home page
JEZDCI
/jockeys/
 



rok S V
2021 49 4
2020 33 4
2019 24 0
2018 11 0
2017 12 0
Vítězné starty Vítězství I. kat. Sankce

zadejte alespoň 2 znaky



Sikorová Denisa
 
Licence jezdce: ANO
titul na rovině: Jezdec, úleva: 2.5 kg
titul na překážkách: Jezdec, úleva: 4.0 kg
minimální váha: 51,0
Nejvíc startů pro trenéra: Holčák Radek (44)
Sikorová Denisa

  rovina: překážky: celkem:
počet startů: 129 0 129
počet vítězství: 8 0 8
zisk: 394 130 Kč 0 Kč 394 130 Kč
úspěšnost: 6,20% 0,00% 6,20%
vítězství I.kategorie: 0 0 0
poslední start: 02.10.2021    

Kariéra jezdce za rok 2020 - všechny typy dostihů:
03.10.20 BR R III 1600 DAPA 54.5 4 / 9 J-3 1/4-2-3/4-6-1/2-1-1-2 01:46,27
03.10.20 BR R IV 1400 ETERNITY 51.0 7 / 8 B-krk-krk-3/4-1 1/4-krk-2-1 01:27,87
25.09.20 BA R IV 2800 MOUNT Q(GB) 65.5 6 / 7 Z-6-14-1 1/2-1-3-dal. 03:18,32
25.09.20 BA R II 2000 FISTERA 53.0 3 / 7 B-1/2-1 1/4-2 1/4-8-8-19 02:14,81
25.09.20 BA R V 1700 MELLONI(GER) 53.0 6 / 8 L-3-2-1 1/4-krk-2 1/4-10-kr.hl. 01:55,85
12.09.20 SL R IV 2900 DANCING BLOOD(FR) 57.5 1 / 11 B-1/2-nos-1 1/2-4-hl.-4 1/4-7-8-dal. 03:16,72
12.09.20 SL R IV 2900 STINBOX 55.5 5 / 11 L-3-5-7-1-1 1/2-1/2-4-dal.-2 03:15,89
12.09.20 SL R V 1600 ETERNITY 51.0 4 / 12 TB-hl.-hl.-1 1/2-1-krk-3/4-3/4-hl.-4 1/4 01:41,72
12.09.20 SL R III 1100 DAPA 53.0 3 / 9 B-nos-1/2-1-krk-2 1/4-1 1/2-3/4-2 3/4 01:07,85
12.09.20 SL R III 1600 DASJA 52.0 4 / 9 J-1 1/2-2 1/4-krk-5-2 1/4-7-4-dal. 01:43,45
06.09.20 CH R II 1800 DANCING BLOOD(FR) 52.0 6 / 11 J-1-1 1/4-2 1/2-3/4-kr.hl.-2 1/4-2-1 3/4 01:51,97
22.08.20 SL R IV 3200 STINBOX 53.0 10 / 14 J-3-3-krk-nos-2 1/2-krk-6-1 1/2-1-14-krk 03:38,97
22.08.20 SL R IV 1800 DANCING BLOOD(FR) 53.0 1 / 12 L-4-3/4-1 3/4-3/4-2-3/4-3 3/4-6-6-7-15 01:53,19
22.08.20 SL R III 1100 DAPA 54.0 2 / 11 J-1 3/4-hl.-3-krk-krk-3/4-6-1/2-3/4 01:06,91
16.08.20 NE R V 1800 ETERNITY 53.0 5 / 7 J-3 1/2-1/2-3 3/4-2 1/2-1 3/4-3/4 01:57,27
16.08.20 NE R IV 3000 BRILANCE 54.0 6 / 6 VL-4 1/2-15-14-9-dal. 03:22,97
16.08.20 NE R III 1200 BLUEGRASS BOY(FR) 53.0 D / 8 J-3/4-10-krk-4-2-3  
24.07.20 PE R IV 3200 ETERNITY 55.5 10 / 12 VL-7-5-2 1/4-5-9-11-4-10-11-dal.-4 03:36,50
24.07.20 PE R IV 3200 ORSON 63.0 7 / 13 L-4 1/2-krk-4-7-1/2-2 1/4-7-3-15-dal.-1 1/2 03:34,54
24.07.20 PE R IV 2800 PROFESSOR 53.0 10 / 12 J-1 1/2-krk-2-1 1/2-5-6-8-1 3/4-4-dal.-1/2 03:13,17
12.07.20 BA R III 2400 BOBESH(GB) 54.5 10 / 10 B-3/4-krk-1 1/2-hl.-1 1/2-3/4-krk-7-14 02:34,46
06.07.20 LL R III 1700 CALORIFIC(IRE) 56.5 5 / 12 L-4 1/2-4 1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-2 1/4-1/2-4 3/4 01:44,71
06.07.20 LL R IV 1300 CATRIONA(GER) 52.0 8 / 10 J-1 1/4-1/2-3/4-3-krk-1 3/4-1 3/4-3 3/4-8 01:20,51
27.06.20 SL R IV 1600 CATRIONA(GER) 52.0 6 / 12 VL-4-1 1/2-2-kr.hl.-1-4 1/2-1 1/4-3-4 1/2 01:39,75
27.06.20 SL R III 1600 MEMOU 52.0 7 / 8 B-1 1/2-1 1/2-1 3/4-6-17-2-1 01:37,72
27.06.20 SL R IV 1100 DAPA 57.5 4 / 8 B-1-1-1-6-3/4-4 1/4-11 01:07,62
21.06.20 BA R III 2000 DR COLOKID 52.0 4 / 11 B-1/2-3 3/4-1/2-nos-5-6-8-3-6-3 3/4 02:10,92
21.06.20 BA R IV 1700 SHAMORIN(SVK) 53.5 12 / 13 J-1 1/2-2 1/4-3-1/2-3/4-1/2-4-krk-3/4-1 1/4 01:52,11
21.06.20 BA R III 1200 BLUEGRASS BOY(FR) 55.5 6 / 9 L-3-2 1/4-3/4-2 1/2-3/4-5-krk-9 01:13,85
06.06.20 CH R V 1800 RENASI 61.5 1 / 13 J-1-4-2 1/2-3-3 1/2-2 3/4-1 1/2-3 1/2-1-4 1/4 01:55,98
06.06.20 CH R III 1400 CALORIFIC(IRE) 51.0 1 / 14 B-krk-4-1 3/4-nos-nos-2 1/4-1 1/2-1/2-1/2 01:25,91
06.06.20 CH R IV 2200 LORIANA OF JAPE 51.0 6 / 16 B-krk-2-krk-2-krk-1/2-kr.hl.-3-krk-1/2-4 02:28,41
24.05.20 CH R III 2400 MOUNT Q(GB) 51.0 2 / 16 L-6-krk-2-1-3/4-1 3/4-1 1/2-2-2 3/4-4 1/4 02:37,36