home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
08.10.2022 - Pardubice
11:32 - 1.dostih (040806)
Cena společnosti Tipsport
R - handicap II.kat. - 3+ - 1850 m - 90 000 Kč
1 MO MY DREAM(FR), 7 b ž. Martin Laube 60,5 Richard Mäder
2 PROCELLARUM(IRE), 4 ž. David Liška 59,0 Pure Nutrition
3 SAGAR(IRE), 7 Eva Buriánková, Mgr. 62,0 Cajdašrot
4 FLY AMICO(FR), 5 ž. Jiřina Andrésová 54,5 www.Piruch.cz
5 RABBIT BURATINO(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 60,5 Rabbit Trhový Štěpánov
6 SEA THE NIGHT(IRE), 6 ž. Jan Verner 56,5 Epona
7 FOX PREMIER(IRE), 6 ž. Martina Havelková 49,0  
8 JACINTHE(FR), 3 ž. Vendula Korečková 58,0 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
Startujících: 8
Škrtnuti: APOLLON(GER), ROYAL TOWN(FR)
 
12:08 - 2.dostih (040805)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r.o.
R - cena II.kat. - 3+ - 1100 m - 90 000 Kč
1 MEANNAH, 5 ž. Petr Foret 56,0 Kelso Stables-Nagy
2 NATTY`S STAR(SVK), 5 b ž. David Liška 59,0 Mihalík Racing (SVK)
3 SEASONY(IRE), 5 ž. Martina Havelková 54,5 Pure Nutrition
4 MORMILL(GB), 9 ž. Jan Verner 60,5 Dr. Lischka-Jelen
5 MANOLLA, 9 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 56,0 Dagmar Dostálová
6 TOBRUK, 4 Taťána Mášová 54,5 BoKa Seniors Team
7 DAPA, 7 Sofie Kvízová 56,5 K-K Metal a.s.
8 JUVANA(FR), 5 b ž. Jiřina Andrésová 56,0 DS Helen
9 VI FI(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 58,5 Stáj Velecký
Startujících: 9
Škrtnuti: ADAM`S RIB(GB), LENA(FR), RABBIT BREATH(GB), RABBIT POWER(GB)
 
12:40 - 3.dostih (040807)
Cena společnosti ProCare Medical – Memoriál am. MUDr. Milana Poláka
R - cena II.kat. - 3+ - 2480 m - 90 000 Kč
1 CARLO BIRAGHI(IRE), 7 ž. Martin Laube 56,0 Meridian
2 NORDSTRAND(GER), 4 ž. Petr Foret 56,0 Jürgen Heyne
3 CATS`AGILITY(FR), 3 ž. Michal Hrouda 53,0 DS Pegas
4 ANOASTER(FR), 5 ž. Milan Zatloukal 60,5 Ledový sen Čipíto
5 LOTOS(GER), 5 Dominika Baranová 58,0 Kovotvar (SVK)
6 CACOPHONOUS(GB), 7 b ž. David Liška 60,0 Pure Nutrition
7 FANNY MAST, 3 ž. Martina Havelková 53,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
8 ORPHEUS, 7 ž. Radek Koplík 60,0 DS Dolní Moravice
9 DARALARA, 6 ž. Vendula Korečková 56,5 Václav Luka
10 VÉVODA, 6 b ž. Jiřina Andrésová 60,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
11 TRIPLEX(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 58,0 JoVi Záryby-Nováková
12 DAJLA, 3 Taťána Mášová 53,0 Quartis-Zámecký Vrch
13 DILLON(FR), 3 ž. Jan Verner 56,5 Jaroslav Zima
14 LIAQURA(IRE), 6 ž. Jaromír Šafář 56,0 Vocetka
15 WALDSPIRIT(FR), 3 Miloslava Sedláková 52,5 Avatara s.a.
Startujících: 12
Škrtnuti: ARIELLE
 
13:17 - 4.dostih (040803)
Cena amatérů FEGENTRI za podpory závodiště Wroclaw – Memoriál Josefa Jančara
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
dostih amatérů
1 ANHOR(GER), 7 am. Freddie Mitchell 68,5 Salvator Racing Club
2 CAPE FREEDOM(IRE), 7 am. Romain Lemiere 68,0 EŽ Praha a.s.
3 ALMANY, 11 b am. Elliot Öhgren 71,5 Šomanová Lenka-Lipina
4 HALÍBELA, 6 am. Pavel Blaha 68,0 JK Radkova Lhota-Foukal
5 BLACK BARD(IRE), 7 am. Frederick Tett 68,5 G-Lover
6 KURIERKA(GB), 4 am. Tereza Polesná 66,0 Stáj Agropodnik Dvorce
7 OROBLANCO(GER), 8 am. John Liam Gleeson 71,0 Mikulovské apartmány (SVK)
Startujících: 7
Škrtnuti: BOULE DE NEIGE(FR), CHICAGO(IRE), RAMSYA
 
13:56 - 5.dostih (040802)
Zlatá spona tříletých BICZ holding 2022
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 200 000 Kč
1 STORMMY, 3 s ž. Martin Liška 68,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
2 FORT MEDOC(FR), 3 ž. Jan Odložil 68,0 Dr. Charvát
3 SEVERANKA, 3 Jakub Kocman 66,0 EŽ Praha a.s.
4 LA SALINERO(GER), 3 b ž. Ondřej Velek 68,0 Michael Grimmingger
5 NANAMIXA(FR), 3 ž. Benoit Claudic 66,0 DS Pegas
6 PRECIOUS ROCK(FR), 3 b Adam Čmiel 68,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
7 HASHTAG JAPE, 3 Dana Bořánková 68,0 Vlček - Autodoprava.CZ
8 CONSPIRATIONIST(FR), 3 ž. Lukáš Matuský 68,0 Lokotrans
Startujících: 8 
14:29 - 6.dostih (040801)
Křišťálový pohár města Pardubic
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
1 MEERADLER(GER), 5 ž. Ondřej Velek 70,0 Avatara s.a.
2 FOLBURG DE PALMA(FR), 7 A 1/2 ž. Lukáš Matuský 70,0 Lokotrans
3 TCHEQUE KING(FR), 4 j ž. Benoit Claudic 68,5 DS Pegas
4 POMELLA(FR), 4 Jakub Kocman 66,5 JAZAM
5 KSIAŽE PERSJI(POL), 5 b ž. Niklas Lovén 70,0 Vocetka
6 CAPIVARI(FR), 10 ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
7 DOMINIQUE(FR), 8 ž. Jan Odložil 70,0 Dr. Charvát
Startujících: 6
Škrtnuti: LORD DRAGON(FR), POPINJAY(FR)
 
15:10 - 7.dostih (040804)
Stříbrná trofej – Cena pivovarů Staropramen
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč
1 STERNKRANZ(GER), 8 bj ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
2 POPINJAY(FR), 6 s ž. Jaroslav Myška 70,0 DB LOGISTIC s.r.o.
3 LORD DRAGON(FR), 6 b ž. Ondřej Velek 70,0 Scuderia Aichner SRL
4 FOUDRE D`ALLIER(FR), 7 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
5 STUKE(GER)*, 8 ž. Lukáš Matuský 70,0 K-K Metal a.s.
6 KING HEART(GER), 7 ž. Pavel Složil ml. 70,0 EŽ Praha a.s.
7 HO MY GOD(FR), 5 A 1/2j ž. Benoit Claudic 70,0 DS Pegas
Startujících: 7
Škrtnuti: DOMINIQUE(FR), MEERADLER(GER)
 
15:57 - 8.dostih (040808)
Cena Radiožurnálu – Memoriál Ing. Jiřího Šindlera, 33násobného startéra Velké pardubické
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
dostih amatérů
1 QUENTY, 4 am. Tereza Polesná 63,0 Syndikát 2020 - Piruch
2 LUISA, 5 am. Nikol Zapletalová 59,0 Farma Santov
3 RAMSYA, 4 am. Veronika Olehlová 60,0 Syndikát hvězda-Olehla
4 DABING(IRE), 5 am. Matyáš Luka 69,5 3 hearts
5 UN REVE DAUTOMNE(FR), 4 am. Jindřich Fabris 68,0 Zbyněk Englic
6 SHENKIRA, 7 am. Jarmila Kašecká 59,0 Shenki racing
7 ARIBIS, 4 am. Frederick Tett 66,0 Šomanová Lenka-Lipina
8 DOSUTTEKI, 9 am. Marcel Altenburger 64,0 Plnotučník Crew
Startujících: 8
Škrtnuti: DALMÁCIE, SHARETT(FR)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat