home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
02.10.2016 - Praha
13:00 - 1.dostih (011602)
CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 60 000 Kč
1 LUXIA, 2 ž. Jan Verner 57,0 DAR
2 ARGANO, 2 ž. Michal Mach 57,0 Marek Šimák
3 MUJAHID BRAVE, 2 ž. Martin Laube 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 CHARMING GIRL, 2 ž. Vendula Korečková 56,0 DS Malá Morávka
5 HORDUBAL(FR*), 2 ž. Petr Foret 58,0 DS Pegas
6 BELA BONITA, 2 ž. Bauyrzhan Murzabayev 56,0 Avarrio Praha
7 LE BBASH, 2 Kateřina Hlubučková 55,5 Hacur
Startujících: 7
Škrtnuti: CELEBRE LADY
 
13:30 - 2.dostih (011608)
CENA SPOLEČNOSTI PRAŽSKÉ VODOVODY A KANALIZACE
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 FASCINATING HILL, 5 Martin Liška 66,0 EŽ Praha a.s.
2 ROMANE CONTI(GB), 8 ž. Marcel Novák 71,5 Luka-Sobotka
3 AZTEK, 5 b ž. Jan Kratochvíl 68,5 Dr.Charvát
4 TRUST ON SCYRIS, 6 žk. Pavel Složil ml. 66,0 Orling
5 WAR HORSE(POL), 4 Martin Laštovička 62,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
Startujících: 5 
14:00 - 3.dostih (011607)
CENA SPOLEČNOSTI KOMTES
R - handicap V.kat. - 3+ - 1400 m - 20 000 Kč
1 YONAS ART(IRE), 5 Nela Jirásková 62,0 Lokotrans
2 LABOND, 5 b žk. Dana Bořánková 58,0 SŠ dostihového sportu
3 REDARMOON, 6 j žk. Simona Laubeová 52,5 Jezdecký klub Troubsko
4 STRAIGHTWHISKEY(FR), 7 Michal Hrouda 62,5 Lokotrans
5 RAYLENE, 3 žk. David Liška 53,0 IBK Race
6 ARISTOTELES, 3 am. Michaela Kacerová 51,5 Protendon-Hulínský
7 SVITAVA, 4 žk. Adam Florian 56,0 Stáj Nerad-Jana
8 KITTY LOT(IRE), 5 žk. Pavel Složil ml. 65,0 MVDr.Kantek Petr
9 LAKAR, 6 bj žk. Barbora Hejnová 54,5 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 9
Dohlášeni: RAYLENE
 
14:30 - 4.dostih (011605)
CENA SPOLEČNOSTÍ EPLCOND A EDIKT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 LUCIAN(GER*), 3 žk. David Liška 60,5 SŠ dostihového sportu
2 MUMBAI, 3 j ž. Vendula Korečková 56,0 Dostihová stáj MEX - Haris
3 LAFRANCO, 7 s Kateřina Hlubučková 59,0 Team
4 DRTINA, 5 Pavlína Filipová 59,5 Stáj Filip
5 LAY(FR), 5 s ž. Jan Verner 54,5 Stáj Görgl
6 MARIKA, 3 s ž. Martin Laube 56,5 DS Malá Morávka
7 RŮŽENKA, 8 Michal Hrouda 50,0 Arte-Šatra
8 LÉTHÉ, 3 žk. Jakub Spáčil 59,0 Vránová Nikol
9 MARIONEL(IRE), 3 ž. Jan Rája 61,0 Marek Šimák
10 VIKTORIE VALLY, 3 ž. Michal Mach 54,5 Izola Praha s.r.o.
11 IBAR, 6 b ž. Bauyrzhan Murzabayev 62,0 DS Mlékojedy
12 VALMONT, 7 ž. Martina Havelková 58,0 Challenger Horse
13 KÁRL, 5 Jiřina Andrésová 49,0 Alice Zimčíková
Startujících: 13
Škrtnuti: ARISTOTELES, CHUAN CHE, ROMANTIK, YONAS ART(IRE)
 
15:00 - 5.dostih (011603)
CENA SPOLEČNOSTÍ D & Z A ENERGIE STAVEBNÍ A BÁŇSKÁ
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 MOONGLAS(IRE), 9 ž. Vendula Korečková 56,5 Marek Šimák
2 TAPAJO(GER), 4 Kateřina Hlubučková 55,5 Stáj Sokrates
3 POULINE, 5 b ž. Bauyrzhan Murzabayev 55,5 Brigantia
4 WLADAN, 8 b ž. Martina Havelková 51,0 Görgl`s Farm
5 STORMICO, 5 j ž. Martin Laube 58,0 FVE – Relay JK Levín
6 DARKAS(IRE), 4 j ž. Jan Verner 63,0 DAR
7 HYACINT(GER*), 7 b ž. Jan Rája 62,5 Team
8 SORAHHO, 4 Jiřina Andrésová 52,0 Ladies Racing
9 DEMON KING(IRE), 9 s ž. Michal Mach 55,0 Gwendy
10 IRAKLIN(IRE), 6 j ž. Petr Foret 62,5 Stáj Habich - Neuberg
11 MIKROP DEAR, 3 sj am. Tereza Grbavčicová, Bc. 49,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 11
Dohlášeni: DEMON KING(IRE), IRAKLIN(IRE), MIKROP DEAR, WLADAN
 
15:30 - 6.dostih (011601)
CENA EXPA NAILS (14. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA)
R - cena II.kat. - 3+ klisny - 1600 m - 90 000 Kč
1 JAMARI(POL), 5 ž. Petr Foret 57,0 Eliška-Schillová
2 DIREDAWA, 3 ž. Jan Verner 57,5 ZZN Polabí-Luka
3 VENILLIA, 3 Kateřina Hlubučková 58,5 Orling
4 IWNIANKA(POL), 4 sj Lucie Danišová 57,0 Eva Nieslaniková
5 KOBI(GER), 6 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Protendon-Hulínský
6 LOOP LOVE(GB), 4 ž. Martina Havelková 57,0 Lokotrans
7 LACORANA, 3 Jiřina Andrésová 56,5 Albert Stolany
8 RABBIT PERCY(GB), 3 bj ž. Martin Laube 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 ROMANETTA, 4 ž. Jan Rája 58,0 Scuderia La Faina - Haris
10 DETEKCE, 5 b ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,0 Vrba Rokytnice Slavičín
11 CELINE MY HEART(GB), 3 j ž. Vendula Korečková 55,5 Jezdecké potřeby Ostrava
Startujících: 11 
16:00 - 7.dostih (011604)
CENA SPOLEČNOSTI G-SERVIS PRAHA
R - handicap III.kat. - 3+ - 1800 m - 60 000 Kč
1 MONTE CHRISTO, 4 Michal Hrouda 55,5 FVE – Relay JK Levín
2 RUMBA, 5 Pavlína Filipová 52,0 Blue Star
3 JOHANNES KEPLER(GB), 8 ž. Petr Foret 56,5 Dr.Leimgruber
4 SÁBA, 3 Kateřina Hlubučková 52,0 DS Kompresory - Kopřiva
5 MALQ(FR), 9 ž. Jan Verner 53,0 Estrella
6 ELLA(FR), 4 ž. Martina Havelková 49,0 Tannaberg na Šumavě
7 MEDIC, 3 ž. Vendula Korečková 54,0 EŽ Praha a.s.
8 ALLANIS(GB), 8 ž. Bauyrzhan Murzabayev 56,5 Luka-Vedral
Startujících: 8
Škrtnuti: SHE DAISY, SURIKATA
 
16:30 - 8.dostih (011606)
CENA SPOLEČNOSTI PROTRADE - I. oddělení
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 LEMESÍNA, 6 žk. Jakub Spáčil 61,5 Lokotrans
2 CALIOPE, 3 Michal Hrouda 50,0 Dostihová stáj TONY
3 DRAMA, 4 b Pavlína Filipová 54,0 Stáj Filip
4 BEST BET, 3 ž. Martin Laube 60,5 Rabbit Trhový Štěpánov
5 LA LAGION, 6 Helena Pejšková, Ing. 56,0 Hippolit Star Pejšková
6 WIMBLEDON, 3 Jiřina Andrésová 53,0 Slavex Filters
7 ADRASTEIA(GB), 6 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,5 KI Racing
8 MATYSEK(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 55,0 Strojírna Litvínov
9 AIGER, 3 ž. Martina Havelková 56,0 R.Maag-Hála
Startujících: 9 
17:00 - 9.dostih (011606)
CENA SPOLEČNOSTI VMI SILESIA GROUP - II. Oddělení
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 SUN FOR LIFE(GB), 8 j ž. Vendula Korečková 56,0 Stáj KUFR
2 FAWATHEEQ(GER), 4 j ž. Jan Rája 62,0 Magic Jack
3 ANNIE, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 55,0 Luka-Vedral
4 FURANO(GB), 4 b ž. Jiří Chaloupka 58,5 FVE – Relay JK Levín
5 ANGOSTURA(FR), 3 ž. Petr Foret 56,0 Lokotrans
6 MONTEPUCINI(FR), 6 ž. Jan Verner 56,5 Brigantia
7 SHE DAISY, 4 s Michal Hrouda 56,0 Vrba Rokytnice Slavičín
8 PHILLIPINA, 4 ž. Martin Laube 55,0 Paradise Park - Neuberg
Startujících: 8 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka