home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

28.05. Most

Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

STARTOVNÍ LISTINA NA
15.05.2022 - Praha
14:06 - 1.dostih (010404)
CENA DOSTIH 108 AGENCY
R - cena III.kat. - 3 - 1400 m - 60 000 Kč
1 LUIS STORMEN(FR), 3 ž. Jiřina Andrésová 58,0 Leduro
2 VIENNA CALLING(IRE), 3 am. Matyáš Luka 57,0 Syndikát V3J
3 KYRIAKALI, 3 Lucie Fialová 53,0 KarBoBau s.r.o.
4 STAY BY ME(POL), 3 ž. Jiří Palík 56,0 Vocetka
5 BUNDESKANZLER(IRE), 3 Lukáš Charvát 57,0 ARS
6 BELLA RIA(IRE), 3 s Taťána Mášová 53,0 Marek Šimák
7 MAXIMUS DECIMUS(FR), 3 ž. Adam Florian 57,0 EPICOS
8 PERCEIVABLE(GB), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Roman
Startujících: 8
Škrtnuti: FABRIANA THIRD, FRANJA(GER), HADAR(IRE), HEIDI HIGH(IRE), PIANO SUBITO(FR)
 
14:34 - 2.dostih (010405)
CENA SPOLEČNOSTI EMONT BOHEMIA
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč
1 PALOMINA(FR), 5 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Stáj Sáňka-Vymazal
2 COLTYN, 7 ž. Adam Florian 62,5 Aryman-Divoky
3 CREATOR(IRE), 5 Lucie Fialová 61,0 MANEKO
4 CALECO(IRE), 4 ž. Koen Clijmans 58,0 Stáj Arenzo
5 FAST SKARMISH(GB), 4 b ž. Petr Foret 60,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
6 BRIGHT AMBER(FR), 5 am. Matyáš Luka 59,5 Stáj Luki
7 BACORA(IRE), 3 s ž. Jan Verner 52,0 MUDr. Eva Nieslaniková
8 ORSSIO(FR), 8 am. Anna Lebdušková 61,5 Hrubý
9 WICKER STONE(IRE), 11 ž. Jiří Palík 60,5 Zámek Domoradice
10 TROP, 13 ž. Michal Hrouda 55,0 Stáj Pěčín - Jelen
11 CALORIFIC(IRE), 6 žk. Sofie Kvízová 58,0 K-K Metal a.s.
12 AIDENSFIELD(GER), 4 j ž. David Liška 58,5 The Sons of Sharpour
13 SOUTH CAPTIVA(FR), 8 s ž. Milan Zatloukal 58,0 Gestüt Weiherwiesen
Startujících: 13
Škrtnuti: SIRBOWTIEMAN(GER)
 
15:02 - 3.dostih (010406)
CENA ÚNĚTICKÉHO PIVOVARU
R - cena IV.kat. - 3 - 2210 m - 40 000 Kč
1 JOSH, 3 ž. Jiří Palík 57,0 Syndikát-Pejšková
2 VIGNETTA, 3 ž. Adam Florian 57,0 Cardboard
3 MIRACLE BOY, 3 ž. Jiřina Andrésová 57,0 DS Helen
4 GILBY(GB), 3 ž. Koen Clijmans 59,0 Alegres
5 ESLÍK, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 J.T.K.-Bečková-Germič
6 GENEZE, 3 Lucie Fialová 53,0 Westminster Race Horses
7 GASTON, 3 j ž. Petr Foret 57,0 Stáj RA-PET.CZ
8 ORIWALL, 3 j ž. Vendula Korečková 55,5 EKOFARMA Rybár
9 HADAR(IRE), 3 j žk. Sabina Mokrošová 58,5 MUDr. Eva Nieslaniková
10 CECILLE, 3 ž. Jan Verner 55,5 DS Dolní Moravice
11 VALENTIN TCHEQUE, 3 Dana Bořánková 55,5 A & L Company
Startujících: 10
Škrtnuti: FINIR AVEC DÉVEINE, CHARMBRUCK(FR), MINCHIR(IRE)
 
15:36 - 4.dostih (010402)
36. MEMORIÁL JUDR. OTAKARA FRANKENBERGERA
R - cena I.kat. - 3 - 2210 m - 150 000 Kč
1 KORVETTE(GER), 3 ž. Martina Havelková 56,5 MS Racing
2 GASPARINI, 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 TIPPLER Group s.r.o.
3 SECRET PEET(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58,0 Bella horse
4 FREHEL(FR), 3 ž. Jan Verner 58,0 Dr. Charvát
5 SMICHOFF(FR), 3 ž. Petr Foret 58,0 Syndikát V3J
6 WELL PREPARED(GER), 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 K-K Metal a.s.
7 MINCHIR(IRE), 3 žk. Sabina Mokrošová 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
8 AGADIR GOLD(IRE), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 R+P Topičovi
9 CHARMBRUCK(FR), 3 ž. Szczepan Mazur 58,0 Vocetka Kamil
10 HELLO HOLA HAY(FR), 3 ž. Martin Laube 58,0 Lokotrans
11 KARAMAZOV(IRE), 3 ž. David Liška 58,0 Ekols Skalica ČR
12 CAUCASIAN(IRE), 3 ž. Jiří Palík 58,0 ARS
Startujících: 12 
16:05 - 5.dostih (010403)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap II.kat. - 3+ - 1200 m - 90 000 Kč
1 CORSTON(IRE), 6 ž. Martina Havelková 58,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
2 MORMILL(GB), 9 ž. David Liška 59,0 Dr. Lischka-Jelen
3 LADY MAZIE(IRE), 6 ž. Szczepan Mazur 58,5 Štangel Racing (SVK)
4 CHOP CHOP(IRE), 6 ž. Jan Verner 55,5 Stáj Arenzo
5 MOLLYS BEST(FR), 8 s ž. Pavlína Filipová 61,0 Stáj Filip
6 DRISH VENTURE(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 62,0 Meridian
7 MANOLLA, 9 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 55,0 Dagmar Dostálová
Startujících: 7 
16:39 - 6.dostih (010401)
101. CONSEQ VELKÁ JARNÍ CENA
R - cena L - 3 klisny a hřebci - 1600 m - 600 000 Kč
1 GOLD SHALAA(FR), 3 ž. Koen Clijmans 58,0 Andreas Lichtenberk
2 LIKE MAGIC(FR), 3 ž. David Liška 58,0 Hana Veselá
3 ARKHANGELSK(IRE), 3 ž. Jiří Palík 58,0 ARS
4 WESTMINSTER NIGHT(FR), 3 ž. Petr Foret 58,0 Westminster Race Horses
5 ASHAT(FR), 3 ž. Martin Laube 58,0 Lokotrans
6 ZAMICO, 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
8 ALAMAG(GB), 3 j ž. Jaromír Šafář 58,0 Joly
9 AMERICAN CHARLIE(FR), 3 ž. Szczepan Mazur 58,0 Vocetka
10 RED CORAL, 3 ž. Jan Verner 58,0 Dr. Charvát
11 HAVANA SILK(GB), 3 ž. Adam Florian 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
12 ALZIR(GB), 3 žk. Sabina Mokrošová 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
13 HELP(FR), 3 j ž. Radek Koplík 58,0 Jana Dufková
14 JOSEPHINO(GB), 3 s ž. Jaroslav Línek 58,0 Jana Dufková
15 LENA(FR), 3 ž. Martina Havelková 56,5 www.martinahavelkova.com
Startujících: 14
Škrtnuti: ANGE PITOU(FR), BUNDESKANZLER(IRE), CAUCASIAN(IRE), DON`T DREAM(FR), GALLANTICUS(IRE), GASTON, HADAR(IRE), CHARMBRUCK(FR), IRBIS(FR), KARAMAZOV(IRE), LAZARD, LEON(IRE), LUIS STORMEN(FR), MIRACLE BOY, QUESSIGNY(FR), RABBIT SHOWCASING(GB), SECRET PEET(IRE), SHEM HA MEFORASH(IRE), SMICHOFF(FR), SONY, WELL PREPARED(GER), WOLFI, ZARACAMPA(FR)
 
17:17 - 7.dostih (010408)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 DARK ALIGHIERI, 7 žk. Sofie Kvízová 60,5 SŠ dostihového sportu
2 LADISLAV, 10 am. Anna Lebdušková 57,0 DS Renner
3 TRIBUTE(POL), 4 j žk. Eliška Janderová 59,0 FVE – Relay JK Levín
4 SHEIK, 4 žk. Alexandra Stránská 53,0 Spedica s.r.o. Kub
6 RABBIT SPIRIT(IRE), 4 žk. Renáta Ondráčková 74,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 GOLDEN WARRIOR, 4 Michal Kopczyk 55,5 Mersin
8 SIR CORAL, 5 am. Jan Kovář 56,0 Špaček Xaverov-Bartoš
9 BIG BOBBY(IRE), 8 j am. Natálie Flenerová 57,0 Stáj Cikáda
Startujících: 8
Škrtnuti: PRINCESS VIKTORIA(IRE)
Nestart. - odvážen: LAVIGNE

 
17:46 - 8.dostih (010407)
CENA FONTANA WATERCOOLERS
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 VALMOREL(IRE), 4 am. Matyáš Luka 57,0 Vacek
2 CONNIE, 3 b ž. Adam Florian 57,0 Buc-Film
3 BERENIKA(IRE), 4 Lucie Fialová 58,0 Tannaberg na Šumavě
4 CASSYDOR, 4 ž. Pavlína Filipová 56,0 DS Dolní Moravice
5 NA KONCI DUHY, 5 ž. Jiří Palík 56,0 Bee Honey Doubravice
6 GOTT(IRE), 4 ž. David Liška 58,0 Joly
7 TOM JOVI(FR), 4 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Jezdecký klub Cholupice
8 SINNFONIA, 4 ž. Koen Clijmans 59,5 Licehamr
9 RABBIT WIN(IRE), 7 Simona Laubeová 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
10 LATARMISSIE, 4 ž. Martina Havelková 52,0 Vega-Horáková
11 MOCCAFIX(GER), 9 j am. Anna Lebdušková 58,5 Stall Pinot
12 LYSYANARGENT(FR), 8 ž. Vendula Korečková 61,0 ČI-RO-ÁJA
13 ARKADAG(IRE), 4 j Lukáš Charvát 60,0 The Sons of Sharpour
14 AIDO(POL), 8 j ž. Jan Verner 52,0 Viktorie V
15 GALNOTS(FR), 5 b Taťána Mášová 48,5 Dr. Lischka-Jelen
16 NUTEKI, 6 ž. Michal Hrouda 52,0 Stall Negra
Startujících: 15
Škrtnuti: DIAMONTE


1) Upozorňujeme na uzavírku železničního přejezdu ve Velké Chuchli a na zjednosměrnění ulice Radotínská v délce cca 300 metrů od přejezdu k tribuně. Příjezd automobily k Chuchle Areně Praha je možný pouze ve směru od Radotína.

2) Důrazně upozorňujeme, že koním přijíždějícím na dostihy, jejichž průkazy nebudou předloženy službu konajícímu veterináři ke kontrole před vjezdem do areálu závodiště (parkoviště před stájemi), nebude umožněna vykládka a účast v dostihu. Budou považováni za nezdůvodněně škrtnuté (viz bod 3b Doplňujících ustanovení a bod 4 Organizačních ustanovení Chuchle Areny Praha) a případ bude pořadatelem předán Pořádkové komisi Jockey Clubu ČR. Z tohoto pravidla neexistuje výjimka.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat