home page
JEZDCI
/jockeys/
 



rok S V
2022 31 1
2021 98 6
2020 93 3
2019 162 19
2018 91 11
2017 156 8
2016 93 5
2015 37 2
2014 7 2
Vítězné starty Vítězství I. kat. Sankce

zadejte alespoň 2 znaky



Hrouda Michal
 
Licence jezdce: ANO
titul na rovině: Žokej (úleva: 0.0 kg)
titul na překážkách: Jezdec (úleva: 4.0 kg)
minimální váha: 52,0
Nejvíc startů pro trenéra: Fedorowicz Vladislav (89)
Hrouda Michal

  rovina: překážky: celkem:
počet startů: 768 0 768
počet vítězství: 57 0 57
zisk: 3 934 865 Kč 0 Kč 3 934 865 Kč
úspěšnost: 7,42% 0,00% 7,42%
vítězství I.kategorie: 4 0 4
poslední start: 25.06.2022    

Vítězství jezdce - všechny typy dostihů:
19.06.22 KV R III 1200 FORTE 52.0 1 / 9 J-3/4-4-krk-2-1 1/2-2 3/4-3-5 01:11,97
24.10.21 CH R V 1600 NUTEKI 54.5 1 / 9 L-3-3 1/4-1/2-1 1/2-7-1-1-kr.hl. 01:44,44
21.08.21 SL R IV 2200 RAMSYA 56.5 1 / 8 J-3 1/4-krk-1/2-7-2-8-2 1/2 02:30,40
17.07.21 CH R I 2200 DAKOTA(FR) 58.0 1 / 9 J-1/2-2 1/4-1-4 1/2-1/2-1 1/4-3 1/4-3 1/2 02:22,27
04.07.21 KV R II 1600 OPINION MAKER(IRE) 57.0 1 / 6 B-1/2-2 1/4-1-1 1/2-1 1/4 01:41,98
20.06.21 KV R IV 1400 REBELLE D`ARNOULT(IRE) 58.0 1 / 12 TB-nos-1 3/4-1 1/4-krk-1-1/2-krk-krk-kr.hl. 01:29,19
25.04.21 CH R I 1800 RATE(FR) 59.5 1 / 7 TB-kr.hl.-3/4-1/2-3 1/4-3 1/2-3/4 01:49,28
30.08.20 MO R IV 2000 MARJANEH(IRE) 52.0 1 / 10 J-1/2-1 1/2-2 1/4-1/2-6-10-3-9-9 02:11,18
28.06.20 CH R II 2200 STERLI(FR) 55.0 1 / 11 B-hl.-1/2-1-hl.-3/4-krk-1/2-3/4-5-7 02:21,73
06.06.20 CH R IV 1400 DARKGELTON LADY 60.0 1 / 15 VL-7-kr.hl.-2-2-1/2-kr.hl.-1 1/4-kr.hl.-3/4 01:26,60
01.09.19 BA R II 2600 RAVIELLA 60.5 1 / 11 L-2-3/4-3-1 1/2-1 3/4-1/2-1 1/4-3/4-1-11 02:52,28
31.08.19 MO R IV 2000 GOLDENTON 61.0 1 / 4 B-1/2-10-krk 02:10,73
11.08.19 NE R IV 1600 CENNIE 55.0 1 / 8 TB-kr.hl.-2 1/2-1 3/4-krk-1 1/4-8 01:47,90
03.08.19 SL R IV 2900 EPAULED(IRE) 58.0 1 / 9 L-4-7-9-9-1 1/2-11-dal.-dal. 03:16,96
27.07.19 MO R III 1200 STRASSBURG(GB) 58.5 1 / 13 B-krk-nos-krk-3/4-hl.-hl.-krk-1/2-kr.hl. 01:12,94
12.07.19 CH R III 1600 GOLD HAVANAH(IRE) 62.0 1 / 11 J-2 1/4-1 1/4-krk-1 1/2-3/4-3/4-krk-8-4-9 01:41,03
06.07.19 LL R III 1700 SAUL(GB) 60.0 1 / 14 TB-hl.-2 1/2-2 1/2-2 1/4-2 1/2-hl.-5-10-1 01:43,52
30.06.19 KV R IV 1600 AZTEKA 57.0 1 / 12 B-krk-3/4-2 3/4-1 1/4-hl.-1/2-5-1 3/4-3/4 01:41,97
22.06.19 CH R III 1200 MILUŠKA 54.5 1 / 9 B-1/2-3-krk-(krk)-2 1/4-kr.hl.-3 3/4-15 01:17,38
16.06.19 KV R I 3200 FAMOUS VALLEY(IRE) 56.0 1 / 6 J-2 3/4-1 1/4-1/2-5-krk 03:37,77
26.05.19 MO R III 2200 FALCON BABY(IRE) 58.0 1 / 8 J-2 1/2-hl.-3/4-3-hl.-2 3/4-hl. 02:20,02
18.05.19 SL R IV 2200 DIANA JAPE 58.0 1 / 10 J-3/4-6-5-2 1/2-1 1/4-3/4-hl.-1-1/2-3 1/2 02:27,67
18.05.19 SL R III 1800 MIKE OF JAPE 52.0 1 / 11 J-1 1/4-2 3/4-3/4-3/4-krk-3/4-3/4-7-3 1/4 01:54,75
12.05.19 Wr R - 3200 RAVIELLA 60.0 1 / 10 J-2 1/2-1 1/2-1 1/2-3-4 1/2-1 1/4-1 03:40,90
11.05.19 CH R III 2800 FAMOUS VALLEY(IRE) 56.0 1 / 8 VL-7-hl.-4 1/4-3/4-5-16-dal. 03:03,66
05.05.19 MO R L 1600 GOLD MEMORY(IRE) 58.0 1 / 8 J-2 1/4-3/4-nos-3/4-5-3 1/2-1 1/4 01:38,59
19.04.19 LL R IV 2200 ARAKANIE(IRE) 54.0 1 / 9 L-4 1/4-1 1/4-2 1/4-krk-krk-2 1/4-3 1/4-16 02:25,81
14.04.19 MO R II 2200 ORPHEUS 58.5 1 / 6 B-1/2-1 1/4-2 1/4-hl.-2 02:22,06
07.04.19 CH R III 1200 GOLD MEMORY(IRE) 52.5 1 / 6 TB-1/2-7-5-3-9 01:12,62
04.11.18 SL R III 3900 ORPHANTA 55.5 1 / 4 L-4 1/2-dal.-3/4 04:30,11
28.10.18 CH R III 2400 ORPHEUS 57.5 1 / 9 J-3 3/4-2 1/4-hl.-2 1/4-2 1/2-1 1/2-1-10 02:46,65
07.10.18 CH R V 1800 MAINE D`ANGE(IRE) 59.0 1 / 9 L-4-3/4-2 1/2-kr.hl.-3/4-2 1/2-6-nos 01:55,24
06.10.18 BR R IV 2200 WIMBLEDON 58.5 1 / 9 L-3 1/2-1 3/4-2 1/4-1/2-2-8-15-10 02:21,32
30.09.18 CH R III 1200 MONTE CHRISTO 59.5 1 / 13 J-1/2-1/2-kr.hl.-krk-3/4-1 3/4-1/2-1 1/4 01:11,18
28.09.18 KV R IV 3000 ORPHANTA 59.0 1 / 7 B-1-dal.-8-12-dal.-5 03:12,21
23.09.18 MI R IV 1400 ČAMILLA 58.5 1 / 5 J-1 3/4-2 1/2-4-5 01:29,39
06.05.18 CH R III 1600 TROPICAL BOND 55.0 1 / 11 J-2-hl.-2-3/4-1 1/4-1 3/4-1-1-krk-2 01:36,94
28.04.18 KV R IV 3000 ORPHANTA 56.0 1 / 9 B-1/2-1/2-8-2 3/4-1-3 1/2-7-dal. 03:19,65
02.04.18 LL R II 2200 CHARLES QUATRIEME(FR) 58.0 1 / 6 B-krk-7-2 1/2-1/2-4 02:29,10
02.04.18 LL R III 1000 PALE MARTINI(GER) 52.0 1 / 4 J-1 1/4-1 1/2-krk 01:01,22
29.10.17 MO R III 1600 QUEENTERA(GB) 54.5 1 / 5 J-2 1/2-hl.-3 1/2-14 01:47,77
28.09.17 KV R III 1600 JESSI 57.0 1 / 5 J-1-1 1/4-4-3 1/2 01:42,95
20.08.17 NE R IV 3000 GOLDEN IRENE 57.0 1 / 5 VL-5-8-8-15 03:25,53
21.07.17 MO R V 1600 MACESHKA 59.5 1 / 16 B-3/4-1 1/4-nos-krk-1 3/4-krk-1/2-1/2-1 1/2 01:42,35
15.07.17 MI R III 2400 ROONY 58.5 1 / 5 TB-kr.hl.-3 1/2-2 1/4-2 02:39,76
18.06.17 KV R IV 2000 LADAR 51.5 1 / 12 B-krk-1/2-2 1/4-krk-1/2-1/2-3/4-hl.-3/4-hl. 02:11,50
17.04.17 LL R IV 2200 WHITE GHOST 61.5 1 / 10 L-6-5-2-3 3/4-3/4-4-6-8-12 02:41,00
17.04.17 LL R IV 1300 CHUAN CHE 54.5 1 / 7 J-1 1/2-4 1/2-1/2-9-2 3/4-3 01:24,40
18.09.16 CH R V 2400 POLYANTE(GER) 56.0 1 / 11 B-krk-4-2 1/2-3-1/2-1/2-5-5-12-dal. 02:45,92
24.07.16 KV R IV 2000 GLORYLAND(GER) 52.0 1 / 12 B-hl.-1 1/2-hl.-1/2-3-1 1/2-1/2-hl.-2 1/2 02:09,34
23.07.16 KO R V 2200 WHITE GHOST 62.5 1 / 11 B-1 1/2-1/2-nos-kr.hl.-3/4-1-3/4-krk-2-4 02:22,93
12.06.16 CH R IV 1800 WHITE GHOST 52.0 1 / 10 J-4 1/4-hl.-1 1/4-nos-5-1 1/4-5-krk-8 01:54,87
12.06.16 CH R IV 1400 VICTORY MISSILE(GER) 58.0 1 / 9 J-3 1/2-1 1/2-hl.-4-5-3 1/4-1 3/4-9 01:28,53
25.10.15 CH R III 1400 FUR COAT(FR) 53.0 1 / 8 TB-hl.-1 1/2-hl.-5-1 1/2-1/2-dal. 01:30,40
26.07.15 MI R IV 2400 POLYANTE(GER) 56.5 1 / 7 B-1/2-6-4-1 1/2-7-10 02:35,36
26.10.14 CH R IV 1600 MONTEPUCINI(FR) 52.0 1 / 10 J-3-4 1/2-2 1/2-2 1/4-1/2-1 3/4-2 1/4-1/2 01:47.59
28.09.14 CH R IV 1800 BARLETTA 51.5 1 / 7 J-4-2-1-4 1/4-8-1/2 01:58.23