home page
TERMÍNY
/racing days/
 

2019 2019 2018 2017
Brno Karlovy Vary Kolesa Lysá nad Labem Mimoň Most Netolice Pardubice Praha Slušovice Světlá Hora
 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Termínová listina 2018
date day time racecourse feature  
duben
02.04.2018 po 13:00 Lysá nad Labem Rovinové a překážkové dostihy (R, II) Výsl.
07.04.2018 so 13:30 Most Zahajovací den (R, II) Výsl.
08.04.2018 ne 14:00 Praha Gomba handicap ... (R, I) Výsl.
15.04.2018 ne 14:00 Praha Velká dubnová cena, Mem.Rudolfa Deyla ... (R, I) Výsl.
21.04.2018 so 14:00 Brno Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
22.04.2018 ne 14:00 Praha Mem.prof.Václava Michala, Mem. Jaroslava Maška ... (R, I) Výsl.
28.04.2018 so 10:15 Karlovy Vary Den evropské šlechty ... (R, II) Výsl.
květen
01.05.2018 út 14:00 Lysá nad Labem Prvomájová steeplechase ... (Stcc, I) Výsl.
05.05.2018 so 13:30 Mimoň Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
06.05.2018 ne 14:00 Praha Jarní cena klisen (R, L) Výsl.
08.05.2018 út 14:00 Pardubice Zahajovací dostihy ... (Stcc, I) Výsl.
12.05.2018 so 13:30 Most Memoriály: V. Smolíka, Dr. Frankenbergera ... (R, I) Výsl.
13.05.2018 ne 13:45 Praha Velká jarní cena (R, L) Výsl.
20.05.2018 ne 14:00 Praha Velká květnová cena (R, I) Výsl.
24.05.2018 čt 11:35 Praha Dostihy PMU (R, II) Výsl.
26.05.2018 so 14:00 Pardubice I. kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
27.05.2018 ne 13:00 Slušovice 1. dostihový den (R, III) Výsl.
červen
01.06.2018 11:00 Most Cena Jezdectví (dostihy PMU) (R, I) Výsl.
02.06.2018 so 13:30 Mimoň Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
03.06.2018 ne 14:00 Praha Velká červnová cena, Cena Nory Jeane (R, I) Výsl.
09.06.2018 so 01:15 Pardubice Zlatý pohár ... (Stch, L) Výsl.
10.06.2018 ne 14:00 Praha Červnový pohár (R, II) Výsl.
15.06.2018 11:10 Karlovy Vary Karlovarská dvojnásobná míle, dostihy PMU ... (R, I) Výsl.
16.06.2018 so 14:00 Brno Rovinové a překážkové dostihy ... (R, III) Výsl.
23.06.2018 so 14:00 Pardubice II. kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
24.06.2018 ne 14:00 Praha České derby (R, Gd-3) Výsl.
červenec
01.07.2018 ne 14:00 Karlovy Vary Letní cena klisen, ... (R, II) Výsl.
06.07.2018 14:00 Lysá nad Labem Memoriál Evy Palyzové ... (Stcc, I) Výsl.
07.07.2018 so 13:10 Světlá Hora Překážkové dostihy ... (Stcc, III) Výsl.
08.07.2018 ne 09:30 Slušovice Rovinové dostihy (R, III) Výsl.
12.07.2018 čt 11:30 Most Dostihy PMU (R, II) Výsl.
22.07.2018 ne 14:00 Karlovy Vary Oaks, Lázeňská míle (R, L) Výsl.
29.07.2018 ne 10:00 Slušovice Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
srpen
04.08.2018 so 14:00 Mimoň Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
05.08.2018 ne 14:30 Karlovy Vary Cena města Karlovy Vary, Velká cena BBAG ... (R, I) Výsl.
12.08.2018 ne 10:00 Slušovice rovinové dostihy (R, III) Výsl.
18.08.2018 so 14:00 Pardubice III. kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
19.08.2018 ne 14:30 Karlovy Vary Cena Masise ... (R, I) Výsl.
25.08.2018 so 13:30 Most Velká letní cena, Svatováclavská cena, Velká Moste (R, L) Výsl.
září
01.09.2018 so 13:30 Netolice Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
02.09.2018 ne 13:00 Praha St. Leger, Velká cena Prahy (R, L) Výsl.
08.09.2018 so 14:00 Pardubice IV. kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
09.09.2018 ne 14:00 Praha Zlatý pohát EŽ ... (PP, I) Výsl.
15.09.2018 so 12:00 Slušovice Rovinové dostihy (R, III) Výsl.
16.09.2018 ne 14:00 Praha Handicap II. kategorie (R, II) Výsl.
22.09.2018 so 13:30 Praha EJC (R, Gd-3) Výsl.
23.09.2018 ne 14:00 Mimoň Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
28.09.2018 13:00 Karlovy Vary Cena zimní královny (R, L) Výsl.
30.09.2018 ne 13:00 Praha Handicap II.kategorie (R, II) Výsl.
říjen
06.10.2018 so 14:00 Brno Rovinové a překážkové dostihy ... (R, III) Výsl.
07.10.2018 ne 13:00 Praha Memoriál Harryho Petrlíka (R, II) Výsl.
13.10.2018 so 12:00 Pardubice Překážkové dostihy ... (Stch, NL) Výsl.
14.10.2018 ne 11:30 Pardubice Velká pardubická ... (Stcc, L) Výsl.
20.10.2018 so 12:00 Most Cena zimního favorita, Českomoravská cena (R, L) Výsl.
21.10.2018 ne 13:00 Praha Pražský zimní favorit (R, II) Výsl.
27.10.2018 so 12:00 Pardubice Závěrečné dostihy (Stcc, II) Výsl.
28.10.2018 ne 12:00 Praha Cena prezidenta (R, I) Výsl.
listopad
03.11.2018 so 12:00 Kolesa Překážkové a rovinové dostihy (R, IV) Výsl.
04.11.2018 ne 11:30 Slušovice Velká slušovická stch, rovinové dostihy ... (Stcc, I) Výsl.