home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
28.10.2022 - Slušovice
12:03 - 1.dostih (030506)
Cena Flower of Love
PP - cena I.kat. - 4+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 LADY DE WINTER, 4 ž. Martin Liška 68,0  
2 PETARDA(IRE), 4 ž. Jan Odložil 69,0 Dr. Charvát
3 ZOHEYR(IRE), 5 ž. Lukáš Matuský 70,0 AGA-Vlachovice
4 ORIENTAL GLORY(GER), 7 ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
5 PASSION RETURN(IRE), 6 b ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
Startujících: 5 
12:45 - 2.dostih (030501)
Cena společnosti D Plast
R - cena III.kat. - 3+ - 1100 m - 45 000 Kč
1 DENIHILONIHIL(IRE), 4 j ž. Vendula Korečková 60,5 Nela & friends syndicate
2 LADY SOPHIE(IRE), 3 j ž. Martina Havelková 58,5 Autistic Dream
3 RABBIT POWER(GB), 4 ž. Milan Zatloukal 60,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 SUN RAIN(SVK), 5 am. Tomáš Roman 54,0 Stáj Vymazal
5 SHARP BROOK, 14 ž. Michal Demo 57,5 Stáj Latén
6 JUVANA(FR), 5 b ž. Jiřina Andrésová 59,0 DS Helen
7 DAPA, 7 Sofie Kvízová 56,5 K-K Metal a.s.
Startujících: 7
Škrtnuti: BEROUYINE(FR), HAS D`EMRA(FR)
 
13:19 - 3.dostih (030503)
Cena společnosti Tomitronix, s.r.o.
R - cena III.kat. - 2 - 1800 m - 45 000 Kč
1 NICARON, 2 ž. Peter Hodáň 57,0 DS Malá Morávka
2 DJERGERTON, 2 Michaela Maláčová 54,5 Veronika Pajerová
3 FRISKO, 2 Ján Mach, MVDr. 59,0 Stáj Vymazal
4 CANTUCCIO, 2 Miloslava Sedláková 53,5 Stáj Magog
5 SUNNY STAR, 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 Willingly
6 HOKA ONE BILBERRY(FR), 2 ž. Jiřina Andrésová 56,0 Vocetka
7 ARMONT, 2 žk. Petra Zedková 53,5 DS Malá Morávka
8 ORLA, 2 ž. Martina Havelková 56,0 EŽ Praha a.s.
9 BUNAMBOO(IRE), 2 ž. Vendula Korečková 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
Startujících: 9
Škrtnuti: GARMONA, SAN CHAGALL(FR)
 
13:56 - 4.dostih (030504)
Cena Zlínského kraje
R - handicap III.kat. - 3+ - 1800 m - 45 000 Kč
1 TOS SIA(IRE), 5 bj ž. Peter Hodáň 50,0 Dostihová stáj Sedrik
2 EAGLEWINGS(FR), 7 Ján Mach, MVDr. 62,5 Bellicus racing
3 TROPICAL BOND, 11 b am. Jindřich Fabris 59,5 FVE – Relay JK Levín
4 NARGOTA, 5 ž. Jiřina Andrésová 56,0 Stáj Filip
5 SAIGON ICON(IRE), 5 am. Tomáš Roman 51,0 Syndikát V3J
6 VALMONT OHNE, 10 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 VADETABERRY, 5 ž. Michal Demo 60,5 DS DRAPE
Startujících: 7
Škrtnuti: ARKADAG(IRE), LORELLY, MIKE MAJK(IRE)
 
14:21 - 5.dostih (030508)
Cena senátora Goláňe - 4. dostih seriálu
Stcc - cena II.kat. - 4-5 - 4200 m - 120 000 Kč
1 SHEBY LOVE, 5 ž. Martin Cagáň 68,5 Licehamr
2 FORNELLI(FR), 4 bj Ján Mach, MVDr. 65,0 Vocetka
3 DUMON ROCLAY(FR), 5 ž. Marcel Novák 69,5 EŽ Praha a.s.
4 CENNÝ MONARCHO, 4 bj Jakub Kocman 65,5 DS Ponytrans
5 RENASI, 5 b ž. Lukáš Matuský 69,5 Stáj Mikon
6 EDREMI(FR), 5 ž. Martin Liška 69,5 TVCK Radslavice-Složil
7 SOPHIST, 5 ž. Jaroslav Myška 69,5 H.R.C. Moravia
8 SWINGING THOMAS(GER), 5 ž. Jan Odložil 69,5 Dr. Charvát
Startujících: 8 
14:59 - 6.dostih (030507)
Cena Sergeanta Thundera
Stch - cena I.kat. - 4+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 KING`S SHILLING(USA), 8 ž. Lukáš Matuský 70,0 AGA-Vlachovice
2 DOMINIQUE(FR), 8 ž. Jan Odložil 70,0 Dr. Charvát
3 LORD DRAGON(FR), 6 b ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
4 PRINCE OF LYRA(IRE), 4 ž. Martin Liška 69,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
5 ANGOSTURA(FR), 9 ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
Startujících: 5
Škrtnuti: DUMON ROCLAY(FR), MR ZURU(IRE), SHEBY LOVE
 
15:35 - 7.dostih (030509)
39. Velká slušovická společnosti K-K Metal a.s. se záštitou ministra zemědělství Ing. Zdeňka Nekuly
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 5200 m - 150 000 Kč
1 SEXY LORD, 6 j ž. Jaroslav Myška 70,0 HC Amphora-Hora
2 WOTAN(GER), 8 ž. Lukáš Matuský 70,0 K-K Metal a.s.
3 GODSALINO(FR), 6 b ž. Jan Odložil 70,0 Aryman-Divoky
4 AENEAS(IRE), 8 j ž. Pavel Složil ml. 70,0 Statek Blata Český ráj
5 LETEGERTO, 9 ž. Marcel Novák 70,0 TIPPLER Group s.r.o.
6 PARIS EIFFEL(IRE), 9 ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
7 CAPIVARI(FR), 10 ž. Josef Bartoš 70,0 Scuderia Aichner SRL
Startujících: 7
Škrtnuti: PIRANIYA(UKR)
 
16:27 - 8.dostih (030502)
Cena města Slušovice
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 RABBIT BURATINO(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 63,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 GOLDEN WARRIOR, 4 ž. Martina Havelková 58,0 Mersin
3 BACORA(IRE), 3 s am. Jan Kovář 58,0  
4 LET ME WIN(AUT), 8 žk. Petra Zedková 50,5 Lenka Hanková
5 FABLE, 6 ž. Vendula Korečková 59,0 Krásno-Podhányi
6 NOTEX, 3 ž. Peter Hodáň 54,0 Mersin
7 CALORIFIC(IRE), 6 Miloslava Sedláková 55,5 K-K Metal a.s.
8 WIKI RAK, 3 am. Tomáš Roman 50,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
Startujících: 7
Škrtnuti: WILD BRAU
 
17:01 - 9.dostih (030505)
Cena výrobců krmiva PREMIN
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 WHITE GHOST, 11 Taťána Mášová 56,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 ALPENROSE, 4 am. Tomáš Roman 50,5 R.Maag-Hála
3 SHEM HA MEFORASH(IRE), 3 am. Jan Kovář 59,5 R & L
4 MISS LATVIA(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 56,5 Figaro
5 MASTER LUKE(IRE), 3 ž. Milan Zatloukal 60,0 TVCK Radslavice-Složil
6 EMINENS, 4 Miloslava Sedláková 50,0 Bělka-Racing
7 ORIWALL, 3 Ján Mach, MVDr. 59,0 EKOFARMA Rybár
8 GALÁNEČKA, 3 Michaela Maláčová 54,0 Hřebčín Vlachovice
10 GALÉRA, 6 b ž. Martina Havelková 55,5 TIPPLER Group s.r.o.
11 HELIOS, 5 ž. Jiřina Andrésová 58,0 R-A-Pecháček
Startujících: 9
Škrtnuti: AIRUSCHKA, RABBIT EL KABEIR(IRE), SUN RAIN(SVK)
Nestart. - odvážen: CARAMELA

 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat