home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 
posledni obnova stránky: 07:19:58
On-line výsledky ze dne
19.10.2014 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
12:00 - 1. dostih
CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky, kategorie: III, 3300m, 80 000 Kč
1. 4 SUNSHINE OF GRACIE(FR), 6 64,5 Jakub Kocman TUHÝ BOJ 14
2. 5 HOLIN ONE, 7 65,5 Petr Foret krk 40
3. 3 ACRE(GER), 7 64,0 Radek Man 14 120
4. 2 PORTENGO(GB), 8 70,0 ž. Marcel Novák 2 1/4 50
5. 1 RETINA, 6 65,5 Vladimír Verner daleko 120
Nestartovali: DARAT AL AYAM(FR)
Čas: 03:58,58, Mezičasy:
Stáj: , Trenér:

12:30 - 2. dostih
CENA GASTRO-FLIGHT (EBF)
Rovina, kategorie: III, 1200m, 60 000 Kč
1. 5 FIOMI, 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 78
2. 6 ELLA(FR), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 20
3. 8 HARD FIGHTER, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 50
4. 7 URBI ET ORBI(GER), 4 55,5 ž. Martin Laube 3/4 70
5. 1 ROMANTIK, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 150
6. 2 FEJZBUK, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 78
7. 4 HELIOSTAT(IRE), 4 57,0 ž. Jan Rája 3 1/2 25
8. 9 ECOLOGICAL DREAM, 4 56,0 ž. Michal Mach 1 1/4 160
9. 3 COBELEK(FR), 4 55,0 ž. Jan Verner 1 1/4 80
Čas: 01:19,05, Mezičasy: 26,88 - 26,01 - 26,16
Stáj: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr

13:00 - 3. dostih
CENA PFP INVESTMENT
Rovina, kategorie: IV, 1800m, 40 000 Kč, handicap
1. 8 NOWITKA, 6 54,0 ž. Martin Laube BOJ 100
2. 7 TROPICAL BOND, 5 63,5 ž. Petr Foret 1/2 70
3. 2 CREOLA TIGER, 6 53,0 ž. Jan Verner 1 1/4 50
4. 4 ALLANIS(GB), 8 56,5 Kateřina Hlubučková 1 1/4 60
5. 9 ARMEA, 9 51,0 ž. Martina Havelková 1 80
6. 6 FAST GABRIEL(FR), 6 48,0 žk. Valerie Vyhnálková hlava 300
7. 5 LARIKA, 8 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 50
8. 11 D`ARTAGNAN, 7 58,0 ž. Jan Rája 3/4 100
9. 1 COME LYPI, 6 48,0 Michaela Musialová 1/2 200
10. 10 PEPA HAVEL(FR), 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 110
11. 3 TAUTOU MONTJEU(IRE), 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 18 70
Čas: 02:01,04, Mezičasy: 14,77 - 26,71 - 26,78 - 26,55 - 26,54
Stáj: Juwital - MCH - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing.

13:30 - 4. dostih
CENA T DESIGN
Rovina, kategorie: IV, 1800m, 40 000 Kč, handicap
1. 4 ALLEGRO, 6 62,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 18
2. 7 WINNER STARS, 5 54,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 60
3. 6 TEMERAF, 5 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 50
4. 8 SUN FOR LIFE(GB), 8 52,5 Gabriela Zívalová 3 3/4 100
5. 9 PETINGO DANCER, 5 53,0 ž. Jan Verner 9 120
6. 10 ROONY, 7 62,5 ž. Petr Foret 3/4 55
7. 3 LA LAGION, 6 56,0 ž. Martin Laube 1/2 50
8. 2 TYGR ROKYTENSKÝ, 7 55,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 150
9. 1 MACK THE KNIFE, 10 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 7 300
10. 5 ANITHA, 13 50,0 Michal Hrouda 1 1/2 300
11. 11 KÁRL, 5 48,0 Michaela Musialová 12 770
Čas: 01:59,09, Mezičasy:
Stáj: GPS prehled.cz., Trenér: Vašinová Petra

14:00 - 5. dostih
CENA LYCIANO GROUP
Rovina, kategorie: III, 1800m, 60 000 Kč, handicap
1. 10 MATTER FOR LOVE, 8 50,0 ž. Martina Havelková BOJ 110
2. 5 RABBIT EMPEROR(IRE), 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek krk 25
3. 11 MRAMOR, 5 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 40
4. 12 ROBINSON, 7 60,5 ž. Petr Foret 2 78
5. 2 BYSKOVIC(IRE), 7 54,5 am. Alena Šíchová 1 3/4 120
6. 3 MAMA CHARLOTTE(IRE), 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 4 80
7. 4 ATESTACE, 7 54,5 ž. Jan Verner 1 1/2 78
8. 1 A DEE JOE(FR), 6 48,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 120
9. 9 LABEL FIVE, 9 54,5 ž. Martin Laube 7 50
10. 7 LARAN(IRE), 8 60,0 am. Martina Luková 2 1/4 60
11. 6 PRINCEZNA ARABELA, 5 58,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 140
12. 8 MYSTIC SWING(GER), 7 48,0 Michaela Musialová 3 1/4 140
Čas: 01:59,13, Mezičasy: 13,61 - 26,40 - 26,38 - 26,67 - 26,06
Stáj: , Trenér: Kub Petr

14:30 - 6. dostih
CENA BEST PHARMACY
Rovina, kategorie: II, 1600m, 100 000 Kč, handicap
1. 3 TYCHO BRAHE(IRE), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 78
2. 8 VICTORY MISSILE(GER), 7 53,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 120
3. 9 TROP, 7 58,5 ž. Tomáš Lukášek hlava 45
4. 1 OLD STORY, 9 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 130
5. 4 EVEREST HILL(GB), 6 60,5 ž. Radek Koplík 1/2 100
6. 7 CASTELLON(FR), 5 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 50
7. 6 ECHO RULES(IRE), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 18
8. 5 CHUAN CHE, 8 57,5 ž. Petr Foret 7 160
9. 2 ROMANE CONTI(GB), 8 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 78
10. 10 KITTY LOT(IRE), 5 54,5 Helena Pejšková, Ing. 2 1/4 120
Čas: 01:43,42, Mezičasy: 24,18 - 26,37 - 26,24 -26,63
Stáj: Joly, Trenér: Šatra Tomáš

Sankce: tr. Koplík 2 Z. 200 Kč za nedovolenou pomoc u startu u koně č.4

Everest Hill (DŘ § 348)


15:05 - 7. dostih
76. LERAM CENA ZIMNÍHO FAVORITA
Rovina, kategorie: I, 1600m, 300 000 Kč
1. 1 SIRIUS SHINE(IRE), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 28
2. 3 AMADEON(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 2 3/4 70
3. 4 VALMONT OHNE, 4 58,0 ž. Petr Foret 1 3/4 40
4. 8 SUMATRA(GER), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 78
5. 2 RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 19
6. 9 TAIMASS(FR), 4 58,0 ž. Radek Koplík 6 250
7. 6 LOOP LOVE(GB), 4 57,0 ž. Jan Verner daleko 110
8. 7 HAYLEY, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 300
9. 5 RACHEL TIFFANY(USA), 4 57,0 ž. Jaromír Šafář daleko 110
Čas: 01:45,09, Mezičasy: 26,02 - 26,65 - 26,47 - 25,95
Stáj: DAR, Trenér: Petrlík Allan

Sankce: ž. Chaloupka J. 500,- Kč za za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


15:35 - 8. dostih
CENA STEJKR
Rovina, kategorie: IV, 1400m, 40 000 Kč, handicap
1. 13 POULINE, 5 50,0 Kateřina Hlubučková BOJ 120
2. 15 LAFRANCO, 7 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 60
3. 2 CAILEAN, 6 54,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 120
4. 3 HERBEBOIS, 6 56,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 140
5. 11 STORMICO, 5 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 160
6. 14 LE CAGNARD(GB), 7 53,0 žk. Daniel Vyhnálek kr.hlava 300
7. 10 PANDURO(GER), 7 61,5 ž. Radek Koplík 3/4 35
8. 7 ADRASTEIA(GB), 6 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 140
9. 16 TREVILLA, 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 160
10. 12 ULITTA, 7 54,5 Nikola Petrlík 3/4 250
11. 1 VALMONT, 7 54,0 ž. Martin Laube 1 1/4 60
12. 6 LAY(FR), 5 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 120
13. 9 TAGUGU(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4 140
14. 4 LUCKY HORSE(POL), 11 59,5 ž. Michal Mach 2 3/4 60
15. 5 WYOMING, 5 55,0 ž. Jan Verner 5 100
S 8 TÍO SERGEANT, 7 52,0 Michal Hrouda   210
Čas: 01:31,15, Mezičasy: 13,46 - 26,83 - 25,27 - 25,60
Stáj: Brigantia, Trenér: Křídlová Tamara

Kůň č.8 TÍO SERGEANT ztratil na startu jezdce, byl v moci startéra.


16:05 - 9. dostih
CENA WWW.BETINO.CZ
Rovina, kategorie: IV, 2400m, 40 000 Kč
1. 9 FASCINATING HILL, 5 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 28
2. 1 TALENT, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 25
3. 10 LILLY BEAR, 5 56,5 ž. Petr Foret krk 40
4. 6 ČÁRYREJKA, 5 50,0 Michaela Musialová 1 1/2 80
5. 5 RENDETTA, 5 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 60
6. 7 SHANNYN, 8 54,5 Nikola Petrlík 4 1/2 130
7. 2 CUDAK(POL), 8 58,0 ž. Jan Rája 8 180
8. 8 TRUST ON SCYRIS, 6 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 160
9. 4 WOLF, 6 57,0 ž. Jan Verner 6 180
Nestartovali: ATLETHICA
Čas: 02:45,30, Mezičasy: 27,89 - 29,31 - 26,88 - 27,52 - 26,91 - 26,79
Stáj: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka

Sankce: Petrlík N. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), tr. Vrba P.Ing. a tr.Neuberg F. Po 200 Kč za pozdní příchod koní č.6 ČÁRYREJKA a č.8 TRUST ON SCYRIS do padocku (DŘ § 332).


xx