home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 
posledni obnova stránky: 15:51:24
On-line výsledky ze dne
26.09.2015 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:00 - 1. dostih
LERAM EUROPEAN JOCKEY`S CUP FILLIES AND MARES
Rovina, kategorie: L, 1400m, 550 000 Kč
1. 2 DUMNONIA(FR), 4 57,5 ž. Cristian Demuro TUHÝ BOJ 18
2. 3 LIVING COLORS, 4 57,5 ž. Jaroslav Línek 1/2 100
3. 9 MONEY FOR DANNY(IRE), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 40
4. 1 KOBI(GER), 6 59,0 ž. Umberto Rispoli 1 3/4 210
5. 7 ALFKONA(GER), 8 59,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 28
6. 5 DANG GIA(GER), 6 59,0 ž. Martin Dwyer 5 250
7. 6 MARUSCHKA(IRE), 5 59,0 ž. Theo Bachelot 1 350
8. 4 AFFINITY(GER), 4 57,5 ž. Per-Anders Graberg 3/4 660
9. 8 HALLINGOVA(IRE), 5 59,0 ž. Fabrice Veron 3 1/2 500
Nestartovali: CASSIE(FR*)
Čas: 01:27,30, Mezičasy: 14,15 - 24,78 - 24,32 - 24,04
Stáj: Dr.Charvát, Trenér: Tůma Pavel


14:40 - 2. dostih
LERAM EUROPEAN JOCKEY`S CUP SPRINT
Rovina, kategorie: L, 1000m, 550 000 Kč
1. 1 PRINCE ORPEN(FR), 5 59,0 ž. Cristian Demuro TUHÝ BOJ 100
2. 4 MIKESH(IRE), 7 59,0 ž. Filip Minařík nos 18
3. 2 SINBAD(FR), 5 59,0 ž. Fabrice Veron 1 1/4 60
4. 3 WAKA LAURA(IRE), 7 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 24
5. 6 ELLIOT CARVER(FR), 5 59,0 ž. Umberto Rispoli 1/2 140
6. 5 HELLO HOBBY(IRE), 5 59,0 ž. Václav Janáček 4 140
Nestartovali: SO EASY(IRE)
Čas: 01:00,59, Mezičasy: 13,80 - 23,51 - 23,27
Stáj: Joly, Trenér: Blažková Helena

Kůň č. 1 PRINCE ORPEN byl vybrán k antidopingové kontrole.


15:20 - 3. dostih
LERAM EUROPEAN JOCKEY`S CUP MIDDLE
Rovina, kategorie: L, 1800m, 550 000 Kč
1. 7 TAMARIND COVE(IRE), 4 56,5 ž. Václav Janáček BOJ 35
2. 10 ALDAR(FR), 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 25
3. 4 KATHINKA(GER), 6 57,5 ž. Fabrice Veron 3 1/4 110
4. 9 IDEAL APPROACH(IRE), 4 56,5 ž. Umberto Rispoli 4 360
5. 1 TALAR(GB), 6 59,0 ž. Cristian Demuro 2 1/2 100
6. 5 SIMPLON(GB), 7 57,5 ž. Filip Minařík 2 1/2 25
7. 2 SAPSIREE(IRE), 6 57,5 ž. Theo Bachelot 1 1/4 250
8. 8 KING OF MARMALADE(IRE), 6 59,0 ž. Martin Dwyer 1 3/4 100
9. 6 HIDDEN FLAME(IRE), 7 59,0 ž. Jaroslav Línek 3/4 160
Nestartovali: RULE THE WAVES(USA)
Čas: 01:49,98, Mezičasy: 13,19 - 24,50 - 23,22 - 24,84 - 23,21
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef

Poplatky: tr.Münch M. 1500 Kč za osvobození koně č.4 KATHINKA od zkušebního cvalu a vedení ke startu (DU 16/6).

Sankce: ž. Murzabayev B. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


16:05 - 4. dostih
LERAM EUROPEAN JOCKEY`S CUP LONG
Rovina, kategorie: L, 2600m, 550 000 Kč
1. 3 TOUCH OF GENIUS(IRE), 4 54,5 ž. Filip Minařík TUHÝ BOJ 40
2. 2 SANOK(POL), 4 54,5 ž. Václav Janáček kr.hlava 78
3. 6 AUTOR(IRE), 6 59,0 ž. Umberto Rispoli krk 60
4. 7 MEANDRE(FR), 8 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 18
5. 9 AZTEK, 5 59,0 ž. Cristian Demuro 2 1/4 60
6. 4 DONN HALLING(IRE), 8 59,0 ž. Theo Bachelot 3 1/2 400
7. 1 CHEEKY CHAPPIE(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 3 1/4 78
8. 8 AMADEON(IRE), 4 54,5 ž. Fabrice Veron 1 360
9. 5 LUMIERE ETERNELLE(FR), 5 57,5 ž. Martin Dwyer 6 250
Čas: 02:50,81, Mezičasy: 24,15 - 24,05 - 24,97 - 24,90 - 24,61 - 24,22
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef

Kůň č. 3 TOUCH OF GENIUS byl vybrán k antidopingové kontrole.


16:45 - 5. dostih
LERAM EUROPEAN JOCKEY`S CUP MILLION
Rovina, kategorie: L, 1400m, 1 650 000 Kč
1. 6 DASHING HOME(GER), 4 57,5 ž. Fabrice Veron JISTĚ 50
2. 11 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 8 59,0 ž. Umberto Rispoli 1 1/4 45
3. 4 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 6 59,0 ž. Per-Anders Graberg krk 250
4. 2 PHU HAI(FR), 7 59,0 ž. Theo Bachelot 1/2 28
5. 3 SILENT BLESSING(GB), 8 59,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 40
6. 8 DODYBUD(IRE), 7 59,0 ž. Václav Janáček 3 1/4 78
7. 12 NINE OU FOUR(IRE), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 70
8. 7 NYANI TOMBA(IRE), 6 59,0 ž. Tadhg P. O`Shea 2 1/2 1000
9. 9 BLACK COOL CAT(IRE), 9 59,0 ž. Szczepan Mazur 1 3/4 400
10. 10 BRIGHT SAND(FR), 10 59,0 ž. Filip Minařík 1 150
11. 5 GLORIOSO(GER), 6 59,0 ž. Cristian Demuro daleko 78
PN 1 LILYDALE(GER), 5 57,5 ž. Martin Dwyer   500
Čas: 01:26,98, Mezičasy: 14,43 - 24,80 - 24,19 - 23,55
Stáj: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej

DK prošetřila pád koně č. 1 LILYDALE a neshledala cizí zavinění.

Kůň č. 6 DASHING HOME byl vybrán k antidopingové kontrole.


17:20 - 6. dostih
VELKÁ CENA FRBC & ARQANA (79. GERSCHŮV MEMORIÁL)
Rovina, kategorie: I, 1400m, 150 000 Kč
1. 4 LAGARO, 3 58,0 ž. Jan Verner BOJ 25
2. 8 MISS VIKANIKO(GER), 3 57,0 ž. Jose Luis Martinez krk 78
3. 5 VANETA, 3 57,0 ž. Jiří Palík 1 90
4. 3 MONTJEU THIRD, 3 58,0 ž. Martin Laube krk 35
5. 10 HASAN(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 4 40
6. 9 FANTASTICADVENTURE(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 6 130
7. 2 ILISSA DESERT(FR), 3 57,0 ž. Martina Havelková 3 1/2 210
8. 1 KATRYEN, 3 57,0 ž. Petr Foret 3/4 150
9. 6 NEVER NOW(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 130
10. 7 VIITJA(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal daleko 78
Čas: 01:29,11, Mezičasy: 13,75 - 24,43 - 24,05
Stáj: DAR, Trenér: Petrlík Allan

DK prošetřila výkon koně č. 7 VIITJA a vysvětlení jezdce vzala na vědomí.


17:50 - 7. dostih
CENA SPOLEČNOSTI LOKOTRANS,s.r.o.
Rovina, kategorie: II, 2400m, 90 000 Kč, handicap
1. 6 KHALIDOR(GER), 6 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 50
2. 5 HUBAL(POL), 4 50,0 Kateřina Hlubučková krk 40
3. 3 AURORA, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 78
4. 10 MYSTIC GOLFER, 5 53,0 ž. Jan Verner 1 78
5. 1 NIRGERA, 5 56,0 ž. Petr Foret 3/4 35
6. 9 IZYNKA, 5 52,0 Pavlína Filipová krk 230
7. 7 MUCH MORE(GER), 7 48,5 Jiřina Andrésová hlava 80
8. 12 NOWITKA, 6 48,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 78
9. 4 GLAVALINO(SRB), 4 61,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 210
10. 8 RENESSIE, 5 56,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 250
11. 11 BEST BOX(POL), 5 55,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 78
12. 2 FANTAGGIRA LADY, 4 55,0 ž. Martin Laube 3/4 78
Čas: 02:37,24, Mezičasy: 26,90 - 26,53 - 26,72 - 25,91 - 25,81 - 25,36
Stáj: Valgroup, Trenér: Luka Václav, Ing.


xx