home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
25.06.2016 - Pardubice
12:01 - 1.dostih (040505)
Cena mezinárodního festivalu šachu a her CZECH OPEN
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4000 m - 90 000 Kč
1 REKI, 4 ž. Jan Kratochvíl 66,0 Wrbna Racing
2 GIBB`S BEACH(IRE), 4 ž. Josef Váňa ml. 66,5 Jasna
3 MONARCHO, 4 žk. Pavel Složil ml. 66,0 DS Ponytrans
4 SEKRET ECOSSE(POL), 4 ž. Lukáš Matuský 67,5 Stáj Magog
5 LAD IN, 4 ž. Josef Bartoš 66,5 Rovina a.s. Hulín
6 JESMOON, 4 s ž. Jaroslav Myška 66,5 Jakub Myška-Myšková
7 SPLASH, 4 Petr Tůma 65,0 Áďa a Emmča Friedmannovy
Startujících: 7
Škrtnuti: LUK, SHEIKA ZUZA
 
12:36 - 2.dostih (040503)
Cena za podpory SEED SERVICE
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 5200 m - 90 000 Kč
1 AL JAZ, 10 ž. Josef Sovka 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 LIBERTIN(GB), 7 Jan Odložil 65,0 Luka-Vedral
3 CLAAS, 6 žk. Pavel Složil ml. 66,0 Sorbon Malá Bystřice
4 USOCKEM(FR), 8 j ž. Jiří Kousek 69,5 P.Pailhes - Vítek
5 LOIRE, 8 ž. Josef Bartoš 65,5 www.trdelnik.com-Luka
6 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5 Lukáš Sloup 69,0 Dr.Charvát
7 CELADON(FR), 7 ž. Jaroslav Myška 68,5 Dr.Charvát
8 KINDLY BOY, 11 ž. Marcel Novák 70,0 Stáj Kejzlar
9 FLORENDO(GB), 9 Jan Derych 63,5 Zámek Bon Repos
10 ABSINT, 10 Petr Tůma 65,5 Marpet HK
11 RENDEZ VOUS, 7 Martin Liška 66,0 EŽ Praha a.s.
12 PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 10 ž. Lukáš Matuský 66,5 Elektromontáže Mička
13 FLORIDAS, 7 ž. Pavel Kašný 68,5 Orling
14 MR PAMPERITO(SVK), 8 ž. Jaroslav Brečka 69,0 KCL Slovakia
15 WILD DANGER(GER), 9 ž. Jan Kratochvíl 66,5 Javor
Startujících: 15 
13:10 - 3.dostih (040502)
Červnová cross country Válečníka
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1 ALL ABOUT COSSIO(POL), 7 j ž. Jan Kratochvíl 66,5 Vocetka
2 TEREBESZ(POL), 12 ž. Lukáš Matuský 67,0 Hugo Racing
3 BORDERLAND(IRE), 10 ž. Pavel Kašný 66,0 Lokotrans
4 RYANA, 8 Martin Liška 66,0 EŽ Praha a.s.
5 ARCIONE(GER), 8 ž. Jaroslav Myška 66,0 Jerie & syn
6 TORGON(POL), 6 ž. Jiří Kousek 67,0 Maxa-Nýznerov
7 AMFORA, 6 ž. Josef Bartoš 65,5 Moravol - Irel
8 RABBIT WELL(GB), 10 sj ž. Josef Váňa ml. 73,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 8
Škrtnuti: RABBIT LIBRETTIST(GB)
 
13:51 - 4.dostih (040501)
Cena města Pardubic – II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou - Memoriál Mjr. Miloše Svobody
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1 REAPER(GER*), 7 ž. Jaroslav Myška 70,0 Wrbna Racing
2 PUNTARENAS, 10 ž. Lukáš Matuský 70,0 Nicole TJ Monty UH
3 HIPO JAPE, 10 s ž. Jiří Kousek 70,0 Viktor Komárek
4 TER MILL, 10 Jan Odložil 70,0 DS Malá Morávka
5 UNIVERSE OF GRACIE(GER), 11 Martin Liška 70,0 BORS Břeclav a.s.
6 JAM TAKI(POL), 8 ž. Thomas Boyer 70,0 Nýznerov
7 RIBELINO(FR), 8 ž. Pavel Kašný 70,0 Lokotrans
8 MLÝN, 10 Sertash Ferhanov 70,0 DS RE&LA Frančák
9 RABBIT HAWK WING(IRE), 8 ž. Josef Váňa st. 70,0 Rabbit Trhový Štěpánov
10 GAUNER DANON(GER), 10 j ž. Cevin Chan 70,0 Meridian
11 NEBRIUS(POL), 8 Lukáš Sloup 70,0 Vasury Kolesa
12 KLAUS(POL), 11 Thomas Garner 70,0 Dr.Charvát
13 HEGNUS, 8 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Ševců
14 AMARAGON, 11 žk. Pavel Složil ml. 70,0 Maxa-Nýznerov
15 SHERARDO, 12 j Michal Kubík 70,0 Bea-www.fotokisza.com
16 TEMPLÁŘ, 9 ž. Josef Bartoš 70,0 Stáj Luka-trdelnik.com
17 SAPFÓ, 9 Petr Tůma 68,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 17
Škrtnuti: TREZOR(POL)
 
14:26 - 5.dostih (040506)
Cena společnosti Synthesia, a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1 SUERTE AL SALTO(IRE), 9 Sertash Ferhanov 63,5 Meridian
2 WIN FOR US, 6 Adam Čmiel 64,5 Rabbit Trhový Štěpánov
3 CHRISTERA, 6 Barbora Málková 63,5 Orling
4 ČÍRO, 6 žk. Pavel Složil ml. 66,0 Sorbon Malá Bystřice
5 VINNY RAIN, 7 Lukáš Sloup 64,0 Orling
6 LETNÍ LÁSKA, 8 žk. Patrick Boekhout 62,0 MHM
7 VINNYFRED, 5 j Jan Derych 63,0 Orling
8 RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 Michal Kubík 66,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 IZYNKA, 5 am. Michal Mikšovský 61,0 Hudec - Olehla
10 PRVNÍ LÁSKA, 8 Petr Tůma 67,5 Vox Ševčík Vlachovice
11 PUDŘÍK, 8 s Martin Liška 67,0 PP Zámrsk
12 LAURIE AN, 6 Jan Odložil 65,0 Conseq
13 YERBA MATE(ITY), 7 Ján Mach, MVDr. 63,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
Startujících: 13
Škrtnuti: BYRABAY(FR), COLD AS ICE(POL), ELEN(FR)
 
15:01 - 6.dostih (040504)
Cena Komerční banky
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1 NICK(POL), 5 žk. Pavel Složil ml. 66,0 Nýznerov
2 SEGAL(POL), 5 s Rostislav Benš 62,0 Nýznerov
3 MR LOUISE, 7 Barbora Málková 64,0 Orling
4 WAIKITA, 6 am. Michal Mikšovský 61,0 DS Dvorce
5 MILERYT(POL), 9 j Lukáš Sloup 64,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
6 PYŠNÝ PÁV, 6 ž. Lukáš Matuský 63,5 Selský dvůr
7 CANTON, 5 ž. Jaroslav Myška 66,0 Stáj Luka
8 TYMIAN, 6 Jan Odložil 65,0 DS Malá Morávka
9 VAJGAROS, 5 ž. Jaroslav Brečka 69,0 Victory Farm-SK
10 MAKLER(POL), 10 Martin Liška 66,0 EŽ Praha a.s.
11 ARTISTMONTOT(FR), 6 ž. Josef Sovka 65,0 Quartis-Zámecký Vrch
12 LOMBARGINI(GER*), 5 ž. Jiří Kousek 67,0 EŽ Praha a.s.
13 ELDORADO(GER), 9 Jan Derych 67,0 Dostihová stáj Zhoř
14 BUONARROTI(GER), 5 ž. Josef Váňa ml. 66,5 Jasna
15 AVEC CHARME(GER), 6 ž. Josef Bartoš 65,5 AF Turf
Startujících: 15
Škrtnuti: MARL BORA, SMAJLÍK, VINNY RAIN
 
15:45 - 7.dostih (040507)
Cena za podpory Olympijského parku Pardubice 2016
PP - cena II.kat. - 4+ - 3900 m - 120 000 Kč
1 SORGENIO, 6 s Ján Mach, MVDr. 69,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
2 LAURIAN, 7 ž. Josef Bartoš 68,5 Antonín Šimera
3 RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 b Michal Kubík 65,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 ADIUTANT(POL), 7 Thomas Garner 70,5 LorenzoWinfieldSyndicate
5 OUR DUCHESS(IRE), 5 ž. Cevin Chan 66,5 Meridian
6 DESSON(ITY), 7 Petr Tůma 69,0 Geo Real Group - Poles
7 PEGAS(GB), 7 ž. Thomas Boyer 68,5 DS Pegas
8 PEINTRE ELUSIF(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl 64,0 Dr.Charvát
9 BRISK MOOS(GB), 8 ž. Jiří Kousek 68,5 www.trdelnik.com-Luka
10 THEOPHILOS(FR), 6 ž. Josef Váňa ml. 68,5 Dostihový klub iSport-Váňa
11 PLAYSTARABAD, 4 ž. Lukáš Matuský 63,5 Monte Negro
Startujících: 11 
16:25 - 8.dostih (040508)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1 CHANGING GUARD(IRE), 3 ž. Josef Váňa ml. 66,5 Joly
2 SYKSTUS(POL), 3 j Martin Liška 66,0 DS Pegas
3 SANTO CERRO(POL), 3 Sertash Ferhanov 64,0 Vocetka
4 DOLDETON(SVK), 3 ž. Jiří Kousek 67,0 D.+ P. Kopálek, CZ
5 FANTASY, 3 b Michal Kubík 65,0 Rabbit Trhový Štěpánov
6 NORMAN(FR*), 3 j ž. Thomas Boyer 66,0 DS Pegas
7 HÁDÉS, 3 žk. Pavel Složil ml. 66,5 Vocvel
8 HASAN(IRE), 3 ž. Josef Bartoš 66,0 Zeas Staré Hradiště
9 DŽIDŽALI(POL), 3 Rostislav Benš 64,0 Nýznerov
Startujících: 9
Škrtnuti: TANEČNICE LÚČNICE
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka