home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
15.09.2019 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:03 1. dostih
CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU, a. s.
Rovina, kategorie: III, 1000m ,60000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 COOL BABY(GB), 4 59,0 am. Michaela Kacerová 00:59.15 30
2. 5 WHISKEY JUNGLE(IRE), 3 50,5 Michaela Musialová 00:59.19 60
3. 2 GILIENNE, 3 60,5 ž. Jan Verner 00:59.40 85
4. 3 WOBULL SE NOW, 9 63,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 00:59.67 50
5. 7 STORMICO, 8 61,0 am. Jindřich Fabris 00:59.80 65
6. 9 VALMONT, 10 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 00:59.81 75
7. 8 SUMMER DRESS(GB), 4 60,0 am. Kateřina Kuntová 01:00.12 150
8. 1 TRINIS, 5 57,0 Lucie Fialová 01:00.39 40
9. 10 ZLATONKA(IRE), 3 55,5 Lucie Palková 01:00.83 130
10. 6 DEREQUINTA(IRE), 3 49,0 ž. Martina Havelková 01:00.92 200
Čas: 00:59,15, Mezičasy: 13,52 - 22,76 - 22,87
Stáj: Stáj Arenzo, Trenér: Luka Václav, Ing. (COOL BABY(GB))

Poplatky: stáj Zeman-Florian 200 Kč a stáj 3 hearts á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.3 a č.10 (DU 16/7)

video

13:31 2. dostih
CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 6 ANIELA(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 01:12.71 50
2. 4 ALBATROS(IRE), 2 57,5 Beysim Ferhanov 01:12.82 20
3. 8 MARIOS(IRE), 2 55,5 Michaela Musialová 01:13.24 110
4. 5 TORRERO(FR), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 01:13.67 20
5. 7 SHENAH(IRE), 2 57,0 ž. Martina Havelková 01:14.71 110
6. 9 SHOW ME THE MONEY, 2 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:15.35 180
7. 3 VADETABERRY, 2 52,5 Simona Laubeová 01:15.68 250
8. 1 VENEZIA, 2 53,5 Michal Hrouda 01:22.41 130
Nestartovali: DELLIPSA
Čas: 01:12,71, Mezičasy: 24,22 - 23,94 - 24,55
Stáj: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing. (ANIELA(IRE))

Poplatek: stáj HANA HOŘČIČKOVÁ 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 ALBATROS (DU 16/7).

Proti výsledku dostihu podala tr. Vocásková H. protest. DK protest projedala, vyslechla j. Ferhanova B. a protest uznala jako oprávněný a udělila sankci.

Sankce: ž. Havelková M. 500 Kč za tísnění koní č.6 ANIELA, č.5 TORRERO a č.4 ALBATROS koněm č.7 SHENAH po startu dostihu (DŘ § 364c).

video

14:00 3. dostih
CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK & TINTĚRA PARDUBICE, a. s.
Proutky, kategorie: IV, 3300m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 5 GIBB`S BEACH(IRE), 7 70,0 ž. Jaroslav Myška 03:59.96 25
2. 1 LUSK, 7 68,5 Pavel Složil ml. 04:00.49 90
3. 4 LORD OF LIGHTNING(IRE), 7 70,5 ž. Martin Liška 04:00.56 90
4. 3 NAUPLIOS(FR), 4 64,0 Jakub Spáčil 04:00.65 70
5. 7 TURION(POL), 4 67,0 ž. Marcel Novák 04:00.88 40
6. 6 GONTCHAR(FR), 6 70,0 ž. Niklas Lovén 04:01.09 18
7. 2 TEX, 5 67,5 Ján Mach, MVDr. 04:10.03 100
Čas: 03:59,96, Mezičasy:
Stáj: Jasna, Trenér: Soukup Václav (GIBB`S BEACH(IRE))

Poplatky: tr.Poles P. 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků koně č.7 TURION (DU 16/11)

video

14:32 4. dostih
CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.
Rovina, kategorie: V, 1400m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 JENNY WALKER(IRE), 5 60,0 ž. Vendula Korečková 01:26.68 60
2. 10 BOUŘKA, 8 65,5 ž. Kateřina Hlubučková 01:27.18 65
3. 11 KÁRL, 8 54,5 ž. Martina Havelková 01:27.22 150
4. 9 LEGOLAS, 3 61,5 am. Lenka Rájová 01:27.26 75
5. 12 BIG BOBBY(IRE), 5 61,0 am. Kateřina Kuntová 01:27.37 110
6. 6 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 55,5 Lukáš Vladyka 01:27.38 160
7. 5 RAKIA, 6 60,0 Beysim Ferhanov 01:27.48 25
8. 7 AIDO(POL), 5 57,5 ž. Jan Verner 01:27.64 25
9. 4 LYSYANARGENT(FR), 5 62,0 žk. Alena Plimlová 01:27.80 60
10. 3 FANTASTIC LADY, 5 62,0 Michal Hrouda 01:28.30 150
11. 8 SY JU REE, 3 48,0 žk. Taťána Mášová 01:28.48 200
12. 13 LAKAR, 9 53,5 am. Michaela Kacerová 01:28.51 110
13. 2 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 66,5 žk. Denisa Sikorová 01:28.74 85
Čas: 01:26,68, Mezičasy: 13,92 - 23,95 - 24,05 - 24,76
Stáj: Stáj Arenzo, Trenér: Tajmr Michal (JENNY WALKER(IRE))

Poplatky: tr. Koplík Z.400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.12

BIG BOBBY (DU 16/11)

Sankce: am. Rájová L. 1500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 0,85 Kg (DŘ § 383d)

video

15:04 5. dostih
CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOKOMOTIV, s. r. o.
Rovina, kategorie: III, 1800m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 3 TULARKA(IRE), 3 60,0 Beysim Ferhanov 01:51.88 19
2. 13 POPOCATEPETL, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 01:52.82 60
3. 1 HELISON(FR), 3 51,5 Michaela Musialová 01:53.18 90
4. 2 RUSTIKAL(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 01:53.69 28
5. 5 ALHAMRA(FR), 4 56,5 ž. Petr Foret 01:53.90 60
6. 10 MISS PRAGUE(IRE), 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová 01:54.41 250
7. 7 STREET SINGER(GB), 5 53,0 am. Kateřina Kuntová 01:54.44 200
8. 6 CAPTAIN LUKA(IRE), 3 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:54.58 300
9. 4 SWAN PRINCESS, 3 54,0 ž. Martina Havelková 01:54.92 80
10. 9 SHEDIR(IRE), 3 51,0 žk. Denisa Sikorová 01:56.12 250
11. 11 IRISH HERO, 3 49,5 žk. Taťána Mášová 01:56.35 350
12. 8 SO THEY SAY(FR), 4 58,0 am. Jindřich Fabris 02:01.89 170
S 12 MYRNA(GB), 3 52,0 Michal Hrouda   300
Čas: 01:51,88, Mezičasy: 14,08 - 24,56 - 25,44 - 23,79 - 24,01
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena (TULARKA(IRE))

Kůň č.11 IRISH HERO ztratil na startu cca 3 délky.

Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj a stáj Syndikát V3J á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č. 3 TULARKA a č.12 MYRNA (DU 16/7).

Sankce: žk. Sikorová D. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.9 SHEDIR v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

15:33 6. dostih
CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s. r. o.
Rovina, kategorie: II, 2400m ,90000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 WANIKORO, 6 52,5 ž. Jan Verner 02:34.16 30
2. 3 GLAVALINO(SRB), 7 52,5 ž. Kateřina Hlubučková 02:34.46 55
3. 2 NAEX(IRE), 4 49,5 ž. Jiřina Andrésová 02:34.59 35
4. 7 CHARLES QUATRIEME(FR), 9 60,5 Michal Hrouda 02:35.03 35
5. 5 GOLDEN IRENE, 7 56,0 ž. Petr Foret 02:35.43 40
6. 6 MYSTIC GOLFER, 8 56,0 ž. Vendula Korečková 02:35.71 80
7. 1 BALLEROY(FR), 4 53,5 ž. Martina Havelková 02:36.42 90
Čas: 02:34,16, Mezičasy: 26,89 - 26,35 - 26,04 - 24,94 - 25,86 - 24,08
Stáj: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing. (WANIKORO)
video

16:05 7. dostih
13. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky, kategorie: I, 4200m ,360000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 5 FAMOUS VALLEY(IRE), 5 68,0 Pavel Složil ml. 04:56.25 22
2. 1 SLIVKA, 4 66,0 ž. Niklas Lovén 04:59.53 18
3. 6 MISTER WESTMINSTER(GB), 9 70,0 ž. Jaroslav Myška 05:02.30 70
4. 4 POLO ROUGE(FR), 8 70,0 Jakub Spáčil 05:09.37 40
5. 2 SIXTYSEVEN, 10 70,0 ž. Martin Liška 05:10.86 150
Z 3 MONTJEU THIRD, 6 70,0 ž. Marcel Novák   65
Čas: 04:56,25, Mezičasy:
Stáj: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena (FAMOUS VALLEY(IRE))
video

16:49 8. dostih
CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA, s. r. o.
Rovina, kategorie: IV, 2400m ,40000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 7 LA SARENNE(FR), 5 53,0 Lucie Fialová 02:38.97 80
2. 8 MARKER SUN, 10 50,0 žk. Alena Plimlová 02:39.06 75
3. 3 SISI POP, 5 56,0 ž. Petr Foret 02:39.06 25
4. 2 DETERMIS, 6 57,0 ž. Jiřina Andrésová 02:39.27 90
5. 1 CENNÁ NADĚJE, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 02:39.42 35
6. 5 WHITE GHOST, 8 62,5 ž. Martina Havelková 02:39.56 90
7. 6 ANHOR(GER), 4 57,0 Simona Laubeová 02:39.61 55
8. 9 EOWYN, 6 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 02:39.66 30
Nestartovali: ROONY
Čas: 02:38,97, Mezičasy: 27,29 - 26,87 - 26,90 - 26,78 - 26,29 - 24,84
Stáj: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin (LA SARENNE(FR))

Kůň č.4 ROONY v dostihu nestartoval pro pád žk. Sikorové D. ve zkušebním cvalu, žk. Sikorová D. má nárok na jízdné.

Kůň č.9 EOWYN ztratil na startu cca 5 délek.

video