home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
15.10.2017 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:03 1. dostih
CENA WAGO
Rovina, kategorie: IV, 2600m ,40000.00 Kč, handicap
1. 6 MARKER SUN, 8 53,0 ž. Vendula Korečková 02:53.34 100
2. 11 VERUNKA, 5 49,0 ž. Martina Havelková 02:53.49 80
3. 5 HONEY BUNNY, 11 52,0 žk. Simona Laubeová 02:54.04 22
4. 10 VESELÝ JARDA, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 02:54.25 130
5. 2 LORD BECCARI, 7 60,5 Adam Florian 02:54.46 55
6. 9 WIMBLEDON, 4 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 02:55.11 40
7. 7 DIVOKÁ TYGŘICE, 3 56,0 ž. Petr Foret 02:55.46 140
8. 3 HEURE, 6 49,0 ž. Jiřina Andrésová 02:56.37 150
9. 4 SONYATTA, 5 55,5 Michal Hrouda 02:57.07 160
10. 1 SUHAIL(FR), 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 03:03.90 90
Nestartovali: SISI POP
Čas: 02:53,34, Mezičasy: 15,85 - 27,02 - 27,26 - 26,55 - 26,46 - 25,30 - 24,90
Stáj: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin
video

13:32 2. dostih
CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč
1. 1 SAUL(GB), 2 58,5 ž. Jan Rája 01:14.65 18
2. 2 TAELL, 2 58,0 ž. Petr Foret 01:14.99 55
3. 6 VICONTE(FR), 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 01:15.19 70
4. 5 SICILIAN ROCK(IRE), 2 54,5 žk. David Liška 01:15.73 40
5. 4 LA VELOCITA(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 01:16.57 100
6. 3 ALHAMRA(FR), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 01:20.39 110
Čas: 01:14,65, Mezičasy: 25,22 - 24,33 - 25,10
Stáj: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena

Poplatek: Stáj Stáj Marcelewo 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č. 6 VICONTE (DU čl. 16/2).

Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

14:10 3. dostih
CENA SKIAREÁLU PLEŠIVEC
Rovina, kategorie: V, 1200m ,20000.00 Kč, handicap
1. 7 VALMONT, 8 61,0 ž. Jan Rája 01:15.37 40
2. 10 BOUŘKA, 6 60,0 Adam Florian 01:15.89 60
3. 1 DOBET, 4 58,0 Pavlína Filipová 01:16.00 250
4. 8 TWINKY, 6 58,5 ž. Martin Laube 01:16.33 130
5. 11 LAKAR, 7 59,0 am. Jindřich Fabris 01:16.34 80
6. 5 CALISTMEN, 4 54,5 ž. Jan Verner 01:16.52 200
7. 2 ARISTOTELES, 4 59,5 Beysim Ferhanov 01:16.57 120
8. 3 VIKTORIE VALLY, 4 57,0 žk. David Liška 01:16.69 20
9. 6 RAYLENE, 4 53,0 ž. Martina Havelková 01:17.69 90
10. 4 KRYSPIAN, 5 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 01:17.73 200
11. 9 OGGI, 3 52,0 Michal Hrouda 01:18.50 300
Čas: 01:15,37, Mezičasy: 26,27 - 24,64 - 24,46
Stáj: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš

Kůň č. 11 LAKAR ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: ž. Zatloukal M. 2500 Kč. za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 8 TWINKY (DŘ § 412b), am. Fabris J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

14:39 4. dostih
CENA VELTA TEA
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč
1. 6 KISSI STURM, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 01:41.69 35
2. 13 DUDLIK(GB), 4 58,0 ž. Jan Verner 01:42.00 60
3. 8 MONTE CHRISTO, 5 59,0 am. Jindřich Fabris 01:42.22 150
4. 1 FINÁLE, 3 58,5 ž. Jan Rája 01:42.34 25
5. 3 EXCHANGE(GB), 9 60,5 ž. Vendula Korečková 01:42.86 200
6. 5 PERCHTA(IRE), 4 61,5 Beysim Ferhanov 01:43.05 60
7. 7 SAPSIREE(IRE), 7 54,0 ž. Martina Havelková 01:43.26 35
8. 11 WOVKA(IRE), 3 53,0 žk. David Liška 01:43.45 150
9. 10 DODYBUD(IRE), 8 58,0 ž. Radek Koplík 01:43.53 200
10. 4 INWIN SPIRIT(GB), 6 55,5 ž. Martin Laube 01:44.74 90
11. 9 ARKANIE(GB), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 01:46.28 400
12. 2 CHERI TIGER, 6 53,0 Michal Hrouda 01:49.06 400
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR)
Čas: 01:41,69, Mezičasy: 25,09 - 25,67 - 25,48 - 25,45
Stáj: DS Mladecko, Trenér: Míček Milan, Ing.

Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž. Pavlíček J. 500 Kč za křižování koně

č. 7 SAPSIREE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

15:07 5. dostih
CENA 160 LET KŘIŠŤÁLU MOSER
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč, handicap
1. 1 SURIKATA, 4 60,5 ž. Jan Verner 01:44.34 30
2. 6 SINGAPORE SPICE(FR), 5 58,5 ž. Petr Foret 01:44.41 35
3. 4 HERBEBOIS, 7 49,5 ž. Martina Havelková 01:44.54 150
4. 2 ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 žk. David Liška 01:44.83 30
5. 3 ILISSA DESERT(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 01:44.85 160
6. 10 CHUAN CHE, 9 61,0 am. Jindřich Fabris 01:45.14 60
7. 7 LEMESÍNA, 7 54,5 ž. Vendula Korečková 01:45.32 120
8. 5 DRAMA, 5 58,0 Pavlína Filipová 01:45.33 90
9. 8 LA LAGION, 7 49,0 žk. Simona Laubeová 01:45.37 140
10. 9 FUR COAT(FR), 7 57,5 Michal Hrouda 01:45.46 140
11. 11 NATALIE NATY(IRE), 3 61,0 ž. Jan Rája 01:45.54 130
Čas: 01:44,34, Mezičasy: 25,57 - 26,14 - 26,83 - 25,80
Stáj: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina

Kůň č. 10 CHUAN CHE ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: ž. Zatloukal M. 2500 Kč. za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 1 SURIKATA (DŘ § 412b).

video

15:37 6. dostih
15. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina, kategorie: II, 1600m ,100000.00 Kč
1. 3 DALLY HIT(IRE), 6 61,0 ž. Jan Rája 01:41.05 14
2. 4 JOHANKA, 3 56,5 ž. Martina Havelková 01:41.74 40
3. 2 INDIAN LASS(IRE), 7 58,0 ž. Jan Verner 01:41.99 160
4. 1 LOOP LOVE(GB), 5 56,0 ž. Petr Foret 01:42.57 250
5. 5 COFFOLA(IRE), 3 58,5 žk. David Liška 01:42.75 70
6. 6 STEP STAR, 6 56,0 ž. Vendula Korečková 01:43.58 300
Čas: 01:41,05, Mezičasy: 26,25 - 25,90 - 24,48 - 24,42
Stáj: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing.
video

16:09 7. dostih
2. PRAŽSKÝ ZIMNÍ FAVORIT
Rovina, kategorie: II, 1800m ,100000.00 Kč
1. 5 BLACK BARD(IRE), 2 57,0 ž. Petr Foret 01:56.30 40
2. 2 SICILIANA, 2 56,0 ž. Jan Verner 01:56.62 40
3. 9 DYLANKA(IRE), 2 58,5 ž. Jan Rája 01:57.25 20
4. 3 BE MASTER(FR), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 01:57.45 75
5. 7 FOREVER DRY(GER), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 01:57.59 65
6. 8 BARABASH(GER), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 01:57.90 400
7. 11 MOBILIZATION(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 01:57.99 200
8. 4 LINOVSKY(POL), 2 57,0 ž. Martina Havelková 01:58.35 110
9. 6 MAHE KING(GER), 2 56,0 žk. David Liška 01:59.63 200
10. 1 IRISH HIT(IRE), 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 02:01.15 300
11. 10 AZDAR(FR), 2 56,0 Yurii Zhenchuk 02:01.29 400
Čas: 01:56,30, Mezičasy: 14,88 - 25,22 - 25,24 - 26,24 - 24,72
Stáj: DAR, Trenér: Haris Ludvík

Sankce: stáj Hana Horčičková 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu (DŘ § 105),

ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž. Zatloukal M. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 5 BLACK BARD (DŘ § 412b).

video

16:41 8. dostih
3. AGROFERT VELKÁ NÁRODNÍ STEEPLECHASE o POHÁR JOSEFA VÁNI
Steeplechase, kategorie: L, 4500m ,1000000.00 Kč
1. 7 CAPFERRET(FR), 5 70,0 ž. Jaroslav Myška 05:24.30 17
2. 5 DANGEROUS GLEAM(GER), 8 70,0 ž. Josef Bartoš 05:25.56 45
3. 4 PEINTRE ELUSIF(FR), 5 70,0 ž. Jiří Kousek 05:25.71 400
4. 10 DEAUVELINE(FR), 4 63,5 ž. Jan Kratochvíl 05:26.56 40
5. 8 ČÁRIRAY, 10 70,0 Jakub Kocman 05:26.77 400
6. 6 THEOPHILOS(FR), 7 70,0 ž. Josef Váňa ml. 05:26.95 45
7. 2 CATCH LIFE(ITY), 9 70,0 ž. Pavel Kašný 05:27.27 250
8. 1 ISUZU(POL), 7 68,0 am. Pavel Peprna 05:35.05 500
9. 9 CASPER(FR), 5 70,0 Petr Foret 05:41.50 90
Z 3 HIGHTOWER(SWE), 6 70,0 Anna Pilroth   350
Čas: 05:24,30, Mezičasy:
Stáj: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka
video