home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
15.06.2019 - Brno
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:04 1. dostih
CENA AUTODOPRAVA VLČEK
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,30000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 8 NID(POL), 9 60,0 Michal Demo BOJ  
2. 7 STORMICO, 8 67,5 am. Jindřich Fabris krk  
3. 2 ULTIMA, 9 54,5 ž. Jiřina Andrésová 2  
4. 1 CELENTANO(GER), 3 56,0 Nikola Petrlík nos  
5. 3 SABATON, 3 56,0 Adam Florian 3/4  
6. 9 BEST BET, 6 50,0 ž. Peter Hodáň 1 3/4  
7. 4 MY CHARLIE MAN(GB), 8 60,0 ž. Vendula Korečková 3/4  
8. 6 ROZINA, 3 51,0 žk. Simona Laubeová 1/2  
9. 5 HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 50,5 ž. Martina Havelková 3 1/2  
Čas: 01:27,02, Mezičasy:
Stáj: TIPPLER Group s.r.o., Trenér: Demele Jan (NID(POL))

Poplatky: stáj Krásno-Podhányi 200 Kč za pomoc u startu u koně č.9 BEST BET (DU 16/7)


14:33 2. dostih
CENA VÁCLAV KUBÍK s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 3200m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 3 STUKE(GER*), 5 59,0 ž. Zuzana Vokálková VELMI LEHCE  
2. 6 WIMBLEDON, 6 55,0 žk. Alena Plimlová 9  
3. 1 LUNARDO, 5 56,0 Michal Demo 4  
4. 2 SHENKIRA, 4 54,0 am. Jarmila Kašecká 12  
5. 5 PITY, 5 55,5 ž. Martina Havelková daleko  
Z 4 GOTSCHA, 7 56,5 žk. Marika Podloučková    
Čas: 03:44,03, Mezičasy:
Stáj: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek (STUKE(GER*))

DK prošetřila zadržení koně č.4 GOTSCHA, vyslechla žk. Podloučkovou M. a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

Sankce: žk. Podloučková M. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 GOTSCHA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)


15:02 3. dostih
CENA společnosti EISKON
Steeplechase, kategorie: V, 3400m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 3 MAMBO, 4 69,5 ž. Lukáš Matuský VELMI LEHCE  
2. 1 SOCHI, 4 68,0 Pavel Složil ml. 5  
3. 4 ANIS HELLISIO, 4 69,0 Rostislav Benš 4  
ZN 2 KINESA(POL), 4 65,0 Michal Kubík    
Čas: 04:03,09, Mezičasy:
Stáj: Syndikát Dvorska-Vymazal, Trenér: Bodlák Radim (MAMBO)

DK prošetřila pád j. Kubíka M. z koně č.2 KINESA a zjistila, že pád byl zapříčiněn kolizí na skoku koně č.2 KINESA s koněm č.3 MAMBO.


15:32 4. dostih
CENA BLANENSKÝCH ŽIVNOSTNÍKŮ
Rovina, kategorie: IV, 1900m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 2 RABBIT PERCY(GB), 6 58,5 Nikola Petrlík TUHÝ BOJ  
2. 10 DAPA, 4 61,0 ž. Zuzana Vokálková hlava  
3. 7 LEMESÍNA, 9 61,0 ž. Martina Havelková krk  
4. 3 DETEKCE, 8 55,0 žk. Zuzana Míčová 3 1/4  
5. 4 FABRYAN, 6 62,5 ž. Vendula Korečková 1/2  
6. 9 MOHAN, 3 55,0 Adam Florian 4 1/4  
7. 1 BRILANCE, 3 56,0 žk. Marika Podloučková 13  
8. 6 SY JU REE, 3 48,0 žk. Taťána Mášová krk  
9. 8 CHAMAR, 3 51,5 žk. Simona Laubeová 12  
10. 5 LEPORELLO, 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová 15  
Čas: 02:02,35, Mezičasy:
Stáj: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan (RABBIT PERCY(GB))

ž. Andrésová J. na koni č.5 LEPORELLO absolvovala cca 2/3 dostihu bez třmenů.

Sankce: žk. Podloučková M. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.1 BRILANCE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), tr. Zobal F. 500 Kč za špatné nasedlání koně č.5 LEPORELLO do dostihu (DŘ § 306).

Poplatek: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 DAPA ke startu (DU 16/5).


16:03 5. dostih
CENA SPOLEČNOSTI AGA VLACHOVICE
Steeplechase, kategorie: IV, 3600m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 6 FLICKER, 9 70,5 ž. Marcel Novák JISTĚ  
2. 8 RABBIT KING`S BEST(GB), 12 66,0 Jan Derych 3 1/4  
3. 1 RUBYCHOP(FR), 5 70,0 ž. Lukáš Matuský 6  
4. 4 MARIKA, 6 66,0 Jan Odložil daleko  
Z 3 LANTANA LADY, 6 66,0 ž. Pavel Kašný    
Z 5 KIL AL JAMAL(FR), 6 65,0 Michal Kubík    
PN 2 FRANCISKA, 5 67,0 Pavel Složil ml.    
Nestartovali: THIRTEEN DIAMONDS(IRE)
Čas: 04:25,38, Mezičasy:
Stáj: Dostihová stáj Zhoř, Trenér: Vymazal Josef (FLICKER)

DK prošetřila pád koně č.2 FRANCISKA a neshledala cizí zavinění, dále prošetřila zadržení koní č.3 LANTANA LADY a č.5 KIL AL JAMAL, vyslechla ž. Kašného P. a j. Kubíka M. a jejich vysvětlení (podezření na zranění koní) vzala na vědomí.


16:34 6. dostih
LETNÍ MORAVSKÁ MÍLE – Cena dostihové stáje QUARTIS - ZÁMECKÝ VRCH
Rovina, kategorie: III, 1600m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 7 QUINTERO, 4 55,0 Adam Florian BOJ  
2. 1 POKER RUN(FR), 6 59,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2  
3. 5 YORDANA, 9 60,0 ž. Zuzana Vokálková nos  
4. 6 VALMONT OHNE, 7 62,5 am. Jindřich Fabris 1/2  
5. 8 RABBIT BATED(GB), 4 60,0 Nikola Petrlík 1 1/2  
6. 4 MONTE CHRISTO, 7 63,0 žk. Zuzana Míčová 3/4  
7. 3 ALEXANDR(IRE), 6 64,0 Daniel Vyhnálek 3/4  
8. 2 TREASURE ROCK(USA), 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček 18  
Čas: 01:42,40, Mezičasy:
Stáj: Stáj Hradec, Trenér: Váňa Tomáš (QUINTERO)

DK prošetřila výkon koně č.2 TREASURE ROCK, vyslechla ž. Pavlíčka J. a jeho vysvětlení (kolize na bariéře při prvním točení do oblouku za cílem) vzala na vědomí.


17:01 7. dostih
LETNÍ BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Steeplechase, kategorie: III, 4100m ,80000.00 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 2 GEJZIR(GB), 12 69,0 ž. Marcel Novák ZADRŽENĚ  
2. 7 TORGON(POL), 9 69,0 ž. Martin Liška 12  
3. 3 MARCON, 7 68,0 Jan Odložil 3/4  
4. 4 UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 67,0 ž. Lukáš Matuský 1 1/4  
5. 5 BACCHUS COLLONGES(FR), 8 65,0 Jan Derych 2 3/4  
6. 6 INTRIKÁŘ, 5 64,0 Veronika Řezáčová 1 3/4  
Nestartovali: LAMBROZINI
Čas: 05:11,07, Mezičasy:
Stáj: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír (GEJZIR(GB))

17:36 8. dostih
CENA PLASTICKÉ CHIRURGIE MUDr. ŠÁRKY STIBOROVÉ a STOLAŘSTVÍ SÁŇKA
Rovina, kategorie: IV, 2200m ,30000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
1. 6 VALENTINE LADY, 3 51,0 žk. Simona Laubeová LEHCE  
2. 4 HEURE, 8 55,0 ž. Vendula Korečková 4 1/4  
3. 2 KAFIA(POL), 6 64,0 am. Barbora Ponická 1 1/2  
4. 12 LANDARON, 5 64,0 Nikola Petrlík hlava  
5. 7 ROONY, 10 55,5 žk. Zuzana Míčová 1 1/4  
6. 8 ALMANY, 8 59,5 Michal Demo krk  
7. 9 PORTATILE, 6 49,0 ž. Jiřina Andrésová krk  
8. 1 SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 7 68,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4  
9. 5 ZELDA, 6 50,0 žk. Taťána Mášová 2 1/4  
10. 3 CAMELAI, 8 56,0 Daniel Vyhnálek 2 1/4  
11. 10 INA GALI, 3 50,0 ž. Peter Hodáň 14  
12. 11 GALÉRA, 3 49,0 ž. Martina Havelková daleko  
Čas: 02:20,99, Mezičasy:
Stáj: Marko-Zlín, Trenér: Demele Jan (VALENTINE LADY)