home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
01.10.2022 - Brno
13:31 - 1.dostih (120302)
CENA FIRMY KOKITECH s.r.o. BRNO
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 MIKROP, 4 ž. Milan Zatloukal 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
2 REALM RULER(IRE), 7 ž. Jiří Chaloupka 63,5 Flash
3 RABBIT REQUINTO(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 65,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 SUN RAIN(SVK), 5 am. Tomáš Roman 50,5 Stáj Vymazal
5 BIG BEN, 6 b Lukáš Matuský 64,0 Stáj Success (CZ)
6 TANITSCHKA(GER), 11 ž. Jiřina Andrésová 48,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
7 RUMĚLKA, 3 Taťána Mášová 49,0 Stáj Filip
Startujících: 7
13:45 Pony Liga
 
14:03 - 2.dostih (120303)
CENA T.K.ENDURANCE a BLANENSKÝCH ŽIVNOSTNÍKŮ
R - cena IV.kat. - 3+ - 3200 m - 30 000 Kč
1 VARNEY, 3 žk. Petra Zedková 50,0 NUTRIN
2 KINGSTON LILLY(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 60,5 Stanislav Chudáček
3 CECILLE, 3 ž. Jiřina Andrésová 55,5 DS Dolní Moravice
4 WHITE GHOST, 11 Taťána Mášová 56,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 LADY DE WINTER, 4 ž. Jaromír Šafář 56,5  
6 NARMIE, 4 am. Tomáš Roman 53,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
7 CAMELOT(GER), 4 ž. Milan Zatloukal 60,0 Gestüt Weiherwiesen
8 APRIL, 4 j am. Natálie Flenerová 51,5 Stáj Cabrio
9 HEDVIQUE, 5 žk. Jozef Takács 56,0 PF Ludmírov
Startujících: 9
Škrtnuti: BONANZA GOLD(IRE), ČAROVNÁ, DALMÁCIE, KRASUS TIBERIUS
 
14:31 - 3.dostih (120308)
CENA AUTODOPRAVA VLČEK s podporou manželů ZEZULOVÝCH
Stch - cena V.kat. - 4-5 - 3400 m - 30 000 Kč
1 DUMON ROCLAY(FR), 5 ž. Marcel Novák 70,5 EŽ Praha a.s.
2 RENASI, 5 ž. Lukáš Matuský 74,0 Stáj Mikon
3 PRINCE OF LYRA(IRE), 4 ž. Martin Liška 70,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
4 SOLOGNOTE(FR), 5 ž. Jan Odložil 70,5 Rustikal HC s.r.o.
5 MALÝ INDIÁN, 4 Ján Mach, MVDr. 64,0 DS Malá Morávka
Startujících: 4
Škrtnuti: SHEHREZADA

14:45 Pony Liga
 
15:02 - 4.dostih (120304)
CENA STÁJE QUARTIS – ZÁMECKÝ VRCH a SČADJ - Memoriál Z. Kalába
R - cena IV.kat. - 3+ - 1900 m - 30 000 Kč
dostih amatérů
1 BONANZA GOLD(IRE), 6 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 64,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 LANDARON, 8 am. Jindřich Fabris 63,5 Rabbit Trhový Štěpánov
3 SAIGON ICON(IRE), 5 am. Anna Lebdušková 56,0 Syndikát V3J
4 CARAMELA, 3 am. Nikol Zapletalová 55,0 Jezdecký oddíl Beňov
5 BOSTONSHAMAL, 4 am. Ivana Machačová, MVDr. 55,0 Matyáš a Tobiáš Mimra
6 EMINENS, 4 am. Klára Chrbolková 53,5 Bělka-Racing
7 ČAROVNÁ, 4 am. Tomáš Roman 53,5 DS Malá Morávka
Startujících: 7
Škrtnuti: GIOMÁR, SUN RAIN(SVK)

15:25 Pony Liga
 
15:31 - 5.dostih (120307)
CENA SPOLEČNOSTI AGA VLACHOVICE s.r.o
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 YAHK, 6 ž. Marcel Novák 70,0  
2 VAXERTON, 9 Ján Mach, MVDr. 66,5 Autodoprava Klimeš-Slabý
3 EDREMI(FR), 5 ž. Martin Liška 68,0 TVCK Radslavice-Složil
4 MORAVANKA, 9 am. Tereza Polesná 64,0 DS Malá Morávka
5 FARTMIDA, 7 Miloslava Sedláková 63,0 DS Rous
6 DANCING BLOOD(FR), 7 b ž. Lukáš Matuský 68,5 KT OBAL CZ
7 FLICKER, 12 ž. Jan Odložil 71,0 Dostihová stáj Zhoř
8 SURIKATA, 9 Veronika Řezáčová 63,0 BoKa Seniors
Startujících: 8
Škrtnuti: ZELDA
 
16:03 - 6.dostih (120301)
CENA SPOLEČNOSTI TRETINA - Podzimní moravská míle věnovaná vzpomínce na Ing. Jiřího CHALOUPKU
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 DARK ABSOLU, 6 ž. Jiří Chaloupka 59,5 Rabbit Trhový Štěpánov
2 TREASURE ROCK(USA), 7 ž. Jaromír Šafář 63,5 TIPPLER Group s.r.o.
3 MASTER LUKE(IRE), 3 Dana Bořánková 55,0 TVCK Radslavice-Složil
4 AMERICAN CHARLIE(FR), 3 j ž. Jiřina Andrésová 59,5 Vocetka Kamil
5 FABLE, 6 ž. Vendula Korečková 59,5 Krásno-Podhányi
6 NIGHT SKY, 5 b žk. Petra Zedková 53,5 DS JOKI - Ilíková
7 RABBIT BREATH(GB), 5 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 7 
16:33 - 7.dostih (120306)
Podzimní brněnská steeplechase - Pohár statutárního města Brna pod záštitou primátorky JUDr.Markéty Vaňkové
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 TURION(POL), 7 b ž. Marcel Novák 68,0 TIPPLER Group s.r.o.
2 KIFAAYA(GB), 10 Dana Bořánková 64,0 Vlček - Autodoprava.CZ
3 MARKOS, 8 am. Tereza Polesná 64,0 DS Malá Morávka
4 FORMAN(FR), 7 A 1/2 ž. Martin Liška 68,0 DS JOKI - Ilíková
5 FERINO, 9 ž. Jan Odložil 69,0 Stáj Vymazal
6 WOTAN(GER), 8 ž. Lukáš Matuský 67,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 6
Škrtnuti: MARCON, SEXY LORD, VAXERTON
 
17:06 - 8.dostih (120305)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 JELLY DESBOIS(FR), 3 am. Anna Lebdušková 53,5 Přikryl s.r.o.
2 CRYSTAL RAK, 3 Taťána Mášová 49,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 GOLDENTON, 6 ž. Milan Zatloukal 70,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 VICTORY ICON(GB), 3 žk. Petra Zedková 57,5 EPICOS
5 HELIOS, 5 ž. Jiřina Andrésová 49,5 R-A-Pecháček
6 DALMÁCIE, 4 b am. Tomáš Roman 48,0 Quartis-Zámecký Vrch
7 TOS SIA(IRE), 5 bj ž. Jiří Chaloupka 59,5 Dostihová stáj Sedrik
Startujících: 7
Škrtnuti: WHITE GHOST
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat