home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
19.05.2019 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:03 1. dostih
CENA SHARPOURA
Rovina, kategorie: V, 1200m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 5 DEREQUINTA(IRE), 3 62,0 ž. Martina Havelková 01:17.09  
2. 4 PALADDIO, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:17.32  
3. 1 GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 58,5 Michal Hrouda 01:17.35  
4. 6 AZALEYA, 5 54,0 ž. Jan Verner 01:17.39  
5. 2 BOUŘKA, 8 62,0 Adam Florian 01:17.48  
6. 9 LAKAR, 9 56,0 žk. Zuzana Míčová 01:17.50  
7. 7 DARK ALIGHIERI, 4 54,5 žk. Alena Plimlová 01:17.61  
8. 3 IBAR, 9 59,5 am. Jindřich Fabris 01:17.73  
9. 10 KÁRL, 8 51,5 ž. Jiřina Andrésová 01:19.36  
10. 8 APOPHIS, 7 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:19.41  
Čas: 01:17,09, Mezičasy: 26,19 - 26,15 - 24,75
Stáj: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina (DEREQUINTA(IRE))
video

14:33 2. dostih
CENA CHARDONNEY TCHEQUE
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 7 WLASTINA(GB), 4 59,0 Adam Florian 01:12.27  
2. 1 VALMONT, 10 54,0 ž. Jan Verner 01:12.49  
3. 5 TRINIS, 5 59,0 žk. Zuzana Míčová 01:12.55  
4. 3 IRANDO, 5 62,0 ž. Pavlína Filipová 01:12.79  
5. 2 CHICA QUERIDA(IRE), 5 57,0 žk. David Liška 01:12.85  
6. 4 LADY HORTENZIE, 5 53,5 žk. Taťána Mášová 01:12.88  
7. 8 TWINKY, 8 51,0 ž. Martina Havelková 01:13.16  
8. 6 STORMICO, 8 62,5 am. Jindřich Fabris 01:13.73  
Čas: 01:12,27, Mezičasy: 24,84 - 23,95 - 23,48
Stáj: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip (WLASTINA(GB))

Kůň č.5 TRINIS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

15:06 3. dostih
CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,40000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 MIREČEK, 3 56,5 žk. David Liška 01:25.71  
2. 5 LAFRANCO, 10 59,5 žk. Lukáš Charvát 01:25.72  
3. 9 GREEN WAY, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 01:25.73  
4. 3 TAELL, 4 59,0 Beysim Ferhanov 01:26.06  
5. 4 NOMBEKO(FR), 5 59,0 Adam Florian 01:26.07  
6. 8 HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 52,5 ž. Martina Havelková 01:26.93  
7. 12 PETINGO DANCER, 8 51,0 ž. Jiřina Andrésová 01:27.08  
8. 10 ZLOMEK, 6 60,5 ž. Vendula Korečková 01:27.11  
9. 2 BIG BOBBY(IRE), 5 59,5 am. Kateřina Kuntová 01:27.26  
10. 11 RAKIA, 6 58,5 ž. Petr Foret 01:27.53  
11. 7 DETEKCE, 8 56,5 žk. Zuzana Míčová 01:28.47  
Nestartovali: SORAHHO
Čas: 01:25,71, Mezičasy: 13,96 - 24,66 - 24,14 - 22,95
Stáj: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr (MIREČEK)

Kůň č.6 SORAHHO nestartoval pro pád ž. Hlubučkové K. ve zkušebním cvalu,

ž. Hlubučková K. má nárok na jízdné.

Sankce: žk. Charvát L. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), žk. Míčová Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

15:39 4. dostih
CENA POJISTNÝCH ŘEŠENÍ RENOMIA
Rovina, kategorie: IV, 1800m ,40000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 8 VIVIANN(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 01:55.17  
2. 15 LEWIS GAL, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 01:55.42  
3. 4 RUSTIKAL(IRE), 3 57,0 žk. David Liška 01:55.49  
4. 5 FABLE, 3 55,5 ž. Jan Verner 01:55.61  
5. 14 MARCHAND, 3 56,5 Nikola Petrlík 01:55.81  
6. 10 EL BUT, 3 58,5 am. Jindřich Fabris 01:56.25  
7. 1 LEVANDULE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 01:56.67  
8. 11 TOP GUN(GER), 3 59,0 ž. Petr Foret 01:56.71  
9. 3 DREAM OF LOVE, 3 58,5 ž. Martina Havelková 01:56.94  
10. 7 SAMBRA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 01:57.25  
11. 2 PERSEON(IRE), 3 60,0 ž. Vendula Korečková 01:57.26  
12. 13 ANNAKIN(IRE*), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:57.69  
13. 9 KETTY FENOMEN, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 01:57.79  
14. 6 AZTEKA, 3 54,0 Michal Hrouda 02:01.39  
15. 12 GLADYS, 3 52,0 žk. Simona Laubeová 02:02.18  
S 16 CHICO DE CHILLI, 3 57,5 Adam Florian    
Čas: 01:55,17, Mezičasy: 17,05 - 24,25 - 24,86 - 24,95 - 24,06
Stáj: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav (VIVIANN(FR))

DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.1 LEVANDULE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b).

Koně č.12 GLADYS a č.6 AZTEKA ztratili na startu cca 4 délky.

DK prošetřila neodstartování koně č.16 CHICO DE CHILLI a současně pád j. Floriana A. ve startovacích boxech v momentě startu a neshledala cizí zavinění.

video

16:08 5. dostih
70. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA RENOMIA
Rovina, kategorie: I, 1600m ,150000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 CAPE FREEDOM(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 01:41.75  
2. 1 NOBLE CLIFFS(FR), 5 59,5 ž. Petr Foret 01:41.81  
3. 9 TROPICAL BOND, 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:41.90  
4. 7 SAGAR(IRE), 4 59,5 Adam Florian 01:41.99  
5. 6 LEXCEED(GER), 8 58,0 ž. Jan Rája 01:41.99  
6. 3 BRIDPORT(IRE), 4 59,5 ž. Jan Verner 01:42.12  
7. 5 MORMILL(GB), 6 59,5 ž. Martina Havelková 01:42.17  
8. 2 ZOCK(FR), 5 59,5 žk. David Liška 01:42.30  
9. 8 MASTER OF GOLD(FR), 8 59,5 Beysim Ferhanov 01:42.51  
Čas: 01:41,75, Mezičasy: 26,47 - 26,19 - 24,77 - 24,32
Stáj: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej (CAPE FREEDOM(IRE))

Kůň č.7 SAGAR ztratil na startu cca 2 délky.

Kůň č.4 CAPE FREEDOM byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

16:39 6. dostih
CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina, kategorie: V, 1600m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 6 IMATRA, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 01:41.51  
2. 8 ALHAMRA(FR), 4 55,5 Adam Florian 01:41.52  
3. 4 STREET SINGER(GB), 5 61,5 ž. Petr Foret 01:41.99  
4. 9 AIDO(POL), 5 56,5 ž. Jan Verner 01:42.32  
5. 1 LADAR, 7 56,0 ž. Martina Havelková 01:42.46  
6. 5 SERESCO, 9 56,0 ž. Jaromír Šafář 01:42.75  
7. 3 FURANO(GB), 7 56,0 Beysim Ferhanov 01:42.88  
8. 2 ABBEY ROAD, 3 52,5 Michal Hrouda 01:43.55  
9. 7 SARAH ALIGHIERI, 3 54,0 Lucie Fialová 01:44.06  
10. 10 TAURUS, 9 56,0 žk. David Liška 01:44.70  
Čas: 01:41,51, Mezičasy: 26,46 - 25,22 - 24,29 - 25,54
Stáj: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr. (IMATRA)
video

17:08 7. dostih
CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina, kategorie: III, 2400m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 BELL ELYSEES(GB), 3 55,5 žk. David Liška 02:33.08  
2. 6 BE MAN(FR), 3 59,0 ž. Jan Verner 02:33.15  
3. 5 CORSTON(IRE), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 02:33.52  
4. 3 ZAFIRO(POL), 3 59,0 ž. Petr Foret 02:34.45  
5. 8 DULA(IRE), 3 60,0 Michal Hrouda 02:35.00  
6. 2 ILE JONES(FR), 3 53,5 ž. Vendula Korečková 02:35.13  
7. 1 ANJELLICO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 02:35.40  
8. 10 COLOMBINA(FR), 3 56,0 Adam Florian 02:36.08  
9. 9 GOLDENTON, 3 56,0 Nikola Petrlík 02:38.40  
10. 7 PUSKY TO THE CORE(FR), 3 54,0 Lucie Fialová 02:39.10  
Čas: 02:33,08, Mezičasy: 25,11 - 25,37 - 27,50 - 24,21 - 25,41 - 25,48
Stáj: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš (BELL ELYSEES(GB))

Kůň č.10 COLOMBINA ztratil na startu cca 4 délky.

Sankce: j. Florian A. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

17:40 8. dostih
CENA RESTAURACE VELKÁ CHUCHLE
Rovina, kategorie: IV, 2400m ,40000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 9 WANIKORO, 6 59,0 Adam Florian 02:34.82  
2. 8 VINNY AGNES, 4 53,5 ž. Vendula Korečková 02:35.15  
3. 4 WESTERNERKA(IRE), 3 58,0 Michal Hrouda 02:35.16  
4. 3 JOSEPHA, 3 58,0 ž. Jan Verner 02:35.27  
5. 2 MIZURI, 6 59,5 ž. Jaromír Šafář 02:35.42  
6. 1 MARKER SUN, 10 49,5 ž. Martina Havelková 02:35.42  
7. 6 WHITE GHOST, 8 65,5 ž. Jiří Chaloupka 02:36.01  
8. 11 ROONY, 10 52,0 žk. Taťána Mášová 02:36.41  
9. 10 ORLEANO, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová 02:36.43  
10. 7 LA SARENNE(FR), 5 51,0 žk. Simona Laubeová 02:37.33  
11. 5 PROVENCE, 4 54,0 žk. Zuzana Míčová 02:37.74  
12. 12 LANDARON, 5 63,0 Nikola Petrlík 02:37.78  
13. 13 AIGER, 6 56,0 ž. Petr Foret 02:40.96  
Čas: 02:34,82, Mezičasy: 25,71 - 26,35 - 26,09 - 24,64 - 25,96 - 26,07
Stáj: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing. (WANIKORO)

Sankce: žk. Míčová Z. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 1.6.2019) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video