home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
01.08.2020 - Lysá nad Labem
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:03 1. dostih
CENA STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina, kategorie: IV, 2200m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 6 WASTE NO TIME, 7 56,5 ž. Martina Havelková 02:20.93 50
2. 13 ZAMINDARTON, 4 59,0 Simona Laubeová 02:21.40 60
3. 8 HIGHBRATION(GER), 3 50,5 Michaela Musialová 02:21.52 130
4. 14 BEST BOX(POL), 9 57,0 am. Sabina Mokrošová 02:22.26 300
5. 1 THAILAND(GER), 8 56,5 ž. Jiřina Andrésová 02:22.27 130
6. 7 CAWOK(IRE), 4 56,5 ž. Jan Verner 02:22.87 50
7. 2 CENNÁ NADĚJE, 4 57,5 ž. Vendula Korečková 02:23.18 60
8. 11 LUCIFER, 7 56,5 Daniel Vyhnálek 02:23.80 250
9. 3 PORTATILE, 7 53,5 Michal Hrouda 02:23.82 350
10. 10 DREAM OF DRAGON(GB), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 02:24.22 40
11. 12 ABONDANCE(FR), 6 52,5 Alena Plimlová 02:24.30 200
12. 5 CHARMING EMMA, 3 53,0 Lukáš Vladyka 02:24.39 70
13. 9 HEURE, 9 58,5 Michal Demo 02:25.32 300
14. 4 KATRYEN, 7 57,5 žk. Irena Štěrbová 02:26.75 550
Čas: 02:20,93, Mezičasy:
Stáj: DS Tasava, Trenér: Horáková Lenka (WASTE NO TIME)

Kůň č.14 BEST BOX ztratil na startu cca 2 délky.

Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.13 ZAMINDARTON (DU 16/7).

Sankce: žk. Štěrbová I. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.4 KATRYEN v průběhu dostihového dne (DŘ § 326) a odnětí licence na jeden dostihový den (tj. 15.8.2020) za nevhodné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

14:34 2. dostih
STEEPLECHASE JOCKEY CLUBU ČR
Steeplechase, kategorie: IV, 3700m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 2 ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil 04:28.04 45
2. 6 LIANEL(GB), 5 68,0 ž. Marek Stromský 04:28.12 70
3. 3 LAD IN, 8 70,5 Pavel Složil ml. 04:28.65 20
4. 4 HER HIM(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš 04:29.44 240
5. 1 SCARE CROW, 8 68,5 ž. Jan Faltejsek 04:33.03 35
6. 5 STEALING A WIN(IRE), 6 67,0 ž. Josef Bartoš 04:37.88 65
Z 7 THE BAR IS CLOSED(FR), 5 68,0 ž. Jan Kratochvíl   100
Z 8 RESIKA, 7 62,0 Daniel Vyhnálek   440
Čas: 04:28,04, Mezičasy:
Stáj: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš (ANTALGIQUE(FR))
video

15:03 3. dostih
HANDICAP TANKODROMU MILOVICE
Rovina, kategorie: IV, 1700m ,30000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 4 SORBET(POL), 5 61,5 Zuzana Míčová 01:46.93 100
2. 1 BORN TO RACE(GER), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 01:47.12 35
3. 12 FORTE, 3 61,0 ž. Adam Florian 01:47.15 40
4. 5 GOLDENTON, 4 67,0 Simona Laubeová 01:47.30 70
5. 2 LAST OPERA SONG(FR), 7 57,0 Michal Demo 01:47.37 80
6. 11 LADISLAV, 8 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 01:47.42 100
7. 8 SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 01:47.62 160
8. 9 STORMICO, 9 62,5 am. Michaela Kacerová 01:47.62 120
9. 13 SWAN PRINCESS, 4 61,5 ž. Martina Havelková 01:47.74 70
10. 3 BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 50,0 Michaela Musialová 01:47.78 45
11. 7 TANITSCHKA(GER), 9 56,5 Michal Hrouda 01:48.93 200
12. 6 ERUPTION(FR), 7 56,0 am. Veronika Olehlová 01:49.72 130
13. 10 GREEN WAY, 4 58,0 am. Jindřich Fabris 01:52.12 160
Čas: 01:46,93, Mezičasy:
Stáj: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal (SORBET(POL))

Sankce: j. Laubeová S. 500 Kč za tísnění koně č.12 FORTE koněm č.5 GOLDENTON v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

15:46 4. dostih
CENA ODBORů KOVO MB
Rovina, kategorie: III, 1600m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 4 LA FANTAZIA, 2 57,0 ž. Adam Florian 01:42.78 60
2. 6 CHARLESTON CHARLIE(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 01:44.33 18
3. 3 SOLID EVIDENCE(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík 01:45.05 140
4. 5 GENIE JEAN, 2 53,5 Michal Hrouda 01:47.35 250
5. 7 TOM JOVI(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:47.50 250
Nestartovali: FAMOUS CATINI(IRE), RULER BABY(IRE)
Čas: 01:42,78, Mezičasy:
Stáj: DAR, Trenér: Haris Ludvík (LA FANTAZIA)

Kůň č.6 CHARLESTON CHARLIE ztratil na startu cca 3 délky.

Koně č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY nevstoupili do startovacích boxů, ž. Verner J. a ž. Lukášek T. mají nárok na jízdné.

DK nařídila přezkoušení koní č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY ze schopnosti startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b).

video

16:21 5. dostih
CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina, kategorie: III, 1700m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 10 BOB HEART(IRE), 5 61,0 ž. Tomáš Lukášek 01:44.26 16
2. 4 MEQUINENZA(IRE), 3 53,5 ž. Jan Verner 01:45.54 100
3. 13 FACTS AND FIGURES(IRE), 7 61,0 ž. Radek Koplík 01:45.55 100
4. 2 CARMELLA(FR), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 01:45.96 60
5. 7 STEP STAR, 9 54,5 ž. Vendula Korečková 01:46.00 160
6. 12 OLINKA, 4 54,5 ž. Martina Havelková 01:46.17 80
7. 8 SOLITER(GB), 3 51,0 Michaela Musialová 01:46.30 300
8. 3 DARK SUN(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 01:46.58 120
9. 5 QUINTERO, 5 61,0 ž. David Liška 01:47.43 170
10. 1 STRASSBURG(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:48.49 100
11. 9 MANY REASONS(IRE), 4 55,0 Michal Demo 01:50.42 440
12. 6 CHARM THUNDER(FR), 3 52,5 ž. Jiřina Andrésová 01:53.26 200
ZN 11 SUCH A STAR(IRE), 3 52,0 Michal Hrouda   550
Čas: 01:44,26, Mezičasy:
Stáj: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena (BOB HEART(IRE))

Poplatky: stáj KarBoBau s.r.o. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu (DU 16/7)

Sankce: tr. Germič K.500 Kč za pozdní příchod koně č.1 STRASSBURG do paddocku (Dا 332)

video

16:52 6. dostih
PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase crosscountry, kategorie: I, 4200m ,150000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 6 FOREVER DRY(GER), 5 70,0 ž. Jan Kratochvíl 05:40.70 110
2. 4 SZTORM(POL), 11 70,0 ž. Marek Stromský 05:40.76 28
3. 2 PEINTRE ELUSIF(FR), 8 70,0 ž. Jan Faltejsek 05:41.05 50
4. 7 BIG MAGO(IRE), 10 70,0 Daniel Vyhnálek 05:41.35 330
5. 5 DUSIGROSZ(FR), 7 70,0 ž. Josef Bartoš 05:42.75 25
6. 3 PARETO, 13 70,0 ž. Marcel Novák 05:43.50 220
Z 1 LARIZANO, 12 70,0 ž. Jan Odložil   160
Čas: 05:40,70, Mezičasy:
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef (FOREVER DRY(GER))
video

17:25 7. dostih
HANDICAP TIPSPORT
Rovina, kategorie: V, 1300m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 7 LIA ASHAMAL, 8 59,5 Michaela Musialová 01:21.31 120
2. 1 REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 51,5 Alena Plimlová 01:21.36 130
3. 6 BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka 01:21.55 25
4. 4 PAN DARCY(IRE), 5 61,0 am. Michaela Kacerová 01:21.56 100
5. 2 ZLOMEK, 7 57,5 ž. Vendula Korečková 01:21.98 100
6. 11 WEMMA, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 01:22.09 100
7. 8 CULIHRACH(IRE), 3 56,5 ž. Martina Havelková 01:22.12 40
8. 3 ARISTOTELES, 7 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 01:22.32 160
9. 5 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 53,0 Lukáš Vladyka 01:22.80 120
10. 13 GISELLE, 5 61,5 Simona Laubeová 01:22.93 120
11. 10 WILLY WONKA, 9 56,0 Daniel Vyhnálek 01:23.36 200
12. 12 NIKOLETTA, 4 51,5 Taťána Mášová 01:23.42 140
13. 9 KARPOS FAN(FR), 7 57,5 am. Sabina Mokrošová 01:24.27 60
14. 14 LOUIS LITT, 5 63,0 Michal Demo 01:25.36 78
Čas: 01:21,31, Mezičasy:
Stáj: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef (LIA ASHAMAL)

Kůň č.11 WEMMA ztratil na startu cca 2 délky.

video

17:47 8. dostih
PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
Proutky, kategorie: IV, 3200m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
1. 1 SKYLINE RUNNER(IRE), 7 68,0 ž. Josef Bartoš 03:52.78 100
2. 10 RES JUDICATA(FR), 5 69,5 ž. Jan Faltejsek 03:52.79 14
3. 7 ANGKOR WAT(GB), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 03:53.10 40
4. 4 STREET SINGER(GB), 6 67,0 Filip Koplík 03:55.13 200
5. 8 MOSANTO(IRE), 5 68,0 ž. Marcel Novák 03:56.90 100
6. 9 WELL ABSOLUT, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 03:58.42 65
7. 5 MOSTAR, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 03:58.77 300
Z 2 CHICA QUERIDA(IRE), 6 64,0 Michal Maksa   770
Z 6 SAN ESCOBAR(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš   220
ZN 3 TALIFA, 4 63,0 am. Marcel Altenburger   660
Čas: 03:52,78, Mezičasy:
Stáj: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka (SKYLINE RUNNER(IRE))
video