home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
23.10.2022 - Praha
13:05 - 1.dostih (011308)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 SAN GODENZO, 5 j žk. Karolína Hrošková 59,0 FVE – Relay JK Levín
2 SENORITA, 4 am. Klára Chrbolková 51,0 ARTEP
3 TAELL, 7 Lukáš Charvát 60,0  
4 NIRVANA, 4 žk. Petra Zedková 51,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
5 LYSYANARGENT(FR), 8 Zuzana Jeníčková 60,5 Stáj Arenzo
6 SHEIK, 4 Simona Laubeová 53,0 Spedica s.r.o. Kub
7 LAUNCH ZONE(IRE), 4 j am. Anna Lebdušková 58,0 The Sons of Sharpour
8 RABBIT SPIRIT(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 69,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 WOLVERINE, 6 ž. Adam Florian 62,0 Stáj Dubice
10 TOM JOVI(FR), 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Jezdecký klub Cholupice
11 PERSEA, 4 Lucie Fialová 58,5 stáj J + B
12 NUTEKI, 6 ž. Michal Hrouda 58,5 Stall Negra
13 TANITSCHKA(GER), 11 Taťána Mášová 49,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
14 AIRUSCHKA, 7 ž. Petr Foret 56,0 R.Maag-Hála
15 ESLÍK, 3 am. Jan Kovář 59,0 J.T.K.-Bečková-Germič
Startujících: 15
Škrtnuti: FABRIJAN ERSTE, SHARP JAILER
 
13:34 - 2.dostih (011303)
CENA FITMIN SOLUTION
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 CARRERA, 2 Simona Laubeová 53,5 PMA Racing Syndicate
2 RAPETTI, 2 ž. Michal Hrouda 55,0 KI Racing
3 N`OUBLIE PAS, 2 ž. Jiřina Andrésová 57,0 DS Helen
4 GRATULACE, 2 Lucie Fialová 55,5 Václav Luka jr
5 NEZWA, 2 ž. Vendula Korečková 56,0 Roman
6 MIKROP TWO, 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 AMIGO, 2 Taťána Mášová 54,5 Stáj ŠIMI
8 CORNELL, 2 ž. Petr Foret 56,0 Ladies Racing
9 BABY SUMMER, 2 s žk. Petra Zedková 53,5 DS Mladecko
10 BETHANY, 2 ž. Jan Verner 55,0 DB LOGISTIC s.r.o.
11 OLD EAGLE, 2 ž. Adam Florian 56,0 Farma Pavlin Dvůr
Startujících: 11

13:45 Ukázka koňského póla (vnitřní travnatá dráha)
 
14:18 - 3.dostih (011304)
CENA SPOLEČNOSTI TICKETLIVE
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 GILIENNE, 6 Taťána Mášová 53,5 Stáj ŠIMI
2 NÁTURA, 6 ž. Martina Havelková 50,0 Colegium Racing
3 RABBIT POWER(GB), 4 ž. Jiří Chaloupka 63,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 ADAM`S RIB(GB), 3 ž. Jiřina Andrésová 52,0 Tluka Turf
5 FRAM, 6 j ž. Vendula Korečková 55,5  
6 DONTELLYOURMOTHER(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 58,0 Roman
7 CAPTAIN LUKA(IRE), 6 j Lucie Fialová 62,0 Team
8 WELL ALRIGHT(GB), 3 ž. Jan Verner 54,5 Vetmarket
9 ORSSIO(FR), 8 am. Anna Lebdušková 57,0  
10 SOLAR PARK(IRE), 6 ž. David Liška 58,0  
Startujících: 10 
14:49 - 4.dostih (011301)
101. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
R - cena I.kat. - 3+ - 3200 m - 200 000 Kč
1 CARLO BIRAGHI(IRE), 7 ž. Radek Koplík 59,0 Meridian
2 SPARKLE SHOUT(IRE), 4 ž. Adam Florian 57,5 MUDr. Eva Nieslaniková
3 DILLON(FR), 3 ž. Jan Verner 54,5 Jaroslav Zima
4 SAPIENTI, 7 ž. Martina Havelková 59,0 Candy & Aqua
5 WELLUNCA, 5 ž. Jiří Chaloupka 58,5 EPICOS
6 VERT LIBERTE(IRE), 4 ž. Petr Foret 60,0 DS Pegas
7 HAILEY(SVK), 5 ž. Jaroslav Línek 59,0 MPL Racing (SVK)
8 BLONDIE(GB), 6 žk. Petra Zedková 57,5 DS JOKI - Ilíková
9 STRATOSFERIC(IRE), 3 ž. Jiřina Andrésová 54,0 MPL Racing (SVK)
10 CACOPHONOUS(GB), 7 b ž. David Liška 59,0 Pure Nutrition
11 LADY IN PINK(GER), 4 ž. Martin Laube 58,5 Lokotrans
12 ODSONNE(FR), 4 ž. Milan Zatloukal 59,0 Petr Janeček
Startujících: 11
Škrtnuti: DAJLA, NORDSTRAND(GER), ORLEANO
 
15:19 - 5.dostih (011306)
CENA FONTANA WATERCOOLERS
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 ANAWA(FR), 4 am. Jan Kovář 61,0 MUDr. Eva Nieslaniková
2 COLTYN, 7 žk. Petra Zedková 60,5 Aryman-Divoky
3 MOCCAFIX(GER), 9 j ž. Martin Laube 62,0 Stall Pinot
4 LUCAS WARRIOR, 5 ž. Jiřina Andrésová 55,5 Görgl`s Farm
5 FRAMI HIT, 4 j ž. Vendula Korečková 53,0  
6 AIDENSFIELD(GER), 4 j Lukáš Charvát 60,0 The Sons of Sharpour
7 MIKROP, 4 Simona Laubeová 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
8 FABRIANA THIRD, 3 ž. Jiří Chaloupka 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 SIR AMICO, 3 b ž. David Liška 61,0 Stáj Bartoš
10 SHARP JAILER, 6 s Miloslava Sedláková 50,0 Stáj Latén
11 SOUTH CAPTIVA(FR), 8 ž. Milan Zatloukal 60,0 Gestüt Weiherwiesen
12 FOX PREMIER(IRE), 6 am. Anna Lebdušková 56,0  
Startujících: 12
Škrtnuti: DONTELLYOURMOTHER(IRE), TOBRUK, TROPICAL BOND

15:30 Ukázka koňského póla (vnitřní travnatá dráha)
 
16:00 - 6.dostih (011302)
15. ročník CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
R - cena II.kat. - 3+ - 1600 m - 100 000 Kč
1 SHABANA(GER), 3 ž. Martin Laube 60,5 Lokotrans
2 IGNACIUS REILLY(GB), 6 ž. Petr Foret 55,5 Syndikát V3J
3 KAPHAL(IRE), 3 Taťána Mášová 54,0 Marek Šimák
4 LENA(FR), 3 b ž. Martina Havelková 54,5 www.martinahavelkova.com
5 PACE MAN(SWI), 6 b ž. Milan Zatloukal 61,5 Stall KSK
6 RABBIT COULSTY(IRE), 4 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 6
Škrtnuti: NICO(IRE), RESORT
 
16:30 - 7.dostih (011307)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 LAST OPERA SONG(FR), 9 Sofie Kvízová 59,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
2 CHARMING EMMA, 5 b žk. Eliška Janderová 59,0 Hipospol Velká Chuchle
3 VADEMILLA, 4 žk. Renáta Ondráčková 54,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 MARJANEH(IRE), 5 am. Ani-Etella Ivanyšová 58,5 F-K Racing - Fedorowicz
5 LATARMISSIE, 4 am. Anna Lebdušková 56,0 Vega-Horáková
6 IVA CHANCE(IRE), 4 Anna Hůlová 61,0 Andreas Lichtenberk
7 ALPENROSE, 4 am. Klára Chrbolková 50,0 R.Maag-Hála
8 SORBET(POL), 7 j žk. Karolína Hrošková 58,5 FVE – Relay JK Levín
9 NIGHT SKY, 5 b žk. Petra Zedková 59,0 DS JOKI - Ilíková
Startujících: 9
Škrtnuti: MINCHIR(IRE)
 
17:01 - 8.dostih (011305)
CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
R - handicap III.kat. - 3+ - 2210 m - 60 000 Kč
1 MACCAIA(FR), 4 ž. Jiřina Andrésová 57,5 Richard Mäder
2 WASTE NO TIME, 9 ž. Jan Verner 56,0 DS Tasava
3 FANNY MAST, 3 ž. David Liška 60,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
4 ARKADAG(IRE), 4 j ž. Petr Foret 56,5 The Sons of Sharpour
5 DANCER OF DENALI, 5 Taťána Mášová 50,5 BoKa Seniors
6 SMICHOFF(FR), 3 Simona Laubeová 55,5 Syndikát V3J
7 PLEIONE(IRE), 3 am. Jan Kovář 57,0 MUDr. Eva Nieslaniková
8 SARAH LADY(IRE), 3 s žk. Petra Zedková 55,0 Štangel Racing (SVK)
9 ORSON, 7 am. Anna Lebdušková 53,5 Stáj Oran - Horáková
10 ARIELLE, 5 ž. Adam Florian 56,0 Stáj Mirkov - Florian
Startujících: 10
Škrtnuti: VARIMINGO(GER)


Důrazně upozorňujeme trenéry a řidiče přepravních vozidel jejich koní na povinnost parkování na vyznačených místech (která jsou rovněž vyjmenována v Organizačních ustanoveních). Tato povinnost platí i pro řidiče vozidel, převážejících koně v průběhu dostihového dne. V případě nedodržení této povinnosti bude v souladu s články 11 Organizačních ustanovení a 2. 3. Provozního řádu Chuchle Areny Praha vymáhána pokuta 5000 Kč.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat