home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
21.11.2020 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
12:09 1. dostih
CENA EBF
Rovina, kategorie: III, 1600m, 60 000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 8 LOCOMOTIVE(FR), 2 58,0 ž. Adam Florian JISTĚ  
2. 10 MANDARIN(FR), 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 3/4  
3. 3 RABBIT MANDURO(IRE), 2 58,0 Daniel Vyhnálek krk  
4. 13 RABBIT COULSTY(IRE), 2 57,0 ž. Alexander Pietsch 3 3/4  
5. 12 RABBIT POWER(GB), 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk  
6. 5 KIRA(IRE), 2 52,5 Lucie Fialová 3  
7. 6 CAPE CROWN(IRE), 2 57,0 ž. Jiří Palík 5  
8. 1 RABBIT RULER(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová 2 3/4  
9. 9 PERSIAN PRINCE(GB), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4  
10. 7 BERENIKA(IRE), 2 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/2  
11. 11 HEPHAESTION(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 18  
12. 2 APRIL, 2 52,5 Taťána Mášová daleko  
Nestartovali: HAZARDER(IRE), NARMIE
Čas: 01:43,69, Mezičasy: 27,07 - 25,38 - 25,97 - 25,27
Stáj: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz (LOCOMOTIVE(FR))

Koně č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE neodstartovali z důvodu nepřipravenosti startovat ze startovacích boxů. Ž. Verner a ž. Demo M. májí nárok na jízdné.

DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koní č. 4 HAZARDER a č.14 NARMIE před příštím startem v dostihu se startovacím zařízení.

Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video

12:41 2. dostih
CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina, kategorie: III, 1400m, 60 000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 9 FABRIJAN ERSTE, 2 55,5 Simona Laubeová LEHCE  
2. 4 IRIS, 2 57,0 ž. Adam Florian 8  
3. 3 RAMSYA, 2 57,0 ž. Michal Hrouda krk  
4. 1 ANGELIC BEAUTY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2  
5. 2 MIKROP, 2 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2  
6. 8 ALFONZA, 2 56,0 Zuzana Míčová 2 1/2  
7. 10 OLD SHAMALL, 2 52,5 Taťána Mášová 3/4  
8. 6 TALULU, 2 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/2  
9. 5 DARK ANGELINA, 2 58,0 Daniel Vyhnálek 2  
10. 7 FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Martina Havelková 1 3/4  
Nestartovali: PERSEA
Čas: 01:29,53, Mezičasy: 15,14 - 24,11 - 25,70 - 24,58
Stáj: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan (FABRIJAN ERSTE)

Kůň č. 11 PERSEA nestartoval z důvodu pádu jezdce při vstupu do dráhy,

ž. Pietsch A. má nárok na jízdné (DŘ § 335).

Kůň č.6 TALULU ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: j. Laubeová S. 1500 Kč a ž. Korečková V. 500 Kč za nadměrné použití bičíku v dostihu (DŘ § 316).

video

13:05 3. dostih
75. ST LEGER
Rovina, kategorie: I, 2800m, 200 000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 7 VIVIENNE WELLS(FR), 3 56,5 ž. Alexander Pietsch LEHCE  
2. 4 COTE JARDIN(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 7  
3. 2 AVIGNON, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4  
4. 1 JOGANVILLE(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal nos  
5. 6 AGATA CHRISTIE(GB), 3 56,5 ž. Jiří Palík 11  
6. 5 KENSHIBU(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 15  
7. 3 DICKE BERTA(FR), 3 56,5 ž. Jan Verner daleko  
Čas: 03:05,07, Mezičasy: 27,55 -27,10 - 27,11 - 26,12 - 25,95 - 25,49 - 25,75
Stáj: UTRIN - GER, Trenér: Nedorostek Bohumil (VIVIENNE WELLS(FR))

Poplatky: stáj MPL Racing (SVK) 400 Kč za ohlášené použití beránků u koně č.6, stáj UTRIN 300 Kč poslední startovní číslo VIVIENNE WELLS

video

13:36 4. dostih
CENA EŽ PRAHA
Rovina, kategorie: IV, 1800m, 40 000 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 13 MELANIA(GER), 3 50,0 Taťána Mášová BOJ  
2. 3 SEPIUS(FR), 3 60,0 am. Sabina Mokrošová krk  
3. 11 LA SARENNE(FR), 6 59,5 Lucie Fialová 4 1/4  
4. 1 MARJANEH(IRE), 3 58,0 ž. Michal Hrouda kr.hlava  
5. 7 IL EST GENERAL(GER), 3 54,0 ž. Martina Havelková 3 1/4  
6. 15 ZAMINDARTON, 4 61,5 Simona Laubeová 1 1/4  
7. 8 SORBET(POL), 5 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2  
8. 10 GOLDENTON, 4 67,5 Daniel Vyhnálek 3/4  
9. 5 STORMICO, 9 59,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2  
10. 6 FABRYAN, 7 63,5 ž. Vendula Korečková 8  
11. 9 NELISSA, 5 59,5 ž. Michal Demo 1/2  
12. 14 EOWYN, 7 56,0 Zuzana Míčová 11  
13. 12 LATINA LADY, 3 52,0 am. Michaela Jílková 12  
14. 2 MANY REASONS(IRE), 4 50,0 Agáta Čermáková 7  
Nestartovali: NURWELA
Čas: 01:58,93, Mezičasy: 14,70 - 25,16 - 25,27 - 25,34 - 28,46
Stáj: Gunther Vick, Trenér: Hlavatý Pavel (MELANIA(GER))

Sankce: am. Mokrošová S. 500 Kč za křižování koně č.10 GOLDENTON koněm č.3 SEPIUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

a 400 Kč za nadměrné použití bičíku na koni č.3 SEPIUS (DŘ § 316).

video

14:04 5. dostih
CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina, kategorie: III, 1600m, 60 000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 11 KING ARCHIE(GER), 4 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ  
2. 4 KAPTAIN JOE(SVK), 4 59,0 Daniel Vyhnálek 3 3/4  
3. 8 RABBIT TORONADO(GB), 3 53,0 Simona Laubeová 7  
4. 3 ASTORIA(FR), 4 54,0 ž. Michal Hrouda 4  
5. 1 VALMONT OHNE, 8 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk  
6. 7 CORSTON(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 3/4  
7. 5 FABLE, 4 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2  
8. 12 JUVANA(FR), 3 55,5 ž. Michal Demo 5  
9. 9 TAPAJO(GER), 8 58,0 ž. Jiří Palík 10  
10. 6 LANDMARK(IRE), 3 54,0 am. Kateřina Fialová 1  
11. 10 FRAM, 4 53,0 Taťána Mášová 14  
Nestartovali: NÁTURA
Čas: 01:43,24, Mezičasy: 25,98 - 25,56 - 25,42 - 26,28
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš (KING ARCHIE(GER))

Kůň č.4 KAPTAIN JOE byl vybrán k antidopingové kontrole.

Sankce: am. Fialová K. odnětí licence na jeden dostihový den (tj. první dostihový den v roce 2021) za zbytečné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316).

video

14:34 6. dostih
CENA NADAČNÍHO FONDU JOCKEY CLUBU ČR
Rovina, kategorie: III, 1600m, 60 000 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 3 TROPICAL BOND, 9 55,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ  
2. 9 RABBIT MAKE(IRE), 3 53,0 Simona Laubeová 3/4  
3. 1 ORSSIO(FR), 6 58,0 ž. Alexander Pietsch 8  
4. 7 DARKGELTON LADY, 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2  
5. 2 TREASURE ROCK(USA), 5 58,0 ž. Michal Demo 1 3/4  
6. 4 TOUCHE FINALE(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík krk  
7. 5 GOING TO THE SUN(FR), 3 53,0 Lucie Fialová 12  
8. 6 TRIPLEX(IRE), 3 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2  
9. 11 BIG BEN, 4 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2  
10. 8 LUSINDA(GB), 5 56,5 ž. Adam Florian 3 1/4  
11. 10 PENSEUR(IRE), 5 55,5 am. Kateřina Fialová 3/4  
Čas: 01:42,76, Mezičasy: 26,05 - 25,51 - 25,70 - 25,50
Stáj: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal (TROPICAL BOND)
video

15:03 7. dostih
ZÁVĚREČNÁ CENA SEZÓNY 2020
Rovina, kategorie: V, 1400m, 20 000 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
1. 6 SINGAPORE SPICE(FR), 8 57,5 ž. Alexander Pietsch TUHÝ BOJ  
2. 9 RABBIT WIN(IRE), 5 58,0 Simona Laubeová hlava  
3. 10 ADMIRAL PIETT(GER), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava  
4. 7 MONTE CHRISTO, 8 52,5 Taťána Mášová 3/4  
5. 13 HUDSON HORNET(FR), 3 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1  
6. 12 DODYBUD(IRE), 11 61,5 am. Sabina Mokrošová 3  
7. 3 MARIE D`ORVAL(GB), 3 65,0 am. Tereza Winterová 1 1/4  
8. 2 ANHOR(GER), 5 58,0 Daniel Vyhnálek 1/2  
9. 11 PAN DARCY(IRE), 5 57,5 am. Matyáš Luka 3  
10. 15 GISELLE, 5 58,0 Lucie Fialová 1 1/2  
11. 16 DATTLEI(IRE), 3 51,5 ž. Martina Havelková krk  
12. 8 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 55,5 ž. Michal Demo 1/2  
13. 14 WOLVERINE, 4 58,0 ž. Adam Florian 3 1/4  
14. 4 SUN RAIN(SVK), 3 62,5 ž. Michal Hrouda 1/2  
15. 5 DELLIPSA, 3 62,0 ž. Jaroslav Línek 7  
16. 1 STUHNA(FR), 6 58,5 ž. Jan Verner 2 3/4  
Čas: 01:30,87, Mezičasy: 14,59 - 25,48 - 26,10 - 24,70
Stáj: Alegres, Trenér: Drlík Jaroslav (SINGAPORE SPICE(FR))

J. Fialová L. absolvovala část dostihu bez třmenů, DK j. Fialovou L. vyslechla a její vysvětlení (závada na výstroji) vzala na vědomí.

Sankce: ž. Demo M. 500 Kč za křižování koně č.11 PAN DARCY koněm č.8 PRESTIGE OF GRACIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c).

video