home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
12.06.2022 - Most
13:35 - 1.dostih (090404)
Cena HIPODROMU MOST
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 FULMINE LUNA(FR), 8 ž. Petr Foret 57,0 Jezdecký klub Cholupice
2 TARAWERA(IRE), 4 Lucie Fialová 57,5 Luka racing syndicate
3 SINNFONIA, 4 b ž. Vendula Korečková 54,0 Licehamr
4 TALUNA, 3 am. Jana Fialová 49,0 Stáj Sokrates
5 SVEN, 4 ž. Jiřina Andrésová 50,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 MOCCAFIX(GER), 9 j am. Anna Lebdušková 60,5 Stall Pinot
7 LANDARON, 8 ž. Jiří Chaloupka 63,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 7
Škrtnuti: IRIS, MARJANEH(IRE), PLEIONE(IRE)

13:45 Pony Liga
 
14:06 - 2.dostih (090405)
Cena partnerů dostihového klubu
R - cena IV.kat. - 3 - 2200 m - 40 000 Kč
1 INNOCENCE, 3 Taťána Mášová 55,0 EŽ Praha a.s.
2 ODETTE, 3 ž. Pavlína Filipová 55,5 Hřebčín Střelice
3 VENOM VANGELIS, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Brigantia
4 NACHT STAR, 3 b ž. Petr Foret 56,5 Linada
5 WITCH, 3 Lucie Fialová 53,0 HARMONY
6 KÖNIGIN LUCIA(GER), 3 ž. Michal Demo 55,5 Gestüt Elsetal - Váňa
7 HIGHLAND PRECIOUS(GB), 3 s žk. Sabina Mokrošová 56,5 MUDr. Eva Nieslaniková
8 LUCKY AMICO, 3 s Lenka Kvapilová 56,5 Kvapilová - Stáj Kvapil
9 FABRIANA THIRD, 3 žk. Renáta Ondráčková 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
11 GOOD REVANCHE(FR), 3 j ž. Martina Havelková 55,5 Galopp & FRIENDS s.r.o.
12 OLD MEMORIES, 3 ž. Michal Hrouda 55,5 Farma Pavlin Dvůr
Startujících: 10
Škrtnuti: ANGEL WINGS(IRE)
Nestart. - odvážen: NOWIT

 
14:37 - 3.dostih (090408)
Červnová mostecká steeplechase
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3400 m - 60 000 Kč
1 VAXERTON, 9 Veronika Řezáčová 67,0 Autodoprava Klimeš-Slabý
2 ANJELLICO, 6 ž. Marcel Novák 68,5 Licehamr
3 LUCKY VALENTINE, 5 Anton Andrejevič Orčinskij 65,5 Dostihový klub iSport-Váňa
4 SCARE CROW, 10 b žk. Lenka Neprašová 65,0 DC Osvinov-Baštová
5 SHEDIR(IRE), 6 bj Jakub Kocman 67,5 Filip Neuberg
Startujících: 5
Škrtnuti: MEISHO KONGOH(IRE), NAYAK(FR), TIJEN DE LESIENIEC(POL)

14:50 Pony Liga
 
15:13 - 4.dostih (090403)
Cena Severočeského Hitrádia North Music
R - handicap III.kat. - 3+ - 2200 m - 60 000 Kč
1 TRIPLEX(IRE), 5 Taťána Mášová 60,0 JoVi Záryby-Nováková
2 MIKE MAJK(IRE), 4 žk. Sabina Mokrošová 60,5 MUDr. Eva Nieslaniková
3 ANGEL WINGS(IRE), 3 Lucie Fialová 52,0 Leduro
4 VARIMINGO(GER), 5 j ž. Jiří Chaloupka 58,0 Ensemble
5 WASTE NO TIME, 9 ž. Martina Havelková 55,0 DS Tasava
6 MACCAIA(FR), 4 ž. Michal Demo 56,5 Richard Mäder
7 VÉVODA, 6 b ž. Jiřina Andrésová 58,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 7
Škrtnuti: GOLD SADDLE(IRE), TREZY LADY(FR), WESTERNERKA(IRE)
 
15:40 - 5.dostih (090407)
Steeplechase Royal Mouginse
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1 GIORGIONE(GB), 5 b Anton Andrejevič Orčinskij 64,0 Jasna
2 CAPE WITCHER, 5 b Jakub Kocman 66,5 DC Osvinov-Baštová
4 LA CORAL, 6 Lenka Kvapilová 64,0 Pecka-Horse
5 HIBERNIAN(FR), 5 ž. Marcel Novák 71,5 Nýznerov
Startujících: 3
Škrtnuti: NAYAK(FR), NEL
Nestart. - odvážen: ANGKOR WAT(GB)


15:55 Pony Liga
 
16:18 - 6.dostih (090401)
40. Cena jezdectví společnosti Tipsport
R - cena I.kat. - 3+ - 1400 m - 150 000 Kč
1 RABBIT BREATH(GB), 5 ž. Jiří Chaloupka 59,5 Rabbit Trhový Štěpánov
2 ZELOTE(FR), 5 j am. Matyáš Luka 61,0 Leram
3 NICO(IRE), 4 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 59,0 MANEKO
4 LAILAHO, 4 ž. Petr Foret 61,0 Lokotrans
5 ROYAL TOWN(FR), 7 b ž. Radek Koplík 59,0 Koplík
6 MANOAMANO(FR), 6 sj žk. Sabina Mokrošová 61,0 MUDr. Eva Nieslaniková
7 ARKHANGELSK(IRE), 3 Lucie Fialová 56,5 ARS
8 MATELLO(FR), 5 ž. Martina Havelková 59,0 Lokotrans
Startujících: 8
Škrtnuti: ENTEI(IRE)
 
16:51 - 7.dostih (090406)
Cena amatérských a žákovských jezdců
R - handicap V.kat. - 3+ - 1400 m - 20 000 Kč
1 ANGELIC BEAUTY, 4 am. Anna Lebdušková 60,5 Licehamr
2 MIA(AUT), 4 sj žk. Marcel Novák ml. 57,0 Johannes Pfeiffer (CZ)
3 TAPAJO(GER), 10 s am. Lenka Rájová 59,5 Hana Veselá
4 DARK ALIGHIERI, 7 am. Natálie Flenerová 58,5 SŠ dostihového sportu
5 SHEIK, 4 am. Jana Fialová 49,0 Spedica s.r.o. Kub
6 SIR CORAL, 5 am. Jan Kovář 55,0 Špaček Xaverov-Bartoš
Startujících: 5
Škrtnuti: NOWERA, RABBIT SPIRIT(IRE), TALUNA
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat