home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
16.09.2018 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:06 1. dostih
CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč
1. 6 SENSE OF DESTINY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 01:16.76 16
2. 2 CAWOK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner 01:17.07 85
3. 3 ANJELLICO, 2 55,0 Adam Florian 01:17.32 75
4. 4 DEREQUINTA(IRE), 2 54,0 ž. Martina Havelková 01:18.26 140
5. 5 DENALI, 2 55,0 žk. David Liška 01:18.47 110
6. 1 CROSSCHECK, 2 55,0 ž. Pavlína Filipová 01:20.21 200
7. 7 FALCAON, 2 58,0 ž. Radek Koplík 01:23.54 25
Čas: 01:16,76, Mezičasy: 26,44 - 25,44 - 24,88
Stáj: DB Logistic, Trenér: Váňa Tomáš

Kůň č.7 FALCAON ztratil na startu cca 5 délek.

video

14:41 2. dostih
CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina, kategorie: III, 1400m ,60000.00 Kč
1. 4 BIG BEN, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 01:26.06 15
2. 13 WELL ABSOLUT, 2 56,0 ž. Jan Verner 01:26.07 200
3. 12 FANTASTIC LAST, 2 55,0 žk. David Liška 01:26.34 80
4. 3 GILIENNE, 2 55,0 Adam Florian 01:27.10 250
5. 14 CENNÁ NADĚJE, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 01:27.49 350
6. 11 SARAH ALIGHIERI, 2 53,5 žk. Simona Laubeová 01:27.50 160
7. 5 ZAMINDARTON, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 01:29.14 50
8. 9 JOSEPHA, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 01:29.31 80
9. 6 PAPAYA PAYA, 2 53,5 Michal Hrouda 01:29.76 350
10. 2 LEWIS GAL, 2 56,0 ž. Martina Havelková 01:30.53 55
11. 10 PRVNÍ DÁMA, 2 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 01:30.98 350
12. 8 ORLEANO, 2 55,0 Lucie Fialová 01:31.96 350
S 7 YAHK, 2 58,0 ž. Radek Koplík   350
GOLDENTON
Čas: 01:26,06, Mezičasy: 13,12 - 23,59 - 24,01 - 25,34
Stáj: Gold & Turf, Trenér: Haris Ludvík

Poplatky: stáj Hippolit Star - Pejšková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů (DU 16/7)

video

15:09 3. dostih
CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina, kategorie: V, 1400m ,20000.00 Kč, handicap
1. 8 APOPHIS, 6 50,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:27.69 160
2. 10 AIDO(POL), 4 59,0 ž. Jan Verner 01:27.84 100
3. 4 DARK ALIGHIERI, 3 63,5 ž. Tomáš Lukášek 01:28.01 40
4. 5 PETINGO DANCER, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:28.19 120
5. 3 GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 59,0 Michal Hrouda 01:28.57 20
6. 7 MAKARSKÁ PODACA, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 01:28.73 40
7. 2 OUR LASS(IRE), 8 55,5 žk. David Liška 01:29.27 90
8. 9 VIKTORIE VALLY, 5 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 01:29.67 110
9. 6 BOUŘKA, 7 63,0 Adam Florian 01:31.15 75
10. 1 CAYUSE, 3 53,0 am. Zuzana Míčová 01:37.39 300
Čas: 01:27,69, Mezičasy: 14,07 - 24,81 - 24,38 - 24,43
Stáj: Jitřenka, Trenér: Váňa Tomáš
video

15:37 4. dostih
CENA SUSPRO
Rovina, kategorie: III, 1400m ,60000.00 Kč
1. 9 KISSI BOY, 3 55,0 Adam Florian 01:25.55 33
2. 1 LET FIRE(FR), 3 59,5 ž. Radek Koplík 01:26.10 18
3. 3 TIGGY BLUE, 6 55,0 ž. Martina Havelková 01:26.20 130
4. 10 ALEXANDR(IRE), 5 59,5 žk. David Liška 01:26.20 65
5. 6 MONTE CHRISTO, 6 59,0 am. Zuzana Míčová 01:26.28 80
6. 5 ECHO RULES(IRE), 9 58,0 ž. Tomáš Lukášek 01:26.40 110
7. 8 PARKETA, 6 59,5 ž. Pavlína Filipová 01:26.99 160
8. 7 TAPAJO(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 01:27.09 160
9. 4 HYACINT(GER*), 9 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:27.82 180
10. 2 RETHONDES(IRE), 4 53,0 Michal Hrouda 01:32.43 350
LUSINDA(GB)
Čas: 01:25,55, Mezičasy: 13,93 - 23,47 - 24,24 - 23,91
Stáj: Dostihová stáj Kissi, Trenér: Míček Milan, Ing.

Kůň č.9 KISSI BOY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

16:04 5. dostih
CENA KOMERČNÍ BANKY
Rovina, kategorie: IV, 1200m ,40000.00 Kč, handicap
1. 1 LAFRANCO, 9 58,0 am. Lukáš Charvát 01:14.08 90
2. 9 LAKAR, 8 58,5 Adam Florian 01:14.28 35
3. 8 KATRYEN, 5 58,0 žk. Simona Laubeová 01:14.42 130
4. 6 IBAR, 8 60,0 ž. Jan Rája 01:14.45 80
5. 3 VALMONT, 9 61,0 am. Petra Florianová 01:14.78 33
6. 7 SORAHHO, 6 61,5 žk. Taťána Mášová 01:15.21 130
7. 2 PALADDIO, 3 55,0 žk. David Liška 01:15.22 25
8. 5 POULINE, 7 60,0 ž. Petr Foret 01:15.26 90
TWINKY
Čas: 01:14,08, Mezičasy: 23,84 - 25,87 - 24,37
Stáj: Team, Trenér: Škrášková Alena
video

16:33 6. dostih
ZÁŘIJOVÝ HANDICAP
Rovina, kategorie: II, 1200m ,90000.00 Kč, handicap
1. 11 IRAKLIN(IRE), 8 59,0 ž. Jan Rája 01:11.35 40
2. 6 BENIDICTION(IRE), 4 65,5 ž. Milan Zatloukal 01:11.54 30
3. 5 MANOLLA, 5 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 01:11.85 200
4. 4 ANITSCHKA(IRE), 5 60,5 ž. Radek Koplík 01:11.91 40
5. 1 TRINIS, 4 49,0 ž. Martina Havelková 01:12.05 110
6. 7 CELINE MY HEART(GB), 5 61,5 Adam Florian 01:12.13 110
7. 10 RABBIT BATED(GB), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 01:12.17 65
8. 2 SHEIK YERBOUTI, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 01:12.23 100
9. 3 ORSSIO(FR), 4 61,0 ž. Petr Foret 01:12.25 130
10. 9 STORMICO, 7 55,5 ž. Jiřina Andrésová 01:12.26 130
11. 8 LIKE A TRINITY(GB), 4 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 01:13.47 200
Čas: 01:11,35, Mezičasy: 24,74 - 23,09 - 23,52
Stáj: Stáj Karin-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip

Kůň č.11 IRAKLIN byl vybrán k antidopingové kontrole.

Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.1 TRINIS (DU. 16/3).

video

17:03 7. dostih
CENA VÁŽNICE
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč, handicap
1. 2 GOOD SIGN(FR), 4 57,0 žk. David Liška 01:39.98 37
2. 4 DERNIERA(IRE), 3 59,5 ž. Jan Rája 01:40.41 110
3. 10 COOL WHISKEY(IRE), 9 61,0 Adam Florian 01:41.10 90
4. 6 STREET SINGER(GB), 4 59,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 01:41.16 40
5. 5 HERBEBOIS, 8 53,0 ž. Martina Havelková 01:41.32 130
5. 9 CHUAN CHE, 10 60,0 am. Michaela Kacerová 01:41.32 70
7. 1 FANTASTIC LADY, 4 65,5 ž. Tomáš Lukášek 01:41.33 25
8. 7 LADY HORTENZIE, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 01:41.56 120
9. 3 SAVAGE, 8 52,0 Michal Hrouda 01:42.68 150
10. 8 MODEWARRE(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 01:42.75 140
Čas: 01:39,98, Mezičasy: 26,11 - 24,84 - 24,75 - 24,28
Stáj: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava
video

17:34 8. dostih
CENA PADDOCKU
Rovina, kategorie: V, 2400m ,20000.00 Kč, handicap
1. 8 RIVERSIDE, 9 56,0 ž. Martina Havelková 02:43.61 130
2. 4 ARTORIUS, 4 54,5 ž. Jiřina Andrésová 02:43.74 50
3. 6 MARKER SUN, 9 60,0 ž. Vendula Korečková 02:43.78 65
4. 9 LIMONADE(SWI), 7 49,5 žk. Taťána Mášová 02:43.87 30
5. 3 ROONY, 9 63,5 am. Michaela Kacerová 02:43.88 100
6. 2 MAINE D`ANGE(IRE), 3 53,5 Michal Hrouda 02:43.99 75
7. 1 SHADOW MOON, 10 65,0 am. Zuzana Míčová 02:44.13 80
8. 7 EMA RAL, 3 48,5 ž. Kateřina Hlubučková 02:45.64 60
OTHELLO
Čas: 02:43,61, Mezičasy: 29,50 - 29,81 - 27,81 - 27,35 - 24,38 - 24,76
Stáj: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr
video