Lukáš Matuský 70,0 Lokotrans
8 CHICNAME DE COTTE(FR), 10 A 1/2bj ž. Ludovic Solignac 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
9 DUSIGROSZ(FR), 9 s ž. Marek Stromský 70,0 Joly
10 DULCAR DE SIVOLA(FR), 9 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
11 SACAMIRO, 9 Jakub Kocman 70,0 Jezdecký oddíl Beňov
12 LOMBARGINI(GER)*, 11 ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
13 STAR(GER), 11 ž. Jaroslav Brečka 71,0 MPL Racing (SVK)
14 TALENT, 11 ž. Pavel Složil ml. 70,0 DS Kabelkovi
15 PLAYER, 10 ž. Marcel Novák 70,0 Nýznerov
Startujících: 15
Škrtnuti: SANTA KLARA(IRE), YOUNG DEV(IRE)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat