home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

28.05. Most

Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

STARTOVNÍ LISTINA NA
14.05.2022 - Slušovice
13:00 - 1.dostih (030206)
Cena společnosti Art of Finance, a.s.
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
1 PRINCE OF LYRA(IRE), 4 Richard Bartoň 70,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
2 TASMÍNA, 4 ž. Pavel Kašný 63,0 Tide Trade s.r.o.
3 MONSIEUR EDDIE(GB), 4 b ž. Jan Kratochvíl 65,5 Vocetka Kamil
4 MANORIE(FR), 4 j ž. Jan Faltejsek 65,0 Cardboard
5 SÁI FÉI, 8 Adam Čmiel 64,5 DS Malá Morávka
6 DAŘBUJÁN, 4 ž. Jaroslav Myška 67,5 Pavel Odložil
7 URAN(GER), 6 ž. Marcel Novák 68,5 Stáj Březová
8 RENASI, 5 ž. Lukáš Matuský 68,5 Stáj Mikon
9 ZELDA, 9 ž. Petr Tůma 66,5 Šomanová Lenka-Lipina
10 ZOHEYR(IRE), 5 Dana Bořánková 66,0 AGA-Vlachovice
Startujících: 9 
13:36 - 2.dostih (030201)
Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s.
R - handicap III.kat. - 3+ - 1100 m - 45 000 Kč
1 RABBIT GARSWOOD(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 NATTY`S STAR(SVK), 5 b Denisa Sikorová 56,0 Mihalík Racing (SVK)
3 NIKOLETTA, 6 Taťána Mášová 48,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
4 FABLE, 6 žk. Marcel Novák ml. 56,5 Krásno-Podhányi
5 TAELL, 7 ž. Martina Havelková 50,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
6 DAPA, 7 žk. Sofie Kvízová 55,0 K-K Metal a.s.
7 JUVANA(FR), 5 b ž. Jiřina Andrésová 52,5 DS Helen
8 TREASURE ROCK(USA), 7 ž. Peter Hodáň 59,5 TIPPLER Group s.r.o.
Startujících: 8 
14:01 - 3.dostih (030208)
Cena senátora Goláňe - 1. dostih seriálu
Stch - cena V.kat. - 4-5 - 3600 m - 30 000 Kč
1 EDREMI(FR), 5 Richard Bartoň 69,0 TVCK Radslavice-Složil
2 SPEEDY SILVER(FR), 4 ž. Marcel Novák 68,5 Vocetka
3 LITTLE JANE, 5 ž. Pavel Kašný 67,0 Zámek Domoradice
4 TIJEN DE LESIENIEC(POL), 4 b ž. Lukáš Matuský 65,0 Vocetka
5 CUWALL, 5 ž. Jaroslav Myška 73,5 Pavel Odložil
6 HEDVIQUE, 5 ž. Petr Tůma 67,0 PF Ludmírov
7 CENNÝ MONARCHO, 4 j ž. Jan Faltejsek 66,5 DS Ponytrans
8 SOLOGNOTE(FR), 5 Jakub Kocman 69,0 Rustikal HC s.r.o.
9 TIME IN THE WEST(IRE), 5 s Dana Bořánková 66,5 Valencio
10 SAMER, 5 Adam Čmiel 67,0 DS Malá Morávka
Startujících: 9
Škrtnuti: CHARLI ROS, IRON THUNDER(IRE), NEAPOL, YANK
 
14:40 - 4.dostih (030202)
Cena společnosti D Plast a.s.
R - cena III.kat. - 3 - 2400 m - 45 000 Kč
1 LIKEAWIND(GB), 3 ž. Michal Demo 56,0 Stáj Březová
3 LIVINGSTON, 3 ž. Martin Laube 57,0 Vocetka
4 WOLFI, 3 ž. Martina Havelková 57,0 Stáj Polouček
Startujících: 3
Škrtnuti: FINIR AVEC DÉVEINE
Nestart. - odvážen: SIRAEL

 
15:06 - 5.dostih (030207)
Cena Pardubického závodiště
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4200 m - 50 000 Kč
1 STING RIVER(IRE), 9 b Petr Kříž 70,5 BoKa Seniors
2 CELENTANO(GER), 6 sj ž. Lukáš Matuský 68,0 ELPAM CZ
3 SHEHREZADA, 5 j žk. Marcel Novák ml. 63,0 JEMP - Růžičková
4 YANK, 5 b ž. Jaroslav Myška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
5 MARKOS, 8 Adam Čmiel 66,0 DS Malá Morávka
6 LETEGERTO, 9 ž. Marcel Novák 69,5 TIPPLER Group s.r.o.
7 LASTIEN, 5 ž. Jan Kratochvíl 68,5 DS Kompresory - Kopřiva
8 NIKA, 6 A 1/2 ž. Petr Tůma 66,5 Plasty Urbánek - Popelka
9 THERESIE(IRE), 5 ž. Jan Faltejsek 68,5 Statek Blata Český ráj
Startujících: 6
Škrtnuti: GOLD EVASIVE(GER), NEMO(FR), SHEDIR(IRE)
 
15:44 - 6.dostih (030204)
Cena Zlínského kraje
R - cena IV.kat. - 3+ - 1800 m - 30 000 Kč
1 LORELLY, 4 ž. Martina Havelková 58,5 Stáj Latén
2 MONJOUET, 5 Simona Laubeová 59,5 Rabbit Trhový Štěpánov
3 TOUCHE FINALE(FR), 6 ž. Martin Laube 61,0 Hana Veselá
4 HASHTAG JAPE, 3 ž. Peter Hodáň 53,5 Vlček - Autodoprava.CZ
5 SEVERANKA, 3 Alena Plimlová 52,0 EŽ Praha a.s.
6 MONTJEU STAR, 3 ž. Jiřina Andrésová 52,0 DS Helen
7 ORIENTAL GLORY(GER), 7 ž. Vendula Korečková 57,5 Zámek Domoradice
8 WILD BRAU, 5 Taťána Mášová 60,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
Startujících: 8
Škrtnuti: BETTSUT, LAST OPERA SONG(FR), LIVINGSTON, MALÝ INDIÁN, MISS LATVIA(IRE), WOLFI
 
16:05 - 7.dostih (030209)
Cena moravských podnikatelů
Stch - cena II.kat. - 4+ - 3600 m - 120 000 Kč
1 KIFAAYA(GB), 10 Jakub Kocman 70,0 Vlček - Autodoprava.CZ
2 CARILLO, 5 ž. Lukáš Matuský 69,0 Stáj Magog
3 NEL, 6 ž. Jaroslav Myška 69,5 RD Project
4 KING HEART(GER), 7 ž. Marek Stromský 70,0 EŽ Praha a.s.
5 ZIGGY READY(FR), 5 ž. Petr Tůma 69,0 Vimar (SVK)
6 NAYAK(FR), 5 bj ž. Jan Kratochvíl 70,0 Vocetka
7 SWINGING THOMAS(GER), 5 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
8 DUSIGROSZ(FR), 9 s ž. Marcel Novák 71,5 Joly
Startujících: 6
Škrtnuti: LA CORAL, SAINT SHINE(FR), YARA
 
16:35 - 8.dostih (030203)
Cena společnosti TIPSPORT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 LOVELY INDIAN, 4 Taťána Mášová 48,0 Stáj El Halem Okleštěk
2 BOUŘKA, 11 ž. Martina Havelková 51,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 NIGHT SKY, 5 b žk. Petra Zedková 53,5 DS JOKI - Ilíková
4 VALMONT OHNE, 10 ž. Milan Zatloukal 65,5 Rabbit Trhový Štěpánov
5 BETTSUT, 7 žk. Marcel Novák ml. 60,0 TOKINAHU-Héč
6 VAN DAMME(SVK), 12 Denisa Sikorová 58,0 Mihalík Racing (SVK)
7 AIRUSCHKA, 7 ž. Jiřina Andrésová 51,0 R.Maag-Hála
Startujících: 7
Škrtnuti: ETERNITY, FABLE, GOLDEN WARRIOR, TAELL
 
17:07 - 9.dostih (030205)
Cena města Vizovice s podporou Dostihy Slušovice, z.s.
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 NOWERA, 4 ž. Jiřina Andrésová 54,5 Stáj Filip
2 HELLO BELLA(IRE), 3 j ž. Peter Hodáň 50,5 Hana Veselá
3 QUENTY, 4 Pavel Kašný 63,0 Syndikát 2020 - Piruch
4 ETERNITY, 6 žk. Sofie Kvízová 57,0 RH Racing - Holčák R.
5 MISS LATVIA(IRE), 5 ž. Milan Zatloukal 57,0 Figaro
6 HEURE, 11 ž. Vendula Korečková 54,0 Stáj Lucie K
7 NIRVANA, 4 Taťána Mášová 56,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
8 SUN RAIN(SVK), 5 Simona Laubeová 57,5 Stáj Vymazal
9 LUCKY AMICO, 3 s Lenka Kvapilová 55,5 Kvapilová - Stáj Kvapil
10 ECORIGHT JEAPEX, 5 Denisa Sikorová 53,0 A & D Janiczkovi
11 GALÉRA, 6 b ž. Martina Havelková 52,0 TIPPLER Group s.r.o.
12 AIGER, 9 s Alena Plimlová 51,0 R.Maag-Hála
Startujících: 10
Vyloučen-Chráněn: ALPENROSE
Škrtnuti: NUTA

 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat