home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
18.08.2019 - Karlovy Vary
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
15:31 1. dostih
Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina, kategorie: V, 1400m ,25000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 11 NUTEKI, 3 59,0 ž. Adam Florian 01:29.62  
2. 4 DARK ALIGHIERI, 4 52,5 žk. Alena Plimlová 01:29.65  
3. 7 AIDO(POL), 5 55,5 ž. Jan Verner 01:30.20  
4. 3 RAKIA, 6 59,5 Beysim Ferhanov 01:30.48  
5. 2 BOUŘKA, 8 61,0 ž. Martina Havelková 01:30.69  
6. 6 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 56,5 žk. Edita Vaníčková 01:30.75  
7. 5 ADMIRAL PIETT(GER), 3 48,0 žk. Taťána Mášová 01:31.24  
8. 10 LAKAR, 9 58,5 ž. Martin Laube 01:31.38  
9. 8 TWINKY, 8 58,5 Daniel Vyhnálek 01:31.53  
10. 1 MANY REASONS(IRE), 3 52,0 Michal Hrouda 01:33.14  
S 9 SORAHHO, 7 62,5 žk. Zuzana Míčová    
Čas: 01:29,62, Mezičasy: 14,61 - 24,73 - 25,24 - 25,04
Stáj: Stall Negra, Trenér: Hlavatý Pavel (NUTEKI)

15:03 2. dostih
Cena CENTRA REHABILITACE KONÍ
Rovina, kategorie: III, 1400m ,60000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 6 MANOLLA, 6 59,5 ž. Petr Foret 01:28.20  
2. 4 ECHO RULES(IRE), 10 54,5 Michal Hrouda 01:28.35  
3. 3 SHECANRALLY(IRE), 4 54,5 ž. Jan Verner 01:28.36  
4. 5 LIKE A TRINITY(GB), 5 49,5 ž. Jiřina Andrésová 01:28.38  
5. 2 TROPICAL BOND, 8 68,0 žk. Denisa Sikorová 01:28.54  
6. 7 WINGET, 5 57,5 ž. Pavlína Filipová 01:28.90  
7. 1 SHEIK YERBOUTI, 7 60,0 Daniel Vyhnálek 01:29.01  
8. 11 BORUVKA(IRE), 3 59,0 ž. Martina Havelková 01:29.38  
9. 10 NOMBEKO(FR), 5 52,5 Simona Laubeová 01:29.58  
10. 8 ROLALIZA, 4 60,5 ž. Adam Florian 01:29.74  
11. 9 TAELL, 4 48,5 žk. Taťána Mášová 01:29.82  
Nestartovali: RABBIT BATED(GB)
Čas: 01:28,20, Mezičasy: 14,11 - 24,06 - 24,84 - 25,19
Stáj: MUDr. Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno (MANOLLA)

Poplatek: stáj MUDr. Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6

MANOLLA (DU 16/7).


15:34 3. dostih
Cena GALERIE UMĚNÍ Karlovy Vary
Rovina, kategorie: III, 2000m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 1 TULARKA(IRE), 3 56,0 ž. Jan Verner 02:08.48  
2. 7 GALIOS, 3 55,0 ž. Martin Laube 02:08.82  
3. 12 CHARLES QUATRIEME(FR), 9 58,5 ž. David Liška 02:08.94  
4. 11 VĚDMA, 7 57,0 ž. Jiřina Andrésová 02:09.19  
5. 5 WASTE NO TIME, 6 58,5 ž. Martina Havelková 02:09.57  
6. 3 QUEENTERA(GB), 4 57,0 ž. Vendula Korečková 02:09.83  
7. 2 GOLDEN IRENE, 7 59,5 ž. Tomáš Lukášek 02:10.10  
8. 4 BLACK BET(GB), 6 57,0 ž. Adam Florian 02:10.98  
9. 9 ORLEANO, 3 53,5 Michal Hrouda 02:11.11  
10. 8 BEAUTIFUL VISION(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret 02:11.74  
11. 10 HEMINGRAY, 3 50,0 Michaela Musialová 02:14.94  
Nestartovali: NIRGERA
Čas: 02:08,48, Mezičasy: 26,20 - 26,79 - 26,58 - 24,05 - 24,86
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena (TULARKA(IRE))

Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 TULARKA (DU 16/7).

Sankce: stáj Statek Blata Český ráj 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.1 TULARKA (DŘ § 105).


16:05 4. dostih
40. Cena MASISE - POHÁR STATKU BLATA ČESKÝ RÁJ
Rovina, kategorie: I, 1200m ,135000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 8 BARTHESA(IRE), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 01:13.51  
2. 6 ACHIRD(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner 01:14.10  
3. 2 TORRERO(FR), 2 58,0 ž. Martin Laube 01:14.30  
4. 3 MAVERANA(POL), 2 58,0 ž. Jan Rája 01:14.61  
5. 1 AMBRA(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:14.87  
6. 7 MILUŠKA EX MEGGLE, 2 57,0 Michal Hrouda 01:15.01  
7. 5 SHENAH(IRE), 2 57,0 ž. Martina Havelková 01:15.48  
8. 4 MARIOS(IRE), 2 58,0 ž. David Liška 01:16.67  
Čas: 01:13,51, Mezičasy: 24,27 - 24,46 - 24,78
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena (BARTHESA(IRE))

Kůň č.4 MARIOS ztratil na startu cca 5 délek.

Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 BARTHESA (DU 16/7).


16:36 5. dostih
2. Cena společnosti LOKOTRANS
Rovina, kategorie: II, 2400m ,100000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 6 DOMINIQUE(FR), 5 59,5 ž. Jan Verner 02:34.08  
2. 5 DALANDI, 3 53,0 ž. Martina Havelková 02:34.19  
3. 4 RAVIELLA, 6 57,0 ž. David Liška 02:34.39  
4. 2 SVENSON(USA), 3 54,0 Michal Hrouda 02:34.82  
5. 7 ESKERKHAN(IRE), 7 57,5 ž. Martin Laube 02:36.10  
6. 3 URBI ET ORBI(GER), 7 58,5 ž. Vendula Korečková 02:36.41  
7. 1 SAUL(GB), 4 58,5 ž. Tomáš Lukášek 02:37.20  
8. 8 ORSON, 4 58,5 ž. Jan Rája 02:40.07  
Čas: 02:34,08, Mezičasy: 27,75 - 25,80 - 25,34 - 25,66 - 24,94 - 24,61
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (DOMINIQUE(FR))

Poplatek: stáj Zeas Staré Hradiště a PP Zámrsk á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 SAUL a č.8 ORSON (DU 16/7).


17:03 6. dostih
Cena EBF
Rovina, kategorie: III, 1600m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 5 JOGANVILLE(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája 01:41.91  
2. 4 STERLI(FR), 2 57,0 ž. Adam Florian 01:42.10  
3. 3 ALBATROS(IRE), 2 56,5 Beysim Ferhanov 01:42.12  
4. 1 KATHY AMES(FR), 2 57,0 ž. Jan Verner 01:42.99  
5. 7 FRANCIMOR(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 01:43.66  
6. 2 THERESIE(IRE), 2 56,0 ž. David Liška 01:43.89  
7. 6 COTE JARDIN(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:44.09  
8. 8 RABBIT BREATH(GB), 2 55,5 Michal Hrouda 01:44.55  
9. 10 VECTRA(IRE), 2 55,0 ž. Martin Laube 01:46.65  
Nestartovali: WHISKEY PALACE(FR)
Čas: 01:41,91, Mezičasy: 26,36 - 25,04 - 25,92 - 24,59
Stáj: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav (JOGANVILLE(FR))

Poplatek: stáj Hana Horčičková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.3 ALBATROS (DU 16/7).

Sankce: ž. Liška D. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.2 THERESIE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).


17:33 7. dostih
Cena společnosti HOLOUBEK PROTECT
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 4 ALHAMRA(FR), 4 59,5 ž. Adam Florian 01:42.90  
2. 8 OPINION MAKER(IRE), 5 56,0 ž. Martin Laube 01:42.93  
3. 5 LA SOMMERA(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 01:43.26  
4. 7 DODYBUD(IRE), 10 61,5 ž. David Liška 01:43.36  
5. 2 MAINE D`ANGE(IRE), 4 50,0 žk. Alena Plimlová 01:43.42  
6. 6 KATCHABA(USA), 10 60,0 ž. Jiří Chaloupka 01:43.74  
7. 12 VÉVODA, 3 58,0 ž. Jiřina Andrésová 01:43.85  
8. 1 TIGGY BLUE, 7 61,0 Daniel Vyhnálek 01:43.90  
9. 9 RIVERSIDE, 10 59,5 am. Petra Hrubá 01:43.97  
10. 11 SINGAPORE SPICE(FR), 7 59,0 ž. Pavlína Filipová 01:44.43  
11. 10 LOUIS LITT, 4 56,5 Michal Hrouda 01:44.70  
Nestartovali: MALQ(FR)
Čas: 01:42,90, Mezičasy: 26,72 - 25,90 - 24,80 - 25,48
Stáj: CK Martin Tour, Trenér: Kub Ivan (ALHAMRA(FR))