home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
28.10.2018 - Praha
12:00 - 1.dostih (011808)
CENA EŽ PRAHA, a. s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
PP - cena II.kat. - 4+ - 3300 m - 120 000 Kč
1 QUINZE DE LA ROSE(IRE), 6 ž. Jan Faltejsek 72,5 Aryman-Divoky
2 TIALINE, 5 Ondřej Velek 68,5 DAR
3 URBAN JOY(IRE), 5 Pavel Složil ml. 70,0 Wartov
4 TASTE OF ROCK(FR), 4 ž. Jaroslav Myška 68,0 Englicovi a Kulhánkovi
5 ČÁRIRAY, 11 Jan Odložil 70,0 Stajňa Corinne ČR
6 FAMOUS VALLEY(IRE), 4 ž. Sertash Ferhanov 65,0 Stanislav Chudáček
Startujících: 6
Dohlášeni: QUINZE DE LA ROSE(IRE)
 
12:30 - 2.dostih (011807)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 MAINE D`ANGE(IRE), 3 Lucie Fialová 57,0 Swiss Fans-Fedorowicz
2 RABBIT WIN(IRE), 3 žk. Simona Laubeová 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
3 MORGAN, 4 Michal Kopczyk 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 LA SANTIAGA(GER), 4 bj žk. Taťána Mášová 54,0 Bernd Nebel
5 NADĚJE, 5 žk. Zuzana Míčová 57,5 Joe
6 LABOND, 7 žk. Anna Hůlová 57,0 SŠ dostihového sportu
7 LA LAGION, 8 žk. Denisa Sikorová 49,5 Hippolit Star - Pejšková
8 DETERMIS, 5 žk. David Liška 58,5 EŽ Praha a.s.
9 CHUAN CHE, 10 j žk. Milan David 63,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 9
Škrtnuti: ILISSA DESERT(FR), TAURUS
 
13:00 - 3.dostih (011803)
CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - výrobce značky FITMIN
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 GOLDENTON, 2 am. Jindřich Fabris 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 MAESTRO ALIGHIERI, 2 ž. Martina Havelková 57,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 ORESTO, 2 j ž. Jiřina Andrésová 56,0 Horse Farm Kroutilík
4 GILIENNE, 2 Adam Florian 55,5 Stáj ŠIMI
5 LEVANDULE, 2 Eva Buriánková, Mgr. 53,0 Falun-Horová
6 MARCHAND, 2 ž. Martin Laube 57,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 AVANT TOUT, 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Lokotrans
8 IRISH VALENTINE, 2 Daniel Vyhnálek 56,0 Filipův kůň
9 ZAMINDARTON, 2 žk. David Liška 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
10 DENALI, 2 Beysim Ferhanov 57,0 Protendon-Hulínský
Startujících: 10
Škrtnuti: LEWIS GAL, SARAH ALIGHIERI
 
13:30 - 4.dostih (011806)
CENA AUTO JAROV KUNRATICE
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 FANTASTIC LADY, 4 žk. Simona Laubeová 64,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 IBAR, 8 b ž. Jan Verner 59,5 DS Mlékojedy
3 GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 Michal Hrouda 53,0 F-K Racing - Fedorowicz
4 PETINGO DANCER, 7 ž. Kateřina Hlubučková 53,5 Hera
5 ILISSA DESERT(FR), 5 ž. Martin Laube 55,5 UTRIN
6 MY CHARLIE MAN(GB), 7 ž. Vendula Korečková 60,5 R & L
7 DODYBUD(IRE), 9 žk. Zuzana Míčová 69,0 FVE – Relay JK Levín
8 HERBEBOIS, 8 ž. Martina Havelková 49,5 Tannaberg na Šumavě
9 LAKAR, 8 bj žk. David Liška 61,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 9
Škrtnuti: TAELL
 
13:55 - 5.dostih (011802)
12. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
R - cena II.kat. - 3+ - 1600 m - 100 000 Kč
1 FACTS AND FIGURES(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 59,5 Lokotrans
2 FINIOS, 3 ž. Jaromír Šafář 56,0 DAR
3 CHARTUM, 3 b ž. Martina Havelková 52,0 Alavis
4 SIRIUS, 5 ž. Martin Laube 57,5 Aryman-Divoky
Startujících: 4
Dohlášeni: CHARTUM
 
14:30 - 6.dostih (011804)
CENA CPI HOTELS
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 VALMONT, 9 s ž. Jan Verner 53,0 Challenger Horse
2 MONTE CHRISTO, 6 Michal Hrouda 61,0 FVE – Relay JK Levín
3 TAPAJO(GER), 6 žk. Taťána Mášová 50,0 Stáj Sokrates
4 STORMICO, 7 j am. Jindřich Fabris 58,5 FVE – Relay JK Levín
5 INWIN SPIRIT(GB), 7 j Daniel Vyhnálek 55,5 DAR
6 KOSTIYA(IRE), 3 b Adam Florian 58,0 Statek Blata Český ráj
7 LADY HORTENZIE, 4 ž. Jiřina Andrésová 52,0 Hořejší Tvrz Chlum
8 SHEIK YERBOUTI, 6 ž. Jiří Chaloupka 62,5 Stáj Eliška
9 TRINIS, 4 ž. Jaromír Šafář 59,5 DAR
10 WOBULL SE NOW, 8 am. Petra Florianová 59,0 Zeman-Florian
11 RAPET(IRE), 3 s žk. David Liška 58,0 Stáj RA-PET.CZ
Startujících: 11
Škrtnuti: RIVERTON, TAELL
 
15:05 - 7.dostih (011801)
SHERLOG 98. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
R - cena I.kat. - 3+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 KIHNU(FR), 3 ž. Vendula Korečková 54,0 Lokotrans
2 RAVIELLA, 5 ž. Martina Havelková 58,5 DS Dolní Moravice
3 SAPIENTI, 3 ž. Jaromír Šafář 55,0 Candy & Aqua
4 ALWAYS ON SUNDAY(FR), 8 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Monte Negro
5 BARABASH(GER), 3 žk. David Liška 55,5 Lokotrans
6 BE MASTER(FR), 3 ž. Jan Verner 55,5 Dr. Charvát
7 URBI ET ORBI(GER), 6 j Adam Florian 59,0 Jezdecké potřeby Ostrava
8 ARLINGTON, 6 ž. Pavlína Filipová 59,0 DS Dolní Moravice
9 VĚDMA, 6 ž. Jiřina Andrésová 57,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
10 MOUNT Q(GB), 3 s ž. Martin Laube 55,0 Meridian
Startujících: 10
Škrtnuti: GOLDEN IRENE, SANTIN(IRE), URBAN JOY(IRE)
 
15:40 - 8.dostih (011805)
CENA CPI PROPERTY GROUP
R - handicap III.kat. - 3+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 ORPHEUS, 3 Michal Hrouda 57,5 EKOFARMA Rybár
2 SISI POP, 4 žk. David Liška 55,0 Vesiba
3 QUEST ROYAL(SRB), 7 ž. Jan Verner 54,0 Flash - Neuberg
4 WANIKORO, 5 ž. Martin Laube 55,5 Falun-Horová
5 ELLA(FR), 6 ž. Martina Havelková 48,5 Tannaberg na Šumavě
6 MYSTIC GOLFER, 7 Adam Florian 60,5 DS Hronovi
7 WIMBLEDON, 5 ž. Pavlína Filipová 54,5 TARPON LINE - Stašková
8 MUJAHID BRAVE, 4 žk. Simona Laubeová 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 EOWYN, 5 ž. Kateřina Hlubučková 48,0 DS Jeníkov
10 NOBLE FOX(FR), 9 ž. Jiřina Andrésová 51,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 10
Škrtnuti: SANTIN(IRE), SAPIENTI
 

csv file
POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka