home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
15.10.2022 - Most
12:32 - 1.dostih (090603)
Cena EBF
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 RABBIT ZOUSTAR(GB), 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 LITTLE LAROSE(IRE), 2 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 55,0 Drag Consulting
3 BALLANTINES(IRE), 2 ž. Petr Foret 56,0 The Sons of Sharpour
4 EAGLE BABE(FR)*, 2 ž. Václav Janáček 57,0 MUDr. Eva Nieslaniková
5 OMATAH, 2 ž. Martin Laube 57,0 Jamax
6 PARTNER IN CRIME(IRE), 2 b ž. Radek Koplík 58,0 TVD a.s.
7 MAXIENNE(IRE), 2 ž. Vendula Korečková 56,0 DS GAUDIUM
8 RABBIT WINGS(IRE), 2 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 FALCON LADY(IRE), 2 Taťána Mášová 54,5 3 hearts
Startujících: 8
Škrtnuti: CALISTGITULLKA

12:45 Pony Liga
 
13:12 - 2.dostih (090605)
Cena DTS Vrbenský
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 TARAWERA(IRE), 4 am. Matyáš Luka 59,0  
2 FULMINE LUNA(FR), 8 žk. Petra Zedková 60,0 Jezdecký klub Cholupice
4 LAUNCH ZONE(IRE), 4 j Lucie Fialová 55,0 The Sons of Sharpour
5 FLEXIBLE APPROACH(IRE), 4 Zuzana Jeníčková 60,5 Stáj Arenzo
6 VIENNA CALLING(IRE), 3 Lukáš Charvát 59,0 Syndikát V3J
7 NOMBEKO(FR), 8 ž. Jiří Palík 56,0 Jerevan
8 MINCHIR(IRE), 3 am. Jan Kovář 60,5 MUDr. Eva Nieslaniková
9 DIAMONTE, 4 ž. Martin Laube 61,0 Oldáš
10 FABRIJAN ERSTE, 4 s Simona Laubeová 64,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 9
Škrtnuti: FABRIANA THIRD, GOLDEN WARRIOR, LYSYANARGENT(FR), RABBIT SPIRIT(IRE)
Nestart. - odvážen: IRIS

 
13:38 - 3.dostih (090604)
Cena společnosti Tipsport
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč
1 KISSI STURM, 8 j ž. Jakub Pavlíček 62,5 Dostihová stáj Kissi
2 ADMIRAL PIETT(GER), 6 ž. Petr Foret 57,0 Stáj Sokrates
3 OLINKA, 6 ž. Martina Havelková 53,5 MEKA
4 AIDENSFIELD(GER), 4 j ž. Jiří Palík 56,0 The Sons of Sharpour
5 FABLE, 6 ž. Vendula Korečková 57,5 Krásno-Podhányi
6 GOLDENTON, 6 ž. Milan Zatloukal 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 CALECO(IRE), 4 ž. Koen Clijmans 59,5 Stáj Arenzo
8 BRIGHT AMBER(FR), 5 Lukáš Charvát 58,0 Stáj Luki
9 LET FIRE(FR), 7 ž. Jiřina Andrésová 55,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
10 RAINIER(GB), 4 am. Tomáš Roman 48,0 Blanka Kopecká
Startujících: 9
Škrtnuti: MIKE MAJK(IRE)

13:50 Pony Liga
 
14:21 - 4.dostih (090606)
Cena Statutárního města Most
R - cena IV.kat. - 3 - 1800 m - 40 000 Kč
1 OLD MEMORIES, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Farma Pavlin Dvůr
2 RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 ž. Milan Zatloukal 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 DAENERYS, 3 žk. Petra Zedková 52,0 Reggie Racing
4 ODETTE, 3 ž. Jiřina Andrésová 56,5  
5 KYRIAKALI, 3 ž. Vendula Korečková 57,5 Nela & friends syndicate
6 JOSH, 3 ž. Jiří Palík 59,0 Syndikát-Pejšková
7 GILBY(GB), 3 s Lukáš Charvát 58,0 Alegres
8 MAIRON(GER), 3 Taťána Mášová 54,5 Gunther Vick
9 TAKAREEN, 3 Eva Buriánková, Mgr. 54,0 Stáj Sokrates
Startujících: 9
Škrtnuti: ASKERANA, VICTORY ICON(GB)
 
14:55 - 5.dostih (090607)
Cena společnosti Qwert s. r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2000 m - 40 000 Kč
1 MELANIA(GER), 5 ž. Jiří Chaloupka 59,0 Gunther Vick
2 LYSYANARGENT(FR), 8 Simona Laubeová 57,0 Stáj Arenzo
3 MEDŽUGORJE, 4 am. Tomáš Roman 48,5 LUČ stajka - Neuberg
4 MARJANEH(IRE), 5 ž. Václav Janáček 58,5 F-K Racing - Fedorowicz
5 SVEN, 4 ž. Jiřina Andrésová 55,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 LALITA(POL), 4 ž. Jan Verner 52,0 Flash
7 DECANTER(GB), 5 s Zuzana Jeníčková 60,5  
8 BORUVKA(IRE), 6 sj ž. Martina Havelková 54,5  
9 AVEELA(GER), 4 Lucie Fialová 51,0 R Kirgasser - Neuberg
10 MIRAM(IRE), 3 b am. Jan Kovář 60,0 MUDr. Eva Nieslaniková
11 DREAM OF LOVE, 6 Taťána Mášová 53,0 Stáj JB
12 ROXETTE, 6 žk. Petra Zedková 56,0 Jezdecký klub Cholupice
13 LANDARON, 8 žk. Renáta Ondráčková 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
14 LAVIGNE, 4 am. Matyáš Luka 57,0 Syndikát V3J
Startujících: 14
Škrtnuti: ASKERANA, IRIS, JELLY DESBOIS(FR), LORELLY, TARAWERA(IRE), VICTORY ICON(GB)

15:05 Pony Liga
 
15:30 - 6.dostih (090602)
Velká podzimní cena PLATINUM
R - handicap I.kat. - 3+ - 2000 m - 150 000 Kč
1 AMERICAN CHARLIE(FR), 3 j ž. Jiřina Andrésová 49,0 Vocetka Kamil
2 WHIRL WIND GIRL(FR), 3 ž. Jan Verner 52,0 Dr. Charvát
3 JOGANVILLE(FR), 5 ž. Václav Janáček 56,0  
4 CULIHRACH(IRE), 5 j ž. Martina Havelková 49,0 Pure Nutrition
5 ZAUKHAN(GB), 5 žk. Petra Zedková 51,5 IRSAY
6 RABBIT RED JAZZ(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 53,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 ORLEANO, 6 ž. Michal Hrouda 52,0 Hippolit Star - Pejšková
8 SOLEMEENA, 4 Lucie Fialová 51,0 BoKaBau s.r.o.
9 ZARIYANNKA(IRE), 5 j ž. Ingrid Janáčková Koplíková 57,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
Startujících: 9
Škrtnuti: FABLE, PORTORIKOS(IRE)
 
16:03 - 7.dostih (090601)
83. Cena zimního favorita CHARVÁT Group
R - cena L - 2 - 1600 m - 550 000 Kč
1 SALT MIX(IRE), 2 ž. Václav Janáček 57,0 BoKaBau s.r.o.
2 RABBIT KANTHAROS(USA), 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 BLACK DARK(IRE), 2 ž. Jiřina Andrésová 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
4 KING MOLLENKOTT(GER), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Westminster Race Horses
5 RALPH, 2 ž. Martin Laube 58,0 Lokotrans
6 BUNAMBOO(IRE), 2 s ž. Jan Verner 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
7 MES AILES(IRE), 2 ž. Petr Foret 58,0 Vocetka Kamil
8 STRATOVARIUS, 2 ž. Jiří Palík 58,0 DS Moravia Magna
Startujících: 8
Škrtnuti: ANTHROPOID(IRE), ARRYNA(IRE), DANNY DADDY(IRE), DELICE REGLISSE(FR), FANUSH(IRE), FRENCH SURFER(FR), FROM THE STARS(FR), IMPERIO, MARLOWE(FR), MAXIENNE(IRE), NIAMHTREE(IRE), PADELA(FR), PATRIOT(FR), RABBIT MUKHADRAM(FR), RABBIT ROCK(IRE), RABBIT ZOUSTAR(GB), RIWETTA(IRE), SHOSANNA(IRE)

Kůň RALPH byl na startovní listinu doplněn podle § 266 DŘ.
 
16:29 - 8.dostih (090608)
Cena HIPODROMU MOST
R - handicap V.kat. - 3+ - 1200 m - 20 000 Kč
1 TAELL, 7 ž. Jiří Chaloupka 61,0  
2 TAPAJO(GER), 10 s am. Lenka Rájová 61,0 Hana Veselá
3 REALM RULER(IRE), 7 s ž. Milan Zatloukal 70,0 Flash
4 KAZI, 3 ž. Michal Hrouda 54,5 Protendon-Hulínský
5 WELIGAMA(IRE), 3 ž. Jiřina Andrésová 60,5 DS Maruška
6 SHIROCCO FRITZ, 3 žk. Renáta Ondráčková 60,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 BOUŘKA, 11 Taťána Mášová 50,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
Startujících: 7 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat